FK Borac (opšte diskusije)

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la FSB » 17 jun 2019, 23:56

.

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 20 nov 2019, 19:57

Osim što ste nedavno u raspravi negirali da vas gura politika i da ista nije prisutna u klubu vam, i mimo toga što su vam sve SNSD-ovci u klubu, i što vam je Mile dao dva miliona maraka iz budžeta i ovo je svakako zanimljivo za javnost :opaopa:

Pa pokušatje opravdati ili reci da nije :mrgreen:

slika
Dodikova firma “Prointer” pobjeđuje na svim tenderima, upravo je pokorila Fond zdravstva RS-a!

https://www.index.ba/dodikova-firma-pro ... avstva-rs/

Igor Dodik stoji iza firme “Prointer”

http://slobodanvaskovic.****/20 ... inter.html
MIHAJLOVIĆ !

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la veteran 1987 » 21 nov 2019, 09:18

Pokazi klub u kojem politika nije prisutna i ovaj tvoj post ce imati smisla.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 21 nov 2019, 17:39

Do prije par dana ste u diskusijama tvrdili da politika nije prisutna u Borcu, i to žustro demantovali u raspravama, kada vam je napisano ko vam sjedi u upravi i odakle dolazi ti ljudi, kada vam je napisano da se očigledno gurate kao politički projekat i da ste u skladu sa tim adekvatno i podržani, prvo ste se pobunili a sada lagano i mijenjate priču jer je pre očiigledno :mrgreen:
MIHAJLOVIĆ !

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la veteran 1987 » 21 nov 2019, 17:46

Ko je tvrdio, kad i gdje, prisutna ili ne, nebitno je, bitno je da je klub stabilan kao malo koji u BiH.
"JOŠ OD 1926"

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 21 nov 2019, 18:26

Jel to navijac zeljeznicara prica o dva miliona iz budzeta :D

Svi koketiraju s politikom, jbg bez toga si 0. A Zeljeznicar to dosta dobro radi, posebno za vrijeme Misketa, uspjeli su skockati grbavicu i evo ide se ka dodatnom usavrsavanju.

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 21 nov 2019, 18:49

Vidi lončića iz Vrapčića :urnebes:

Da ne detaljišem sada, nedavno ste tvrdili jedno sada tvrdite drugo, do vas je nije do mene :bih:
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 21 nov 2019, 19:30

Radmilo87 je napisao/la:
21 nov 2019, 18:49
Vidi lončića iz Vrapčića :urnebes:

Da ne detaljišem sada, nedavno ste tvrdili jedno sada tvrdite drugo, do vas je nije do mene :bih:
Nisu oni tvrdili nista,nego ja,napisi slobodno....Rekao sam da lupas kako su braca Keserovic i Dragomir Batar alfe i omege u klubu,i da ne znas gdje si supalj,vec lupas negdje sto si nacuo nesto....Braca Keserovic vec odavno nisu u UO,i van kluba su,a Batar je toliko "uticajan" da ni sinu nije uspio ljetos srediti ugovor kad je izlazio iz juniora,vec momak sad igra u drugoj ligi...
A sto se tice SNSD,oni vec 20 godina upravljaju klubom,i sve su to njihove perjanice bile,manje ili vise uspjesne,od Janjetovica,Cubica,Djurdjice,Kopanje,Radulja,Sipovca,brace Ilic,do ovih Pusica,Milunovica,Zeljkovica i jos mnogih,tako da ja uopste ne shvacam o cemu vi pricate,cuj "SNSD i Dodik stavili sapu na Borac",hahaha...
A pogotovo da nije politika odlucujuca i u svim ostalim klubovima,bar ovim ozbiljnijim. :urnebes: :urnebes:

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 21 nov 2019, 19:39

Schlager je napisao/la:
21 nov 2019, 19:30
Radmilo87 je napisao/la:
21 nov 2019, 18:49
Vidi lončića iz Vrapčića :urnebes:

Da ne detaljišem sada, nedavno ste tvrdili jedno sada tvrdite drugo, do vas je nije do mene :bih:
Nisu oni tvrdili nista,nego ja,napisi slobodno....Rekao sam da lupas kako su braca Keserovic i Dragomir Batar alfe i omege u klubu,i da ne znas gdje si supalj,vec lupas negdje sto si nacuo nesto....Braca Keserovic vec odavno nisu u UO,i van kluba su,a Batar je toliko "uticajan" da ni sinu nije uspio ljetos srediti ugovor kad je izlazio iz juniora,vec momak sad igra u drugoj ligi...
A sto se tice SNSD,oni vec 20 godina upravljaju klubom,i sve su to njihove perjanice bile,manje ili vise uspjesne,od Janjetovica,Cubica,Djurdjice,Kopanje,Radulja,Sipovca,brace Ilic,do ovih Pusica,Milunovica,Zeljkovica i jos mnogih,tako da ja uopste ne shvacam o cemu vi pricate,cuj "SNSD i Dodik stavili sapu na Borac",hahaha...
A pogotovo da nije politika i u svim ostalim klubovima,bar ovim ozbiljnijim.
Izvini ali niste toliko aktivni na forumu da bi vam pamtio nickove, samim tim ko je šta od vas pisao, za ovo boldirano mogu ti reci da nije tačno, rekao sam da SNSD-ovci vedre i oblače u i oko kluba opšte,admin je pobrisao par postova te rasprave, ne znam šta ste se uskomešali, lakše vam je reci da ste politički projekat i da vas gura politika kao ni jedan klub, jer to je upravo bila poenta te rasprave tada, što sada i potvrđujete i sa tim sve završava
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 21 nov 2019, 19:45

