FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 03 dec 2019, 14:46

Dovoljno je na fb pogledati komentare poslije izgubljenog derbija a onda poslije otkaza i sve vam je jasno kako ljudi ne razmisljaju svojom glavom..

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 03 dec 2019, 14:50

Sjeverjecudo je napisao/la:
03 dec 2019, 14:43
Za sve ti hvala Husrefe !!!!!!
Ova uprava nije sposobna i to je jasno svakom ko nema koristi od iste pa nece to da prizna,ovim potezom su navukli veliki gnjev navijaca,jer cinjenica je kako se sad vidi da je Husref dobio podrsku od 95% navijaca,a ne samo ,,300" ljudi kako se ovdje pisalo,a popustili su pod pritiskom malog djela navijaca koji i uradili sto su uradili.
Kad stavis stvari na papir, Husref je ispunio ocekivanja,jer na kraju polusezone ce biti na diobi prvog mjesta i sa dobrim sansama za odbranu titule,sa druge strane mi koji pratimo Sarajevo znamo kakve partije su nam na terenu,kad pogledas igru i stanje na tabeli,nema nikakve logike.
Ne znam,kod mene je podijeljeno misljenje,a i emocije, vjerovatno cu tek realno moci pogledati stvari kad se sve malo slegne,pocevs od derbija pa do Danas sta se sve izdesavalo, iskreno, mislim da je dobro sto ce doci do smjene trenera,jer definitivno derbi je kap koja je prelila casu,Al daleko od tog da je Husrefa samo zasluzan za ove lose igre,Husref je samo jedan kotac,ima tu jos puno bitnijih stavki koje treba rijesiti,isto kao sto mislim da je smjena Husrefa nesto sto se trebali uraditi,isto tako mislim,da je mozda cak uprava trebala stati iza Husrefa jednom i pozabaviti se igracima i pokazati da ne moze svaki haklamas Koji dodje bojkotovati trenera kad se njemu ku.rac digne.
Hocemo modernog trenera,sa modernim metodama,imali smo Kodra,Kodro je vjerovatno najbolji trener koji je ikad bio u PLBIH,i htjeo je da uvede nesto novo,Al nije nam on valjao otjerali smo ga, prizivali smo Husrefa,Evo otjerali smo i njeg.
Uglavnom HUSREFE LEGENDO za sve ti hvala.
Uprava napolje !!!
A novog trenera trebamo podrzati,ne treba neki bijes biti odmah prema njemu i stvarsti mu pritisak,treba ga podrzati u cilju osvajanja titule,i nakon duple to bi opet bio mali iskorak inkorak naprijed,a sve osim titule je opet vracanje nazad.
Volim te Sarajevo !!!!!!
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 03 dec 2019, 14:54

ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 12:07
Citam kako se redom sad svi krive i svi tjeraju, odjednom niko ne valja...

Situacija slicna kad je familija Nedima Hadzica pisala, samo sto su oni bili u manjem broju.
mora Nedim imat milju platu :urnebes: :rol: tek tad će proigrat :rol: :urnebes: :clap:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 03 dec 2019, 14:56

**** mi se za upravu,**** mi se za trenera,**** mi se za igrace.Meni je samo bitno Sarajevo,pa makar se svi promijenili.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 03 dec 2019, 14:58

mma_hz je napisao/la:
03 dec 2019, 14:56
**** mi se za upravu,**** mi se za trenera,**** mi se za igrace.Meni je samo bitno Sarajevo,pa makar se svi promijenili.
Najispravnije mišljenje.Idemo Zvijezdu dobiti :bih:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

blowfish
Postovi: 46
Pridružen/a: 10 apr 2016, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la blowfish » 03 dec 2019, 14:59

zagor1987 je napisao/la:
03 dec 2019, 14:19
Kako ti znas da cemo ispusiti? Dajte vise stavite klub ispred osobe jedne,sat ako bude kontra ovog o cemu pricas?
Ako bude drugacije, odnosno bolje, meni ce biti drago. I ako vidim da trener koji dodje stvarno odlicno radi i da je zasluzan za novu titulu, ja cu se posuti pepelom. Nije problem.

Ali ne znam sta se hoce ovdje? Trener uzeo duplu krunu, dijeli prvu poziciju uz pun k...c problema tokom sezone i sada se to posmatra kao neka tragedija. Eto neki ce cudotvorac doci pa ce sa istim sastavom izdominirati ligu. Ama nece. Jedino ako se pojacamo osjetno, pa mozda uzmemo titulu sa 5-6 bodova razlike, ali i Husref bi je uzeo u tim okolnostima.

Da mi imamo neki ozbiljan zaostatak za prvim, pa hajd. Ekipa Sarajeva ovakva kakva jeste dovoljna je za borbu za titulu i to upravo gledamo.

Zeljo nas je opleo dva puta i to jeste problem. Ali treba nagaziti igrace pa i trenera stisnuti, a ne ovo...Da nam rival **** koncepciju i tjera legendu u plac. Pa ne bi taj film gledali da smo pametni, ali nikad. Radiej bi doveo par igraca i sudije kupovao u ovoj miki maus ligi nego smetljarima priustio ovo.

