FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 06 dec 2019, 08:56

Ispred kluba bilo 50ak ljudi više. Ma, nek je i milja bila. Na derbiju nas bilo 7 hiljada sigurno. Na prosječnu posjetu od 3 milje, vas je plafon 33,3%. To je onih 90% o kojim se pričalo. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 06 dec 2019, 09:01

Kamuflazn je napisao/la:
06 dec 2019, 08:52
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 08:49
Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 08:41
Ko je hakovao Ss.ba i glasao 90 puta te ugrozio prava 98% navijaca koji su za Husrefa?
Da je poslije derbija prosao kraj istoka cuo bi svasta. Raja je bilo kivna samo tako. Ali takticki je odigrao sjajno. Steta sto to nekad na teren ne prenese.
Hos u Ugljevik sutra? :kafa:
Iso je on u ugljevik kad niko nije iso. Jucer i danas. Na anketi glasalo 90 ljudi hahahaha.
Necu, zamisli radim :D
A i da ne radim ne bih isao jer atmosfera nije bas za odlazak na gostujucu utakmicu za navijace koji imaju drugačije misljenje.
Bio sam proslo gostovanje, među domaćom publikom.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 06 dec 2019, 09:11

Je li istina da je Robert Kokosar razbio ekipu sa Nova BH, pri tome im kazavsi "otkud vama pravo da objektivno izvjestavate o podrsci navijaca Husrefu Musemicu?". Navodno je tu vecer zavrsio u nepoznatoj PS, a protiv njega ce biti podnesena i krivicna prijava.
Zadnja izmjena: Napapijri, dana/u 06 dec 2019, 09:12, ukupno mijenjano 1 put.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:11

Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 09:01
Kamuflazn je napisao/la:
06 dec 2019, 08:52
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 08:49


Hos u Ugljevik sutra? :kafa:
Iso je on u ugljevik kad niko nije iso. Jucer i danas. Na anketi glasalo 90 ljudi hahahaha.
Necu, zamisli radim :D
A i da ne radim ne bih isao jer atmosfera nije bas za odlazak na gostujucu utakmicu za navijace koji imaju drugačije misljenje.
Bio sam proslo gostovanje, među domaćom publikom.
Ma atmosfera je top vjeruj mi .. ima i medju rajom koji su imali drugcije misljenje pa evo nikom dlaka sa glave ne fali..nije fora drugcije razmisljenje, nego nacin na koji se to msiljenje iskazuje..tako sam ja barem skontao

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 06 dec 2019, 09:12

uh vidi rezultata na forumu , Mortem uzo kes od rumenog :rol:
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 06 dec 2019, 09:13

Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 07:38
MortemHz je napisao/la:
06 dec 2019, 07:21
BordoSarajevo je napisao/la:
06 dec 2019, 06:43
SUTRA IGRAMO JAKO VAŽNU UTAKMICU!
Baš me zanima kako će to izgledati.
Kako ce izgledati, igraci u strahu, po ulici ih udara neko, kako da se skoncentrise na utakmicu?
Tatar svakako ne igra, ne pije to vodu. :mrgreen:
Nek bude ko i onda kad su "dobili batine", dobro je tad izgledalo na derbiju :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 06 dec 2019, 09:19

emir79 je napisao/la:
05 dec 2019, 22:37
damir_82 je napisao/la:
05 dec 2019, 21:50

Istine radi, ekipa FK Sarajevo koju je s klupe vodio Čala je igrala finale kupa i izgubila na penale od Širokog, te do pred kraj prvenstva bila u igri za titulu.. Sa takvom ekipom.. Pod njegovim vodstvom izbili titulu komšijama na Koševu...
Čovjek je u svom mandatu više puta preuzeo krivicu za loše utakmice, i održao obećanje da će otići kad ne bude išlo..
Jos jednom. Cala nikad nije bio na diobi prvog mjesta i otjeran kao ker. Cala nikad nije osvojio duplu krunu , a da mu se nakon iste poceo spremati otkaz.
Dzaba spinujes.
Uporedi ekipu Sarajeva, konkurente, sa prošlom i tekućom sezonom, pa će ti se sve samo kazati.. Odnosno, tebi vjerovatno neće jer to što ti radiš je spin, i površno gledanje stvari.. Fudbal nisu suhe činjenice!!!
Od ekipe koju je vodio Čala se nije očekivalo da dominira i osvaja trofeje, pa je do kraja sezone bio u igri za oba trofeja...