Dok su ostali klubovi udruzenja gradjana,ili privatni,i sa gadjenjem gledaju na politiku,politicare i pare koje im oni namicu iz budzeta,i preko sponzora...
Daj mojne tisra,pa tvoj klub je sinonim za SDA i Koldzu,i u vasem gradu vam to svi govore.

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 21 nov 2019, 19:58

Ne lupaj živ bio, nema lokalne zajednice da ne pomaže svojim sportskim kolektivima, Koldžo je lično i privatno vezan za klub, iz prostog razloga što čovjek živi tik do stadiona, što mu je otac davno prije rata bio u klubu i pomagao isti, totalno različite stvari, da govore iskompleksirani pitari, pusti se toga i gledaj ko govori i zbog čega, konkretno ne znam ni jedan klub u državi gdje predsjednik entiteta ili države tek onako iz budžeta da dva miliona maraka nekom sportskom kolektivu, onako neplanski, čisto za normalno funkcionisanje kluba, ili da mu je sinovljeva firma usput i generalni sponzor tog kluba, da ne spominjem FSRS i politiku interesa, prosle godine Radnik, ove godine vi, to je očigledno i ne možeš reci da nije tako, ja o tome govorim, da se razumijemo nemam ništa protiv priliva para, keš je keš pa odakle god dolazio, ako ce to pomoci da izgradite stadion, napravite teren i budete stabilan ligaš bez da opet ispadnete iz lige, šta god mislio vjeruj apsolutno podržavam, samo stvari nazovite pravim imenom - politički ste projekat za razliku od ostalih 11 klubova u ligi koji to nisu, na stranu koketiranje sa politikom, jer razlika između jednog i drugog je prevelika
MIHAJLOVIĆ !

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Grk1234 » 21 nov 2019, 20:22

Jesmo mi i Real Madrid dva kraljevska kluba,dobro si to primjetio...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Schlager » 21 nov 2019, 20:32

Radmilo87 je napisao/la:
21 nov 2019, 19:58
Ne lupaj živ bio, nema lokalne zajednice da ne pomaže svojim sportskim kolektivima, Koldžo je lično i privatno vezan za klub, iz prostog razloga što čovjek živi tik do stadiona, što mu je otac davno prije rata bio u klubu i pomagao isti, totalno različite stvari, da govore iskompleksirani pitari, pusti se toga i gledaj ko govori i zbog čega, konkretno ne znam ni jedan klub u državi gdje predsjednik entiteta ili države tek onako iz budžeta da dva miliona maraka nekom sportskom kolektivu, onako neplanski, čisto za normalno funkcionisanje kluba, ili da mu je sinovljeva firma usput i generalni sponzor tog kluba, da ne spominjem FSRS i politiku interesa, prosle godine Radnik, ove godine vi, to je očigledno i ne možeš reci da nije tako, ja o tome govorim, da se razumijemo nemam ništa protiv priliva para, keš je keš pa odakle god dolazio, ako ce to pomoci da izgradite stadion, napravite teren i budete stabilan ligaš bez da opet ispadnete iz lige, šta god mislio vjeruj apsolutno podržavam, samo stvari nazovite pravim imenom - politički ste projekat za razliku od ostalih 11 klubova u ligi koji to nisu, na stranu koketiranje sa politikom, jer razlika između jednog i drugog je prevelika
Da nisi ovoliki post stavio u jednu recenicu,mozda bih i pokusao shvatiti o cemu pises..ovako je zaista nemoguce.

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la veteran 1987 » 21 nov 2019, 22:16

Bolid, ali bez spojlera.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Riziko » 21 nov 2019, 22:41

Radmilo 87, napuši se mohikanca12.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la vlakanje » 21 nov 2019, 23:11

