Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 11 jan 2020, 01:05

bosanskazvijer je napisao/la:
11 jan 2020, 01:00
Raonffa je napisao/la:
11 jan 2020, 00:53
bosanskazvijer je napisao/la:
11 jan 2020, 00:45


Neovisno o tome sto smo dobri, Ibro je momak za primjer, vrhunski kvalitet i vjeruj mi na rijec, vrhunsko rjesenje na krilu za narednih 10 godina da smo mirni.

Davno je on bio talenat, on je vec sad pokazao u par tekmi da je ozbiljan igrac, za velike stvari, samo uz pravilno i pametno napredovanje dalje, kalibar za Bundeslige.
Nekako mi se i čini kao da bi mogao uspjeti, momak bez neke **** (vidi mu se na faci jednostavno), miran i fokusiran na terenu maksimalno, tako mi djeluje i nadam se da si upravu za to što govoriš :D
Vjeruj mi na rijec, citiraj me za 3-4 godine. 😁

Momak je i privatno takav miran, kulturan, cvrsto na zemlji, radnik na terenu, plus ima sve predispozicije da zavrsi u Bundesligi kao ozbiljan igrac.

Ako budem pogodio kao veceras 5-6 razlike sto sam najavio, mozda se usudim prognozirati i klub gdje ce otici. 😋🤣😎😁
Pogodi Portugal egal tekmu i našu pobjedu, to bi bila jedna prava prognoza :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 11 jan 2020, 01:10

Salih1984 je napisao/la:
11 jan 2020, 00:54
Evo jednog potencijalnog:

1.Nebojsa Bojic-rodjen 30.12.1996 godine u Doboju
Pozicija:golman
Tim:Rd Riko Ribnica(2 mjesto u slovenskoj ligi)
Čini mi se da je bio nekada na širem spisku , u Slogi još dok je bio znao je 16-17 odbrana uvezat...

@ bosanskazvijer
Imao sam čast na 2 utakmice da ga gledam sa 16 godina kada je dolazio sa Gradčcom u Gračanicu , uglavnom su komentari bili "moglo bi biti nešto od ovog dijeta" :mrgreen: , već je napravio mnogo , ali nadam se sa će izrasti u vrhunsko krilo i da će mu sljedeći korak biti Bundesliga.
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 11 jan 2020, 07:36, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 11 jan 2020, 01:13

Najveći dobitak nak
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 11 jan 2020, 01:31, ukupno mijenjano 2 puta.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 11 jan 2020, 01:14

no rules je napisao/la:
11 jan 2020, 01:10
Salih1984 je napisao/la:
11 jan 2020, 00:54
Evo jednog potencijalnog:

1.Nebojsa Bojic-rodjen 30.12.1996 godine u Doboju
Pozicija:golman
Tim:Rd Riko Ribnica(2 mjesto u slovenskoj ligi)
Čini mi se da je bio nekada na širem spisku , u Slogi još dok je bio znao je 16-17 odbrana uvezat...

@ bosanskazvijer
Imao sam čast na 2 utakmice da ga gledam sa 16 godina kada je dolazio sa Gradčcom u Gračanicu , uglavnom su komentari bili "moglo bi biti nešto od ovog dijeta" :mrgreen: , već je napravio mnogo , ali nadam se sa će izrasti u vrhunsko krilo i da će mu sljedeći korak biti Bundesliga.
Igrao je i za nase mlade selekcije.
Nebojsa momcina i po :cool: ,vjerovatno nas drugi najkvalitetniji golman u ovom trenutku :bih:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 11 jan 2020, 01:19

