Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ahmed45 » 24 dec 2019, 23:34

Raonffa je napisao/la:
24 dec 2019, 23:30
E ne znam, ali po slikama što sam vidio, osim ovih koji nisu još stigli i ovih koji su povrijeđeni, svi oni su tu.

E da, nisam primjetio Tatara, Zulfića i Građana na slikama (njih znam likom, ali nisam ih vidio), te Puljizovića i Hadžiomerovića (za koje ne znam kako izgledaju), ali ne mora značiti da nisu tu ako ih nema na nekim slikama.
Puljizovica sam vidio svjetlo smeda kosa i malo duza brada takoder svjetlo smeda

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 24 dec 2019, 23:36

Ahmed45 je napisao/la:
24 dec 2019, 23:34
Raonffa je napisao/la:
24 dec 2019, 23:30
E ne znam, ali po slikama što sam vidio, osim ovih koji nisu još stigli i ovih koji su povrijeđeni, svi oni su tu.

E da, nisam primjetio Tatara, Zulfića i Građana na slikama (njih znam likom, ali nisam ih vidio), te Puljizovića i Hadžiomerovića (za koje ne znam kako izgledaju), ali ne mora značiti da nisu tu ako ih nema na nekim slikama.
Puljizovica sam vidio svjetlo smeda kosa i malo duza brada takoder svjetlo smeda
Ovaj momak skroz lijevo do Haseljića?
slika
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 24 dec 2019, 23:47

bordobijeli je napisao/la:
24 dec 2019, 13:31
Savez vode Umicevic, Radja i Šahman
Ovi traze olakšice da djeca iz BiH igraju za Srbiju a Šahman za Katar.
Volim te Bosno :bih: :bih: :bih:
Radja je korektan, ne radi kontra rukometa ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 dec 2019, 00:47

Ahmed45 je napisao/la:
24 dec 2019, 23:34
Raonffa je napisao/la:
24 dec 2019, 23:30
E ne znam, ali po slikama što sam vidio, osim ovih koji nisu još stigli i ovih koji su povrijeđeni, svi oni su tu.

E da, nisam primjetio Tatara, Zulfića i Građana na slikama (njih znam likom, ali nisam ih vidio), te Puljizovića i Hadžiomerovića (za koje ne znam kako izgledaju), ali ne mora značiti da nisu tu ako ih nema na nekim slikama.
Puljizovica sam vidio svjetlo smeda kosa i malo duza brada takoder svjetlo smeda
Ma dzaba je on dosao, svakako mu nema prici od Tarabokije (koji je bez kluba) i Karacica (kojeg je vrijeme pregazilo). Ne treba zaboraviti ni Terzica, koji je uvijek odlicno rjesenje na toj poziciji organizatora igre. Redovno smo igrali dobro kad je Terza uskakao tu, isto kao sto smo i superefikasni kad umjesto klasicnog lijevog krila igramo s dva pivota.

Ne bih se sekunde iznenadio ni da Hamidovic ispadne na ustrb ovih prekaljenih znalaca poput Vegara, Mandica, Hercega itd. Na toj poziciji lijevog beka imamo zacementirane Nikolu i Mirsada (koji je nominalno LB, ali igra sve zivo), tako da bi Dino tek kao turista mogao ici u Norvesku.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 25 dec 2019, 01:50

Prema dobijenim informacijama (relevantni i'zvori', ali lično ne garantujem, jer se nadam...) Šuman će na EP - 2020. povesti slijedeće igrače:

B.Burić, Grahovac, Ovčina, Haseljić, Predragović, Vranješ, S.Burić, Toromanović, Prce,Terzić, Herceg, Karačić, Tarabokija, Perić, Malinović i Panić.

Za još 2 mjesta (18 igrača ukupno) 'konkurišu' - prema napisanim redoslijedu imena:
Mandić, Hamidović, Vegar, Ahmetašević, Keškić i Puljizović.

