English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 14 jan 2020, 15:16

Ma daj bjezi.Zvucite ko da se vodi neka bjelosvjetska urota protiv vas.Eto konkretno ,Celzi je imao 3 zuta tada u prvom poluvremenu na 13 faulova.Sudija je cak propustio sankcionisat neke stvari s vase strane u toj utakmici.Obzirom da je Luiz pogibeljno isao djonom na Kanteovu glavu koju je promasio za koji centimetar.Da ga je pogodio ubio bi covjeka.Eto ako ces secirat apsolutno svaku situaciju.I da vise pratim Arsenalove utakmice nasao bih brdo slicnih situacija kad ste se provukli,al eto ono vi se najugrozeniji.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la StevieG8 » 14 jan 2020, 15:29

Toliko konstruktivnih tema o kojima se moze normalno diskutovati a ovdje se cijelu sezonu raspravlja o suđenju, tema postala ko nekakva sudijska emisija :puke:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Sage » 14 jan 2020, 15:34

Svako ko gubi ima pravo da se ljuti. Zapravo ko je loš ima pravo da se ljuti. Jbg, scousers have been there, done that.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 14 jan 2020, 15:35

Udavi brat sa sudijama.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 14 jan 2020, 15:35

StevieG8 je napisao/la:
14 jan 2020, 15:29
Toliko konstruktivnih tema o kojima se moze normalno diskutovati a ovdje se cijelu sezonu raspravlja o suđenju, tema postala ko nekakva sudijska emisija :puke:
Svi bi da budu Mateo Beusan.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la StevieG8 » 14 jan 2020, 15:58

Pa gdje su moderatori, obnovite ove ankete povedite neke diskusije organizujte nesto da tema malo zivne, niste valjda tu samo da se brisu postovi.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Believe » 14 jan 2020, 16:39

StevieG8 je napisao/la:
14 jan 2020, 15:29
Toliko konstruktivnih tema o kojima se moze normalno diskutovati a ovdje se cijelu sezonu raspravlja o suđenju, tema postala ko nekakva sudijska emisija :puke:
Nemoj tako, neko mora krivicno odgovarat za svu nepravdu nanesenu Topnicima u posljednjih bruku godina. :roll:
Da li je realno da ovi pojedini misle da se STVARNO Arsenal sprjecava planski i da ih planski yebu sudijskim odlukama?
Cekajte, jel stvarno neko to ozbiljno misli, nakon toliko sudijskih gresaka u zadnjim godinama u ovom prvenstvu, gdje se jasno vidi nesposobnost sudija i nicije guranje?
You'll never walk alone.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 14 jan 2020, 17:14

darker10 je napisao/la:
14 jan 2020, 15:16
Ma daj bjezi.Zvucite ko da se vodi neka bjelosvjetska urota protiv vas.Eto konkretno ,Celzi je imao 3 zuta tada u prvom poluvremenu na 13 faulova.Sudija je cak propustio sankcionisat neke stvari s vase strane u toj utakmici.Obzirom da je Luiz pogibeljno isao djonom na Kanteovu glavu koju je promasio za koji centimetar.Da ga je pogodio ubio bi covjeka.Eto ako ces secirat apsolutno svaku situaciju.I da vise pratim Arsenalove utakmice nasao bih brdo slicnih situacija kad ste se provukli,al eto ono vi se najugrozeniji.
Slobodno pogledaj.

Na stranu to što je ovosezonski Arsenal bio apsolutno smeće u 90 posto Emeryjevog i 70 posto Ljungbergovog vakta, suđenje je na Arsenalovim utakmicama abnormalno često na štetu Arsenala. U ovoj prošloj utakmici Ayew počini čisti persistent fouling, 7 (sedam!) yebenih faulova i ostane 90 minuta bez žutog kartona.

