AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 01 dec 2019, 16:51

Deff nasa najbolja tekma ove sezone, samo fali ta zavrsnica, mozda treba probati sa Rebicem u spicu jer ova dvojica jednostavno su van forme.

Citavu tekmu smo dominirali, to ove sezone nije nikad bio slucaj

Avatar
milanist
Postovi: 12061
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 01 dec 2019, 16:52

Napokon. :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

stiputo
Postovi: 48
Pridružen/a: 16 nov 2019, 17:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la stiputo » 01 dec 2019, 16:52

Ovo nam se vratilo što nam je Bruno Alves uzeo 2 boda krajem sezone i plasman u LP u 80+ minuti, majstorski iz slobodnjaka...

Dobro je, osveta se servira hladna.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️

Evo sad će selektori početi opet priče o dobroj igri, a jad i čemer od ekipe i od igre.

P.S.

Maksim po Diviziji, poznati nemač pojma, koji je do prije par godina 2012/2013 ll, bio veliki fan Dortmunda, pa počeo navijati za Milan... 🤦‍♂️ :rol: :rol: :rol:
Zadnja izmjena: stiputo, dana/u 01 dec 2019, 16:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 01 dec 2019, 16:56

Sad opet narednih nekoliko utakmica je Pioli siguran na klupi Milana, u pm.

Zasluzena pobjeda jer je Parma ocajna bila. Ali kakav trio u napadu imamo, to samo pusku u ruke i porokat smradove. Suso i Hakan samo gledaju kako opucati radi licne statistike, ali tako je kad imas ovakvog trenera. Mater svoju j3bo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 01 dec 2019, 16:57

Na svu sreću Hernani loše puca.

Hernandez jedino pravo pojačanje nakon Romagnolija rješava utakmicu.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 01 dec 2019, 17:01

Obzirom da je Pioli relativno kratko na klupi Milana definitivno se osjeti blagi pomak na terenu, činjenica jeste da nemamo napada. Tolike pare su zgruhali zadnjih godina u napadače a opet nikakvog efekta.

Da Pioli ima muda pa da stavi Thea naprijed na krilo, a beka neka ganja RR.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
pesmaster
Postovi: 868
Pridružen/a: 24 okt 2011, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la pesmaster » 01 dec 2019, 17:02

Vama ako je ovo najbolja utakmica sezone onda i niste zasluzili vise.. Ovo je jad i cemer i crna rupa koja nema ni dna vise.. Ovako jadno ne igra ni moja Sloboda koja cak ponekad sastavi poneku akciju... **** turcin, suso, camuga, prevara iz poljske, jack nemaju sta traziti, to su prevare koje bih protjerao puskama iz milanela.. Stidite se svi koji mislite da je ovo solidna a da ne pricam dobra utalmica.. FUJ
Sloboda Tuzla !!!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 01 dec 2019, 17:07

Ne znam zašto iko gaji nade da će Pioli biti smjenjen... em izgledamo 5x bolje nego pod Giampaolom iako je preuzeo ekipu u rasulu em se svakako neće dovoditi i treći trener na platnu listu. Ovaj ostaje do juna tako da, radije mu poželite sreću.


Sasvim sigurno najbolja utakmica sezone, uz onu sa Juventusom, bar što se prikazane igre tiče. Dosta škrpi u ofanzivi, ali čega smo se sve nagledali ove sezone, ova dominacija tokom svih 90 minuta na gostujućem terenu se sigurno može prikazati najboljom utakmicom u ovih par mjeseci. Pa čak i da nije, koga briga, važno je uzimati bodove.
Dobro da smo konačno uzeli 3 boda iz ovakvih utakmica, ovakve stvari mogu biti *prekretnica*. :mrgreen:


Osam bodova od četvrtog mjesta, ako bi kojim čudom napravili dobar niz rezultata jer slijedi nešto lakši raspored do kraja, možda bi se vrijedilo pojačati u januaru i pokušati napraviti čudo. Lično ne vjerujem, ali treba pokušati.


