FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 nov 2019, 00:44

FKMLADOSTDK je napisao/la:
28 nov 2019, 00:32

Riječ Hrabro u rječniku trenutnih tzv igrača Mladosti ne postoji. Zrinjski da uopšte ne ubaci zamjene za ovih 5-6 igrača, tricu ćemo popit onako iz zajebancije, a kamoli da popune tim sa klupe, hah. Ovi naši "profesionalci" da sad sa Nemilom odigraju, obrukali bi se ko zadnji papci, jer su se navikli brukati, to im je postala karakterna odrednica. Bruka i sramota je njima normala. Ne moraju nikog ni ubacivati, rasturit će ove ublehe od tzv igrača.
Možda sam ovo strogo rekao, ali ubijeđen sam da je skroz realno.
Tako da dragi @Imperatore, ne nadaj se bez veze, nemaš se čemu nadati kad oni istrče na teren, ustvari imaš, evo ja se samo mogu nadati da neće primiti više od 5 golova.
Imam neki osjećaj da bi mogli iznenaditi u subotu ili bar ne previše razočarati. Vidjećemo.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 nov 2019, 01:22

L' Imperator je napisao/la:
28 nov 2019, 00:44
FKMLADOSTDK je napisao/la:
28 nov 2019, 00:32

Riječ Hrabro u rječniku trenutnih tzv igrača Mladosti ne postoji. Zrinjski da uopšte ne ubaci zamjene za ovih 5-6 igrača, tricu ćemo popit onako iz zajebancije, a kamoli da popune tim sa klupe, hah. Ovi naši "profesionalci" da sad sa Nemilom odigraju, obrukali bi se ko zadnji papci, jer su se navikli brukati, to im je postala karakterna odrednica. Bruka i sramota je njima normala. Ne moraju nikog ni ubacivati, rasturit će ove ublehe od tzv igrača.
Možda sam ovo strogo rekao, ali ubijeđen sam da je skroz realno.
Tako da dragi @Imperatore, ne nadaj se bez veze, nemaš se čemu nadati kad oni istrče na teren, ustvari imaš, evo ja se samo mogu nadati da neće primiti više od 5 golova.
Imam neki osjećaj da bi mogli iznenaditi u subotu ili bar ne previše razočarati. Vidjećemo.
Ma zapet će oni, kao da dokažu da je sve bilo do Rahimića, ali što se mene tiće, đaba im je sad sve. Načeli su me dobro, kao i masu drugih navijača. Doveli su me dotle da mi je svedno, pobijedili ili izgubili. Nisu se trudili kad se trebalo truditi, nego su nas sve pravili budalama, a i ne zapinje se da bi kao nešto dokazali, nego se zapinje radi nekih drugih sportskih razloga.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 nov 2019, 01:30

FKMLADOSTDK je napisao/la:
28 nov 2019, 01:22

Ma zapet će oni, kao da dokažu da je sve bilo do Rahimića, ali što se mene tiće, đaba im je sad sve. Načeli su me dobro, kao i masu drugih navijača. Doveli su me dotle da mi je svedno, pobijedili ili izgubili. Nisu se trudili kad se trebalo truditi, nego su nas sve pravili budalama, a i ne zapinje se da bi kao nešto dokazali, nego se zapinje radi nekih drugih sportskih razloga.
Ma i kad bi maksimalnih, šest bodova izvukli do kraja, rastjerat ih više od pola! Nek' i ne pomišljaju u Upravi na bilo šta drugo, bez obzira na rezultate!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 28 nov 2019, 10:42

Ma iskreno ne vidim kako ova ekipa može ikog dobiti s trenutnim stanjem. Kad bi pobjedili Čelika to bi bilo odlično al s obizirom kako igramo teško. Nekako vise očekujem jedan bod i to je to.
A onda da vidim sta sprema Musija. Sve ce se znati po njegovim potezima. Nadam se da je došao pameti i da ćeš napraviti cistku kako medju igračima tako i na ostalim pozicijama.
Najgore od svega što i nema nekih igrača na tržištu tako da ovo će biti mučno za gledati.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 28 nov 2019, 19:20

Po novom treneru kojeg imenuje znat ćemo kakve su ambicije.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 nov 2019, 20:27

Biće i lijepih vijesti, uskoro!

