FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 02 dec 2019, 17:06

simidobar je napisao/la:
02 dec 2019, 16:22
fks74 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:17
Stroj1946 je napisao/la:
02 dec 2019, 13:24
Za Crepulju su pisali par ljudi i ja, prije početka priprema, da će to biti najveća greška. Što se ispostavilo. Mogo se naći neki kompromis. Međutim momak nije htjeo da radi sa onim kretenom, pametan, ufatio se noge. Dovođenje igrača iz manjih sredina je kod nas uvijek bilo u 90% slučajeva fula. Od ranije poznato. Pogotovo igrači koji imaju 24, 25, 26 godina. Takvi igrači se ne mogu ničemu naučiti više. Mogu samo još malo napredivati i to je to. Motivacija 0. Zna i on sam da ne može daleko dobaciti, pa mu Sarajevo dođe kao premija. Drugo ogroman pritisak, nisu navikli. Pa se pogube. Ako će dovoditi igrače iz manjih sredina, to bi trebalo biti do 21, 22 godine. E sad je do igrača i struke.
Kakva glupost, Crepulja nije ostao zbog Husrefa. :rol: Frajer jednostavno nije zelio vise igrati u ovoj ligi. Nudili mu vecu platu ali ona nije zadovoljavala njegove apetite. To je prava istina.
Bogami su ovdje pisali da mu nisu htjeli produzit ugovor zato sto mu se plata znacajno povecava u novoj sezoni, nake klauzule, veze nemam..

Prvi put cujem od tebe da mu je neko nesto nudio..
Sad će se vratit ovih 3,4 što ližu guzove Husrefu, dok se stiša bura. Samo pazi. Narednih par dana.

zagorski
Postovi: 7687
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 dec 2019, 17:12

Testo je napisao/la:
02 dec 2019, 16:02
neki su pisali da je kovačević prodat za 1.5 mil eura ?
eh, mene zanima gdje taj novac ide sad ?
transfer budzet, plate za igrace i uhljebe, ulaganje u akademiju, stednja za stadion, dzep od vijetnamca ?
To je to.

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 02 dec 2019, 17:13

Pantelija je napisao/la:
02 dec 2019, 17:02
emir79 je napisao/la:
02 dec 2019, 16:50


Za Jeleskovica je 100%. Ostalo me ne interesuje.
Adukor, Crepulja i Halilovic takodje 100% zbog bivola otisli.
Rahmanovicu kad je trebao produziti obecano da dolazi novi trener sto su i mislili uraditi ali su se prepali narkomana i potpisali sa bivolom novi ugovor.
Oremus nije htio igrati zbog njega.
Ahmetovic, ljudska gromada, glumio bolest zbog bivola.
Lazic igra oreko kite (kao i 90% ostalih) zbog njega,
Akademce je sve odstranio i unistio ih .
Svim igracima je ubio volju za zivotom, a kamoli za igrom. Ljudi igraju samo jer moraju.
I dalje preko njega ''menadzeri'' uhljebljuju svoje indijance u klub.
itd itd itd

Da bivolu dovedu Barceloninu prvu postavu, on bi ih za 3 mjeseca ubio u pojam i nebi se znali sastaviti sa loptom.
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

VLADA129
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 sep 2019, 23:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VLADA129 » 02 dec 2019, 17:18

Vrijeme je za rastanak s Husrefom. Hvala na svemu zaista, prvo dupla kruna i za sve radosti tokom prošle sezone. Također, hvala jer smo i dalje tu prvi na tabeli. Ali, vrijeme je za razlaz. Nije još ništa ni blizu izgubljenog, ali je upozorenje da se mora nešto mijenjati.

Volio bih kad bi se povukao, ponudio ostavku i otišao kao gospodin. Jednostavno ne ide pa ne i to je tako. Igrači anemični (ima i bojkota to je sigurno), narušena je atmosfera, taktički pročitano.

Ne boli mene poraz uopšte toliko, boli me kad vidim ono na terenu, ono se ne može nazvati ni igrom. Boli me kad vidim da nas uzimaju s bolidima tipa Sadiković, Bojo, Sipović, Stevanović, Pavić itd. Te dvije stvari me bole, ostalo mi je malo važno, jer poraz k'o poraz, vazda će ih biti.

Mislim da je sad vrijeme za reakciju, sačekati još ovo jedno kolo i to je to. Što prije završiti Čustovića, čovjek će imati prijelazni rok ispred sebe i pripreme da odradi na svoj način. Prijelazni rok ako se uradi dobro i dovede Čusta, ne sumnjam u titulu.
Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

FK SARAJEVO 💖

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 02 dec 2019, 17:20

Mi smo porazeni jos u julu kad ako smo vec ostavili Husrefa trebali smo dovest 3 extra kvalitetna igraca a ne Milanovica i Guzinu a trener je vec tad gubio svlacionicu ovi novi sto su dosli pogubljeni skroz. Ako je vec doslo do raskola u timu brate svak na svoji stranu i ne treba sad pravit haos oko svega fino isplati trenera dogovorite se kako god, zahvaliti se Velkoskom, Dupovcu, Hodzicu, Sisicu, Guzini, Cruzu, Handzicu. A za trenera probat dovest Marka Nikolica mada cisto sumljam da ce doc u ovaj nas jad od lige al svim vezama bi pokusao ga dovest, jos mu dovedes dva igraca za prvih 11 i ne brini se.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 dec 2019, 17:21

