FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 01 dec 2019, 08:48

Druga stvar koja se mora uraditi kada igramo sa stokom je da se njihove navijače stavlja u kavez. Dosta je gospodskoga ponašanja sa fašistima. A fašisti su jer su za znak svoje seljačke grupe izabrali SS orla koji stoji iznad Cvijeta Srebrenice. Sramota. Znaci stoka gdje i pripada. Mada je vrijeme da ih se ukloni sa Tusnja cjelokupno.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 dec 2019, 08:54

Jbm li mu familiju i njega i onog ko ga je kupio, i cestitke Milenku na izjavi, vidim cude se mediji i njih jeb.em u usta, ne cudite se sto nas svaku sezonu zakinu za minimalno 10 bodova
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 dec 2019, 09:13

desperados je napisao/la:
01 dec 2019, 02:50
tuzla075 je napisao/la:
30 nov 2019, 22:21
Imali neko snimak penala koji nije dosudjen.

slika
Penal i crveni karton isto kao za Begu. Ovaj kao rukometni golman. Ali nek nas yebu kada dopuštamo i hoćemo da budemo fini.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 dec 2019, 09:15

MakabiTuzla je napisao/la:
01 dec 2019, 08:48
Druga stvar koja se mora uraditi kada igramo sa stokom je da se njihove navijače stavlja u kavez. Dosta je gospodskoga ponašanja sa fašistima. A fašisti su jer su za znak svoje seljačke grupe izabrali SS orla koji stoji iznad Cvijeta Srebrenice. Sramota. Znaci stoka gdje i pripada. Mada je vrijeme da ih se ukloni sa Tusnja cjelokupno.
Pisao sam to prije tekme znao sam šta će biti, ali neki me ovdje i napali zbog toga. Igraju se sa strpljenjem mnogih i nije to dobro treba na vrijeme reagovati da ne bi bilo kasno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 01 dec 2019, 09:37

Nemoguce da sudija ovo nije vidio,obicno kod izvodjenja kornera stanu na ivicu sesnesterca bas na ovoj strani posto je korner sa te strane a i penal za Slogu nije trebao svirati,bio je gol samo jos zuti Beganovicu.Cudi me da nije priznao gol jos i penal a i crveni.

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 01 dec 2019, 09:44

hondas je napisao/la:
01 dec 2019, 09:37
Nemoguce da sudija ovo nije vidio,obicno kod izvodjenja kornera stanu na ivicu sesnesterca bas na ovoj strani posto je korner sa te strane a i penal za Slogu nije trebao svirati,bio je gol samo jos zuti Beganovicu.Cudi me da nije priznao gol jos i penal a i crveni.
Stajao 5 metara od njih, jos pokazuje da je igrano glavom :) Kako nas prave budalama
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 dec 2019, 09:46

hondas je napisao/la:
01 dec 2019, 09:37
Nemoguce da sudija ovo nije vidio,obicno kod izvodjenja kornera stanu na ivicu sesnesterca bas na ovoj strani posto je korner sa te strane a i penal za Slogu nije trebao svirati,bio je gol samo jos zuti Beganovicu.Cudi me da nije priznao gol jos i penal a i crveni.
Ma čist je crveni karton bilo je namjerno igranje rukom Bege. Pitanje je samo zašto nije svirao odmah nego pustio da se igra nastavi. Mozda su oni trazili crveni karton od sudije tako je meni izgledalo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 dec 2019, 11:42

Čisto je za Begu da čistije ne može biti, par sekundi mu je trebalo i dok se skonta, ostatak akcije se brzo razvio. A nije pustio prednost i gol da bi dao crveni Beganovicu.

Ali je.bem li mu sve zbog ovog penala za nas, do kad ce nas vise zakidati, jebote ne može se ni popamtiti u jednoj polusezoni koliko smo puta brutalno oštećeni. I jos jednom svaka čast Milenku radi onakve reakcije, furali smo tu neku gospodu dok je bio Nalic tu, bez komentara na sudije, bez dopisa savezu od kluba, čak ni igrači nisu vršili pritisak na sudije zbog instrukcija Nale i nije nas nigdje dovelo to vec su nas iz kola u kolo zakidali. Podržavao sam i tu gospdosku metodu, medjutim jednostavno vidjeli smo da ne ide tako sa ovakvom kriminalnom bagrom od saveza i sudija.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 01 dec 2019, 12:54

Igrac ne moze i ne smije obje ruke dizati ko golman,ruke trebaju biti pored tijela a plus sto je Smajic glavom sutirao prema golu protivnika.

