K1=kickbox,muay thai international

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 01 dec 2014, 20:06

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:19. decembra najavljen novi glory, verhoeven i zimmerman ce se boriti za titulu i bice turnir u welteru... gledam i oni produzili ugovor sa spike tvom ako bude onih finansijskih problema sto si spominjao moglo bi se i njima desiti da ih otkupi viacom kao i bellatoru. viacom je veoma bogata kompanija, jedna od najvecih medijiskih kompanija u svijetu.
Nadam se da bude i neka medijska kompanija koja ce promovisati to i u Evropi jer sada Gloryove priredbe niko ne prenosi ni borbe, cak ove borbe u Dubai itd nekih ljevih kuca da kazemo se prenose po Evropi dok Glory skoro niko ne prenosi.
ja sam gledao par glorya na fight channelu a ostale sam na torrentima nasao. ovaj prosli su prenosili doduse nesto im je zvuk bio los nisam gledao jesu li najavili naredni da ce prenositi.
ovaj superkombat gledam ponekad kad naletim na eurosportu na neki prenos
Skoro vido reklamu na eurosportu da ce emoitovati jedan eventa sa Glory-a ali naravno ne uzivo nazalost :D Superkombat redovno pratim i mislim da su jaka promocija i ako su ranije imali bolji fight card nego sada ali ljudi su se prosirili i rade sada po cjeloj Evropi ne samo u Rumuniji.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 08 dec 2014, 15:18

Razlozi zbog kojih je FFC više neće održavati svoje priredbe u Hrvatskoj su jasni i već nekoliko puta objašnjeni od strane Orsata Zovka. Slab interes za proizvod koji je kvalitetom realno na europskoj, pa čak i svjetskoj razini. No, umjesto velikog interesa javnosti, medija i prije svega publike, FFC u Hrvatskoj ne može rasprodati dvoranu. Čak niti uz izuzetno "popularne" cijene ulaznica koje su prilagođene tržištu i ekonomskoj situaciji u zemlji. O interesu medija da se i ne govori. I dok marginalni sportovi zbog razno raznih politika dobivaju svoje mjesto u tiskovinama i na TV-u, FFC medijski prostor dobiva u tragovima. Tek su Osijek i Poreč pokazali svojevrsni interes za FFC priredbe što se vidjeli i prema solidno popunjenim dvoranama i "hypeu" koji je stvoren u lokalnim medijima.
eto ode i ffc iz regije valja sad no limit pratiti :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 08 dec 2014, 19:48

fera je napisao/la:
Razlozi zbog kojih je FFC više neće održavati svoje priredbe u Hrvatskoj su jasni i već nekoliko puta objašnjeni od strane Orsata Zovka. Slab interes za proizvod koji je kvalitetom realno na europskoj, pa čak i svjetskoj razini. No, umjesto velikog interesa javnosti, medija i prije svega publike, FFC u Hrvatskoj ne može rasprodati dvoranu. Čak niti uz izuzetno "popularne" cijene ulaznica koje su prilagođene tržištu i ekonomskoj situaciji u zemlji. O interesu medija da se i ne govori. I dok marginalni sportovi zbog razno raznih politika dobivaju svoje mjesto u tiskovinama i na TV-u, FFC medijski prostor dobiva u tragovima. Tek su Osijek i Poreč pokazali svojevrsni interes za FFC priredbe što se vidjeli i prema solidno popunjenim dvoranama i "hypeu" koji je stvoren u lokalnim medijima.
eto ode i ffc iz regije valja sad no limit pratiti :mrgreen:
Danas sam procitao ovu vijest da FFC nece vise imati priredbe barem u 2015 u Hrvatskoj, ocigledno zbog neinteresovanja eto sada se nadam da ce doci ove godine i u BiH.

NO LIMIT :D :clap:

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 02 jan 2015, 20:30

[youtube][/youtube]

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 16 feb 2015, 17:19

Rico Verhoeven je zadrzao pojas u HW K-1 GLORY SPORTSA Zimmerman je predao borbu jel mu je izletilo koljeno. Po meni je Verhoeven imao bodovnu prednost i ako je i Zimmerman bio aktivan i zelio K.O.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 19 feb 2015, 12:35

Polo je napisao/la:Rico Verhoeven je zadrzao pojas u HW K-1 GLORY SPORTSA Zimmerman je predao borbu jel mu je izletilo koljeno. Po meni je Verhoeven imao bodovnu prednost i ako je i Zimmerman bio aktivan i zelio K.O.
trudio se zimmerman al tesko da on moze uzeti titulu. ja sam iskreno mislio da se nije ni povrijedio :D jest da ga je kod prvog KD-a rico udario na podu al eto kasnije je sportski reagovao kad se erol povrijedio.
holzken odradio sjajan mec u finalu dok se u prvoj borbi dosta namucio protiv rusa. mislim da bi on mogao uzeti titulu cini mi se kao najkvalitetniji borac u gloryu u svojoj kategoriji.
joe schilling je odradio dobar nastup sigurno ce i on ako ovako nastavi dobiti priliku za titulu.
sve u svemu dobar glory i pored ove nesretne povrede koja je upropastila main event.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 20 feb 2015, 20:17

