FK Sarajevo - Bordo chat

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Denchi » 28 dec 2019, 08:01

HeraklitMracni je napisao/la:
VenamaHrabrih je napisao/la:Svakom ko me vrijeđa, nayebem se dobro matere. Tako i ubuduce.
Palestina ne postoji. Nije priznata drzava, nego ima status posmazraca u UN.
Palestina nikad nije ni postojala, niti je ikad imala prerogative drzave. Na tom mjestu su postojale Judeja, Rim, Hedzas, Turska i Izrael. Drzava Palestina nikad nije postojala.
Ova debilčina iznad pominje nakav islam?!?! Kakve veze ima islam sa istorijskim činjenicama?! Ako ne znate normalno raspravljati i dati protivargumene, onda radije glođize qrac, a nemojte cariniti ovaj forum, jer on nije vaš.
Evo, kad ste toliko pametni, nađite mi makar sat vremena u zadnjih 1000g. kad je Palestina bila drzava?? Koji narod zivi/zivio u toj drzavi, koji je glavni grad te drzave, ulogu Palestine u međunarodnim tokovima, koliko ima međunarodnih predstavnika u drzavi Palestini, sta je ta drzava po politickom uređenju itd.
Zato vas najnormalnije pitam, zasto ne podrzavate i Kurdistan? Isti vam je qrac.
A ako neko misli da me moze slomit, bujrum, stojim na raspolaganju.
Sve glupan do glupana.
Cuj Palestina...
Narod sadadnjeg naziva Palestinci bili Filistejci , imali su drzavu kao Gaza ili Askelon , poslije su ih arapi uzeli , znaci od 7-og vijeka oni su muslimani ... Osnovali su Palestinu ne vidim u cemu je problem ?
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 28 dec 2019, 12:54

Treba ovu sliku malo editovati. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ZgemboHZ
Postovi: 263
Pridružen/a: 10 dec 2019, 19:10
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la ZgemboHZ » 28 dec 2019, 20:59

MortemHz je napisao/la:
28 dec 2019, 12:54
Treba ovu sliku malo editovati. :D
slika

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 30 dec 2019, 23:14

VenamaHrabrih je napisao/la:
30 dec 2019, 18:28
paulus je napisao/la:
30 dec 2019, 17:08
Benkara21 je napisao/la:
30 dec 2019, 16:55
Sutra u 11h je zakazano predstavljanje i obraćanje navijačima.
a jel , onda povlacim sto sam napisao , jer bez press konferencije stvarno bi poceli liciti na Zidovsku kompaniju . Ono postojanje samo radi sebe samih. Usput Jevrejima se izvinjavam , znam 3 Jevreja koji su mi predstavili slikku sta je Jevrejska vjera a sta su zidovi i zionisti, da se ne bi mislilo da sam rasista il nes , svaki narod ima svoja **** , al ova fraza je uporediva sa njima . Da sam komentariso Husrefa vjerovatno bi doskocica bila Balijska posla. Nadam se da ce se makar naslutit polije koliko je vec proslo pauze , sta nas sportski menadzment radi
Jevreji i zidovi, to je isto. Riječ Jevrej je nastaja od riječi Hebrej i prvobitno se mislilo na španske jevreje koji su pričali ladino, jedan od njih je i naš pisac, Isak Samokovlija. Riječ 6idov, pak, nastala je od riječi Juden, a prvobitno se mislilo na jevreje-aškenaze, odnosno tez "evropske jevreje.
Bilo kako bilo, bez obzira na tvoje izvinjenje, komentar ti je uvredljiv, kao i pominjanje " balija", "vlaha", " šiptara" itd, u bilo kojem kontekstu.
Iako nisam moderator, molim te, kao navijač navijača, da ne koristiš uvredljivu terminologiju u bilo kojem slučaju, jer time vrijeđaš mene, a vjerujem i svaku normalnu osobu, a napose navijača FKS.
Hvala.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 04 jan 2020, 21:27

Lik je napisao/la:
04 jan 2020, 20:59
Mortem molicu da mi se ne brise post, samo ispravi(te) ono smeker u nesto tipa laf, lafcina, najduhovitiji ili nesto slicno.
Ovo pisem bez ikakve lose namjere, samo da se zna.

