FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado76 » 14 jan 2020, 16:28

:mrgreen: Uh , oni su najgori
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2020, 16:35

simidobar je napisao/la:
14 jan 2020, 16:24

Sve su to propusteni il lose obavljeni poslovi uprave...

Sa Crepuljom bi sredina bila puno jaca, to sad svi znamo.. ako presutis svaku kradju znaci da te boli ku*ac... Seati totalno nepotrebni bolje da su za te pare doveli iskusnijeg dobrog igraca uz kojeg bi ova djeca brze i bolje napredovala..

Nisu ba u stanju rijesit ni pitanje terena a napravili su 4 mil minusa za proslu godinu..

A da probas ti sabrat pozitivne stvari koje su uradili ?
Stvarno bi mi drago bilo da sam fulio i da ima ipak nesto dobro od njih sto sam ja fulio..
skup tvojih mišljenja vođen ne strukom nego laičkim promatranjem nisu fakti...

Crepulja vs Oremuš je za mene uvijek ovaj drugi, po iskustvu, po klubovima i odigranim minutama, fleksibilnosti u pozicijama, po golu u CL nekom Celticu...itd. a to mu nije ni vrhunac još.....

nisu prešutili krađu nego su se oglasili...

Seati su pogodnosti koje je većinski vlasnik odlučio da su investicije u tim i za ekipu...i FC Barcelona je isto odlučila, molim te objasni im kako je to pogrešno...igrači i članovi stručnog štaba su zadovoljni Seatima , dakle opravdali su svoju namjenu...

pitanje terena? koje radi/finansira savez? ili unutar kampa? ako je na stadionu Koševu, mi ne upravljamo istim nego SDA rukovodstvu u CSR-u koji lažiraju fakture i otuđuju novac, ti želiš da se mi umješamo u kriminal? da nam povlače ime kluba po novinama i istražuju? da nam to pravi smetnje u poslovanju? interesantno :hmmmmm:

4 mil. minusa su prema vlasniku većinskih prava, ne prema državi,banci ili bilo čemu drugom....

loše ti ide druže.... :kafa:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 14 jan 2020, 16:47

Denchi je napisao/la:
14 jan 2020, 16:35
simidobar je napisao/la:
14 jan 2020, 16:24

Sve su to propusteni il lose obavljeni poslovi uprave...

Sa Crepuljom bi sredina bila puno jaca, to sad svi znamo.. ako presutis svaku kradju znaci da te boli ku*ac... Seati totalno nepotrebni bolje da su za te pare doveli iskusnijeg dobrog igraca uz kojeg bi ova djeca brze i bolje napredovala..

Nisu ba u stanju rijesit ni pitanje terena a napravili su 4 mil minusa za proslu godinu..

A da probas ti sabrat pozitivne stvari koje su uradili ?
Stvarno bi mi drago bilo da sam fulio i da ima ipak nesto dobro od njih sto sam ja fulio..
skup tvojih mišljenja vođen ne strukom nego laičkim promatranjem nisu fakti...

Crepulja vs Oremuš je za mene uvijek ovaj drugi, po iskustvu, po klubovima i odigranim minutama, fleksibilnosti u pozicijama, po golu u CL nekom Celticu...itd. a to mu nije ni vrhunac još.....

nisu prešutili krađu nego su se oglasili...

Seati su pogodnosti koje je većinski vlasnik odlučio da su investicije u tim i za ekipu...i FC Barcelona je isto odlučila, molim te objasni im kako je to pogrešno...igrači i članovi stručnog štaba su zadovoljni Seatima , dakle opravdali su svoju namjenu...

pitanje terena? koje radi/finansira savez? ili unutar kampa? ako je na stadionu Koševu, mi ne upravljamo istim nego SDA rukovodstvu u CSR-u koji lažiraju fakture i otuđuju novac, ti želiš da se mi umješamo u kriminal? da nam povlače ime kluba po novinama i istražuju? da nam to pravi smetnje u poslovanju? interesantno :hmmmmm:

4 mil. minusa su prema vlasniku većinskih prava, ne prema državi,banci ili bilo čemu drugom....

loše ti ide druže.... :kafa:
Al braca ne kontaš ti šta naš filozof simo želi da kaže.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 14 jan 2020, 17:19

Jahic i jeste kao Misimovic - nije potpisao za FKS...
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 14 jan 2020, 17:23

fanatikk je napisao/la:
14 jan 2020, 17:19
Jahic i jeste kao Misimovic - nije potpisao za FKS...
To im je i jedina poveznica koju mogu u zivotu imati

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 jan 2020, 17:30

Ovako ja vidim krivce (u %) za ovo sto nam se desava :
1. Uprava 20 %
2. Igraci 35%
3. Trener 45%
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 14 jan 2020, 17:38

Samozdravlje je napisao/la:
14 jan 2020, 17:30
Ovako ja vidim krivce (u %) za ovo sto nam se desava :
1. Uprava 20 %
2. Igraci 35%
3. Trener 45%
uprava 20%
izvini jesi li ok u glavi :rol: :rol: :rol: :rol:
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 14 jan 2020, 17:40

alacious je napisao/la:
14 jan 2020, 17:23
fanatikk je napisao/la:
14 jan 2020, 17:19
Jahic i jeste kao Misimovic - nije potpisao za FKS...
To im je i jedina poveznica koju mogu u zivotu imati
Nismo Akademiju za reprezentaciju pravili :kafa:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9549
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 jan 2020, 17:43

Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 jan 2020, 17:51

Samozdravlje je napisao/la:
14 jan 2020, 17:30
Ovako ja vidim krivce (u %) za ovo sto nam se desava :
1. Uprava 20 %
2. Igraci 35%
3. Trener 45%
A sta nam se desava ??

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 14 jan 2020, 17:53

Denchi je napisao/la:
14 jan 2020, 16:35
simidobar je napisao/la:
14 jan 2020, 16:24

Sve su to propusteni il lose obavljeni poslovi uprave...

Sa Crepuljom bi sredina bila puno jaca, to sad svi znamo.. ako presutis svaku kradju znaci da te boli ku*ac... Seati totalno nepotrebni bolje da su za te pare doveli iskusnijeg dobrog igraca uz kojeg bi ova djeca brze i bolje napredovala..

Nisu ba u stanju rijesit ni pitanje terena a napravili su 4 mil minusa za proslu godinu..

A da probas ti sabrat pozitivne stvari koje su uradili ?
Stvarno bi mi drago bilo da sam fulio i da ima ipak nesto dobro od njih sto sam ja fulio..
skup tvojih mišljenja vođen ne strukom nego laičkim promatranjem nisu fakti...

Crepulja vs Oremuš je za mene uvijek ovaj drugi, po iskustvu, po klubovima i odigranim minutama, fleksibilnosti u pozicijama, po golu u CL nekom Celticu...itd. a to mu nije ni vrhunac još.....

nisu prešutili krađu nego su se oglasili...

Seati su pogodnosti koje je većinski vlasnik odlučio da su investicije u tim i za ekipu...i FC Barcelona je isto odlučila, molim te objasni im kako je to pogrešno...igrači i članovi stručnog štaba su zadovoljni Seatima , dakle opravdali su svoju namjenu...

pitanje terena? koje radi/finansira savez? ili unutar kampa? ako je na stadionu Koševu, mi ne upravljamo istim nego SDA rukovodstvu u CSR-u koji lažiraju fakture i otuđuju novac, ti želiš da se mi umješamo u kriminal? da nam povlače ime kluba po novinama i istražuju? da nam to pravi smetnje u poslovanju? interesantno :hmmmmm:

4 mil. minusa su prema vlasniku većinskih prava, ne prema državi,banci ili bilo čemu drugom....

loše ti ide druže.... :kafa:
Sta si napisao ?
Odvadi malo ako Boga znas.. Zasto nebi moglo i Crepulja I Oremus bez Seata ? Jelde da ljepse zvuci ?

