FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 dec 2019, 15:23

Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 03 dec 2019, 15:24

MortemHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:22
Sabrina Buljubašić, direktorica FK Sarajevo, održat će sastanak s predstavnicima najvatrenijih navijača Bordo tima, a istom će prisustvovati i kapiten Sarajeva Krste Velkoski.
Da nece krste najaviti oprostaj :rol:
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 03 dec 2019, 15:27

Pozivam sve vijerne navijace FK Sarajeva da sutra dodju pred prostorije kluba kao kontra miting navijacima NK husref musemic koji bi na silu da nesto naprave od nase svetinje :bih: :bih: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 03 dec 2019, 15:27

Zip je napisao/la:
03 dec 2019, 15:23
Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:
i vas 6rica, uz duzno postovanje prema pantelij jer ga znam, ste pametnij od ostalih recimo 85posto navijaca?

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 03 dec 2019, 15:29

Glup pritisak, imamo kraj sezone za tjeranje ako je ovo los potez izmedju ostalog. Kako god ovo da se zavrsi i ako dodje novi trener imat ce pritisak kao nijedan do sada i odmah nismo korektni i koji ce to iole dobar doci kada vidi sta se sve desava..

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 03 dec 2019, 15:30

Ovi iz uprave bi za svoje stolice i g. uzova dali!
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 dec 2019, 15:30

NorthN01 je napisao/la:
03 dec 2019, 15:27
Zip je napisao/la:
03 dec 2019, 15:23
Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:
i vas 6rica, uz duzno postovanje prema pantelij jer ga znam, ste pametnij od ostalih recimo 85posto navijaca?
JA cu reci za sebe da gledam samo FKS, da me individue ne zanimaju.
Ja ne smatram Husrefa vecim od kluba, hvala mu za sve al od mene NE. Mislim da sa Husrefom na celu, klub ce nastaviti pad, koji bi mogao biti puno veci nego je to sad slucaj.
Ti se mozes sloziti sa mnom ili ne, ja jedno gledam ti drugo... Razlikujemo se, al sam siguran da bi nam FKS trebao biti na prvom mjestu.


Zaboravio sam Vanju staviti, izvini druze sto sam te izostavi :kafa: :D

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 03 dec 2019, 15:30

NorthN01 je napisao/la:
03 dec 2019, 15:18
ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:15
Laznjak je napisao/la:
03 dec 2019, 15:09
sutra u 15h je sastanak u klubu povodom otkaza Husrefu. ko god moze od obaveza, bilo bi pozeljno da se pojavi pred klubom. sto nas vise bude, to bolje. dobro ste se zajebali ako mislite da ijednu odluku mozete donositi mimo navijaca. nikad nije moglo, niti ce moci. toliko.
De nam objasni zasto bi se mi trebali pojaviti?
Ima ko ce se pojaviti, ne brini se .. ovo je poziv za sve ako ti ne osjecas da tu trebas biti onda razligu i mojne previse pitanja postavljat .. vi se borite za svog custovica a mi cemo za Husrefa..kratko jasno
Ne borim se ja ni za Custovica, ni za Husrefa, ni za Sabrinu, pa ni za Haseta na kraju krajeva, vec za Fudbalski Klub Sarajevo, koji je za mene iznad svega!
1946~

GlenRice
Postovi: 13
Pridružen/a: 20 jul 2019, 23:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GlenRice » 03 dec 2019, 15:31

blowfish je napisao/la:
03 dec 2019, 15:06
amypitar je napisao/la:
03 dec 2019, 15:02
Zaplet navijaci u klubu Boga pitaj na sta ce ovo sve izaci.Da se ne predomisle za Musemica,posle ovolikog pritiska javnosti.
Nece, pakuje mu se ovo vec neko vrijeme.
Ja se Custovica sjecam kako je nekad zabio go glavom za repku pred utakmice. Do prije 2 kola garantujem da pola raje nije imalo pojma o njemu a sad je najednom perspektivan, mlad, potentan. Neki forumasi odmah kao slucajno bacaju na sto citavu autobiografiju ovog delegata , znaju mu pomocnike jbt zivot. Husref je imao propusta ali ovakve seme iza ledja i hinjsko odstranjivanje nije zasluzio definitivno

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 03 dec 2019, 15:32

ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:30
NorthN01 je napisao/la:
03 dec 2019, 15:18
ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:15


De nam objasni zasto bi se mi trebali pojaviti?
Ima ko ce se pojaviti, ne brini se .. ovo je poziv za sve ako ti ne osjecas da tu trebas biti onda razligu i mojne previse pitanja postavljat .. vi se borite za svog custovica a mi cemo za Husrefa..kratko jasno
Ne borim se ja ni za Custovica, ni za Husrefa, ni za Sabrinu, pa ni za Haseta na kraju krajeva, vec za Fudbalski Klub Sarajevo, koji je za mene iznad svega!
a kako se boris?