Zivjeli.
Znam, sve ok, brišem jer se na toj temi samo glasa.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Lik » 04 jan 2020, 22:43

MortemHz je napisao/la:
04 jan 2020, 21:27
Lik je napisao/la:
04 jan 2020, 20:59
Mortem molicu da mi se ne brise post, samo ispravi(te) ono smeker u nesto tipa laf, lafcina, najduhovitiji ili nesto slicno.
Ovo pisem bez ikakve lose namjere, samo da se zna.

Zivjeli.
Znam, sve ok, brišem jer se na toj temi samo glasa.
Edituj ziv bio, povraca mi se.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 04 jan 2020, 23:13

Lik je napisao/la:
04 jan 2020, 22:43
MortemHz je napisao/la:
04 jan 2020, 21:27
Lik je napisao/la:
04 jan 2020, 20:59
Mortem molicu da mi se ne brise post, samo ispravi(te) ono smeker u nesto tipa laf, lafcina, najduhovitiji ili nesto slicno.
Ovo pisem bez ikakve lose namjere, samo da se zna.

Zivjeli.
Znam, sve ok, brišem jer se na toj temi samo glasa.
Edituj ziv bio, povraca mi se.
Letim. :hmmmm:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Lik » 05 jan 2020, 01:29

MortemHz je napisao/la:
04 jan 2020, 23:13
Lik je napisao/la:
04 jan 2020, 22:43
MortemHz je napisao/la:
04 jan 2020, 21:27


Znam, sve ok, brišem jer se na toj temi samo glasa.
Edituj ziv bio, povraca mi se.
Letim. :hmmmm:
:salut:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2020, 17:04

alacious je napisao/la:
12 jan 2020, 16:56
MortemHz je napisao/la:
12 jan 2020, 16:51
Tako je oko.. ko mi je sad drug, kojoj strani sada pripadam?
Ne spominju se nigdje eskort dame i LGBT populacija više ako se ne varam što znači da je to laž. Seati su više dio kluba od vaših tema oko bivših trenera gdje sam vas zamolio da ne pišete jer svi znamo kako to završi. Zato i imate temu za te stvari, sad očekujem odgovor da vidim na kojoj sam sad strani i u koji ćete me tor sada strpati..
Nema torova, ali nema ni smisla da se zadrzavaju gluposti poput seata, a brisu odgovori na post o husrefu koji su realno glupost velika

Ps: Ako je meni upuceno, prestani me zvati oko, ne volim muskarce
Ima smisla jer vi započinjete te rasprave i onda kukate poslije i upravo izmišljate podjele. Hoćeš da kažeš da nema smisla zadržati jedan post o Seatu kojeg voze naši igrači i postovi gdje se vrijeđa i psuje + je off topic? Očito nismo na istroj stranici.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la alacious » 12 jan 2020, 17:06

MortemHz je napisao/la:
12 jan 2020, 17:04
I sam znas da nije post o “seatima koje voze nasi igraci” vec o upravi i prici koja je takodjer 100x ispricana do sada

I ja nigdje nisam rekao da ne trebas skloniti one postove sa psovkom, trebas ocigledno, ali trebas i provokacije onda sklanjati i ostale gluposti


Edit: mi, mada ne znam pod koje mi mene smatras, jer ne pripadam ni jednoj grupi, ne kukamo, boli me ba qrac za forum, ali kad vec se trudis da tema bude kako treba odradjena, onda sagledaj i drugu stranu

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2020, 17:11

alacious je napisao/la:
12 jan 2020, 17:06
MortemHz je napisao/la:
12 jan 2020, 17:04
I sam znas da nije post o “seatima koje voze nasi igraci” vec o upravi i prici koja je takodjer 100x ispricana do sada

