Chicago Bulls

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 24 jun 2019, 23:46

According to ESPN’s David Kaplan, Taj Gibson will likely return to the Bulls, per his ****. Last week, NBC Sports’ Mark Schanowski reported the Bulls will target Taj Gibson in free agency.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 25 jun 2019, 23:20

Volio bi da dodje Rose. Dao bi mu ugovor na bar 2 sezone. On i taj za klupe. Da uče ove mlade igrače. Posebno bi DR1 bio dobar mentor za White.
38 pick ja bi uzeo Bola makar i bio rizik radi povrede. Bol može biti dobar igrač.
2021 opet ce ako ne potpisu nikog duže imat novaca. Pa vidjet ćemo. Niko ne vjeruje previše garpaxu.

Pozdrav za Salta najvećeg Bulls navijača na forumu.

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 26 jun 2019, 09:43

dema je napisao/la:Volio bi da dodje Rose. Dao bi mu ugovor na bar 2 sezone. On i taj za klupe. Da uče ove mlade igrače. Posebno bi DR1 bio dobar mentor za White.
38 pick ja bi uzeo Bola makar i bio rizik radi povrede. Bol može biti dobar igrač.
2021 opet ce ako ne potpisu nikog duže imat novaca. Pa vidjet ćemo. Niko ne vjeruje previše garpaxu.

Pozdrav za Salta najvećeg Bulls navijača na forumu.
Mislim da sam neki dan citao da ove godine nema nista od Rosea. :(

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 jul 2019, 22:36

dema je napisao/la:Volio bi da dodje Rose. Dao bi mu ugovor na bar 2 sezone. On i taj za klupe. Da uče ove mlade igrače. Posebno bi DR1 bio dobar mentor za White.
38 pick ja bi uzeo Bola makar i bio rizik radi povrede. Bol može biti dobar igrač.
2021 opet ce ako ne potpisu nikog duže imat novaca. Pa vidjet ćemo. Niko ne vjeruje previše garpaxu.

Pozdrav za Salta najvećeg Bulls navijača na forumu.

Pozz brate i tebi neka da se malo opet skupimo ovdje ko nekad :) ... ja vjerujem u Ive Bullse da su na pravom putu .. ne treba trošiti pokušati 2021 godine Grka dovesti i to je to .. do tad potpisivati samo na godinu dvije igrače .. Grk nam je jedina šansa da se vrati ekipa tamo gdje pripada .. imamo tri mlađe nađe uz Lavina kao četvrtog mislim da mogu Bullsi slijedece godine biti u playoffu 6-7 .. Rosa nismo doveli jest da smo mnogi željeli ali treba biti objektivan Bullsi su prošle godine u drugom dijelu sezone igrali odličan offense , ali odbrane nije bilo .. s obzirom da Lavine ne igra odbranu i White kao rookie ne znamo ništa sto se tiče njegove idbrane osim sto ima visinu i kretanje da bi mogao biti dobar u odbrani to je ipak mačak u vreći sto bi se reklo i Rose sa klupe koji također vise nije dobar u idbrani zbog silnih povreda mi smo Morali Ganjati odbrambene igrače u odbrani ..doveli smo ovog malog iz Washingtona koji je odličan u odbrani a uz to pokriva tri pozicije PG,SG i ponekad SF sto je odlično .. Young je pokazao i playoffu za Pacerse kakav je lider i da je odličan u odbrani i da će nam biti veliko pojačanje .. znaci 2nd unit je vise za odbranu zaslužan samo sto će biti tu i offensa jer i ovaj iz washintona igra dobro u napadu , centar iz Knicksa može šutati dobro i u našem sistemu će se snaći ja mislim ofabzivno i uz to odličan je prorektor ispod obruča svakako .. vidjet ćemo ja imam nakon duže vremena neku nadu u ove Bullse
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 06 jul 2019, 04:20

Kradja drafta druga runda Gafford noćas 21p 10 skokova 4 blokade uz to 9/10 šut 90% .. u tranziciji odličan odbrana ne treba ni spominjat uz to se zna oslobodit igrača podnošenja i zakucati strašno .. ne treba tražiti centra vise imas dva odlična u Carteru i njemu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

filip13
Postovi: 37995
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la filip13 » 07 jul 2019, 19:56

Chicago Bulls No. 38 overall selection Daniel Gafford has agreed to a four-year, $6.1M rookie deal, with two guaranteed seasons, league **** tell @TheAthleticNBA @Stadium.