Eto neka probaju sa Dzenom. Nadam se da nece dovoditi neku polovaru. Ako ne moze neko provjerenije i ozbiljnije ime, onda neka Dzeno pruzme. Cisto da malo novi vjetar propuse, ali kljucno ce biti sta ce napraviti za vrijeme zimske pauze. Deset trenera nam pomoci nece ako ekipa bude imala iste problme sa povredama i ako se ne dovedu neka pojacanja.
Zadnja izmjena: blowfish, dana/u 03 dec 2019, 15:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 03 dec 2019, 15:00

Kakvu su samo ruznu sliku poslali sa ovim hinjskim otkazom. Otkaz ko otkaz nije problem, problem je NACIN. Ocigledno je, da se je Husrefu radilo iza ledja, prvo kad je Sema ono objavio, odmah sam rekao, da se tu nesto krije i evo ispade istina.

Neka dodje Custovic, ali sve su prilike, da ce biti Kodro2. Zasto? Naucio lik raditi u belgijskoj ligi sa profesionalcima, sad ce doci raditi sa nasim amaterima.

To ce ici nekako ovako:

1.) Momci u petak i subotu idemo u karantin, u nedjelju imamo veoma bitnu utakmicu.
Belgija: okej šefe!
Kod nas: daj ba Ado nemoj zaj.ebavati, do ponoci smo nazad kunemo se, pa ne mozes nam to raditi!

2.) Momci imacemo 2x dnevno treninge, hocu da ste tacni i da dajete sve od sebe na treninzima.
Belgija: okej šefe!
Kod nas: joj Ado tebra ko ce ustati u 7h sati i jos trcati hahaha

3.) Momci pocinjemo susret u formaciji 4-2-3-1, ako primimo gol, prelazimo u formaciju 3-4-3, stoperi ce biti a, b i c, dalje bekove ce tad zauzeti xx i yy, organizaciji igre ce držati xy i yx.
Belgija: ok šefe razumijemo!
Kod nas: cekaj šefe kako to mislis prelazimo u 3-4-3 jel to odma kad primimo gol ili cemo cekati 10-15min? Bolje da bi na beku umjesto xy igrao xc, znas malo je brzi ima dobar trzaj ljevicom. A i gdje ce ovi povesti protiv nas, pa mi smo najjaci sefe.

4.) xx izvodi slobodnjake, xy ima penale, ubacaje iz kornera neka ima yx.
Belgija: ok sefe!
Kod nas! Igrac yx: joj Ado jeb.em mu ja mater pa kako mozes xx staviti, da izvodi slobodnjake kad se zna ko je baja u ovoj ligi za slobodnjake! Daj mene da ih udaram a neka xx izvodi kornere.
Igrac xx prema igracu yx: nabijem te ja na ku.rac, sta si ti to bolji od mene u slobodnjacima? Koliko si golova dao? Nemoj srati ba!

Ovako bi mogao u nedogled braco moja, nije isto raditi sa profi igracima i sa nasim amatercinama. Custovic je dobar trener, pun perspektive, ali nije za nase prostore. On bi trebao raditi u Belgiji, Austriji, Ceskoj, Svici u njihovim profi ligama i igracima, gdje njegov sistem i zamisli igraci sprovode u djelo na terenu.

Nama treba cvrsta ruka, trener koji se ne libi ovim amaterima reci u facu, da su glupi i da daju sve od sebe jer ce inace na tribinu.
Zadnja izmjena: ElCartel11, dana/u 03 dec 2019, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 03 dec 2019, 15:02

Zaplet navijaci u klubu Boga pitaj na sta ce ovo sve izaci.Da se ne predomisle za Musemica,posle ovolikog pritiska javnosti.

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 15:05

Suki46 je napisao/la:
03 dec 2019, 14:58
mma_hz je napisao/la:
03 dec 2019, 14:56
**** mi se za upravu,**** mi se za trenera,**** mi se za igrace.Meni je samo bitno Sarajevo,pa makar se svi promijenili.
Najispravnije mišljenje.Idemo Zvijezdu dobiti :bih:
Nemojte tako. Vaznije su ''legende'' i njihovi haveri. Sevap je njih uhljebiti pa nek rade sta hoce, klub ce se ionako nekako iscupati. Imaju one budale koje nisu igrale u klubu za ogromne novce i ne vole klub ko ove nase velike legende, ali ce kad zatreba odvajati od usta da bi ga spasili. Zato treba paziti na ove hudnjake. :bow:
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

blowfish
Postovi: 46
Pridružen/a: 10 apr 2016, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la blowfish » 03 dec 2019, 15:06

amypitar je napisao/la:
03 dec 2019, 15:02
Zaplet navijaci u klubu Boga pitaj na sta ce ovo sve izaci.Da se ne predomisle za Musemica,posle ovolikog pritiska javnosti.
Nece, pakuje mu se ovo vec neko vrijeme.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MCMXLVI » 03 dec 2019, 15:07

slika
Zadnja izmjena: MCMXLVI, dana/u 03 dec 2019, 15:14, ukupno mijenjano 1 put.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 03 dec 2019, 15:09

sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 15:11

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
I ponesite 20 miliona
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 03 dec 2019, 15:15

Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
De nam objasni zasto bi se mi trebali pojaviti?
1946~

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 03 dec 2019, 15:16

bezKORISNIK je napisao/la:
03 dec 2019, 15:11
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
I ponesite 20 miliona
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Mi koji smo podrzali ovaj potez uprave mi nismo navijaci.Ja nikad za Musemica nisam ruznu rijec napisao,al posle derbija vrijeme mu je da ide.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 03 dec 2019, 15:17

Poziv na vracanje clanskih? Cek, jesu li to clanske FKS ili HM? Bgm se pojedini trebaju zapitati za koga navijaju?
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 03 dec 2019, 15:17

ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:15
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
De nam objasni zasto bi se mi trebali pojaviti?
Ulica nije i nece nikad upravljati FK Sarajevom :nene: :nene: :nene: :nene: :nene:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 03 dec 2019, 15:18

ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:15
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
De nam objasni zasto bi se mi trebali pojaviti?
[/quote
Ima ko ce se pojaviti, ne brini se .. ovo je poziv za sve ako ti ne osjecas da tu trebas biti onda razligu i mojne previse pitanja postavljat .. vi se borite za svog custovica a mi cemo za Husrefa..kratko jasno

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 dec 2019, 15:20

ElCartel11 je napisao/la:
03 dec 2019, 15:00
Kakvu su samo ruznu sliku poslali sa ovim hinjskim otkazom. Otkaz ko otkaz nije problem, problem je NACIN. Ocigledno je, da se je Husrefu radilo iza ledja, prvo kad je Sema ono objavio, odmah sam rekao, da se tu nesto krije i evo ispade istina.

Neka dodje Custovic, ali sve su prilike, da ce biti Kodro2. Zasto? Naucio lik raditi u belgijskoj ligi sa profesionalcima, sad ce doci raditi sa nasim amaterima.

To ce ici nekako ovako:

1.) Momci u petak i subotu idemo u karantin, u nedjelju imamo veoma bitnu utakmicu.
Belgija: okej šefe!
Kod nas: daj ba Ado nemoj zaj.ebavati, do ponoci smo nazad kunemo se, pa ne mozes nam to raditi!

2.) Momci imacemo 2x dnevno treninge, hocu da ste tacni i da dajete sve od sebe na treninzima.
Belgija: okej šefe!
Kod nas: joj Ado tebra ko ce ustati u 7h sati i jos trcati hahaha

3.) Momci pocinjemo susret u formaciji 4-2-3-1, ako primimo gol, prelazimo u formaciju 3-4-3, stoperi ce biti a, b i c, dalje bekove ce tad zauzeti xx i yy, organizaciji igre ce držati xy i yx.
Belgija: ok šefe razumijemo!
Kod nas: cekaj šefe kako to mislis prelazimo u 3-4-3 jel to odma kad primimo gol ili cemo cekati 10-15min? Bolje da bi na beku umjesto xy igrao xc, znas malo je brzi ima dobar trzaj ljevicom. A i gdje ce ovi povesti protiv nas, pa mi smo najjaci sefe.

4.) xx izvodi slobodnjake, xy ima penale, ubacaje iz kornera neka ima yx.
Belgija: ok sefe!
Kod nas! Igrac yx: joj Ado jeb.em mu ja mater pa kako mozes xx staviti, da izvodi slobodnjake kad se zna ko je baja u ovoj ligi za slobodnjake! Daj mene da ih udaram a neka xx izvodi kornere.
Igrac xx prema igracu yx: nabijem te ja na ku.rac, sta si ti to bolji od mene u slobodnjacima? Koliko si golova dao? Nemoj srati ba!

Ovako bi mogao u nedogled braco moja, nije isto raditi sa profi igracima i sa nasim amatercinama. Custovic je dobar trener, pun perspektive, ali nije za nase prostore. On bi trebao raditi u Belgiji, Austriji, Ceskoj, Svici u njihovim profi ligama i igracima, gdje njegov sistem i zamisli igraci sprovode u djelo na terenu.

Nama treba cvrsta ruka, trener koji se ne libi ovim amaterima reci u facu, da su glupi i da daju sve od sebe jer ce inace na tribinu.
Zasto je hinjski otkaz, ako mu se nudio sporazumi prije dva dana a on odbio? Ako je tako bilo
Nisi prihvatio, evo ti otkaz...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54357
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 03 dec 2019, 15:22

Sabrina Buljubašić, direktorica FK Sarajevo, održat će sastanak s predstavnicima najvatrenijih navijača Bordo tima, a istom će prisustvovati i kapiten Sarajeva Krste Velkoski.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Lobudaraczapamcenje, StarmoCity i 44 gosta.