FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 03 dec 2019, 20:45

Pitaristok je napisao/la:
03 dec 2019, 20:43
Denchi je napisao/la:
03 dec 2019, 20:35
Pitaristok je napisao/la:
03 dec 2019, 20:31
Jahic je ovo sve zakuho, sam.
znači ako on ode sve ok?
evo ako to bude zahtjev eto i mene s vama
morel?
:thumbup:
Zasto mene pitas, pitaj te organizatore, nisam u odboru.
ima odbor :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 03 dec 2019, 20:46

zagor1987 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:26
Nek sad Mai i slicni ko nekad na ovom protestu ko iz najboljih dana kad su rusli internet nek sruse i ove na ovom protestu. Davno ste izgubili kompas htjeli to priznat ili ne. Husrefa postujem kao kednu od rijetkih legendi koja je stala uz klub,rezultata itd al igra je ocajna,mogao je jednom barem reci ovo je uzasno,igraci ne daju ni 2 posto,poslat nekog na tribine a ne ovo je fudbal,tako je kako je i slicno. Sta konkretno ne valja pa da znamo sta da rusimo? Jel znate ne tako davno da nismo za virsle imali? Jel znate koliko od dolaska Tana smo na kontu titula imali? Saberete fino sve pa onda prozivajte a ne ovako bez osnove ikakve. Koga boli neka stvar sto neko na seminar ode i sl. dok igracima nista ne fali,dok imaju najbolje uslove i svasta nesta. Vise titula se osvojilo nakon par godina nego od rata pa do Tana
Sta bolan,pa nisu ti Sabrina i jahic doveli investitore
To su obicni paraziti koji marke nisu unjeli u klub, nesposobni ljudi za funkcije koje rade ..Otom potom znacete sutra sta navijace hoce ..
Hus je svakako bivsi i hvala mu na svemu

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 03 dec 2019, 20:46

bezKORISNIK je napisao/la:
03 dec 2019, 20:42
simidobar je napisao/la:
03 dec 2019, 20:40


Tacno me panika uhvati kad vidim koliko se ti radujes...
Svi navijaci FK SARAJEVO se raduju. :bih:
Ne znam ja sta ti pratis.. Ne znam da sam te vidjeo ikad da slavis neku pobjedu, uopste.. znam da si rodjeni dusman svemu normalnom.. odatle panika.. kakvo ba FK Sarajevo i tvoja podrska, ko zna sta ti smisljas u tvojoj ludoj glavi...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 03 dec 2019, 20:46

zagor1987 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:32
broj6 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:21
ThrillerHz je napisao/la:
03 dec 2019, 20:11
Citam nedavno, ima par klubova u Engleskoj, gdje su tako navijaci bili nezadovoljni, pa su osnovali svoj klub. Predlazem isto i ovim nezadovoljnim navijacima FKS. Osnujte svoj klub FK Sarajevo 1946 ili mozda FK Husref Musemic, pozovite nase legende nek vas finansiraju, bracu s tribina, nek vas vodi Hus iz ljubavi pa nam se svima ispisajte u usta.
Ne, ne prijatelju, to bi vi trebali uraditi. Jer vama nije bitno ko vam je u klubu, ni ko vas vodi ni ko vam igra, ni ko odluke donosi. Vi ste ti koji se odričete FK Sarajevo i identiteta tog kluba. Vi stavljate interese nekog Jahića ispred kluba. Vama je Sabrina svetinja i sposobna osoba za poziciju koju obnaša. Vama nije bitno šta je FK Sarajevo bilo, šta je trenutno i šta će biti. Vama je samo bitno da se titula osvoji pa da drkate malo na to.
Daj konkretno kome nama? Ko je doveo Tana i ko se borio za to? Jel i sjever prijasnji zapad to podrzao? Jel tu spadamo i "mi" koji smo prosli sito i reseto od sjevera sa Dzinetom do zapada do toga da nismo titule ocima vidjeli i sl. Sta je mjerilo? Koga imate u planu da dovedete da bude u klubu? Svi su bili u klubu svi su pametovali pa nas na rub ponora doveli sve do dolaska Tana,inace bi sad ko Celik bili. Sto sve te legende nisu sobu jednu napravili? Vraceni dugovi osvojene titule sta jos treba? Koje ba legende pa nije Tan tu 30 godina,legende su klub zaobilazile u sirokom luku,Pasic sta je napravio a na kraju trazio i pare za zemlju u Butmiru da se ogrebe iako je duzan drzavi bio stotine hiljada
Tan je gotovo pa otišao. Otići će i Vijetnamac ukoliko se ovako nastavi, bez jasne vizije i cilja. Niko neće ulagati do u beskonačnost a ovamo neko da se zajebava. Naš jedini moto je izmuzi koliko možeš i ugradi se. A njima je Sarajevo samo igračka s kojom zadovoljavaju svoje hirove. Džabe nama međusobno prepiranje
Zadnja izmjena: broj6, dana/u 03 dec 2019, 20:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 03 dec 2019, 20:47