Holzken je sigurno u njegovoj kategoriji u prva 3, a za teskase mislim da je ono od Verhoevena bilo nesporstki pravo isto kao sto je Badr radio samo eto nije se sudac snasao da ga sankcionise. Errol je koliko sam vidjeo i po nekim slikama iz bolnice pravo zajebo koljeno pa cemo vidjet kada ce se vratiti.
Volio bi kada bi se Badr nasao u GLORY ali tesko.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 23 feb 2015, 12:48

Polo je napisao/la:Holzken je sigurno u njegovoj kategoriji u prva 3, a za teskase mislim da je ono od Verhoevena bilo nesporstki pravo isto kao sto je Badr radio samo eto nije se sudac snasao da ga sankcionise. Errol je koliko sam vidjeo i po nekim slikama iz bolnice pravo zajebo koljeno pa cemo vidjet kada ce se vratiti.
Volio bi kada bi se Badr nasao u GLORY ali tesko.
ja bi volio da je errol uzeo titulu jer nije mi verhoeven ovaj nesto drag al eto moramo cekati na nekog drugog izazivaca da ga pokusa pobijediti. ne bi bilo lose da se badr vrati nesto ne vjerujem da su ovi problemi sa zakonom neka velika prepreka jer pola ovih boraca ima problema sa zakonom nego treba se on vratiti ozbiljnim treninzima ovako i da dođe u glory sumnjam da bi mogao uzeti titulu.
nedavno se sakhi zalio da nije zadovoljan u gloryu to je vec pomalo zabrinjavajuce...
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 23 feb 2015, 20:00

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Holzken je sigurno u njegovoj kategoriji u prva 3, a za teskase mislim da je ono od Verhoevena bilo nesporstki pravo isto kao sto je Badr radio samo eto nije se sudac snasao da ga sankcionise. Errol je koliko sam vidjeo i po nekim slikama iz bolnice pravo zajebo koljeno pa cemo vidjet kada ce se vratiti.
Volio bi kada bi se Badr nasao u GLORY ali tesko.
ja bi volio da je errol uzeo titulu jer nije mi verhoeven ovaj nesto drag al eto moramo cekati na nekog drugog izazivaca da ga pokusa pobijediti. ne bi bilo lose da se badr vrati nesto ne vjerujem da su ovi problemi sa zakonom neka velika prepreka jer pola ovih boraca ima problema sa zakonom nego treba se on vratiti ozbiljnim treninzima ovako i da dođe u glory sumnjam da bi mogao uzeti titulu.
nedavno se sakhi zalio da nije zadovoljan u gloryu to je vec pomalo zabrinjavajuce...
Ne znam mislim da je Verhoeven nekako kopija SCHILTA u nekoj mjeri, Errol agresivan pravo ali eto nije opet uspjeo, dok ovamo BADR nije imao evo 2 godine nekog znacajnijeg meca a mozda i jos nije ozbiljan u treninzima i ako se preko socijalni mreza fura sa slikama kao da je u treningu. Mislim da je problem u tome sto je on imao los odnos sa mnogim ljudima u golden gloryu a koji sada vode sports kao Hammers i Rutten. Za Sakija isto tako ne znam dobar je borac pogotovu rucne tehnike vrhunske ali isto tako malo borbi u zadnje vrijeme uz to isto ima i on tog kao i Badr da voli zivot itd ne sportski zivot.


Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Husika » 21 dec 2019, 18:32

U koliko je tacno borba Hari v Riko?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
branimir85
Postovi: 14880
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la branimir85 » 21 dec 2019, 18:58

Husika je napisao/la:
21 dec 2019, 18:32
U koliko je tacno borba Hari v Riko?
glavni program pocinje u 21:00,pa vjerovatno poslije 22:00 njih dvojica ce izaci.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Lotus » 21 dec 2019, 20:03

branimir85 je napisao/la:
21 dec 2019, 18:58
Husika je napisao/la:
21 dec 2019, 18:32
U koliko je tacno borba Hari v Riko?
glavni program pocinje u 21:00,pa vjerovatno poslije 22:00 njih dvojica ce izaci.
Ima li prenos na "nasim" kanalima? :)

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la DDixon » 21 dec 2019, 20:30

ima li kakav link ?
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la harden » 21 dec 2019, 21:44

Link?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Bundesliga » 21 dec 2019, 21:52

Ima na SK HD ako imate. Ako ko ima link nek podijeli ljudima.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la harden » 21 dec 2019, 22:00

Bundesliga je napisao/la:
21 dec 2019, 21:52
Ima na SK HD ako imate. Ako ko ima link nek podijeli ljudima.
Imam 8 SKova al taj ne :tokralju: Telemach.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Bundesliga » 21 dec 2019, 22:08

Evo ima na Fight Channelu izgleda.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 21 dec 2019, 22:13

Nema na SK HD, nema veze sa ovom borbom.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Bundesliga » 21 dec 2019, 22:14

<3 LiMes <3 je napisao/la:
21 dec 2019, 22:13
Nema na SK HD, nema veze sa ovom borbom.
Da, ono je nesto drugo. Ima na FC. Jos minut Tavares vs Susperregui pa onda Badr protiv Rica.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.