FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 03 dec 2019, 00:57

emir79 je napisao/la:
03 dec 2019, 00:52
kanarinac je napisao/la:
03 dec 2019, 00:46
Sinoc sam vam pisao nudjen mu raskid,nije htio da cuje za to,a sad je kao iznenadjen,jos dosta toga ima iza kulisa,igraci su mu okrenuli ledja to je istina,na zimu ide par igraca naredba od Nama,znam da je prvi koji ce da leti Rahmanovic,kako kazu nemoguc za suradnju bezobrazan I neodgojen,I ima par jos igraca.
Iz uprave su odlucili da ih se rijese jer znaju kako su ovog trenera sabotirali,da ce svakog sledeceg.
Igraci ce takodje da snose finansijske posljedice zbog,sramotnog odnosa prema dresu na derbiju.
Aha, znaci prvo su cekali da Husrefa sabotiraju, pa da ih onda rastjeraju. Znaci sabotaza i od uprave.
Je*o ba to sto ce oni SAD kaznjavat nekog.. ko je platio cijenu ?
Onaj sto dva dana nije na posao otisao, onaj sto je platio kartu da gleda predstavu sa sramotnim glumcima ?

Sta je sa emocijama, tabletama, prevarom ?

Ko ce imat obraza i rec "Svi na Kosevo" ?
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 03 dec 2019, 00:58

kanarinac je napisao/la:
03 dec 2019, 00:46
Sinoc sam vam pisao nudjen mu raskid,nije htio da cuje za to,a sad je kao iznenadjen,jos dosta toga ima iza kulisa,igraci su mu okrenuli ledja to je istina,na zimu ide par igraca naredba od Nama,znam da je prvi koji ce da leti Rahmanovic,kako kazu nemoguc za suradnju bezobrazan I neodgojen,I ima par jos igraca.
Iz uprave su odlucili da ih se rijese jer znaju kako su ovog trenera sabotirali,da ce svakog sledeceg.
Igraci ce takodje da snose finansijske posljedice zbog,sramotnog odnosa prema dresu na derbiju.
Nemoj samo da kaznjavaju kao Rahmanovica prosli put pa onda po nosu dobiju od sindikata i ta se kazna pretvori u ukor.

Avatar
THEC
Postovi: 4492
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 03 dec 2019, 01:01

Orangina85 je napisao/la:
03 dec 2019, 00:58
kanarinac je napisao/la:
03 dec 2019, 00:46
Sinoc sam vam pisao nudjen mu raskid,nije htio da cuje za to,a sad je kao iznenadjen,jos dosta toga ima iza kulisa,igraci su mu okrenuli ledja to je istina,na zimu ide par igraca naredba od Nama,znam da je prvi koji ce da leti Rahmanovic,kako kazu nemoguc za suradnju bezobrazan I neodgojen,I ima par jos igraca.
Iz uprave su odlucili da ih se rijese jer znaju kako su ovog trenera sabotirali,da ce svakog sledeceg.
Igraci ce takodje da snose finansijske posljedice zbog,sramotnog odnosa prema dresu na derbiju.
Nemoj samo da kaznjavaju kao Rahmanovica prosli put pa onda po nosu dobiju od sindikata i ta se kazna pretvori u ukor.
ma nisam ja siguran da ti igraca uopste mozes tek tako kazniti, tipa da mu odbijes od plate jer se kao nije zalagao, tesko je to dokazati, a konkretno za Rahmanovica jos je neko danas ili juce, nezz tacno, na nekom forumu pisao da mu je noga na zimu
Pyro is not a crime !

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 03 dec 2019, 01:02

RAHMANOVIĆ OUT!

ajdohordas
Postovi: 3794
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 03 dec 2019, 01:05

Ne brinem se za novog trenera sekunde, samo ako uprava bude veći mangup od pojedinih igraca pa stane u odbranu trenera ! I ja bih sada već halalio titulu ako bi se ove godine riješili škarta koji pravi probleme taman da su to ključni igrači (Rahman, Tatar). Osim od igrača iz Slobode i Mladosti finu ekipicu napravi i relativno fino igraju nije neki krkanluk ali treba znati. Ove već sada poslati na tribine ako stvaraju problem, pa se **** po zapadu i prosipaj svoj bezobrazluk,ionako smo izgurali pola sezone bez par standardnih pa smo opet u vrhu.
Ovo sada treba odradit pametnije nego ikad, jedan pogrešan potez i ode sav uspjeh do sad u pm..