Raonffa je napisao/la:
11 jan 2020, 00:58

Pisao sam ranije večeras, imao je tri gola i bar 5-6 asistencija, odličan doprinos u napadu, na kraju je silom prilika igrao dobrih 45 minuta, trebalo je i njemu malo da se rotira sa Karačićem. Ne treba ići iz krajnosti u krajnosti, niti da Perić ima čitavu minutažu niti da je Karačić uvijek na klupi, treba ih nekako poloviti, dozirati, tačno osjetiš kada ti treba Ivo da malo "stane" na loptu i iznudi par pametnih prekršaja uz mogućnost dvije minute za protivnika, a sa druge strane osjetiš i kada ti treba Perić da malo ubrza igru i da nam bekovska linija dobije na eksplozivnosti i lucidnosti.
Upravo ono što smo ja i ti pričali od početka a vidjelo se i večeras da se utakmica igra 25 minuta mi bi bili TOP ekipa al jbg, zato se moramo rotirati maximalno ako želimo Pravog Nikolu i Karačića al jbg Bilal to neće i večeras je premorio Nikolu i kad je pao fizički i prešišali su nas Norvežani za čas posla dvije greške u napadu kontre i plus tri kasnije više nije bilo povratka.

Burić je bio maestralan u prvom dijelu baš je radio čuda na golu svijetska klasa, šteta što ga ni odbrana nije nešto ispratila probijali su nas Norvežani nismo ih uopšte umrtvili onaj egal smo držali jer su Nikola i Burić bili raspoloženi pa smo se 25 minuta nadigravali s Norvežanima i bili smo dobri mora se priznati što se u Bosni ne rodi jedan Sagosen jbm mu majku :P
Mislim taktički smo mi tačno ušli u utakmicu kako treba al nismo im mogli ništa probali smo al je nemoguće usporiti ih, znači daješ im gol oni izvode brzi centar zabijaju nam gol mi se još nismo ni izmjenili ono je nestvarno svaka im čast.
Ovčina je bio loš kako u odbrani tako i u napadu al mene je više nervirala nonšalancija u odbrani , glumi lik Abaloa a nema veze, ono ponašanje na prednjem na Sagosenu je bezobrazno ono stane ispred njega samo reda radi nijednom nije pokušo ga zaustaviti na devet sijeckati im napade usporiti ih nego ga samo nešto usmjerava da kruži onda Terza mora izaći i pravimo bespotrebno penale i isključena da je neko bolji od Ovčine bio na prednjem možda bi i duže držali egal ma samo neko ko će se bar truditi da zaustavi ga.
I daj Bilale napravi neku akciju za ovog Hamidovića momak ima strašan skok samo mu treba prava akcija dobićeš mnogo imaćeš i Nikolu odmornog uvijek
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 11 jan 2020, 01:25

I daj Bilale napravi neku akciju za ovog Hamidovića momak ima strašan skok samo mu treba prava akcija dobićeš mnogo imaćeš i Nikolu odmornog uvijek
[/quote]

Odkad igra za repku,za Hamidovica je Suman osmislio samo jednu akciju.
Totalno amaterska akcija koju bi mogao i neki ispodprosjecni trener iz BIH premijer lige smislit.
Prodji iza,i osutaj sa 15 metara :damn: (evo te akcije na linku)

Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 11 jan 2020, 01:36

legenda reala je napisao/la:
11 jan 2020, 01:19
Raonffa je napisao/la:
11 jan 2020, 00:58

Pisao sam ranije večeras, imao je tri gola i bar 5-6 asistencija, odličan doprinos u napadu, na kraju je silom prilika igrao dobrih 45 minuta, trebalo je i njemu malo da se rotira sa Karačićem. Ne treba ići iz krajnosti u krajnosti, niti da Perić ima čitavu minutažu niti da je Karačić uvijek na klupi, treba ih nekako poloviti, dozirati, tačno osjetiš kada ti treba Ivo da malo "stane" na loptu i iznudi par pametnih prekršaja uz mogućnost dvije minute za protivnika, a sa druge strane osjetiš i kada ti treba Perić da malo ubrza igru i da nam bekovska linija dobije na eksplozivnosti i lucidnosti.
Upravo ono što smo ja i ti pričali od početka a vidjelo se i večeras da se utakmica igra 25 minuta mi bi bili TOP ekipa al jbg, zato se moramo rotirati maximalno ako želimo Pravog Nikolu i Karačića al jbg Bilal to neće i večeras je premorio Nikolu i kad je pao fizički i prešišali su nas Norvežani za čas posla dvije greške u napadu kontre i plus tri kasnije više nije bilo povratka.