U subotu ćete imati i pošteno suđenje! Kako bi dobro došao jedan bod iz Mostara..
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 nov 2019, 23:06

Susret u Mostaru propustit će Kenan Horić zbog povrede, dok su ostali irgači na raspolaganju novom treneru Mladosti u ovom susretu.
Ovo da ne bi dobio crveni pred Čelik? :D
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 nov 2019, 00:33

L' Imperator je napisao/la:
29 nov 2019, 23:06
Susret u Mostaru propustit će Kenan Horić zbog povrede, dok su ostali irgači na raspolaganju novom treneru Mladosti u ovom susretu.
Ovo da ne bi dobio crveni pred Čelik? :D
Odbrana nam je totalna truba, ali bez Horića je totalni propuh. Jedan od rijetkih koji se stvarno trudi.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 30 nov 2019, 10:48

L' Imperator je napisao/la:
28 nov 2019, 20:27
Biće i lijepih vijesti, uskoro!

U subotu ćete imati i pošteno suđenje! Kako bi dobro došao jedan bod iz Mostara..
Prijatelju nismo tamo uzeli nikad ni bod, ni kad smo bili 10 puta jači nego sada kad je moral ispod nule a kvalitet i ispod toga. Sve da se i nalože, a ne znam kako će jer u ovoj ekipi 2 igrača imaju mu.da, đaba ti sve to kad jednostavno nema kvaliteta. Ja se bojim da ćemo doživjeti katastrofu, 3:0 bi bio i dobar poraz obzirom u kakvom je stanju sve u klubu, ne samo ekipa.

Ja još vjeujem Mušiji, nakon svega što je uradio za klub jednostavno mu moram vjerovati, ali bojim se da je preteško i da je prekrasno. Da makar imamo neki kostur ekipe u nekih 6-7 igrača, ali nemamo ni to. Dovesti 11 kvalitetnih igrača na zimu je jednostavno nemoguće, nema dobrih igrača u januaru, ne nude se, a ono što ima je skupo. Poseban problem je što je ugled kluba narušen, kašnjenje plata i sve u klubu i oko kluba ne daje puno nade da će dobar igrač doći nama...

Žao mi je što to moram reći ali krivac za ovo je čovjek koji je krivac i za sve dobro što se desilo Mladosti. Niko nije mogao doći u klub bez amin Mensura Mušije. Kako se sad desilo da se ovoliko hamelja sjati u klub je baš pitanje, jesu li mu uvalili ove nehljebe, je li pogrešno procijenio, je li nešto treće... Vjerovatno sve pomalo.

Ako će išta od ovoga biti dobro onda je možda to da se očisti klub od svega, što se iskreno nadam. Treba početi ispočetka, temelji nam ne valjaju i ništa nije uređeno kako treba. Nemamo sportskog direktora, nemamo ni glavnog direktora, nemamo sekretara, nemamo nikoga za marketing, nemamo ništa što bismo morali imati na ovom nivou, o infrastrukturi da ne pričamo. Dovoljno je reći da u 5 godina koliko smo tu nismo postavili kantu za smeće ni wc. Ne može se preskočiti to sve a očekivati nešto dobro. Mora se sve promijeniti, iz temelja, ne samo igrački kadar, nego napraviti ljudska infrastruktura koja će onda graditi sve materijalno u klubu i ekipi. Ja se nadam da to neko iz kluba vidi, odnosno Mušija, pa i ako ispadnemo u federalnu a ovo se uradi to nije smak svijeta. Znam šta je federalna, znam da se otamo ne vraća, ali ako ćemo biti uređen klub u federalnoj ili ne uređen u Premijer ligi ja biram ovo prvo.

