FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 01 dec 2019, 17:45

Historicar je napisao/la:
01 dec 2019, 17:40
benko21 je napisao/la:
01 dec 2019, 17:16
sve ti je receno da ti isti navijaci nisu dali okaciti krpu na ogradu na kojoj je samo pisalo Sarajevo u Bijeljini ljudima koji su dosli iz Gracanice organizovano s mini busem
Ne mogu da vjerujem da su to uradili, fuj.Ono jucer je bruka i sramota na sjeveru, mislim da je sjever zadnji put dupke pun bio, kada su tamo bili Džine, Mai, Ramljak......u ona zlatna vremena sjevera nakon rata.Po mišljenjima mnogih, sa kojima sam razgovarao, sunovrat sjevera je krenuo njihovim odlaskom
Eto vidite dodje ovo kaze i ostane ziv ...Ti nabrojani su dosta zivili na grbaci kluba ,kada se zapad pojavio svaki susret pucale su im picke ,toliko o njima i zaklanjanje iza rahmetli Cele.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 dec 2019, 17:45

Nakon sinocnje predstave(navijaca), tesko da ce sjever ikad vise biti 30% pun...

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 dec 2019, 17:46

:)
belosevic28 je napisao/la:
01 dec 2019, 17:35
@sjeverjecudo, samo odgovor na to da je neko sabrinin, placen od rumenog, da se okoristio itd. Vidis im nastupa "Dodji i otjeraj nas" ?! Bolan tako se stvari rjesavale u 17. vijeku, dobro si rekao da trebaju da svakoga saslusaju, da se proba reorganizovati sjever, da se opet popiski po svima, kao sto se pisalo... Vjerujem da je i tebi kao i meni tuzno vidjeti danasnji sjever (ne vrijedjajuci nikoga, nego zbg brojnosti)...
Tu se slazem sa tobom,malo realnosti nikome ne skodi
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 dec 2019, 17:50

VratiloSeZlo je napisao/la:
01 dec 2019, 17:45
Historicar je napisao/la:
01 dec 2019, 17:40
benko21 je napisao/la:
01 dec 2019, 17:16
sve ti je receno da ti isti navijaci nisu dali okaciti krpu na ogradu na kojoj je samo pisalo Sarajevo u Bijeljini ljudima koji su dosli iz Gracanice organizovano s mini busem
Ne mogu da vjerujem da su to uradili, fuj.Ono jucer je bruka i sramota na sjeveru, mislim da je sjever zadnji put dupke pun bio, kada su tamo bili Džine, Mai, Ramljak......u ona zlatna vremena sjevera nakon rata.Po mišljenjima mnogih, sa kojima sam razgovarao, sunovrat sjevera je krenuo njihovim odlaskom
Eto vidite dodje ovo kaze i ostane ziv ...Ti nabrojani su dosta zivili na grbaci kluba ,kada se zapad pojavio svaki susret pucale su im picke ,toliko o njima i zaklanjanje iza rahmetli Cele.
Covjek nije vjerovatno upucen pa ovako prica,jbg ne zna da su ti nabrojani ugasili sjever bili,i brukali klub svugdje i gubili transove itd.,sjever je ozivio opet nakon odlaska nabrojanih,Al ono sto ja govorim je da je bolje da mu objasnis neke stvari,nego da odmah zauzimas agresivan stav,mene iskreno boli briga, doci cu na sjever ko god ga vodio jer dolazim zbog kluba tu,Al imas ljudi Koji takvi stavovi odbijaju
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 01 dec 2019, 17:55