Samo eventualne povrede, i dilema da li voditi 2 ili 3 golmana, mogu promijeniti Šumanov spisak od 16+2 igrača, a najžalosnije je to što naš najperspektivniji igrač Dino Hamidović "visi" na spisku zbog Vegara i Mandića koji je kao "specijalista za odbranu", a dosada je vrlo rijetko uopšte ulazio u igru!
Nadam se da će Bilal povesti na EP Hamidovića, barem kao 'drugo lijevo krilo!? :crazy:

Želim uspjeh reprezentaciji, ali ne odustajem od svog stava da Šuman radi sve pogrešno kada je struka u pitanju.
Bosno moja poharana....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 dec 2019, 02:58

Hamidovic > Herceg
Delic (sumnjam da je Keskic na Vedranovom nivou, ali bolje i on nego igrati s 2 pivota) > Toromanovic
Puljizovic (ako ima kvalitet, ja ga nikad nisam gledao) > Tarabochia ili Karacic

Ostale koje si naveo sa spiska bih i ja poveo.

Kao 17. i 18. igraca bih poveo Toromanovica (da se formalno vodi kao putnik za Norvesku, ali da ne ulazi u igru) i Vegara ili Hercega, mada su to svakako rezerve. Muhamed se konacno mora oprostiti od reprezentacije, a strah me da ce ga Suman nastaviti pozivati ako sad ne ode na prvenstvo. :mrgreen: Treci golman nam vjerovatno ne treba, jer je na nama da odigramo te tri utakmice i kuca, a nismo valjda toliki baksuzi da se u tako malo utakmica ova dvojica povrijede.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 25 dec 2019, 04:29

Ghuraba je napisao/la:
25 dec 2019, 02:58
Hamidovic > Herceg
Delic (sumnjam da je Keskic na Vedranovom nivou, ali bolje i on nego igrati s 2 pivota) > Toromanovic
Puljizovic (ako ima kvalitet, ja ga nikad nisam gledao) > Tarabochia ili Karacic

Ostale koje si naveo sa spiska bih i ja poveo.

Kao 17. i 18. igraca bih poveo Toromanovica (da se formalno vodi kao putnik za Norvesku, ali da ne ulazi u igru) i Vegara ili Hercega, mada su to svakako rezerve. Muhamed se konacno mora oprostiti od reprezentacije, a strah me da ce ga Suman nastaviti pozivati ako sad ne ode na prvenstvo. :mrgreen: Treci golman nam vjerovatno ne treba, jer je na nama da odigramo te tri utakmice i kuca, a nismo valjda toliki baksuzi da se u tako malo utakmica ova dvojica povrijede.
Hm!
Vedran Delić nije bio ni na 'širem' spisku (33), tako da to ostaje tvoja želja, kao i mnogih, ali to je činjenica. Šuman je prijavio EHF 28 igrača i to je to.

Herceg je, koliko znam, siguran - prema tome, ono što sam naveo (22) igrača tu se traže dvojica (ako niko ne bude povrijeđen), a nije mi jasna tvoja "kalkulacija" sa Toromanovićem - "da putuje al' da ne igra i da se oprosti" Je l' da putuje kao 19. igrač, mimo spiska, kao nagrada za minuli rad? Inače, on se davno trebao oprostiti (zbog forme pa i godina) ali!
Konačan spisak je 18 igrača od 22 koje je Bilal odabrao, pa sad kalkulišite 'unutar' tih imena, mada Bilal do slanja konačnog spiska može 'aktivirati' i nekog od onih koji 28 koji su prijavljeni, a što je malo vjerovatno.
Vidjećemo, ali informacije su, zasada, takve kako sam već napisao. Sve ostalo su naše želje, puste..
Bosno moja poharana....

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 25 dec 2019, 11:23

Zna li neko spisak ove reprezentacije lige?
Danas su upuceni pozivi igracima

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 25 dec 2019, 12:04

ham19 je napisao/la:
25 dec 2019, 11:23
Zna li neko spisak ove reprezentacije lige?
Danas su upuceni pozivi igracima
Pozvani igrači: Subotić Slađan – Borac, Močević Miloš – Slavija, Bosić Đorđe – Gračanica, Ćosić Haso -Sloga/Doboj, Mehmedović Omer – Gračanica, Baraković Šerif – Lokomotiva, Zahirović Ajdin – Vogošća, Pavlović Dragan – Konjuh, Biljaka Goran – Sloga/GV, Đurđević Vladan – Borac, Buljina Haris – Vogošća, Faljić Adin – Krivaja