I moja licna zelja pored Čustovića je i Marko Nikolic.

VLADA129
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 sep 2019, 23:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VLADA129 » 03 dec 2019, 01:09

Pitanje za ove sto hoce da ruse nesto a da ne znaju zasto od kada vi ba pratite Sarajevo? Ko je podrzao,napravio statut da udju strani investitori? Pa djeco klub poslije rata je gubio od raznoraznih livada,nismo znali sta je titula svakakve sokove dozivljavali,al uvijek smo klub bodrilo bilo gostovanje domaca,il zapad poslije. Bili smo pred bankrotom afera virsle itd pa smo se izvukli jer smo imali zapad i Fedju Kusturicu pa sad eto ne valja Nam sto je sve dugove vratio inace bi ko Celik tj gori jos bili,plus titulu nebi ocima vidjeli a sad smo vec 2 osvojili tako da ne bulaznite i pogledajte 20 godina unazad od dolaska investitora. Gledajte interes kluba a ne ko je trener. Mene zanima stabilan klub sa rezultatima i vozdra a ovi su na dobrom putu
Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

FK SARAJEVO 💖

Avatar
holyman
Postovi: 7940
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 03 dec 2019, 01:09

holyman je napisao/la:
03 dec 2019, 00:18
https://sportsport.ba/fudbal/jasna-por ... cni/341803

Pa ni 10 dana nije proslo
Čitajte ovaj portal za 7 dana.. Husrefu se bliži kraj.. Samo pripremaju teren..

Plavi21 21.11.19. 21:14

Ubode ga "plavi21" alal mu vera
NEMA NAZAD

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 03 dec 2019, 01:10

THEC je napisao/la:
03 dec 2019, 01:01
Orangina85 je napisao/la:
03 dec 2019, 00:58
kanarinac je napisao/la:
03 dec 2019, 00:46
Sinoc sam vam pisao nudjen mu raskid,nije htio da cuje za to,a sad je kao iznenadjen,jos dosta toga ima iza kulisa,igraci su mu okrenuli ledja to je istina,na zimu ide par igraca naredba od Nama,znam da je prvi koji ce da leti Rahmanovic,kako kazu nemoguc za suradnju bezobrazan I neodgojen,I ima par jos igraca.
Iz uprave su odlucili da ih se rijese jer znaju kako su ovog trenera sabotirali,da ce svakog sledeceg.
Igraci ce takodje da snose finansijske posljedice zbog,sramotnog odnosa prema dresu na derbiju.
Nemoj samo da kaznjavaju kao Rahmanovica prosli put pa onda po nosu dobiju od sindikata i ta se kazna pretvori u ukor.
ma nisam ja siguran da ti igraca uopste mozes tek tako kazniti, tipa da mu odbijes od plate jer se kao nije zalagao, tesko je to dokazati, a konkretno za Rahmanovica jos je neko danas ili juce, nezz tacno, na nekom forumu pisao da mu je noga na zimu
Normalno da ne mozes, moglo je nekad kad se na ruke isplacivalo a sad ne mozes zakonski ako je dolazio na vrijeme na treninge, utakmice. Postoji pravilnik vjerovatno na osnovu kojeg se moze kazna izreci ali tu ne smije biti nista vezano za "subjektivni" dozivljaj

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 01:11

To mahalci, evo mahale opet, pokusava da stane na nogice. Bila jedna mahalska nedavno da je Oremus doveden samo za evropu i da je u Splitu. Hajde de. Mozete vi bolje. Ili sto bi Rahman reko : "Sta si jos cuo legendo." Elem, hvala ti sefe i ne vracaj se vise, kakve picketine su te prozivale. Ostat ces upamcen kao legenda.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 03 dec 2019, 01:13

tilo je napisao/la:
03 dec 2019, 01:02
RAHMANOVIĆ OUT!
Ko mu je*e mater glupu, umjesto da ode ko ljudina on sam sebe unistava.. Bio covjek za ponosa gledaj ga sad.. svi mi se gade..