VratiloSeZlo je napisao/la:
01 dec 2019, 17:45
Historicar je napisao/la:
01 dec 2019, 17:40
benko21 je napisao/la:
01 dec 2019, 17:16
sve ti je receno da ti isti navijaci nisu dali okaciti krpu na ogradu na kojoj je samo pisalo Sarajevo u Bijeljini ljudima koji su dosli iz Gracanice organizovano s mini busem
Ne mogu da vjerujem da su to uradili, fuj.Ono jucer je bruka i sramota na sjeveru, mislim da je sjever zadnji put dupke pun bio, kada su tamo bili Džine, Mai, Ramljak......u ona zlatna vremena sjevera nakon rata.Po mišljenjima mnogih, sa kojima sam razgovarao, sunovrat sjevera je krenuo njihovim odlaskom
Eto vidite dodje ovo kaze i ostane ziv ...Ti nabrojani su dosta zivili na grbaci kluba ,kada se zapad pojavio svaki susret pucale su im picke ,toliko o njima i zaklanjanje iza rahmetli Cele.
Svak ima svoju verziju price, svak ima svoje mišljenje.Masa starijih pitara (gradska djeca, fakultetski obrazovani ljudi) sve najbolje pričaju o Džinetu, Maiu, Ramljaku....i toj ekipi, svi oni govore da su to zlatna vremena sjevera.Ti si vjerovatno dosta mlađa generacija, pa ti bliži taj neki Frki, Popara.....Svak ima svoje. A ta priča da su ovi stariji živjeli na račun kluba, to su izmislili ovi mlađi balavi debilčiči, koji nisu bili ni u planu, kada su se ovi stariji tukli i boli po Beogradu i Zagrebu.

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 dec 2019, 18:02

Historicar,Djine i ostali osnivali su grupu u dobro je vodili do tamo negdje 2005,onda su pocela sranja sa uzimanjem para od navijaca i kluba za baklje koreografije itd. a oni odu u kafanu i popiju sve pare,to ti je samo jedan od primjera,u jednom periodu Djine se povukao a ostali da vode samo Mai I Ramljak i tad je tek bio odron tribine, hiljadu jos stvari ima koje nisu radili kako treba I sve sto su radili od 87 i svaka cast im na tom, su uspjeli da useru u zadnjih par godina njihovog vodstva ima tu jos hiljadu stvari koje su radili od prijetnji, napada na golobrade momke itd.itd.,Al nije to za forum,momci koji su dosli nakon njih su ozivjele Horde vratili im staru slavu i digli na jos jedan visi nivo
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 dec 2019, 18:04

Neću da se petljam fkt u stvari vezane za sjever, nit da se svađam s bilo kim. Al po mom skromnom mišljenju, problem su djeca. Ne djeca zbog godina, to manje bitno, nego zbog mentaliteta kojeg sjever i pojam "navijačka grupa" traži. Svako danas nosi šal HZ, majicu HZ, duks HZ... i takvog srednjoškolca uhvati neki stariji štrumf u gradu i golog ga skine, zapali mu to na derbiju. Tu pada rejting grupe, u udarnoj liniji dječurlija koja će u prvom belaju pobjeć. Ja sebe ne smatram likom koji će se negdje marisat zbog kluba, nit imam želju da vođa najavi prije gostovanja da imamo sačekušu negdje i da se treba tući sa XY grupom. Nisam kompetentan, nemam 120 kilograma nit neki crni pojas, nit imam motivaciju da se bijem za klub. Dođem na istok i gledam utakmicu. Al je grupa mirna od mene i mojih "muda", neću sigurno nikog ostavit na cjedilu. Zbog tih razloga ljudi idu u "navijačku penziju" sa 22-23 godine, neko se i oženi u tim godinama, i neće da ženi i djetetu dolazi razbijene glave. Prošla ga ta furka i to je to.
Naravno, nije snaga grupe samo u tučama i problemima, nego i u drugim stvarima. Kad se slavila titula 2015., sjever k'o šibica, al dok vođe nisu rekle, niko nije ni krenuo prema kapiji da ulazi u teren. Sad na proslavi titule. na sjeveru jedva dvije milje i u 80. minuti 1500 sišlo pored terena. Jednostavno nema tog ultra mentaliteta u ovoj djeci. Momcima inače svaka čast za parolama, navijanju, gostovanjima i svemu, al ozbiljnost grupe opada zbog tih nekih "sitnica".
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2019, 18:04

Ko je ba izmislio to?
Ja sam bio na sjeveru u vrijeme tih, pa onda otisao na zapad.
Naplaci ali su besplatne autobuse, bili na platnom spisku kluba, Cuvali guzove lopovima u klubu. Jedini ko je tu bio ok je dzine ali ovi oko njega su bili olos do olosa.

Tolika olos da su u dogovoru sa alaimom i policijom poslije marshaloka sacekali nas sa zapada i udarali dok smo izlazili sa zapada. Dalje ne treba.

Tribina sjever godini prije dolaska nas sa zapada je bio prazan skoro, po 50 ljudi se jedva skupi. Na derbiju isto smiješna cifra i navijanje. Ganjali nas po gradu obuceni u bijele dukseve, prijetili i sl ali vecinom nasamo.