Trener kombinovanog sastava je Damir Doborac iz RK Gračanica.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 dec 2019, 12:20

Trigger je napisao/la:
25 dec 2019, 01:50
Prema dobijenim informacijama (relevantni i'zvori', ali lično ne garantujem, jer se nadam...) Šuman će na EP - 2020. povesti slijedeće igrače:

B.Burić, Grahovac, Ovčina, Haseljić, Predragović, Vranješ, S.Burić, Toromanović, Prce,Terzić, Herceg, Karačić, Tarabokija, Perić, Malinović i Panić.

Za još 2 mjesta (18 igrača ukupno) 'konkurišu' - prema napisanim redoslijedu imena:[/i]
Mandić, Hamidović, Vegar, Ahmetašević, Keškić i Puljizović.

Samo eventualne povrede, i dilema da li voditi 2 ili 3 golmana, mogu promijeniti Šumanov spisak od 16+2 igrača, a najžalosnije je to što naš najperspektivniji igrač Dino Hamidović "visi" na spisku zbog Vegara i Mandića
To je to sto se 16 sigurnih tice ... ocekujem da je 17ti Mandic a 18ti Vegar jer su 'in' od pocetka Sumanovanja ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 25 dec 2019, 12:23

Pozvani igrači: Subotić Slađan – Borac, Močević Miloš – Slavija, Bosić Đorđe – Gračanica, Ćosić Haso -Sloga/Doboj, Mehmedović Omer – Gračanica, Baraković Šerif – Lokomotiva, Zahirović Ajdin – Vogošća, Pavlović Dragan – Konjuh, Biljaka Goran – Sloga/GV, Đurđević Vladan – Borac, Buljina Haris – Vogošća, Faljić Adin – Krivaja

Trener kombinovanog sastava je Damir Doborac iz RK Gračanica.
Izgleda Nismo imali lijevih bekova..., zna li neko godišta od igrača ?
Ovo je vjerovatno neki brzinski spisak , može to i bolje...

Ovo su pozicije stim da Mehmedović često ulazi i na beka...


Golmani:
Subotić
Močević
Bosić

Lijeva Krila:
Ćosić
Mehmedović

Desna krila:
Đurđević

Pivoti:
Buljina
Faljić

Srednji bekovi:
Zahirović
Baraković

Lijevi bekovi:
Nema

Desni bekovi:
Pavlović
Biljaka
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 25 dec 2019, 13:12, ukupno mijenjano 1 put.

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ahmed45 » 25 dec 2019, 12:42

Raonffa je napisao/la:
24 dec 2019, 23:36
Ahmed45 je napisao/la:
24 dec 2019, 23:34
Raonffa je napisao/la:
24 dec 2019, 23:30
E ne znam, ali po slikama što sam vidio, osim ovih koji nisu još stigli i ovih koji su povrijeđeni, svi oni su tu.

E da, nisam primjetio Tatara, Zulfića i Građana na slikama (njih znam likom, ali nisam ih vidio), te Puljizovića i Hadžiomerovića (za koje ne znam kako izgledaju), ali ne mora značiti da nisu tu ako ih nema na nekim slikama.
Puljizovica sam vidio svjetlo smeda kosa i malo duza brada takoder svjetlo smeda
Ovaj momak skroz lijevo do Haseljića?
slika
To je on

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la brzi » 25 dec 2019, 13:12

no rules je napisao/la:
25 dec 2019, 12:23
Pozvani igrači: Subotić Slađan – Borac, Močević Miloš – Slavija, Bosić Đorđe – Gračanica, Ćosić Haso -Sloga/Doboj, Mehmedović Omer – Gračanica, Baraković Šerif – Lokomotiva, Zahirović Ajdin – Vogošća, Pavlović Dragan – Konjuh, Biljaka Goran – Sloga/GV, Đurđević Vladan – Borac, Buljina Haris – Vogošća, Faljić Adin – Krivaja

Trener kombinovanog sastava je Damir Doborac iz RK Gračanica.
Nismo imali lijevih bekova izgleda..., zna li neko godišta od igrača ?
Ovo je vjerovatno neki brzinski spisak , može to i bolje...
Vogošća izgleda pršći od kvalitete

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 dec 2019, 14:12

Trigger je napisao/la:
25 dec 2019, 04:29
Hm!
Vedran Delić nije bio ni na 'širem' spisku (33), tako da to ostaje tvoja želja, kao i mnogih, ali to je činjenica. Šuman je prijavio EHF 28 igrača i to je to.