Jel ta Barcelona preko novina otjerala trenera ?

Barcelona dobije auta od sponzora al I da im je kupila kao sto ti kazes to je za Barcelonu ni 1% budjeta... A nama u BiH svaka marka moze razliku napravit..

Za fudbal je osnovno imat teren, sta god ti mislio.. svaki izgovor je smijesan.. fol placas strasne plate za igrace i to je normala, mora se.. a je*o teren, trava ko trava.. :urnebes: npr. ta Barcelona promijeni teren do 3 puta u toku jedne sezone...

4 miliona minusa.. za sta ? Nisam pitao prema kome nego za sta.. to je samo minus, potrosili su oni mnogo vise..

Nisu se oglasili, ne lazi..

Smanji brate te linije.. nemoj se furat da ja tebi vise vjerujem nego svojim ocima.. nemoj bit lud..

Reci sta su uradili dobro...
Zadnja izmjena: simidobar, dana/u 14 jan 2020, 18:07, ukupno mijenjano 1 put.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 14 jan 2020, 17:58

Ko je HM otjerao preko novina, sto spinujete vise? Pa bolan, nudili mu dan prije sporazumni raskid ugovora?! Gospodin odbio, smijenili ga i kraj price... Mislim, trebao je biti, za neke je prica tek pocela.

Jel istina da "ganjamo" Jukica iz poljske lige? 😯
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 jan 2020, 18:03

Sad mozemo reci da smo u onoj situaciji " HAJD JOVO NANOVO" . Da smo klub kao ostali (svaciji i niciji) ne bi nam bilo spasa . Imali smo sasu da isplivamo iz barustine zvana PL , nismo je iskoristili i tu smo gdje smo . Pisao bih o igracima i Upravi , o treneru je sve receno .Ako koga interesuje (sumnjam) , ponoviti cu svoje misljenje .
Cast izuzetcima nasi igraci su PI3DURINE , oni su karakterno , pa i kvalitativno na nivou juzne Sumadije i to treci razred . Izdvojio bih Ahmetovica , Rahmanovica, Serbecica , Kovacevica , Pidru i zavisno kako ce se ponasati u produzenju ugovora Stanojevica . Mozda nisu vau kvalitet , ali ce dati sve od sebe za klub Handzic i Dupovac .
Dzafic,LAZIC,Dupovac,Letic,Sabanovic,Hodzic,Salcinovic,STANOJEVIC,GAVRIC,OREMUS,Sisic,Handzic,Crnicki i Guzina niti jednom ne bih dao produzenje ugovora pod povoljnijim uslovima . Sve navedene bi pokusao prodati od 20 do 200 k.E. . Ako nemaju ponude , a zbog nastale situacije (14 ih je kojim istice ugovor) ostavio bih ih da igraju do 30.06.2020 g. i onda NOGA U GUZICU . U ovoj situaciji ne mozemo postupiti kao sa Adukorom .
PI3DURINE ce zapeti radi sebe , nikako radi kluba . Ako izostane borbenost od strane PI3DURINA , na tribinu zbog nezalaganja .
Ogromne su pare u ovih 14 PI3DURINA(kazem cast izuzetcima). Umjesto njih recimo 10 dovesti na proljece 5-6 prije svega karakterno , a potom i kvalitativno zahvalniji igraca.
PI3DE nasle strajkat , mamicu im , a znaju da ce im i KFp biti isplacen . E izmedju ostalog tu vidim gresku Uprave . trebali su otici na pripreme juniori , a PI3DURINE nek dodju kad dobiju pare .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 jan 2020, 18:05

Mene bi ohrabrila i informacija da ganjamo jače igrače pa makar bila i odbijenica, pod tim jačim igračima mislim one nama realne u nekoj mjeri, tipa Zakarić, Todorović, Kojašević, pa onda onaj bek iz Napretka čini mi se što se skoro spominjao itd...