Mislim, smiješno je da iko priča Arsenalovim navijačima kako su pretjerano osjetljivi na suđenje nakon svega što smo doživjeli od Mikea Rileya-sudije i Mikea Rileya-šefa PGMO. Naprotiv, Tobdžije su generalno self-hating Jews navijačke populacije. Da je drugačije, dosad bi naši radikali poslali u penziju Deana onako kako su navijači Chelsea poslali Friska nakon one utakmice sa Barcelonom ili bismo pisali peticije za ponavljanje utakmica.

Evo, ja tražim od bilo koga da nađe situaciju gdje je u istoj situaciji isključen suparnički igrač, a trebalo isključiti Arsenalovog (aludiram na Deanovu "grešku" na utakmici Chelsea-Arsenal iz 2015).

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 14 jan 2020, 17:28

Ma glupost vam je sto spominjete te neke stvari koje su se desavale nekih prethodnih godina.Eto bio je taj incident u sezoni 15/16 i ti sad odgovorno tvrdis da nijedna odluka tokom citave te sezone nije isla u korist Arsenala ?Ovo pitanje normalno vrijedi i za ovu i za sve prethodne sezone.Uvijek se to izbalansira.Nekad vise dobijes,nekad vise zijanis.Tako ti je to kod svih timova.

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Brokula » 14 jan 2020, 17:40

Pa to je cisto malo konteksta. Eto neko pere svaku stranicu o greskama sudija iz prethodnih sezona.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la anell » 14 jan 2020, 17:51

Brokula je napisao/la:
14 jan 2020, 17:40
Pa to je cisto malo konteksta. Eto neko pere svaku stranicu o greskama sudija iz prethodnih sezona.
aa23
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2020, 18:19

Sudije sa sjevera, normalno da su kontra Arsenala. Davno objavljena istina.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la AA23 » 15 jan 2020, 00:05

Pa ja čim izneseš malo čistih činjenica odma je pranje i slično, dobro sam rekao, čekam samo da vidim koliko bodova će biti zakinut Arsenal do kraja i ove sezone.

I ne bi me čudilo da Pepe bude out nekih 5 mjeseci nakon nekog " starta na loptu " iako dečko nije u svojoj profesionalnoj karijeri imao uopšte povredu ozbiljnije prirode :salut:

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 15 jan 2020, 06:48

AA23 je napisao/la:
15 jan 2020, 00:05
Pa ja čim izneseš malo čistih činjenica odma je pranje i slično, dobro sam rekao, čekam samo da vidim koliko bodova će biti zakinut Arsenal do kraja i ove sezone.

I ne bi me čudilo da Pepe bude out nekih 5 mjeseci nakon nekog " starta na loptu " iako dečko nije u svojoj profesionalnoj karijeri imao uopšte povredu ozbiljnije prirode :salut:
Jesi dosadan u pm, de malo popusti :shh:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 15 jan 2020, 10:11

darker10 je napisao/la:
14 jan 2020, 17:28
Ma glupost vam je sto spominjete te neke stvari koje su se desavale nekih prethodnih godina.Eto bio je taj incident u sezoni 15/16 i ti sad odgovorno tvrdis da nijedna odluka tokom citave te sezone nije isla u korist Arsenala ?Ovo pitanje normalno vrijedi i za ovu i za sve prethodne sezone.Uvijek se to izbalansira.Nekad vise dobijes,nekad vise zijanis.Tako ti je to kod svih timova.
Sorry, ali ovo je najveća ubleha u historiji fudbala. :mrgreen: Lansirao ju je, kakve li slučajnosti, Sir Alex Ferguson koji je više nego iko u Engleskoj imao razloga da bude zadovoljan balansom. :mrgreen:

Na Emiratima je te sezone sviran samo jedan penal, i to za Leicester. :crazy: Ili, lik iz Norwicha namjerno gurne Alexisa u reklame i ne dobije ni karton.

Ili, sezonu ranije Arnautović namjerno gurne Debuchyja van terena, teško ga ozlijedi i ne dobije ni žuti karton.