I ja nigdje nisam rekao da ne trebas skloniti one postove sa psovkom, trebas ocigledno, ali trebas i provokacije onda sklanjati i ostale gluposti
Sve i da je tako, sve i da je spominjanje indirektno uprave, kakva je to provokacija? Sasvim normalan post gdje niko nikoga ne vrijeđa, gdje se ne psuje, kako to bilo kome može biti provokacija fakat ne razumijem?
Da onda brišem sve postove što svako drugačije smatra provokacijom ili ako nam se lično ne sviđa? Ne ide to tako.
Ovo nije logor, može se pisati o svemu i kad bi svi napisali šta nam je provokacija ili šta nas lično nervira ne bi bilo teme.
Taj post uopšte nikakvo uporište nema prema pravilima foruma koje ja nisam izmislio, psovanje i vrijeđanje itekako ima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la alacious » 12 jan 2020, 17:13

MortemHz je napisao/la:
12 jan 2020, 17:11
alacious je napisao/la:
12 jan 2020, 17:06
MortemHz je napisao/la:
12 jan 2020, 17:04
I sam znas da nije post o “seatima koje voze nasi igraci” vec o upravi i prici koja je takodjer 100x ispricana do sada

I ja nigdje nisam rekao da ne trebas skloniti one postove sa psovkom, trebas ocigledno, ali trebas i provokacije onda sklanjati i ostale gluposti
Sve i da je tako, sve i da je spominjanje indirektno uprave, kakva je to provokacija? Sasvim normalan post gdje niko nikoga ne vrijeđa, gdje se ne psuje, kako to bilo kome može biti provokacija fakat ne razumijem?
Da onda brišem sve postove što svako drugačije smatra provokacijom ili ako nam se lično ne sviđa? Ne ide to tako.
Ovo nije logor, može se pisati o svemu i kad bi svi napisali šta nam je provokacija ili šta nas lično nervira ne bi bilo teme.
Taj post uopšte nikakvo uporište nema prema pravilima foruma koje ja nisam izmislio, psovanje i vrijeđanje itekako ima.

Sta je psovanje ili vrijedjanje u odgovoru na post o seatima gdje ja kazem da nije to istina, vec da se te pare otplacuju husrefu?
Bez psovki, bez uvreda na licnom nivou, bez icega, i taj post je izbrisan. Kao i Skorin, o interesu Barcelone.

Jel sada vidis o cemu pricam?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2020, 17:19

Vrijeđanje je bilo ''**** te Husref u šupak a i ti njega'' i to ničim izazvan, to nisi bio ti već onaj momak što kuka jer se banuje i briše radi psovki i vrijeđanja a konstantno to radi.
Ti postovi su izbrisani da ne bi došlo do onoga što je bilo mjesec dana na temi, ako si pratio onda vrlo dobro znaš o čemu se radi.
Upravo je ovako isto počelo i svi znamo da smo morali presjeći sa 4 bana taj dan i vratili smo temu jer pojedinci ne razumiju lijepu riječ, molbu.

Da li ti sada razumiješ sada o čemu ja pričam i šta bi bilo kad bi se to pustilo, opet?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la alacious » 12 jan 2020, 17:25

Taj dio razumijem, kao sto rekoh iznad, i trebaju da se brisu takvi postovi, ukljucujuci i moj, mada je bio samo “+1” bio je od srca :mrgreen:

Meni nije samo bio jasan dio oko seata i odgovara na seate, jedno se izbrisalo, a drugo ostavilo, al nebitno, idemo dalje, do sljedeceg “dobrog” posta kamufliranog ili onog napipirj ili tako nesto :salut:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 12 jan 2020, 17:35

Tvoj i skorin se obrisao jer ste citirali te postove, to je jedini razlog.
Pričao sam sa @Napapijri neki dan i na kraju smo se složili oko svih stvari dok @Kamuflazn.. ne bi komentarisao, njemu je idol Husref i to neću da mijenjam, ima pravo na svoje mišljenje koliko se god ne slagali, njemu je post obrisan isto tako dok ovo za Seate i je dio kluba na neki način i to nije vrijedno pomena što se tiče "kazne".
Samo želim temu o mom voljenom klubu i sve što ga čini a ne vrijeđanje, psovke i mjesec dana o bivšim trenerima, to je sve.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 15 jan 2020, 14:33