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 08 jul 2019, 21:59

Nesto se spominje i Westbrook, iskreno volio bih da nas zaobidje !!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14907
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BernardBarnjak » 09 jul 2019, 08:03

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Neutral » 10 jul 2019, 05:35

U nas svake godine krađe drafta, a iz godinu u godinu katastrofalni.

Coby White se čini dobrim izborom jer ima onaj I don't care attitude.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SiamoNoi » 26 jul 2019, 18:39

SaltCityAttack je napisao/la:Kradja drafta druga runda Gafford noćas 21p 10 skokova 4 blokade uz to 9/10 šut 90% .. u tranziciji odličan odbrana ne treba ni spominjat uz to se zna oslobodit igrača podnošenja i zakucati strašno .. ne treba tražiti centra vise imas dva odlična u Carteru i njemu
Ima i vecih krađa od backup centra na 38.mjestu.

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la Neutral » 26 avg 2019, 05:53

Još jedna sezona u najavi koja će po svemu biti očajna. GM i dalje bez vizije, igrači polovnjaci koji se sa 24 godine nazivaju talentima. Sve predpozicije su tu za visok pik na lottery i sljedeće sezone.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 14 okt 2019, 17:55

Imamo li sanse za Playoff? LaVine izgleda kao allstar, a i nova pojacanja izgledaju fino.

Samo se rjesit nekako Dunna i Felicia.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 14 okt 2019, 22:34

BIHfan je napisao/la:Imamo li sanse za Playoff? LaVine izgleda kao allstar, a i nova pojacanja izgledaju fino.

Samo se rjesit nekako Dunna i Felicia.
Naravno ide se u play off. Ako ne bude povreda. Njih 2 su već bivši

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la SaltCityAttack » 26 okt 2019, 04:42

Imamo kradju drafta .. mali za 57 mi uta u dvije utakmice sa klupe jedna izgubljena lopta .. izdominirao je inače našu želju Moranta noćas da valja :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 27 okt 2019, 11:57

Kako smo krenuli nista vala od PO. Rotacije su uzasne i same napadacke seme su za koledza a ne za NBA. Mislim da se treba Boylena rjesit, odkako je ovaj Coaching stuff tu, zajedno sa Hoibergom, mi se ne mozemo sastavit, sve to rastjerat.

Isto tako ni Zach a i Lauri ne pokazuju da mogu vodit ovu fransizu do nekog napada na titulu.

Sve to na kraju sveukupno izgleda kao jos jedan propali pokusaj FO, vrijeme je da nakon skoro 2 decenije promasaja i neuspjeha im se fino zahvali i dovedu neki novi ljudi.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la kad_kako » 07 dec 2019, 23:41

Ja iskreno nisam ni mislio da imamo ikakve sanse za PO.

Jos jedna sezona koju ce oni pripisat na 'rebuilding'. Toliko se rebuildamo, a jos ni pristojne temelje nemamo.

Trener taraba, u rangu sa srcanim iz proslih sezona.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 28 jan 2020, 16:10

Bullsi i dalje tuga.
Lavine se jedini ističe. I Carter. A Markanen mi kao da ne napreduje onako kako se očekivalo. Ostali onako. Ne znam što ne rade neki trade. A trener je isto čudo

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BIHfan » 09 apr 2020, 12:05

Nakon 17 godina doveli su napokon novog covjeka. Sad se ceka novi GM kao i HCa.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la dema » 09 apr 2020, 12:53

Napokon. Konačno lijepe vijesti iz Bullsa. Sad bi trebalo da krene nabolje. 17g promašaja ode iz upravljanja

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: Chicago Bulls

Post Postao/la BiOdiesel » 13 apr 2020, 19:11

Sada i oficielno, idiot is gone !!!


slika

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.