Burić je bio maestralan u prvom dijelu baš je radio čuda na golu svijetska klasa, šteta što ga ni odbrana nije nešto ispratila probijali su nas Norvežani nismo ih uopšte umrtvili onaj egal smo držali jer su Nikola i Burić bili raspoloženi pa smo se 25 minuta nadigravali s Norvežanima i bili smo dobri mora se priznati što se u Bosni ne rodi jedan Sagosen jbm mu majku :P
Mislim taktički smo mi tačno ušli u utakmicu kako treba al nismo im mogli ništa probali smo al je nemoguće usporiti ih, znači daješ im gol oni izvode brzi centar zabijaju nam gol mi se još nismo ni izmjenili ono je nestvarno svaka im čast.
Ovčina je bio loš kako u odbrani tako i u napadu al mene je više nervirala nonšalancija u odbrani , glumi lik Abaloa a nema veze, ono ponašanje na prednjem na Sagosenu je bezobrazno ono stane ispred njega samo reda radi nijednom nije pokušo ga zaustaviti na devet sijeckati im napade usporiti ih nego ga samo nešto usmjerava da kruži onda Terza mora izaći i pravimo bespotrebno penale i isključena da je neko bolji od Ovčine bio na prednjem možda bi i duže držali egal ma samo neko ko će se bar truditi da zaustavi ga.
I daj Bilale napravi neku akciju za ovog Hamidovića momak ima strašan skok samo mu treba prava akcija dobićeš mnogo imaćeš i Nikolu odmornog uvijek
Slažem se, po meni je Bilal napravio jednu ključnu grešku (dobro ne baš ključnu rezultatski, izgubili bi mi svakako al' jedan mali autogol je dao sam sebi) kada je na 9:9 ubacio Hamidovića umjesto Nikole, mislim bilo je tu negdje oko 9-9, možda su Norvežani vodili 10-9 ili 11-9, nije ni bitno. Uglavnom, ubacio je Hamidovića baš u momentu kada su ovi promijenili golmana jer smo mi imali odličnu realizaciju do tada, i baš tada Bilal ubacuje Hamidovića i to mu pravi onu glupu akciju gdje se on izvuče na 15 metara od gola i puca preko čitave odbrane, prva stvar predvidljivo je i ne može proći, druga stvar glupo je u onim momentima tražiti onakva rješenja kada ti treba duži napad i siguran gol, treća stvar razbranili smo ga sa tim nerezonskim šutevima, pa nam je pravio probleme sve dok nismo zaigrali 7 na 6 sredinom drugog poluvremena.

Umjesto da je ubacio Vegara koji je ipak duže u reprezentaciji i igrao je već dosta utakmica kao zamjena za Nikolu, malo je da se tako izrazim taktičniji igrač od Dine, zna i zabosti, zna izvući faul, zna i zabiti ponekad ,on gura Hamidovića kojem su ovom prve ozbiljne minute na lijevom beku + nema nikakve akcije za njega, baš loš potez al' eto.

Da se razumijemo, ne vidim Vegara ispred Hamidovića u budućnosti nikako, samo kažem da je u onom momentu na teren trebao on prije Hamidovića, čisto taktike radi, a Dini je trebao dati minute na lijevom beku u drugom poluvremenu kada se igralo 7 na 6, al' jbg kada je on forsirao Nikolu, a Dino bio na krilu kao zamjena Ovčini, vezana sranja koja vuku jedno za drugim.