Mislim, smiješno je govoriti o normalnom suđenju u Engleza kad im sudijsku organizaciju više od 10 godina predvodi Mike Riley koji je zbog svog suđenja na onoj utakmici na Old Traffordu trebao biti izbačen doživotno iz fudbala. Znali su onog Medleya izbaciti zbog privatne neukusne šale na račun invalida ili kazniti Clattenburga zbog odlaska na koncert Eda Sheerana, ali kad lik ne sankcioniše faul koji nekog pošalje na pet mjeseci na oporavak (Mike Dean, lomljenje Wilshere od strane McNaira), onda je sankcija (u najboljem slučaju) dan odmora od PL obaveza.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2020, 10:21

Win-win

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la darker10 » 15 jan 2020, 11:11

Artetitis je napisao/la:
15 jan 2020, 10:11
darker10 je napisao/la:
14 jan 2020, 17:28
Ma glupost vam je sto spominjete te neke stvari koje su se desavale nekih prethodnih godina.Eto bio je taj incident u sezoni 15/16 i ti sad odgovorno tvrdis da nijedna odluka tokom citave te sezone nije isla u korist Arsenala ?Ovo pitanje normalno vrijedi i za ovu i za sve prethodne sezone.Uvijek se to izbalansira.Nekad vise dobijes,nekad vise zijanis.Tako ti je to kod svih timova.
Sorry, ali ovo je najveća ubleha u historiji fudbala. :mrgreen: Lansirao ju je, kakve li slučajnosti, Sir Alex Ferguson koji je više nego iko u Engleskoj imao razloga da bude zadovoljan balansom. :mrgreen:

Na Emiratima je te sezone sviran samo jedan penal, i to za Leicester. :crazy: Ili, lik iz Norwicha namjerno gurne Alexisa u reklame i ne dobije ni karton.

Ili, sezonu ranije Arnautović namjerno gurne Debuchyja van terena, teško ga ozlijedi i ne dobije ni žuti karton.

Mislim, smiješno je govoriti o normalnom suđenju u Engleza kad im sudijsku organizaciju više od 10 godina predvodi Mike Riley koji je zbog svog suđenja na onoj utakmici na Old Traffordu trebao biti izbačen doživotno iz fudbala. Znali su onog Medleya izbaciti zbog privatne neukusne šale na račun invalida ili kazniti Clattenburga zbog odlaska na koncert Eda Sheerana, ali kad lik ne sankcioniše faul koji nekog pošalje na pet mjeseci na oporavak (Mike Dean, lomljenje Wilshere od strane McNaira), onda je sankcija (u najboljem slučaju) dan odmora od PL obaveza.
Niko ne prica o normalnom sudjenju kod Engleza, ali Arsenalovci zadnjih dana i previse s3ru.

A sudjenje se izbalansira. Pa izbalansiralo se i na toj utakmici Arsenala i Celzija skoro o kojoj toliko pricate. Niko od vas ne spominje onaj nalet Luiza djonom par centimetara od Kanteove glave, al zato ste apsolutno za drugi zuti za povlacenje na sredini terena :rol:

Znaci pricate o nekom guranju Alexisa od strane igraca Norwicha prije 4,5 godina :rol: De malo normalizujte te svoje redove :mrgreen:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Artetitis » 15 jan 2020, 11:30

Lillard je napisao/la:
15 jan 2020, 10:21
Win-win
Lika je klupirala vaša legenda Taarabt.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 15 jan 2020, 11:32

A, zašto su sudije baš protiv Arsenala toliko, zna li neko? :think:
Osim zato što su sa sjevera. :mrgreen:
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2020, 11:50

Artetitis je napisao/la:
15 jan 2020, 11:30
Lillard je napisao/la:
15 jan 2020, 10:21
Win-win
Lika je klupirala vaša legenda Taarabt.
Vidjet ćemo :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.