Momak koji je bio na onom druzenju kaze sta je Husref rekao za Crepulju, dva lika koja zive na drugom kraju drzave i pogledaju FKS jednom u godini uzivo, kazu nije Husref nista kriv niĐe. :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 02 dec 2019, 17:27

joker90 je napisao/la:
02 dec 2019, 17:21
Momak koji je bio na onom druzenju kaze sta je Husref rekao za Crepulju, dva lika koja zive na drugom kraju drzave i pogledaju FKS jednom u godini uzivo, kazu nije Husref nista kriv niĐe. :kafa:
Za mene je vrlo lako provjeriti koliko puta godisnje pogledam, zna nekoliko ljudi i sa ovog foruma, a znaju i momci sa tribine, koji treba da znaju ;)
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 02 dec 2019, 17:31

kupus army je napisao/la:
02 dec 2019, 17:27
joker90 je napisao/la:
02 dec 2019, 17:21
Momak koji je bio na onom druzenju kaze sta je Husref rekao za Crepulju, dva lika koja zive na drugom kraju drzave i pogledaju FKS jednom u godini uzivo, kazu nije Husref nista kriv niĐe. :kafa:
Za mene je vrlo lako provjeriti koliko puta godisnje pogledam, zna nekoliko ljudi i sa ovog foruma, a znaju i momci sa tribine, koji treba da znaju ;)
Ne znam kako se prepozna ti u ovom, mislim na forumase @fks1974 i @emir79 kad vec moram precizirati. Nisam upratio ni sta si ti pisao..
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 dec 2019, 17:33

VLADA129 je napisao/la:
02 dec 2019, 17:18
Vrijeme je za rastanak s Husrefom. Hvala na svemu zaista, prvo dupla kruna i za sve radosti tokom prošle sezone. Također, hvala jer smo i dalje tu prvi na tabeli. Ali, vrijeme je za razlaz. Nije još ništa ni blizu izgubljenog, ali je upozorenje da se mora nešto mijenjati.

Volio bih kad bi se povukao, ponudio ostavku i otišao kao gospodin. Jednostavno ne ide pa ne i to je tako. Igrači anemični (ima i bojkota to je sigurno), narušena je atmosfera, taktički pročitano.

Ne boli mene poraz uopšte toliko, boli me kad vidim ono na terenu, ono se ne može nazvati ni igrom. Boli me kad vidim da nas uzimaju s bolidima tipa Sadiković, Bojo, Sipović, Stevanović, Pavić itd. Te dvije stvari me bole, ostalo mi je malo važno, jer poraz k'o poraz, vazda će ih biti.

Mislim da je sad vrijeme za reakciju, sačekati još ovo jedno kolo i to je to. Što prije završiti Čustovića, čovjek će imati prijelazni rok ispred sebe i pripreme da odradi na svoj način. Prijelazni rok ako se uradi dobro i dovede Čusta, ne sumnjam u titulu.
Vidim da si uredu lik koji zna i lijepo bez uvreda da pise.
Ono sto meni nije jasno zasto covjeka koji je proslu sezonu uzeo duplu, ovu sezonu pored svih problema koje je imao na pocetku sezone i dalje drzi ekipu u vrhu tabele smjenjivati.

Ko jos to radi? Ko smjenjuje trenera koji evo drugu sezonu po redu ekipu drzi u vrhu? Zasto?

Ne bih o strumfovima, ali druze oni imaju prvog strijelca lige Krpica, imaju mozda i najboljeg igraca lige Stilica, imaju Veselinovica, Zeca, Bojo je mladi reprezentativac.

Naravno da je sramota izgubiti od Zeljeznicara kod kuce i naravno da Husref snosi najvecu krivicu. Od toga ne treba bjezati, ali smjena?

Pa imamo li mi kadar da se setamo ligom? Zar stvarno mislis da mi mozemo sa ovim igracima vise od ovoga?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 02 dec 2019, 17:36

joker90 je napisao/la:
02 dec 2019, 17:31
kupus army je napisao/la:
02 dec 2019, 17:27
joker90 je napisao/la:
02 dec 2019, 17:21
Momak koji je bio na onom druzenju kaze sta je Husref rekao za Crepulju, dva lika koja zive na drugom kraju drzave i pogledaju FKS jednom u godini uzivo, kazu nije Husref nista kriv niĐe. :kafa:
Za mene je vrlo lako provjeriti koliko puta godisnje pogledam, zna nekoliko ljudi i sa ovog foruma, a znaju i momci sa tribine, koji treba da znaju ;)
Ne znam kako se prepozna ti u ovom, mislim na forumase @fks1974 i @emir79 kad vec moram precizirati. Nisam upratio ni sta si ti pisao..
Mislio sam na mene da ciljas, jer sam gore pisao vezano za Crepulju. Rekao sam svoje misljenje za Husrefa i manje vise svi su slozni oko toga da treba doci neko novi, al ne treba mu stavljati na teret nesto za sto nije odgovoran, kao sto su sinoc posli da pakuju kako je on govorio Serbi:" napolje papak"
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 dec 2019, 17:41

bezKORISNIK je napisao/la:
02 dec 2019, 16:57
OTJERAJTE JANJARSKOG BIVOLA!
Ne mozemo, probali smo vec... on napravi novi racun i sve ispocetka.. crnjak pravi...


pasica je napisao/la:
02 dec 2019, 15:52
Messi da dodje, ovaj konj bi ga na beka stavio. I jos bi mu otjerao kondicionog da ne moze disati drugo polivrijeme.