ThrillerHz je napisao/la:
15 jan 2020, 14:18
Benkara21 je napisao/la:
15 jan 2020, 14:14
Svaka čast klošari za ovo što ste uradili od teme. Do boljih ljudi i boljeg vremena. Pozdrav za normalnu raju i Mortema.
Drago mi je da Mortema ne smatras normalnom rajom :kafa:
ThrillerHz je napisao/la:
15 jan 2020, 14:18
Benkara21 je napisao/la:
15 jan 2020, 14:14
Svaka čast klošari za ovo što ste uradili od teme. Do boljih ljudi i boljeg vremena. Pozdrav za normalnu raju i Mortema.
Drago mi je da Mortema ne smatras normalnom rajom :kafa:
Ne znam zašto me spominješ 24/7, i dalje ti je krivo i smatraš da sam kriv jer ljudi poput tebe psuju i vrijeđaju forumaše? Je li to do mene ili do vaših roditelja, odnosno, vašeg odgoja? Popusti me više živ bio, nismo isti nivo uopšte. Ti se hrani psovkama i radi na podjeli ljudi i dalje, ja sam ti najmanje kriv jer si isfrustriran u životu pa ovdje prebacuješ svoje probleme, idi malo u teretanu ako možeš, ispuši se ili nešto.
Sve dok me osobe poput tebe ne smatraju normalnom rajom meni je odlično, vjeruj mi. Ovo sam prebacio ovdje da ne spamamo temu, nešto što ti obožavaš da radiš pa onda kukaš na sva zvona.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 15 jan 2020, 14:43

VenamaHrabrih je napisao/la:
15 jan 2020, 09:38
Ti si mene izvrijeđao davno kao i dosta ljudi na ovom forumu a to ljudi nisu zaboravili pa ni ja, opterećen si nacionalizmom a to isto tako nije moj nivo (te teme su ispod mene) ali ću ti odgovoriti ovaj put pošto inače samo ignorišem šta ti pišeš, da se ne nerviram bezveze.
Kakve standarde da postavim, kriv sam zato što sam na poslu i što radim?
Jednom u životu budi realan, ja ne mogu biti kriv jer su pojedici neodgojene seljačine, njihovi roditelji su krivi za to i na kraju krajeva oni sami.
Tako da na kraju dana dođu ljudi poput tebe i govore kako nekoga štitim i kako nekoga branim, da sam ja kriv za nešto (?), Evo prvi primjer, da sam prijatelj od Thrillera i žale se na njega u pp već mjesecima + prijavljuju postove i znaš šta? U pravu su u jednu ruku, jer uvijek dajem malo ''lufta'' starijim forumašima i oni koji su tu uvijek bili uz klub ali ne mogu ni ja više pravdati seljačke i ruralne psovke i vrijeđanja, mjesecima brišem postove od takvih ljudi i oni ti vrate još gore jer sam ''raja'' i jer nisam htio reagovati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la Ado76 » 15 jan 2020, 14:59

Pa Morto brate, kome, cemu i zasto objasnjavas pa i pravdas se.Svako za svoje rijeci odgovara i snosi posljedice, pa nismo djeca majku mu...
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54313
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la MortemHz » 15 jan 2020, 15:22

Ado76 je napisao/la:
15 jan 2020, 14:59
Pa Morto brate, kome, cemu i zasto objasnjavas pa i pravdas se.Svako za svoje rijeci odgovara i snosi posljedice, pa nismo djeca majku mu...
Vidiš da sam glup
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

VLADA129
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 sep 2019, 23:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bordo-bijeli chat

Post Postao/la VLADA129 » 15 jan 2020, 15:25

Ja sam ovdje tek mozda 2 mjeseca i stvarno ni jedan problem sa admin timom nisam imao. Svaka cast momci.
Kada umrem i odem, kad’ me ne bude, ja ću žaliti samo što nisam uz tebe.

FK SARAJEVO 💖

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.