Ako se I povuče Mušija, možemo mu samo reći hvala za sve, ne smije biti zamjerki jer je napravio najveći rezultat u historiji kluba i doveo nas na nivo o kojem nismo mogli ni sanjati. Ali bilo bi fer da se organizuje skupština kluba (koja nije organizovana već 6 godina i to je posebna priča) i kaže na vrijeme da se pokuša napraviti grupa ljudi koji će voditi klub u nastavku, pa sad kako I u kojoj ligi to je druga priča, ali skupština se svakako mora napraviti, klub mora nastaviti da postoji, ne može se tek tako ostaviti na ledini.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 nov 2019, 14:00

Treba biti zahvalan naravno. Ja bih radije da igramo federalnu nego da gledam ove patnje iz kola u kolu.
Najveću problem ovih ljudi koji preuzmu klub kao sto je Mušija jest što vode istu politiku kao i u svojim firmama. I ne pokušavaju napraviti funkcionalan klub nego klub koji zavisi od njih i njihovih finansija da bi mogao reci 'ovo sam sve ja' kao što je i x puta rekao.
I takvo se stanje drži dok može odnosno koliko ti je dubok džep.
I sad ako se kad povuče isplivat će more problema.
Pozitivna stvar sto je koliko toliko napravljena infrastruktura. Mada osim betona i stolica teško se to moze nazvati stadionom. Nekako se sve nakaradno radilo. Travnjak je i više nego dobar zahvaljujući redovnom odrzavanju a i blizini rijeke pa ima i tu prirodnu drenazu.
Vidjet ćemo šta će biti od svega. Nisam optimista pogotovu nakon ovih zadnjih dešavanja.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 nov 2019, 15:04

Čuj šest godina nije bilo Skupštine? Kako je to moguće? Zar se ne mora, po zakonu, svake godine minimalno jednom održati? Bože sačuvaj!

Nisam znao da je toliko loša situacija. :roll:

Održati Skupštinu pod hitno, pokušati naći još nekog poštenog ulagača ako već Mušija ima finansijskih problema i spasiti što se spasiti može.

Poruka za Crvenu Legiju: Protiv Čelika je odlična prilika da pokažete da Vam NIJE SVEJEDNO! Organizujte se bar tu zadnju utakmicu!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 30 nov 2019, 17:25

Hajde sad izdržite

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 nov 2019, 17:27

Ako se povuku i počnu valjati piši propalo.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 nov 2019, 17:53

Moj me insekt nikad ne vara! :mrgreen: Šteta što nije bilo sva tri, ali i ovo je više nego odlično! Niko od Vas se nije nadao ni jednom bodu, kontali ste da će biti ubjedljiv poraz.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 nov 2019, 18:04

Šolbu za selektora! XD
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Miske01 » 30 nov 2019, 18:06

Koje smo mi pi*ke! Kradu nas 5 godina kako ko hoće, a mi zadovoljni bodom. Je*o ti nas, i trebamo ispast kad šutimo. A iz Borca se dignu nakon što im sudija 5 kola penal navuče i donese 10 bodova...
BHF

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Antipolitika3 » 30 nov 2019, 18:08

Trebalo je biti 0:3 za Mladost.
Malo Fanimo naivno i gurnuo igraca koji je ispred njega ali penal nategnut i nezasluzen bod ovih nasih ****.

Sretno u borbi za opstanak.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 30 nov 2019, 18:09

Miske01 je napisao/la:
30 nov 2019, 18:06
Koje smo mi pi*ke! Kradu nas 5 godina kako ko hoće, a mi zadovoljni bodom. Je*o ti nas, i trebamo ispast kad šutimo. A iz Borca se dignu nakon što im sudija 5 kola penal navuče i donese 10 bodova...
Pod mi misliš Musija i ekipa. Nel nas i guze sudija kad samo sute pizde

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 nov 2019, 18:15

Antipolitika3 je napisao/la:
30 nov 2019, 18:08
Trebalo je biti 0:3 za Mladost.
Malo Fanimo naivno i gurnuo igraca koji je ispred njega ali penal nategnut i nezasluzen bod ovih nasih ****.

Sretno u borbi za opstanak.
Hvala drug.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Miske01 » 30 nov 2019, 18:17

Wolffire je napisao/la:
30 nov 2019, 18:09
Miske01 je napisao/la:
30 nov 2019, 18:06
Koje smo mi pi*ke! Kradu nas 5 godina kako ko hoće, a mi zadovoljni bodom. Je*o ti nas, i trebamo ispast kad šutimo. A iz Borca se dignu nakon što im sudija 5 kola penal navuče i donese 10 bodova...
Pod mi misliš Musija i ekipa. Nel nas i guze sudija kad samo sute pizde
Tako je!
BHF

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.