Ma Ovčina me iznervirao već u prvih par minuta kada je promašio onaj zicer sa onolikim uglom al' džaba nije ni do Ovčine što je jedino lijevo krilo. Mandić je u početku dobro igrao prednjeg na bekovima Norveške, samo teško je izmajmunisati da ti prednjeg igra igrač koji se mijenja odbrana/napad, kada igraš protiv Norvežana koji onako trče u leđa, al' eto kada smo uspjeli postaviti odbranu Mandić nije bio loš s obzirom protiv koga je igrao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 11 jan 2020, 01:47

Ma zadovoljan sam ja jer sam svjestan da su Norvezani igrali na maximumu i da smo se predstavili dobro da nije bilo nasih tehnickih pogresaka rezultat je mogo biti i bolji, valjda se nismo ispraznili za Portugalce i Francuze .

Mora se napraviti neka akcija i za Hamidovica kao za Panica sto je par puta ostavio Peric loptu i ovaj pogodio u drugom dijelu ili ona prečka u prvom dijelu kod 9:9
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 11 jan 2020, 01:51

Ova pobjeda Portugala večeras nam je povećala šanse za plasman dalje.

Jbm li ga, ovako je zanimljivije. Mi pobijedimo Portugal, Norveška pobijedi Francusku, i u zadnjem kolu igramo sa Francuskom za prolaz, gdje bi i sa porazom mogli proći dalje?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 11 jan 2020, 02:02

Virtu4l je napisao/la:
11 jan 2020, 01:51
Ova pobjeda Portugala večeras nam je povećala šanse za plasman dalje.

Jbm li ga, ovako je zanimljivije. Mi pobijedimo Portugal, Norveška pobijedi Francusku, i u zadnjem kolu igramo sa Francuskom za prolaz, gdje bi i sa porazom mogli proći dalje?
Tako je, uz nekoliko uslova. Prvo, Portugala trebamo dobiti 3 ili više razlike. Ako dobijemo 3 razlike, od Francuske smijemo izgubiti 2 razlike. Ako dobijemo 4 ili 5 razlike, od Francuske smijemo izgubiti 3 razlike. Ako dobijemo 6 ili 7 razlike, od Francuske smijemo izgubiti 4 razlike. Dobijemo 8 ili 9, smijemo izgubiti 5, itd.

Dakle, naša eventualna pobjeda protiv Portugala bi samo značila Francuskoj :D

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 11 jan 2020, 02:09

Ma zakuhalo se pravo, kakvi su Francuzi mozemo li im mi ista
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 11 jan 2020, 02:29

legenda reala je napisao/la:
11 jan 2020, 02:09
Ma zakuhalo se pravo, kakvi su Francuzi mozemo li im mi ista
Teško. Danas im golmani ništa nisu odbranili. Jedino ako ih Norveška napuca momački, pa ih uhvatimo na kurcobolju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 11 jan 2020, 02:33

Virtu4l je napisao/la:
11 jan 2020, 02:29
legenda reala je napisao/la:
11 jan 2020, 02:09
Ma zakuhalo se pravo, kakvi su Francuzi mozemo li im mi ista
Teško. Danas im golmani ništa nisu odbranili. Jedino ako ih Norveška napuca momački, pa ih uhvatimo na kurcobolju.
Ma znam, al' ako nama bude utakmica za prolaz, biće i njima, tako da ih na kurcobolju ne možemo uhvatiti nikako. Jedino da im se totalno sroza atmosfera u i oko reprezentacije, što nije nerealno, al' opet je tu previše individualnog kvaliteta da bi im mi mogli "prijetiti" pa tamam izgubili i 20 razlike od Norvežana.