Toliko daleko ode razmisljanje da bi ih pitao i jel ih morz premirao, bili bi u ku*cu na -6.. za sve su sumnjivi...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
THEC
Postovi: 4492
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 03 dec 2019, 01:16

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:11
To mahalci, evo mahale opet, pokusava da stane na nogice. Bila jedna mahalska nedavno da je Oremus doveden samo za evropu i da je u Splitu. Hajde de. Mozete vi bolje. Ili sto bi Rahman reko : "Sta si jos cuo legendo." Elem, hvala ti sefe i ne vracaj se vise, kakve picketine su te prozivale. Ostat ces upamcen kao legenda.
pa kralju mahala je i prije nekoliko sedmica rekla da je Husref bivsi, s tim sto je tad receno da je Custovic novi trener, pa vidjet cemo hoce li se u potpunosti to obistiniti, ali definitivno Husref nije veceras otpusten tek tako, niti je to samo radi derbija, a u vezi igraca fkt nemam pojma sta se desava samo da eto nije @kanarinac jedini koji je Rahmanovica spomenuo, na kraju mozda od toga i ne bude nista i ja licno bih volio da nije istina, Rahmanovic kad je u formi je top igrac za nase uslove i volio bih da ostane i da odigra na proljece onako kako on to najbolje zna...poenta je da u masi mahalskih informacija ponekad i bude neke istine
Pyro is not a crime !

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 01:20

Najgore od svega sto ce sad vagine da zaigraju i otresu Zvijezdu. Pa ce da pokidaju na pripremam i uzmu titulu, sve da bi sa sebe saprale vonj. Nisu oni sabotirali, vec to Boze do trenera je.
Najgora sorta, kad klub ispasta radi njihovog sikluka. Zelju Zeba i klanovi kostase titule one godine, evo vidi sad ove gamadi. Niko nije iznad kluba, a na trening cemo doci kao nekad navijaci Rome, pa kud koji mili moji.
Merso mora biti kapiten i ide mu nagrada Ismir Pintol, vec sad. Ostaviti, Kovacevica, Lazica, Serbecica, Rahmana, Hebu i Ahmu, ostalo sve nasa djeca, mars picketine.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 03 dec 2019, 01:25

Hvala sefe za sve. Do ovoga uz veliko postovanje je trebalo doci, uradio si do sada mnogo ali zadnje vrijeme je pokazalo da nesto ne stima jednostavno, nema te hemije medju igracima niti je vise to taj timski duh. Uvijek treba ponavljati nisu dosli ni Susic ni Hadzibegic niti peti deseti nego si ti uvijek bio tu i spasavao mnogima guzice..prosla sezona je bila nesto na sto nismo navikli da se desava i tu si isto ispisao historiju, medjutim mislim da je red pokusati naci nekog mladjeg, modernijeg strucnjaka nadam se da uprava nece sebi skociti u stomak i da ce naci kvalitetnije rijesenje dosta i taj neki bum gdje bi probali i kao klub napredovati.. greska uprave je jer nije ponudila Musemicu neko mjesto u klubu jer je to zasluzio kako god.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 01:29

Premira se Velez, jer je zeljkan hendikepiran i eto te onda na +2 i dolazi ti prvo kolo Tuzla, a oni idu Radniku i eto te na +5. Kako je ovo sve smisljeno. Titula je tu, evo po stan.
Zadnja izmjena: Laznjak, dana/u 03 dec 2019, 01:31, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Tele33
Postovi: 1129
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 03 dec 2019, 01:30

Hvala na historijskoj duploj kruni Husrefe! Da bi bio veliki trener moraš bit i dobar psiholog, vjerovatno te to najviše koštalo u karijeri.

Postavlja se pitanje da li je Husref izgubio svlačionicu i ko ga je to sabotiro ako jeste... I njima se zahvalit odma, sutra će to opet uradit pa makar to bio Stanojević, Tatar, Hodžić, Krste, bilo ko. Znači upravo pokaži muda do kraja. U ugovorima pokušat skontat nešto što će klub štititi od ovih situacija, valjda postoji neki način.

Činjenica je da se nakupilo problema, pripreme kasne, povrede, odlazak kondicionog, teške utakmice u evropi itd. Sve to smo prošli i ostali na -0.5 bodova za Želješčarem. Znači titula ostaje imperativ.