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 01 dec 2019, 13:57

Cuj Sesara razbili nas i trebalo je bit 4-1, pa sto niste razbili mamu ti ****, sa 11 igraca niste mogli dobiti debilu. I uz to smo pokradeni. Fuj.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 01 dec 2019, 14:51

Uzelac me bas odusevio jucer, ako bude pruzao ovakve partije kao jucer onda necemo imati problema sa stoperima, jedino dovesti jos jednog da nam Doktor ne bude treci stoper.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 01 dec 2019, 15:58

Tusanj je juce pokazso da dvije ekipe tu ne mogu igrat premijer ligu.
Svaki viken se igra utakmica i ovo je rezultat toga, oranica.
Gradski stadion svi imaju pravo da ga koriste ali je nemoguce. Zamislite da je pao snijeg il da je bilo pravo jesenje vrijeme zadnjih mjesec dana bilo bi jos gore...
Daleko od toga da je teren idealan al da se i uradi novi teren za dvije zime bi bio opet oranica.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 01 dec 2019, 16:27

klasik je napisao/la:
01 dec 2019, 15:58
Tusanj je juce pokazso da dvije ekipe tu ne mogu igrat premijer ligu.
Svaki viken se igra utakmica i ovo je rezultat toga, oranica.
Gradski stadion svi imaju pravo da ga koriste ali je nemoguce. Zamislite da je pao snijeg il da je bilo pravo jesenje vrijeme zadnjih mjesec dana bilo bi jos gore...
Daleko od toga da je teren idealan al da se i uradi novi teren za dvije zime bi bio opet oranica.
Da se uradi moderan travnjak sa pravom drenazom, nikakav problem to ne bi bio. Ali, ne, nama treba tribina. Isto kao da i ovo tribina sto ima bude krcato.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 dec 2019, 16:58

Neka savez plati travnjak. Grad je sigurno ulozio u teren zadnjih par godina 500k ali ovaj grad nije stvoren da sve to sam obavlja, ima i drugih obaveza. Svi se sjecamo da je radjena drenaza prije par godina. Ovo je klasicno uslovljavanje grada, nama ne smeta igrati na oranici. Ako njima smeta neka sebi naprave stadion od 50 miliona.

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 01 dec 2019, 17:04

Nije sve u samom travnjaku, treba imati kvalitetnu opremu da se to održava i sposobne ljude koji će raditi na tom održavanju. Iskreno veze nemam oko toga ali nesto čisto sumnjam da oni kojima je posao da održavaju travnjak, rade to onako kako bi se najbolje moglo uraditi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 01 dec 2019, 17:16

Nije rađena drenaža nego je rađeno čepovanje terena i busjenovanje prije 3 godine mislim.
Teren je katastrofa i ne bi izdržao ni da mi sami igramo utakmice, a ovako nema šanse da bude zadovoljavajući.
Treba novi teren raditi na Tusnju, a Slobodi zvanično ustupiti i stadion u kasarni za treninge prvog tima i omladinskih pogona.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 01 dec 2019, 17:22

Teren ima odlicnu drenazau dokaz je da na nasem terenu nikad nije bila bara bez obzira sto su neke utakmice igrale po kisi koja je konstantno padala.Moderni tereni imaju grijace i kombinaciju plasticne sa prirodnom travom,pa zato u svako doba godine u kombinaciji sa sistemom navodnjavanja isto izgledaju.I ja sam zato da sebi Sloga pravi stadion a mi cemo se snaci na Tusnju.
Zadnja izmjena: hondas, dana/u 01 dec 2019, 17:22, ukupno mijenjano 1 put.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 01 dec 2019, 17:22

tuzlak1987 je napisao/la:
01 dec 2019, 16:58
Neka savez plati travnjak. Grad je sigurno ulozio u teren zadnjih par godina 500k ali ovaj grad nije stvoren da sve to sam obavlja, ima i drugih obaveza. Svi se sjecamo da je radjena drenaza prije par godina. Ovo je klasicno uslovljavanje grada, nama ne smeta igrati na oranici. Ako njima smeta neka sebi naprave stadion od 50 miliona.
Da se slozimo jednom. Teren ne treba raditi dok Azmir ne **** od Tusnja. I ovaj ko im potpise opet sa koriste Tusanj yebem mu najrodjenije. Mislim da imaju ugovor jos sledecu sezonu. I mrs
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 01 dec 2019, 17:35

Dok nekom sucu(a pogotovo Petroviću) ne yebemo mamu neće nas ostaviti na miru.Milenko svaka cast na izjavi.Sad i klub treba izdati nesto o suđenju koje je iz kola u kolo na nasu stetu,,,ili će ko pi.kice i dalje sutiti i gledati kako nas deru!
DRŽAVA TUZLA!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 01 dec 2019, 18:39

Mi smo realno kao ekipa i klub u kurcu, a teren je samo odraz svega toga. Sramota. Kao livada. I ovih remija je više pun ****. Milenko je prvi trener koji u šest utakmica ima nula pobjeda. Nikad više golova nismo primili nakon 18 kola i manje pobjeda imali. Samo tri. Baš bruka
Niko, niko, samo Sloboda

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.