Razočarenje je čuti da ganjamo Pecu, Beganovića i slične igrače koji sumnjam da bi nam bili pojačanja, bili bi nešto tipa Guzine i Šišića...Hvala Bogu pa ništa od njih nema izgleda :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2020, 18:07

simidobar je napisao/la:
14 jan 2020, 17:53

Sta si napisao ?
Odvadi malo ako Boga znas.. Zasto nebi moglo i Crepulja I Oremus bez Seata ? Jelde da ljepse zvuci ?

Jel ta Barcelona preko novina otjerala trenera ?

Barcelona dobije auta od sponzora al I da im je kupila kao sto ti kazes to je za Barcelonu ni 1% budjeta... A nama u BiH svaka marka moze razliku napravit..

Za fudbal je osnovno imat teren, sta god ti mislio.. svaki izgovor je smijesan.. fol placas strasne plate za igrace i to je normala, mora se.. a je*o teren, trava ko trava.. :urnebes:

4 miliona minusa.. za sta ? Nisam pitao prema kome nego za sta.. to je samo minus, potrosili su oni mnogo vise..

Nisu se oglasili, ne lazi..

Smanji brate te linije.. nemoj se furat da ja tebi vise vjerujem nego svojim ocima.. nemoj bit lud..

Reci sta su uradili dobro...
zato što bi prvi bio skuplji a nije bolji igrač....ne Seati su napredak i korak naprijed ka ozbiljnom klubu...

ko je otjeran preko novina? naš bivši nije, saopštio mu Emir Hadžić nasamo, potom ide na 21 TV stanicu, 14 portala i svaki pisani medij u zemlji i glumi i laže da nije znao za otkaz....

vlasnik je donio odluku, kupiš sebi klub pa odlučuješ o Seatima i markama....

svaki izgovor smješan? pa plačeš cijelo ljeto i jesen za 380 milja maraka za Seate ali ne bi plakao da se da pola miliona maraka CSRu da oni nakav teren urade(pokradu po para usput) ??? znaš li šta je licemjer, odi do ogledala pa vidi....

za šta 4 miliona?, skineš finansijski izvještaj sa stranice kluba i pročitaš za šta, pitaj nekog ko se razumije u to da ti objasni....

lažem? bijedniče? nemoj da vrijeđaš i upireš prstom neznalice, uzmi deku i pokrij se od stida
https://sportsport.ba/fudbal/sarajevo-s ... aka/335610

fursaj malo za kovertu, unosi nemir, sve za kiflu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 jan 2020, 18:15

Polazem nadu u tandem Marinovic-Jeleskovic , do skora bih im dodao i Hadzica , ali mora na popravni . Uvjeren sam da ce tandem Marinovic-Jeleskovic dobro pripremiti igrace i da ce znati odvojiti zito od kukolja , to je prvenstveno zadatak Marinovica . U qrcu jesmo , ali propasti necemo . Teska je polusezona pred navijacima koji vole FKS a ne persone . Na hajr i na dobro aBd .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 14 jan 2020, 18:24

Ma nema belaja, prci smo, najbolji smo u svemu, ako ofulamo zna se gdje ce biti fakturisano. Jedan po jedan!
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 jan 2020, 18:31

i ja našo sa seljakom iz siminog hana se raspravljat...
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 14 jan 2020, 18:35

Kovacevic,Serbecic,Pidro,Djokanovic,Rahmanovic,Tatar i Ahmetovic bi trebali biti dovoljni kao nosioci igre . Marinovic bi trebao znati kojih jos 7-8 igraca mogu iznijeti 14 utakmica PL . Za sta ce biti dovoljno vrijeme ce pokazati .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 14 jan 2020, 18:38

Denchi je napisao/la:
14 jan 2020, 18:31
i ja našo sa seljakom iz siminog hana se raspravljat...
:urnebes:

Ne znas ni ti sta su dobro uradili jelde ?

Bila bi mi mozda sabrinica draga ko i tebi da sam iz Siminog Hana... Jadan pokusaj.. Jos se ti osvjezi za svaki slucaj.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: dr.van nostrand, Napapijri, suad, tabba77 i 50 gostiju.