Avatar
nokee
Postovi: 2193
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 06 dec 2019, 09:20

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 09:11
Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 09:01
Kamuflazn je napisao/la:
06 dec 2019, 08:52


Iso je on u ugljevik kad niko nije iso. Jucer i danas. Na anketi glasalo 90 ljudi hahahaha.
Necu, zamisli radim :D
A i da ne radim ne bih isao jer atmosfera nije bas za odlazak na gostujucu utakmicu za navijace koji imaju drugačije misljenje.
Bio sam proslo gostovanje, među domaćom publikom.
Ma atmosfera je top vjeruj mi .. ima i medju rajom koji su imali drugcije misljenje pa evo nikom dlaka sa glave ne fali..nije fora drugcije razmisljenje, nego nacin na koji se to msiljenje iskazuje..tako sam ja barem skontao
E vi ste ga bas pokazali na pravi način na ovim "protestima".

Više me po firmi zajebaju za ove proteste nego za 2 zijana na derbiju, zajedno...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 09:24

emir79 je napisao/la:
05 dec 2019, 23:24
ThrillerHz je napisao/la:
05 dec 2019, 23:14


Pa nisam mu ja presudio ili neko peti deseti, vec Nam. Razmisljas li ti sta pricas?
Nije Nam nego ker, koji je pokusao kad ga je i grafit docekao. Kakav Nam, prica za malu djecu. Zlo dolazi od domacih kerova.
Ti si jako tvrdoglav, NAM najavio u intervjuu da ce doci novi trener i za prvi tim, ja postavio ovde

Husref replicirao u intervjuu da ko god dodje i najbolji trener na svijetu ne moze bolje od njega(valjda mislio na duplu)

Dakle sve jasno, posebno poslije zadnje izjave NAMa
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 09:33

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 08:49
Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 08:41
Ko je hakovao Ss.ba i glasao 90 puta te ugrozio prava 98% navijaca koji su za Husrefa?
Da je poslije derbija prosao kraj istoka cuo bi svasta. Raja je bilo kivna samo tako. Ali takticki je odigrao sjajno. Steta sto to nekad na teren ne prenese.
Hos u Ugljevik sutra? :kafa:
Kolko placate za proteste? Pobjego si kad ti je izletilo pa nismo saznali?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:38

Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:33
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 08:49
Pantelija je napisao/la:
06 dec 2019, 08:41
Ko je hakovao Ss.ba i glasao 90 puta te ugrozio prava 98% navijaca koji su za Husrefa?
Da je poslije derbija prosao kraj istoka cuo bi svasta. Raja je bilo kivna samo tako. Ali takticki je odigrao sjajno. Steta sto to nekad na teren ne prenese.
Hos u Ugljevik sutra? :kafa:
Kolko placate za proteste? Pobjego si kad ti je izletilo pa nismo saznali?
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: kakav cirkusant :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 09:40

Ti ne placas pa nema potrebe da budes na protestima jel tako bi?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:41

Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:40
Ti ne placas pa nema potrebe da budes na protestima jel tako bi?
sta pricas dilajlo? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 09:45

NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 09:41
Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:40
Ti ne placas pa nema potrebe da budes na protestima jel tako bi?
sta pricas dilajlo? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Reko sam ti sefe ja imam posla zenu djecu , jedva stignem tekmu pogledat ti oces da dangubim ispred uprave , "ja sam samo navijac , ja nikog ne placam tamo pa nemam sta da radim tamo "
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 06 dec 2019, 09:49

joker90 je napisao/la:
05 dec 2019, 23:53
Tatar nije napadnut, neki momci mislili da je migrant jer ih je puna Ilidža, pošli da mu daju marku, a on se naljutio, kontao da ga vrijeđaju i onda cijela frka krenula. Priletili migranti da ga brane, jedan migrant reče nešto: "Kulla eataina munfikun", gurnu ovog momka, umalo makljaža ne nastade, smiri ih raja nekako. Poslije svi zajedno slušali novo gostovanje Husrefa na "Radio bir" gdje je bila diskusija da li je ovaj otkaz bio haram ili nije.
Cuj tabirili jeli otkaz haram pa za muslimana se moze diskutovati ali za ovog vlaha ne i haram je pricati o tome :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:49

Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:45
NorthN01 je napisao/la:
06 dec 2019, 09:41
Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:40
Ti ne placas pa nema potrebe da budes na protestima jel tako bi?
sta pricas dilajlo? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Reko sam ti sefe ja imam posla zenu djecu , jedva stignem tekmu pogledat ti oces da dangubim ispred uprave , "ja sam samo navijac , ja nikog ne placam tamo pa nemam sta da radim tamo "
To su rijeci od onog paulusa, ne mogu da vjerujem cime se sluzite :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Allaha mi ne vjerujem hahahahahaha
eo ti covjeka kad procita nek ti napise jel on to pisao il ja..ja prvo nemam djecu, ne stignem jedva pogledat tekmu, tu sam kuci i u gostima I U evropi i ja sam bio ispred uprave
ma cime se to sluzis keru hahahahahahaahahahha :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 06 dec 2019, 09:54

Ne svaljuj nista na druge nego kolko placate?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:55

Denchi je napisao/la:
06 dec 2019, 09:54
Ne svaljuj nista na druge nego kolko placate?
Ma cime se to sluzis ubleho haHhahahahahahahahahahahahahahahaha :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: cuj ja napisao imam zenu djecu posla ne mogu da idem na tekme i na proteste hahahahaha kakav si ti ublehas moje mi sestre :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 06 dec 2019, 09:59

paulus je napisao/la:
05 dec 2019, 12:40
NorthN01 je napisao/la:
05 dec 2019, 12:32
paulus je napisao/la:
05 dec 2019, 12:29


Ja idem na tekme i placam karte kad mogu jer radim kod pazi sad privatnika i on je Bog i batina, ne pomicem se ispred uprava nit sam za ove il one , ja sam za Sarajevo , da si stajao na Istoku gdje bilo tri put vise RAJE nego na sjeveru cuo bi sta misle o Husrefu , **** su mu sve ( mene bilo stid sta su pojedinci psovali ) al to smo mi iz krajnosti u krajnost . Ja ti garantujem kad je u pitanju ozkaz njemu ste u debeloj manjini od ljudi sto dolaze na tekme, uprava u to necu da ulazim . Husref je dobio zasluzen otkaz u privatnom klubu i dobro je isplacen , svi ovi belaji oko njega su samo steta klubu END....
Reko sam ti sefe ja imam posla zenu djecu , jedva stignem tekmu pogledat ti oces da dangubim ispred uprave , ja sam samo navijac , ja nikog ne placam tamo pa nemam sta da radim tamo . Sretno sa nebbulozom da ovo nije radi Husrefa , saha , maga ,

Jesam ti rekao da ces u prvoj recenici napisati Husref?
Na istoku bilo tri puta vise raje nego na sjeveru? toliko o tvojoj realnosti i zakljuccima .. nemam vremena da sa tobom diskutujem pasha, nisi kompetentat Bgm..imaj svoje misljenje, imas pravo na to ..al mnogo gluposti vazis za jedno 40godisnjaka ..Uostalom napisao sam ti ..kad vas vec toliko ima :urnebes: skupis ekipu i pravac klub da dajete podrsku upravi ..zivio pasha
Reko sam ti sefe ja imam posla zenu djecu , jedva stignem tekmu pogledat ti oces da dangubim ispred uprave , ja sam samo navijac , ja nikog ne placam tamo pa nemam sta da radim tamo . Sretno sa nebulozom da ovo nije radi Husrefa , saha , maga ,
cuj ja napisao ovo hahahahaha evo denchi spineru stari hahaha ne vjerujem cime se krton sluzi hahahaha

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 06 dec 2019, 10:02

paulus je napisao/la:
06 dec 2019, 09:12
uh vidi rezultata na forumu , Mortem uzo kes od rumenog :rol:
Meni leglo 100 eura za DA- Hehehe moram danas na carsiji malo sadake udjelit mada nebi bilo lose anamo onima smradovima sa sugavice pola marke kanut zbog baksuzluka :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.