Conti je fantastičan zadnjih par utakmica, ne znam šta se u njemu odjednom preokrenulo. :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

stiputo
Postovi: 48
Pridružen/a: 16 nov 2019, 17:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la stiputo » 01 dec 2019, 17:09

pesmaster je napisao/la:
01 dec 2019, 17:02
Vama ako je ovo najbolja utakmica sezone onda i niste zasluzili vise.. Ovo je jad i cemer i crna rupa koja nema ni dna vise.. Ovako jadno ne igra ni moja Sloboda koja cak ponekad sastavi poneku akciju... **** turcin, suso, camuga, prevara iz poljske, jack nemaju sta traziti, to su prevare koje bih protjerao puskama iz milanela.. Stidite se svi koji mislite da je ovo solidna a da ne pricam dobra utalmica.. FUJ
Sad će priče o plasmanu u LP i kako imamo ekipu za to 4.mjesto, evo počeli su... 🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♂️

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 01 dec 2019, 17:17

Razmijem optimizam pojedinih forumasa, ali ja ne vidim nekog velikog pomaka u Pioliu u odnosu na genija od ranije. Pioli je samo počeo više rotirati, davati priliku momcima sa klupe, koji tu priliku koriste, pa imamo privid da je bolja situacija. Prema naprijed to i dalje užasno izgleda.
Suso, Hakan i Piatek su očajni šta je ono.

Jedina konstanta ove sezone što se tiče Milana je Šefćo. Lik i dalje iste kardanske komentare piše.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 01 dec 2019, 17:22

Miran memaga, opet pričaš sam sa sobom. :kafa:


Čitaj malo bolje, prije nego što skačeš. Kao neko ko se zalagao da se niko ne dovodi u januaru jer mislim da je sezona izgubljena (i još mislim isto), smatram da se ipak treba pokušati sa 2-3 pojačanja napraviti čudo.
Nama je katastrofa ako se opet propusti top 4 tako da, treba se na sve načine pokušati dokopati toga.


Ali ovo su čisto pretpostavke, ako zaredaju sa par loših rezultata i odu na desetak bodova ispod top 4 do januara, onda sve priče padaju u vodu.



Vala ljudi, vi kao da ste zaboravili kako smo ličili sa Giampaolom. Realno, Pioli je isto mediokritet, ali meni je ova igra neuporedivo bolja od onoga što smo igrali prvih osam kola.
Bilo je nemoguće preko noći ispraviti ono što je onaj sjebao, ali već neko vrijeme izgledamo dobro na terenu uprkos nesretnim rezultatima i konačno smo počeli kupiti poene.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

stiputo
Postovi: 48
Pridružen/a: 16 nov 2019, 17:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la stiputo » 01 dec 2019, 17:30

LegendKiller je napisao/la:
01 dec 2019, 17:17
Razmijem optimizam pojedinih forumasa, ali ja ne vidim nekog velikog pomaka u Pioliu u odnosu na genija od ranije. Pioli je samo počeo više rotirati, davati priliku momcima sa klupe, koji tu priliku koriste, pa imamo privid da je bolja situacija. Prema naprijed to i dalje užasno izgleda.
Suso, Hakan i Piatek su očajni šta je ono.

Jedina konstanta ove sezone što se tiče Milana je Šefćo. Lik i dalje iste kardanske komentare piše.
Kardanska ekipa i kardanski selektori, zaslužuju samo kardanske komentare. :kafa:

@Rope

Ropiću, znam da mi iskazuješ ljubav, ali nisam topli brat, sorry... :kafa:

Šta kažeš, trebali bi opet kupovati panjeve? :hmmmmm:

Ma šta smo potrošili, u par prošlih prelaznih rokova, čini mi se da smo bili 10-11 klub na svijetu, po potrošnji love, bio je negdje taj podatak... 🤦‍♂️

Malo smo znači trošili, trebali bi još kojih 100 miliona baciti, makar da budemo 6-7 na svijetu po bacanju love ako ništa.
🤣🤣🤣🤣🤣

Miran Rope, ne budali ba!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 01 dec 2019, 17:55

Odmorim par dana od foruma, danas otvorim i opet ovaj budalas uskrsnuo. Napada, grize, ujeda sve redom. Block majka!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 01 dec 2019, 18:01

Nikad duža blok lista :urnebes:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 01 dec 2019, 18:05

Naravno da se ne trebaju bacati pare, ali treba isposlovati neke posudbe, biti će dosta kandidata.


Neka dođe i Ibrahimović, možda ne može pružiti puno toga na terenu kao prije, ali vjerujem da bi njegovo prisustvo u svlačionici trebalo imati značaja za ekipu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

stiputo
Postovi: 48
Pridružen/a: 16 nov 2019, 17:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la stiputo » 01 dec 2019, 18:11

koraj je napisao/la:
01 dec 2019, 17:55
Odmorim par dana od foruma, danas otvorim i opet ovaj budalas uskrsnuo. Napada, grize, ujeda sve redom. Block majka!
Kakav si ti delegat, to svijet nije vidio...
Koga ja to napadam, koga ujedam?

Kakav mentol, samo da nešto napiše i prozove bez razloga, kao po običaju!