Da ne kažem što bi naši pukli k'o kokice nakon eventualne pobjede nad Portugalom i euforije pred "nikad lošije Francuze koje možemo dobiti za prolaz" :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MortemHz » 11 jan 2020, 07:09

DamirT je napisao/la:
10 jan 2020, 21:59
Podnosljiv poraz.Ocekivao sam 10+
Isti sam ti
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoOlimpick » 11 jan 2020, 07:24

NIje loše samo zbog poraza od "samo 6 razlike, ali jedna stvaar mi je upala u "oči" tokom Šumanovog intervjua. " Pokušali smo sa još nekim vanjskim oko Prce-a da izvučemo Norvešku iz 6-0 i da se otvori prostor za PIVOTA " Jbt čuj za pivota, krila ni ne spomenu čovjek, mislim da mi nemamo ni jednu akciju za krilo uigranu, jedino ako se lopta slučajno otkotrlja pa da ovaj hudnik uskoči iz mrtvog ugla. Nevjerovatno, rukomet iz 1970-te.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Drape » 11 jan 2020, 07:49

Zabrinjavajuće je koliko je matorac Prce i dalje naš najbolji bek, sam nas je nosio dok nije izgubio snagu a to se nažalost desilo već poslije 15 minuta, kad je ušla haubica Hamidović jedva je dobacivao do golmana. Treba dati šansu ovim mlađim ali Prce sa 40 godina je pokazao da je i dalje rukometaš za njih.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Rooney88 » 11 jan 2020, 08:36

Nisam nezadovoljan, konacno docekao i odmah protiv jedne od najjacih selekcija. Dodaj tome i strasno nalozenog Sagosena i odmah znas da si donji. Ali opet momcima svaka cast, moze to siguran sam i bolje ali nema vezze.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la invincible1921 » 11 jan 2020, 09:27

Nijee se vise ni moglo, protivnik isuvise jak,ali..

Kako je moguce da ne mozemo igraca vise iskoristit? Pa jbt imam osjecaj da bi 6na3 sutnuli sa 10 metara. Oni nama sa igracem manje naprave visak..

Kako je moguce da od rata ne mozemo kontre istrcat? Znaci mi presjecemo loptu i ne uspijemo kontru slozit, s druge strane nirveski golman ode po loptu u publiku prodje pola sata i opet nam sloze kontru...mi se nismo vratili...

Napad iskreno bez ikakve ideje, nismo dvije akcije imali. Dok je ulazilo na silu sa 9+metara bili smo u egalu, al ne moze do vijeka...jbt dodajemo se po pola minute na 10 metara bez plana i cilja, sudije dignu ruku i onda ide il nerezonski sut il prodata lopta :crazy:

Kao sto rekoh nije belaj izgubit nismo toliko ni lose igrali, ali zasto moraml izgledat ko amateri u nekim stvarima...sjecam se i na SP bili najgori tim u kontrama i izgubljenim loptama..
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Osim13 » 11 jan 2020, 09:29

Sretan sam
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bombaysaphire » 11 jan 2020, 09:34

invincible1921 je napisao/la:
11 jan 2020, 09:27
Nijee se vise ni moglo, protivnik isuvise jak,ali..

Kako je moguce da ne mozemo igraca vise iskoristit? Pa jbt imam osjecaj da bi 6na3 sutnuli sa 10 metara. Oni nama sa igracem manje naprave visak..

Kako je moguce da od rata ne mozemo kontre istrcat? Znaci mi presjecemo loptu i ne uspijemo kontru slozit, s druge strane nirveski golman ode po loptu u publiku prodje pola sata i opet nam sloze kontru...mi se nismo vratili...

Napad iskreno bez ikakve ideje, nismo dvije akcije imali. Dok je ulazilo na silu sa 9+metara bili smo u egalu, al ne moze do vijeka...jbt dodajemo se po pola minute na 10 metara bez plana i cilja, sudije dignu ruku i onda ide il nerezonski sut il prodata lopta :crazy:

Kao sto rekoh nije belaj izgubit nismo toliko ni lose igrali, ali zasto moraml izgledat ko amateri u nekim stvarima...sjecam se i na SP bili najgori tim u kontrama i izgubljenim loptama..

Za sve se slažem, ali kako misliš da nismo imali dvije akcije ???
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.