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 03 dec 2019, 15:32

Zip je napisao/la:
03 dec 2019, 15:23
Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:
Zaboravio si tobeta, on bi nam bio vođa navijača. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 03 dec 2019, 15:33

skoroalen je napisao/la:
03 dec 2019, 15:32
Zip je napisao/la:
03 dec 2019, 15:23
Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:
Zaboravio si tobeta, on bi nam bio vođa navijača. :rol:
Kolko ima profila, mislim da bi bili posjeceniji nego sad ako bi nabrajao svaki posebno :D

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 dec 2019, 15:34

Evo da objasnim i ovima sto za nekog pisu navija za Husrefa,a ne za Sarajevo.
Iznad Sarajeva nije niko i Sarajevo je na prvom mjestu,ali raja voli Husrefa zato sto je nas najtrofejniji trener,zato sto nam je donio toliko uspjeha,zato sto svaki put kad je trebalo gasiti vatru Husref je dolazio i ugasio je i izdigao nas iznad sivila,uprkos tome sto je svaki put mucki otjeran,i sto bi se malo ko vratio nakon onog sto je njemu radjeno,zato sto raja sa Husrefom na klupi ima tu neku sigurnost,bas zbog gore navedenih stvari,nemoj te spinovati neke stvari.
I sad kad me vec vucete za jezik i trazite neki iskorak,Husref je to uradio prosle sezone i osvojio DK,a i ove bi mozda napravio novi iskorak i odbranio titulu.
Zasto navijaci Manchester Uniteda vole Fergusona ?
Jel ni oni ne navijaju za Manchester ako vole Fergusona ?
U svakom slucaju treba pruziti podrsku novom treneru,i pokusati osvojiti titulu.
Volim te Sarajevo !!!
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

HeraklitMracni
Postovi: 5344
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 03 dec 2019, 15:34

Husref zbog ljubavi prema Sarajevu odriče se 200 hiljada :urnebes:

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 03 dec 2019, 15:36

Smjenilo se na desetine drugih trenera, nekad sa razlogom, nekad sa malo manjim razlogom, nekad skroz bezveze, pa ne bi nikad nikakvih protesta.
Mislim, ok svako ima pravo na javno okupljanje i da izrazi svoj stav, demokratska smo zemlja, ali ne kontam cemu okupljanje radi Husrefa?
Radi cega Husref ili bilo ko ne bi smio da bude smjenjen? Da li pod svaku cijenu Husref treba biti trener?
Ima ko vodi klub, slagao se ja sa njima ili ne, i ko odlucuje. Ako Vjetnamac naredi da Braco bude trener, on ce biti, svidjelo se to nekom ili ne.
E sad, da je Husref zaduzio Sarajevo, jeste. Da li je bio adekvatno placen za to? Jeste.
Da li je uprskao neke stvari ove sezone? Itekako.
Njegovim ostankom samo bi se produbljivala kriza, jer je ocito da sinergije nije bilo i da opasno smrdi u klubu.
E sad, da li je trebalo mijanjeti igrace ili njega? Uvijek je lakse trenera zamjeniti i to je tako svugdje u svijetu.

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 15:37

forza_juve je napisao/la:
03 dec 2019, 15:24
MortemHz je napisao/la:
03 dec 2019, 15:22
Sabrina Buljubašić, direktorica FK Sarajevo, održat će sastanak s predstavnicima najvatrenijih navijača Bordo tima, a istom će prisustvovati i kapiten Sarajeva Krste Velkoski.
Da nece krste najaviti oprostaj :rol:
Ili je zasticeni svjedok? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 03 dec 2019, 15:38

Musemic ako fakat voli Sarajevo a nadam se da voli ,da ce sam sjesti sa upravom i naci resenje da bezbolnije ode.Jer sve da ga ova djeca zadrze,posle prvog veceg kiksa on leti.Najbolje je to osjetio posle derbija ,da je izgubio povjerenje i igraca,a bgm i navijaca.

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 03 dec 2019, 15:39

HeraklitMracni je napisao/la:
03 dec 2019, 15:34
Husref zbog ljubavi prema Sarajevu odriče se 200 hiljada :urnebes:
Realno nako svega da li bi ti na njegovom mjestu bilo sta ovima oprostio?
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 03 dec 2019, 15:39

NorthN01 je napisao/la:
03 dec 2019, 15:27
Zip je napisao/la:
03 dec 2019, 15:23
Kad bi Husref oformio svoj klub i nazvao ga FK Husref Musemic, za Sarajevo bi naviali samo Pantelija, SJB, roberkosar, ThrillerHZ, belosevic28, skoroalen, mma_hz i ja :lol: (izvinjavam se ako sam nekog izostavio)

Ako jos zeli neko da bude, tj ostane navijac FKS neka se tuspasi... :kafa:
i vas 6rica, uz duzno postovanje prema pantelij jer ga znam, ste pametnij od ostalih recimo 85posto navijaca?
Husrefa cijenim i postujem al nakon svih ovih tekmi moze se zakljuciti da je vrijeme za rastanak jer za ugre na terenu u svlacionicu nije kriva uprava vec on kao svuda u svijetu. Koja je svrha ako dodjemo da kazem da ga volim al da je vrijeme za nekog novog? Jel zelis da nam tim i dalje ovako igra?

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 03 dec 2019, 15:40

belosevic28 je napisao/la:
03 dec 2019, 14:45
Sviam usta puna Sarajeva kad treba popljuvati odluke kluba. Igra nije bila u padu, mi igre nismo imali sa Husrefom ! Sve najbolje ti u zivotu, ali svoj trenerski maksimum si dostigao.
Javlja se i Pape, i on bi da nesto rekne... Gdje si bio kad su se kupovali upravljacki ulozi, i koliko si ih kupio?! Para imas za to, to znamo. Kao sto neko rece, portiri, penzioneri, pa cak i studenti su kupovali bar jedan ulog. A koliko si ti veliki Safete kupio???
Pape lopte nije u klub poslao, kad smo bili u najtežim vremenima.Ne znam jel navratio u klub i jednom od 1982, barem na kafu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon, mnon46 i 39 gostiju.