Organizacije nije nikakve bilo. Dolaskom nas na sjever kad smo uspjeli lopove otjerati, tek tad se vidjelo szćta je navijacka tribina... Koreograf ije, parole, grad u grafitima, bakljade, nevjerovatno navijanje, strasna gostovanja, organizacija udruženja je bila ko firma neka....
Pad je poceo poslije sirokog.... Ali i dan danas je bolja situacija nego za vrijeme krimosa
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 01 dec 2019, 18:08

Sarajlijaaa46 je napisao/la:
01 dec 2019, 12:10
Zip je napisao/la:
01 dec 2019, 11:58
To nek skuplja onaj ko je vrsio pritisak i sarao grafite ispred prostorija kluba.
Ja bih ga nogom nabio, i rekao mu "Sta je tu je treba pognut glavu"...

S obzirom da kopira Osima u svemu, neka tuzi i on klub...
Ti koji su napisali to su 4 covjeka od ta 4 dvoje su ti maloljetna lica :rol:
Ovo ne govorim iz zajebancije,znam cak i ko su ta djecurlija ..
Reci nam onda i ko im je platio da to urade .

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 01 dec 2019, 18:09

bordopoeta je napisao/la:
01 dec 2019, 18:08
Sarajlijaaa46 je napisao/la:
01 dec 2019, 12:10
Zip je napisao/la:
01 dec 2019, 11:58
To nek skuplja onaj ko je vrsio pritisak i sarao grafite ispred prostorija kluba.
Ja bih ga nogom nabio, i rekao mu "Sta je tu je treba pognut glavu"...

S obzirom da kopira Osima u svemu, neka tuzi i on klub...
Ti koji su napisali to su 4 covjeka od ta 4 dvoje su ti maloljetna lica :rol:
Ovo ne govorim iz zajebancije,znam cak i ko su ta djecurlija ..
Reci nam onda i ko im je platio da to urade .
Nemam blage jeli im iko platio,znam ovu dvojicu malaca zive blizu mene,jos u osnovnu idu ,a nasa uprava pala na te fore :rol: :rol:

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 dec 2019, 18:11

Pantelija je napisao/la:
01 dec 2019, 18:04
Ko je ba izmislio to?
Ja sam bio na sjeveru u vrijeme tih, pa onda otisao na zapad.
Naplaci ali su besplatne autobuse, bili na platnom spisku kluba, Cuvali guzove lopovima u klubu. Jedini ko je tu bio ok je dzine ali ovi oko njega su bili olos do olosa.

Tolika olos da su u dogovoru sa alaimom i policijom poslije marshaloka sacekali nas sa zapada i udarali dok smo izlazili sa zapada. Dalje ne treba.

Tribina sjever godini prije dolaska nas sa zapada je bio prazan skoro, po 50 ljudi se jedva skupi. Na derbiju isto smiješna cifra i navijanje. Ganjali nas po gradu obuceni u bijele dukseve, prijetili i sl ali vecinom nasamo.

Organizacije nije nikakve bilo. Dolaskom nas na sjever kad smo uspjeli lopove otjerati, tek tad se vidjelo szćta je navijacka tribina... Koreograf ije, parole, grad u grafitima, bakljade, nevjerovatno navijanje, strasna gostovanja, organizacija udruženja je bila ko firma neka....
Pad je poceo poslije sirokog.... Ali i dan danas je bolja situacija nego za vrijeme krimosa
Sve fino receno,nazalost tad protiv marsashloke sam bio na sjeveru i vjerovao u ono sto ,,vodje" kazu,tad su bile vodje,par njihovih poltrona i sve ostalo mi djeca na sjeveru, poslije sam i ja kao i vecina raje presli na zapad,kad smo saslusali drugu stranu price i vidili sta je u pitanju,tad znam da je policija po nalogu ,,vodja" udarala sve redom na zapadu i zene i djecu
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 01 dec 2019, 18:12

Refresham portale,sve se nadam da ce biti udarna vijest:HUSREF MUSEMIĆ VIŠE NIJE TRENER FK SARAJEVA :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 01 dec 2019, 18:14

Kako god, ovaj današnji sjever je zlatan, kad vidim jug kod kona, odnosno face na istom.Užas užasa, goli klošar i narkoman, nemaju dva razreda srednje, nemaju dva zuba.Ono malo normalnih, davno pobjeglo sa juga.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 dec 2019, 18:14