Radmilo87 je napisao/la:
21 nov 2019, 19:58
Ne lupaj živ bio, nema lokalne zajednice da ne pomaže svojim sportskim kolektivima, Koldžo je lično i privatno vezan za klub, iz prostog razloga što čovjek živi tik do stadiona, što mu je otac davno prije rata bio u klubu i pomagao isti, totalno različite stvari, da govore iskompleksirani pitari, pusti se toga i gledaj ko govori i zbog čega, konkretno ne znam ni jedan klub u državi gdje predsjednik entiteta ili države tek onako iz budžeta da dva miliona maraka nekom sportskom kolektivu, onako neplanski, čisto za normalno funkcionisanje kluba, ili da mu je sinovljeva firma usput i generalni sponzor tog kluba, da ne spominjem FSRS i politiku interesa, prosle godine Radnik, ove godine vi, to je očigledno i ne možeš reci da nije tako, ja o tome govorim, da se razumijemo nemam ništa protiv priliva para, keš je keš pa odakle god dolazio, ako ce to pomoci da izgradite stadion, napravite teren i budete stabilan ligaš bez da opet ispadnete iz lige, šta god mislio vjeruj apsolutno podržavam, samo stvari nazovite pravim imenom - politički ste projekat za razliku od ostalih 11 klubova u ligi koji to nisu, na stranu koketiranje sa politikom, jer razlika između jednog i drugog je prevelika
ajd se dogovori sam sa sobom... je l' samo borac pomazu ili...

i kao sto slager rece, pojma ti nemas o cemu pricas.

prozvao si i sra0 za batara i keserovica i sada lagano jedes ono sto si isnjaoke!

i na kraju krajeva, sta tebe boli qrz odakle pare u Borcu?! ako i jesu pare iz RS budzeta, neka su! to su moje pare a ne tvoje... osim ako nisi prijavljen u Republici Srpskoj pa ovdje placas porez itd?!
drobis kao da je licno Darko Saric uletio sa parama od kolumbijskih derviata... lud si, majke mi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne mogu ni da zamislim sta bi se desilo kada bi MD donirao nekakav kes sa racuna predsjednistva? ima on kao drug clan nekakav budzet, valjda :cool: kontam da bi te pokosilo na mjestu, a da vidis kako si zaostao za razliku od ljudi koji vode Borac, ti ljudi bi objavili da su dobili donaciju od vlana predsjednistva :bih: i zahvalili se na tome!

evo mene boli qrz sto vama opstina trpa pare, savez trpa pare "za stadion" kao i sve ostale navijace Borca dok sa druge strane druga prica! koji vam je djavo, uvukla se nekakva nervoza likovima poput tebe? cega se bojis? ono jest, omjer kontra Borca ove sezone ti nije bas najsjajniji, imate mrsav bod osvojen na nasu neuigranost prvo kolo, a kada su se stvari malo poslozile, fasovali ste tricu :rol:
gledaj u svoju avliju, dovidjenja i prijatno!

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Radmilo87 » 21 nov 2019, 23:22

Vi pojma nemate očito o osnovnim stvarima, bitno je izgleda samo se odbraniti pa kako god, izmigoljite se sa odgovorima i o onome što vas pitam i konstatujem, miješate kruške i jabuke, vama je lokalna zajednica isto što i entitet, ovaj drugi kao ima poteškoća da shvati napisano i ako sam mu detaljno odgovorio na post, opet otišli ste od teme, lupate i pričate o desetim stvarima, fokus je bio da vas gura politika samo to i ništa više, a vi otišli u stranu, pare nisu problem odakle god da dolaze, još fino napišem da aposlutno podržavam, kakav savez trpa pare za stadion? valjda UEFA, savez marke nije dao, u glas histerišete bez da ste bilo šta argumentovano odgovorili na ono što sam napisao :rol:
MIHAJLOVIĆ !

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la veteran 1987 » 22 nov 2019, 12:12

Profesore, necu reci da vam je prica glupa, ali.
Rekao sam da pokazes klub koji nema veze sa politikom, a ti kazes nama pomaze lokalna zajednuca, a vama Mile.
Dakle nije ****, nego se pas posr'o.
Neki dan kaze kanton Sarajevo pomaze FK Velez. More je primjera kako politika gura neki klub i u vecini slucajeva ti klubovi su u vrhu, ovi ostali su u problemu i vjecito je borba za opstanak ili ispadanje.
Kod nas je problem bio sto smo mi do unazad dvije ili tri godine imali samo deklarativnu politicku podrsku, sada kad se sa rijeci preslo na djela vidim da odmah nije dobro, a pitanje za tebe je, a kako ste vi njima stoku?
Ziv i zdrav bio.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Giljotina » 22 nov 2019, 15:30

Otužno je što se Borac politizirao, kao i SDA Željezničar.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Borac (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 24 nov 2019, 08:18

Kakvo usrano smece vodi ovaj klub, FUJ!
Dakle, u utakmici koju su igrali sa klubom koji njeguje i slijedi fasisticke ideologije NDH, Sarajevo je krivo (politicko, naravno) sto Borcu nije dosudjen nijedan penal u ovoj utakmici, sto im je ponisten pogodak iz ofsajda i sto nisu uspjeli pobijediti?

Haj'te vi polako, napustite ligu. Politicko-nacionalistickih isprdaka ima i vise nego dovoljno u ligi. Pustite ljubitelje sporta da uzivaju u "najvaznijoj sporednoj stvari na svijetu", a vi tamo hapsite igracke po BL i igrajte se Sjeverne Koreje.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Paromlinac i 38 gostiju.