Piši o Milanu moj Tinky Winky, a ne o glupostima i manje laži VELIKI VJERNIČE! 🥒🍆👈 :beba:

Nemoj me na listu molim te, evo plačem... :rol: :rol:

@Rope

Ropić, nema trošenja para, mi smo svoje potrošili...

Ibra hoće 9mil € za ugovor od 18 mjeseci, bolje je te pare proslijediti za kakvog dobrog trenera.

Bolji je Ibra i sad od ovih panjeva i dobro bi došao, ali realno ima 38-39 godina i nije ovo MLS da se igra kao tamo.

Nego, halalili smo sezonu, sačekati kraj, prodati pola ekipe i nešto love dodati, pa opet ponovo od nule, navikli smo godinama...

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 01 dec 2019, 20:08

Nista posebno nisam vidio danas. Ista muka i patnja kao i u prethodnim utakmica. Nema sanse da se plasiraju u LP a ne mogu ispasti iz lige (nadam se) tako da bi najpametnije bilo da u januaru dovedu ozbiljnog trenera koji ce imati vremena do pocetka sljedece sezone da "ustima" ekipu, da prepozna koji igraci su visak i na kojim pozicijama trebaju pojacanja. U ljetnom prelaznom roku ispostovati trenera i uci u novu sezonu kao ozbiljan tim.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
pesmaster
Postovi: 868
Pridružen/a: 24 okt 2011, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la pesmaster » 01 dec 2019, 20:14

Realnost je da ovaj tim mora bolje pogotovo u fazi napada i završnice.. Međutim tu dolazimo do kvaliteta (odnosno NEKVALITETA) krilnih igrača, sporog i bezidejnog veznog reda.. Ovoj ekipi treba dakle minimalno 5 kvalitetnih igrača (2 vezni, 2 krilna i 1 napadac) da bih se borio za LP.. Ono što rade Turčin, Suso, Kessie je rezultat psihičkog stanja dotičnih igrača, koji su totalno pali i koji totalno nemaju šta više ponuditi ovom klubu (pa i svakom "normalnog klubu na svijetu).
Iskreno, Pioli je čak i pozitivno iznenadio naročito zadnjih par tekmi iako je imao tu i tamo poneku grešku u sastavu i igri ali je to puno bolje od onog što smo gledali ranijih godina..
Jedna situacija me fascinirala: Ulaskom Leo-a protok lopte u završnici postao je brži ALI zapazio sam koliko momak pokušava da utrči između štopera i linija protivničke ekipe a NIJEDNOM ga suigrači nisu ispratili u toj namjeri. Mislim da je 3-4 puta mahao rukama i pokazivao ljutnju zbog neupucene lopte u prostor. To je u biti jedan od pokazatelja koliko je vezni red statičan i nekvalitetan.. Za primjer Pjonteka ako uzmem, nijednom nisam vidio da je utrčavao ili pravio sebi prostor između linija, uglavnom se izvlačio na stranu, gubio duele i pravio faulove..
Druga stvar koju sam zapazio: Sredinom prvog poluvremena Suso ide u "kontru" (ako u Milanu znaju šta je KONTRA NAPAD).. Čovjek koji nema veze sa Milanom i opcenito ni sa jednim klubom, nego voli da pogleda dobru utakmicu kaže: Ovi igrači nemaju snage ni da istrče kontru.. Dakle, postavlja se pitanje, šta igrači rade na treninzima i pripremama kada nisu u stanju u 1. poluvremenu istrčati kontru ? Fizička nesprema je očiglednu prisutna i tu postoje dva krivca, trener i igrači..

Dakle, nije ovaj Milan toliko loš koliko mislim da postoji psihička barijera kod 85% igračkog kadra, fizička nesprema i nedovoljno kvaliteta.. Ali je to dovoljno za poziciju koju trenutno zauzimaju..
Žali samo Bože na šta je jedan klub poput Milana pao, na tako niske grane...
Sloboda Tuzla !!!

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 01 dec 2019, 20:14

Najgore od svega je sto je slupano para i para na panjeve,i sto je ovaj FFP za vratom tako da cemo karine potrositi bilo sta,a od ove ekipe sto imamo 4 orica mogu igrat ovo ostalo zamotat u cenera i sto dalje od Milanella...
Zayebana situacija skroz

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 01 dec 2019, 21:30

Kako ce Leao dobiti loptu u prostor kad svaka lopta ide na Hakana ili Susa koji sebi traze prostor za dalekometni sut. Bez njih u timu igramo vise timski, sa dosta trke i presinga.

Nema nafake u ovom Milanu dok se ne rijesimo ovih kvazi krila. Pa ja bih sam kao ofanzivni igrac rekao treneru da me klupira kad vidim da jedan bek ima vise golova od mene.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.