Herceg je, koliko znam, siguran - prema tome, ono što sam naveo (22) igrača tu se traže dvojica (ako niko ne bude povrijeđen), a nije mi jasna tvoja "kalkulacija" sa Toromanovićem - "da putuje al' da ne igra i da se oprosti" Je l' da putuje kao 19. igrač, mimo spiska, kao nagrada za minuli rad? Inače, on se davno trebao oprostiti (zbog forme pa i godina) ali!
Konačan spisak je 18 igrača od 22 koje je Bilal odabrao, pa sad kalkulišite 'unutar' tih imena, mada Bilal do slanja konačnog spiska može 'aktivirati' i nekog od onih koji 28 koji su prijavljeni, a što je malo vjerovatno.
Vidjećemo, ali informacije su, zasada, takve kako sam već napisao. Sve ostalo su naše želje, puste..
Naveo sam Delica kao rukometasa koji po meni zasluzuje mjesto ovdje (bez obzira sto ga nema na spisku), a Keskica sam u zagradi spomenuo jer je on, nazalost, ispred Vedrana, a kakav god da je - bolji je od solucije da igramo s 2 pivota. Dakle, to je bio moj neki spisak, nevezano za ovo sto je Bilal okupio, a svjestan sam da od Delica nema nista. :mrgreen:

17. i 18. rukometas ne idu u zapisnik, tj. samo 16 se moze prijaviti za utakmicu, tako da i nije toliko bitno ko ce biti na tribinama. Bilo bi bitno da smo mi ekipa koja ce gotovo sigurno proci grupu, ali ovako je to manje vazno. Iz tog razloga sam naveo Toromanovica, jer, eto, on kao ima neke zasluge od ranije, mada mi od njega vec godinama nikakve koristi nemamo.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 dec 2019, 15:02

no rules je napisao/la:
25 dec 2019, 12:23
Izgleda Nismo imali lijevih bekova...
Lijeve bekove ce igrati igraci sa priprema ... prilika Hamdi da dokaze da je bolji od Vegara ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 25 dec 2019, 15:37

DaVinci je napisao/la:
25 dec 2019, 15:02
no rules je napisao/la:
25 dec 2019, 12:23
Izgleda Nismo imali lijevih bekova...
Lijeve bekove ce igrati igraci sa priprema ... prilika Hamdi da dokaze da je bolji od Vegara ...
Kako Kasumovica nema ovdje realno je 3 klase iznad Hamidovica ili Vegara??

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 25 dec 2019, 15:51

Jel igra u Njemačkoj Bundesligi ili u Francuskoj pa možeš procijeniti da je 3 klase iznad ?

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 25 dec 2019, 15:55

Kasumovic jeste bolji od Hamidovica,ali smjesno je reci da je za 3 klase bolji
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Fagus501
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 25 dec 2019, 16:14

Mnogo kompletni igrac bolje igra odbranu visi,jači,iskusni uz to bolje se kreće i bolji šut ima stas vise.Vazno je da Nije čak ni na širem spisku,a i Delić je za naša krila 2 3 klase iznad

Fagus501
Postovi: 490
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 25 dec 2019, 16:31

no rules je napisao/la:
25 dec 2019, 15:51
Jel igra u Njemačkoj Bundesligi ili u Francuskoj pa možeš procijeniti da je 3 klase iznad ?
Gdje igra nije mjerilo kvaliteta Malinovic je igro u Francuskoj,a Biljaka je sa 35 godina bolji od njega.Ili Tore u našoj ligi nemoze kile igro je po čitavoj evropi

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, ovisnik i 22 gosta.