Kome ovo kocijas govori Serbecicu, sudiji, igracu zeljkana sto lezi?
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 01 dec 2019, 18:16

ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2019, 18:14
Kome ovo kocijas govori Serbecicu, sudiji, igracu zeljkana sto lezi?
Fuj je. Bo ga Amar u usta. :puke:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 01 dec 2019, 18:19

robertkosar je napisao/la:
01 dec 2019, 09:31
simidobar je napisao/la:
30 nov 2019, 23:15
Samo naprijed braco... Treba mu je*at mater, dusman nas obruko namjerno... :kafa:
Nije uredu da se mati psuje, rahmet veliki njegovoj mami i babi Ibrahimagi.
Ni ne pokusavaj me svest na svoj nivo.. molim te..

Ovo je sarkazam na postove nekih "velikih" navijaca..

Boze sacuvaj da Husrefu zelim nesto lose i da ga vrijedjam.. osjeco bi se ko zadnji klosar da pljujem covjeka koji je pozitivan dio istorije kluba kojeg volim...

Jednostavno nije mi logicno da mi npr. ti valjas u zivotu na neki nacin a da te ja poslije toga ispljujem.. MORAMO se rastat ko ljudi ako je doslo do te tacke... bez obzira na gorcinu i crnjak koji je proizveo postovanje je vec zasluzio...
Sta god neko napisao covjek je nas najuspjesniji clan, godinama...

Dosao trenutak da se rastanemo ? Budimo ljudi... svi grijesimo braca... put do pakla poplocan je dobrim namjerama...

Sem ako ti nemas neki dokaz da namjerno srozava ekipu, to bi bilo pokvareno i vrijedno prozivanja...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 01 dec 2019, 18:22

Pantelija je napisao/la:
01 dec 2019, 18:16
ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2019, 18:14
Kome ovo kocijas govori Serbecicu, sudiji, igracu zeljkana sto lezi?
Fuj je. Bo ga Amar u usta. :puke:
Ako je upuceno Serbecicu (a po gestikulaciji i dogadjanju na terenu jeste) onda vidimo razlog slabih partija. Em sto je takticki 0 i kao motivator je kar.ina. Jos kad ti ovako govori fuj, pa ko da ga cijeni i slusa kad je kocijas pravi :puke:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Dadox
Postovi: 1121
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 01 dec 2019, 18:23

Pantelija je napisao/la:
01 dec 2019, 18:16
ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2019, 18:14
Kome ovo kocijas govori Serbecicu, sudiji, igracu zeljkana sto lezi?
Fuj je. Bo ga Amar u usta. :puke:
Pa serbecicu,doduse i jest ispao papak ovdje..kao fa je namjerno htio ranije na odmor od sezone

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 01 dec 2019, 18:24

Ovi sto pljuju konstantno sjever, sta je vi trenutno vidite kao negativnu stranu sjevera, jesul to ovi golobradi momci na sjeveru krivi sto su uzeli tribinu kad je bila u totalnom padu? Ja im skidam kapu sto su ocuvali grupu, sto su svima vama u Olovu dali povod da se hvalite tim istim momcima koje nakon par mjeseci nazivate narkomanima i blatite kako od nekog uzimaju pare. Sinoćna brojka nije njima na sramotu, nego svima koji se osjecaju Hordama, a nisu dosli, njima respekt za sve sto rade od ulice do tribine.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kupus army
Postovi: 1543
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 01 dec 2019, 18:25

ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2019, 18:22
Pantelija je napisao/la:
01 dec 2019, 18:16
ElCartel11 je napisao/la:
01 dec 2019, 18:14
Kome ovo kocijas govori Serbecicu, sudiji, igracu zeljkana sto lezi?
Fuj je. Bo ga Amar u usta. :puke:
Ako je upuceno Serbecicu (a po gestikulaciji i dogadjanju na terenu jeste) onda vidimo razlog slabih partija. Em sto je takticki 0 i kao motivator je kar.ina. Jos kad ti ovako govori fuj, pa ko da ga cijeni i slusa kad je kocijas pravi :puke:
Jestel vi normalni, pa ovo Osim govori, boze sacuvaj!
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Hz1946, VolimoSarajevo i 35 gostiju.