JaskoBasel32xx je napisao/la:
03 dec 2019, 20:41
Znal se koji igraci su bojkotovali husrefa i jel to samo suplja ili provjereno
ma šuplja, sad sviju otjerat jer je Husref otišo, to samo budala može reći...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 03 dec 2019, 20:48

Denchi je napisao/la:
03 dec 2019, 20:45
Pitaristok je napisao/la:
03 dec 2019, 20:43
Denchi je napisao/la:
03 dec 2019, 20:35


znači ako on ode sve ok?
evo ako to bude zahtjev eto i mene s vama
morel?
:thumbup:
Zasto mene pitas, pitaj te organizatore, nisam u odboru.
ima odbor :rol: :rol: :rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 03 dec 2019, 20:49

Ovde niko ne dovodi smjenu trenera u pitanje, uprava to treba da radi ako smatra da je to najbolje za FK SARAJEVO.

Al vrijeme nacin i tretiranje HUSREFA i nacin davanja otkaza je amaterski.

Kraj sezone, Husrefe mi trebamo nivog trenera izvini i to je to. Ako ima neka pozicija u klubu ponudit mu ako nema boze moj.
Turkivic vilica uscuplici cosici dzamkici obuca zukic su mogli dobit posao a Husrefova jedna noga vrijedi vise nego oni svi zajedno.

Nek se stide svi koji su zeljeli lose husrefu i koji su mu psovali mrtvu majku.

Pise se da je radi para, zastacradi plinovoda sabrina ona sto je odavala info novinarima pa na kraju i igraci jel to neki radi dzaba nesto za FK SARAJEVO.

Nabija mu se na nos sto je otisao u CZ, onda treba i Hasetu prigovarat za galatasaraj susicu za PAG figu za real m zidanu za real m, nihadu zato sto nije osto da odugra protiv batea..

Kazu igracima suje, ok kako to sad igracima smeta psovanje a nije smetalo godinu ipo.. nikom nije opsovo mater na ulici ili ga ufatio prije ili posle treninga zavrat i davio i psovo, vec je to u efektu igre vise uzrecita ili navika kako reaguje kad je ljut

Slazem se da se id proslosti ne zivi i da trener igraci i svako ko se bavi bilo kojim sportom mora dokazivar.

Kao sto je i sam rekao prvo mjesto imat nakon 18 kola cak i da je nasrecu (sta ima nasrecu 18) borac 7 penala u 18 utakmica i to 40% nepistojeci pa niko negovori na srecu..

Primio 9 golova u 4 zadnja derbija a niko nece da kaze da je takode 2-2 u pobjedama i da je gol razlika 9-8, prica se primio od atalante 8 golova igro je protiv te atalante 2-2 niko u histori pl nije to uradio, zeljo ima protiv malage cinimi se 00 al kuci

Niko nista nepise da uprava nije uspjela zadrzat nihada adukora kapica duljevica sarica

Niko nepiae da nas je iprava kostala oko 300 k km i najvjerovatnije prolaska protiv BATEA jer smo morali igrat na neutralnom terenu gdje bili 8 k ljudi sprem na kosevu 15-16 k sto bi bilo (znaci 200 k km tu plus 25 k km celik)

Niko nepise da posle dk da je uprava dozvolila da nema plata da se strajka da se sa trenerom 3 mjeseca natezu sa ugovorom

I na kraju

Kapic mujakic adukor pidro stanoja ahmet tatar rahmanovic dzafic hodzic su otisli povrijedili se

Doso guzina cruz letim milanovicl dzokanovic

Husref je radi toga i rekao nemozes reci nisi nista osvoio igra ti je **** imas istu ekipu, husref da je imo zdravu ekipu bjezo mrazu 10 bodova, jer prosle godine dokazo sta on moze uradit sa ovom ekipom. Cak i protiv cektika je pokazo da nije truba.

Koje lud

Nek je otiso davidimo koga ce dovest kuja iz tuzle **** joj citavu tuzlu i majku

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1919
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 03 dec 2019, 20:53

Šta je cilj protesta? Imal ko sa sjevera da nam objasni, pa da dodjemo i mi sa ostalih tribina.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 03 dec 2019, 20:54


NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 03 dec 2019, 20:55

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
03 dec 2019, 20:53
Šta je cilj protesta? Imal ko sa sjevera da nam objasni, pa da dodjemo i mi sa ostalih tribina.
Obavještavamo sve navijače FKS i širu javnost da razlog za sutrašnji protest nije otkaz koji je dobio šef stručnog štaba Husref Musemić, nego da je način na koji je dobio otkaz kap koja je prelila čašu nezadovoljstva svih navijača FKS.
Razlog nezadovoljstva jeste netransparentan rad uprave i niz pogrešnih odluka u proteklom periodu, a koje za posljedicu imaju stvorenu lošu atmosferu unutar i oko kluba.
Očekujemo prisustvo direktorice Sabrine Buljubašić, predsjednika Upravnog odbora Senada Jahića, sportskog direktora Emira Hadžića, te predsjedavajućeg skupštine Valentina Ilievskog.

Dodajemo da je ovo jedini validan sastanak ispred UNFKS i da su svi drugi otkazani.