Hadžija preuzmi odgovornost za debakl od prelaznog roka, ako se ponovi i ne uzmemo titulu, i ti si bivši na ljeto. Mnoge stvari će bit jasnije kad vidimo ko sjeda na klupu. Svi se nadamo tom pomaku ka "evropskom fudbalu" ali ko god je to probo profurat kod nas (jarni, kodro) i kod kona (onaj slovenac) nije se proslavio sa ovim poluprofesionalcima od igrača. Još jedna stvar, da bi igro evropski fudbal red je da imaš i evropski teren barem na domaćim utakmicama. Mi imamo upravu koja ne može "namolit" da se nešto (teren) investira u društveno (općinsko) vlasništvo, a anamo oni namolili i izlobirali da se investira pet puta toliko u njihovo privatno vlasništvo. Još jedan pokazatelj kolko su daleko od realnosti i polja gdje se stvarni problemi rješavaju ovi koji nam vode klub.

Krste nek se preseli lagano na klupu/tiribne i dogodine uzme pionire, ostane u Sarajevu i ne kvari dojam (polu)legende koji je steko. Ipak nisi Francesco Totti da te ovoliko trpimo.

I ova neka priča ko dođe dat mu dvije, tri sezone, nema ništa od toga, mi jednostavno nismo takvi navijači, narod, klub, glave se skidaju odmah i što prije može. Volio bih znat ima li ozbiljnog kluba u evropi - na šta se ugledamo, koji je u posljednjih 20 godina promijenio trenera kolko smo mi. Ne do Bog da nam se kone odlijepe na 6 bodova kroz mjesec, dva nastavka prvenstva i uz to ne proigramo neki fudbal. Letio bi odma novi šsš ko god da bio. Znači il odma rezultati ili letiš majstore, ko god da si, a uz to moraš afirmisat 3 akademca po sezoni i ni slučajno se osramotit protiv nekog iz liga petice. Pa bujrum...
Samo naprijed Saraj'vo!

Dadox
Postovi: 1098
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 03 dec 2019, 01:34

Rahmanovic je odlican igrac,ali toliko klosarsko ponasanje ima,em udara hinjski,em psuje i stvara netrepeljivost na terenu od strane protivnika,kakvi god da su ovi iz listice ****,srozavas ime kluba da im psujes i govoris drugim igracima "slomi mu nogu" ili neke gluposti,ne igras u Obarskoj..te kad ga izmijenis mlatara rukama,nabraja itd...to mi se ne svidja..eno anamo stilic,momak kulturica zesca,a moze pisati po svima i kurcit se

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 03 dec 2019, 01:34

Ruzan je i ovaj pritisak na upravu radi ove odluke definitivno, sacekajte kraj sezone pa cemo tjerati ako je do tjeranja.. ponavljam Musemic mi je drag ali FK Sarajevo treba na prvo mjesto staviti svoje ime i tradiciju mi nismo kao oni mitomani da jednu osobu stavljamo iznad kluba. Mozda uprava ovim potezom spasava sezonu, jer niko ne spominje da smo mi iz kupa ispali a od glavnog konkurenta 2 puta izgubili..

Avatar
holyman
Postovi: 7940
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 03 dec 2019, 01:36

Ja mislio ovaj nermin basic napredovao nakon odlaska u sloveniju i boravka nekoliko godina tamo, kad ono on pomocnik draganu jovicu u nekoj angoli ako dobro vidjoh
NEMA NAZAD

Dadox
Postovi: 1098
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 03 dec 2019, 01:41

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:29
Premira se Velez, jer je zeljkan hendikepiran i eto te onda na +2 i dolazi ti prvo kolo Tuzla, a oni idu Radniku i eto te na +5. Kako je ovo sve smisljeno. Titula je tu, evo po stan.
Bas takvo upisivanje bodova se obija o glavu..sto bi mi na kraju krajeva imali lak posao protiv Tuzle koja je u vrhu..a vala i protiv zvijezde bez par bitnih igraca..na kraju krajeva zrinjski je izgubio od zvijezde

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 01:42

Dadox je napisao/la:
03 dec 2019, 01:41
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 01:29
Premira se Velez, jer je zeljkan hendikepiran i eto te onda na +2 i dolazi ti prvo kolo Tuzla, a oni idu Radniku i eto te na +5. Kako je ovo sve smisljeno. Titula je tu, evo po stan.
Bas takvo upisivanje bodova se obija o glavu..sto bi mi na kraju krajeva imali lak posao protiv Tuzle koja je u vrhu..a vala i protiv zvijezde bez par bitnih igraca..na kraju krajeva zrinjski je izgubio od zvijezde
E gledaj sad, kad pregaze zvijezdu
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], iliyaa8, mosarajvosa83, SamoDaKazeem, zagorski i 43 gosta.