Usput, Jeleskovic kaze da nikad nije radio sa vecom neznalicom, tako da od njega nista dok je ovaj tu sto je i do sad bilo jasno.
:urnebes: :urnebes: :rol: :mrgreen:

Svedoste i Jeleskovica na ulicara... Alal vera.. :mrgreen:


U redu ba nek ide covjek... :mrgreen: cemu ovo demoniziranje i toliko ispoljavanje mrznje... :thumbdown:
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 02 dec 2019, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 02 dec 2019, 17:44

Pocelo je...

Babo je donio duplu, i ne treba ga mijenjati ! Dok se vrate povrijedjeni... I dalje smo prvi (zamalo)...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 02 dec 2019, 17:44

volim sarajevo više od života
ali 200 milja je 200 milja
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 02 dec 2019, 18:01

Ovako zamisljam neke forumase...




...al bukvalno ovako..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 dec 2019, 18:03

Nema od te price nista ba. Prvo nemaju osnove za smjenu. Sta ce navesti kao razlog, neuspjeh? :D

Hajde molim vas, pokusavali covjeka u jeku borbe za duplu krunu da smjene pa im se obi o glavu.

Ja ne znam sta je toliki interes da se smijeni Husref.

Jedino sto mi pada na pamet je da se priblize mesetari menadzeri tipa Husara, Bulic i sl. pa da se muti preko igraca. Sad to ne moze, pa da se Hus srusi.

Nadam se da Horde nece pasti na ove prljavstine i presutiti ovo sve.

Ako postoji stvarno neki problem, svi lijepo neka izadju u javnost i kazu, to, to, to i to. A ne podmuklim putevima ovako.

Primjera radi, kada je Bayern imao probleme u vrijeme Hitzfelda, tada predsjednik i legenda kluba Franz Beckenbauer sazvao sve u restoran, i igrace i strucni stab i doktore iiiii. I onda ocita im bukvicu, "Hocemo li mi igrati ili da ovo sve gasimo". Ovo je bilo mislim, koliko me sjecanje sluzi nakon osvajanja lige sampiona krenula ih qrcobolja. I to pred nekoliko televizija, nista skriveno, javno i u brk.

Nakon ovog govora poceli da gaze redom.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2019, 18:07

8 komada od slabije ekipe, uz to su ti gradski rivali.

Odlazi ubleho bez trunke obraza!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 02 dec 2019, 18:19

Neće on niđe!
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

zagorski
Postovi: 7687
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 02 dec 2019, 18:22

Odakle ti obraza vise da ga branis!?

visokohz
Postovi: 2937
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 02 dec 2019, 18:23

MA VALA VAKAT JE!!!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 02 dec 2019, 18:27

A vmalo je vise smorilo ovo sa vrijedjanjem Husrefa,ja sa isto misljenja da treba da ode,najvise zbog ove sramote u derbijima,Al cemu ove uvrede i ovoliko vrijedzanje,covjek je najtrofejniji nas trener I treba da imate postovanje prema njemu bar zbog toga,covjek je postigao najveci uspjeh,nakon toga ovu polusezonu igramo lose,u osramoceni smo u derbijima,imamo rezultate,Al stati ce to ako se nesto ne promjeni i zato mislim da treba da ode Husref,a zajedno sa njim I dobar dio igraca,Al ako ostane imat ce moju podrsku.
E sad ako nesto napisete ovdje 1000 puta to ne znaci da ce se to desiti,ako vam je vec toliko mrzak,covjek pa uradite onda nesto konkretno,eto ima vas dovoljno na forumu,skupite se,pa idite pisite grafite,saljite mailove,pjevajte citavu tekmu protiv Zvijezde 09 - Husrefe odlazi, nista necete postici pisanjem ovdje,samo dalje sirite raspravu,jedni ce natezat na jednu,drugi na drugu stranu i tako u nedogled.
Ja sad ne branim Husrefa,da mi nebi neko to prebacio,nakon derbija i ja mislim da treba da ode,al opet kazem da ako ostane imat ce moju podrsku,a mislim ako umjesto Husrefa dodje neki trener iz nase lige nece biti pomaka nikakvog,samo neki strani trener,koji ce dovesti svoj SS.
Acta non verba.
Zadnja izmjena: Sjeverjecudo, dana/u 02 dec 2019, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ado-hz, Devedesetka i 64 gosta.