SVI PRED KLUB U 17:30!
SARAJEVO ZA TEBE ŽIVIMO!

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 20:55

Slazem se da je nacin na koji su ga otjerali pogresan.
Trebali su ga otjerati na isti nacin na koji je on otjerao Jeleskovica, Adukora, Crepulju, Halilovica i jos mnoge druge.
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 03 dec 2019, 20:56

Meni ovo sve pocinje smrditi na to da se neko pokusava uvaliti u klub, jer kako mozemo viditi dolaskom ovih novih vladajucih struktura, stalo se u kraj mahali i uhljebljivanjima, ocigledno to nekom smeta i zeli dio kolaca.
1946~

endeende
Postovi: 76
Pridružen/a: 22 jan 2019, 15:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endeende » 03 dec 2019, 20:56

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
03 dec 2019, 20:53
Šta je cilj protesta? Imal ko sa sjevera da nam objasni, pa da dodjemo i mi sa ostalih tribina.
Obavještavamo sve navijače FKS i širu javnost da razlog za sutrašnji protest nije otkaz koji je dobio šef stručnog štaba Husref Musemić, nego da je način na koji je dobio otkaz kap koja je prelila čašu nezadovoljstva svih navijača FKS.
Razlog nezadovoljstva jeste netransparentan rad uprave i niz pogrešnih odluka u proteklom periodu, a koje za posljedicu imaju stvorenu lošu atmosferu unutar i oko kluba.
Očekujemo prisustvo direktorice Sabrine Buljubašić, predsjednika Upravnog odbora Senada Jahića, sportskog direktora Emira Hadžića, te predsjedavajućeg skupštine Valentina Ilievskog.

Dodajemo da je ovo jedini validan sastanak ispred UNFKS i da su svi drugi otkazani.

SVI PRED KLUB U 17:30!
SARAJEVO ZA TEBE ŽIVIMO!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 03 dec 2019, 20:59

Postoje li kandidati koji ce nam donijeti titule i raditi transparentno ma sta to znacilo u svijetu fudbala i biznisa?

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 03 dec 2019, 20:59

predlazem da ih na viberu zatrpamo porukama
Sabrina odlazi
Jahicu odlazi
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 03 dec 2019, 20:59

NorthN01 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:55
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
03 dec 2019, 20:53
Šta je cilj protesta? Imal ko sa sjevera da nam objasni, pa da dodjemo i mi sa ostalih tribina.
Obavještavamo sve navijače FKS i širu javnost da razlog za sutrašnji protest nije otkaz koji je dobio šef stručnog štaba Husref Musemić, nego da je način na koji je dobio otkaz kap koja je prelila čašu nezadovoljstva svih navijača FKS.
Razlog nezadovoljstva jeste netransparentan rad uprave i niz pogrešnih odluka u proteklom periodu, a koje za posljedicu imaju stvorenu lošu atmosferu unutar i oko kluba.
Očekujemo prisustvo direktorice Sabrine Buljubašić, predsjednika Upravnog odbora Senada Jahića, sportskog direktora Emira Hadžića, te predsjedavajućeg skupštine Valentina Ilievskog.

Dodajemo da je ovo jedini validan sastanak ispred UNFKS i da su svi drugi otkazani.

SVI PRED KLUB U 17:30!
SARAJEVO ZA TEBE ŽIVIMO!
pod 1
bravo za prvu stavku, znači otkaz legitiman, način sporan, poštujem hajd..

pod 2
netransparentan rad uprave, ulazimo na teritoriju NAMa, uopće ne mora biti transparentan ako on ne želi...

pod 3
loša atmosfera, volio bi da iznesu zašto ali sumnjam da će to bi bilo iznošenje prljavog veša da se svi naslađuju a ima Husrefa tu Bgm ne bi isto mislili o njemu 100%, ali eto ako hoće nek iznesu pa ko ga jb

napokon i konkretno....odbor :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 03 dec 2019, 21:00

Ako je to razlog, i ako cete traziti transparentnost, eto nas, ali ako cete zakivat u zvijezde husrefa, da se vrati itd onda je fkt ofirno. Pogrešan nacin jeste, da je trebao ici, jeste.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
bezKORISNIK
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 nov 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bezKORISNIK » 03 dec 2019, 21:00

adem993 je napisao/la:
03 dec 2019, 20:59
predlazem da ih na viberu zatrpamo porukama
Sabrina odlazi
Jahicu odlazi
Otisli su. Bili su u prostorijama do 3 i otisli
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
UM: (a nije ultras mostar, vise je delija sever): 'volim dolare vise od svog zivota!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 03 dec 2019, 21:02

Dajte spisak legendi koje treba da dovedemo,jer kad smo se izborili sa zapada protiv Baljka znali smo sta hocemo,al i tad a i sad ja nisam vidio nikakve legende zato ako moze spisak ppsto kazemo da nema nasih ljudi

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 03 dec 2019, 21:08

Joj vise i Husrefa jos malo pa Ce iz pastete iskakati.
Evo i na Al Jazerre boze sacuvaj.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.