FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 18 jan 2020, 01:10

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2020, 01:05
Sabinho je napisao/la:
18 jan 2020, 00:55
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2020, 00:43
Nihade sine nemoj pratiti korake svojih prethodnika iz akademije :rol: ..Stvarno ovdje nema vise igraca da zaista voli klub..To sve leti za parama ...Meni bi uvijek na pocetku karijere bio cilj da se dobro razvijem i da imam dobru minutazu i sazrijevam(sto bi u Sarajevu sigurno imao),a ne poletiti za parama..siguran sam da je imao i nasu ponudu ali su pare presudile..Kako god sretno,mozda je i dobar potez..Ako je ovo netacno Nihade brate izvini..ako Lazic ne produzi ugovor bit ce zanimljivo ko ce doci na poziciju stopera..
Kako je dobar g shock od Nama :ljepota: ..Uskoro planirao kupiti jedan ali necu kupiti dok ne skupim pare za ovakvoga(vjerovatno nikad jer izgleda kao skup model)
@kanarinac razocarao si me drug,pa rekao si da ce kod nas doci :roll:
Halo ljudi, pratite li vi desavanja opcenito u nasem okruzenju i fudbalskom podneblju? Kakve crne pare jbt, pa 99% igraca bi izabralo Hajduk i da nudi 20% manje novca od Sarajeva. Zasto?

1.Zato sto igraju u ligi koja je daleko bolja od nase i koja nudi daleko vece mogucnosti
2.Zato sto ce svaku domacu utakmicu igrati pred 12 000 navijaca plus ce imati 5-6 derbija pred 20-30 000
3.Zato sto je taj klub u proteklih nekoliko godina prodao igrace Nihadovih godina :
- Bradaric u Lille za 6.5m€
- Palaversu u City (prvaka Engleske) ua 6.3m€
- Basica u Bordo za 3.5m€
- Leticu u Brugge za 3.5m€
- Vlasica u Everton za 11m€
Plus su u tom periodu prodali jos 10-ak igraca u 100x bolje klubove od Kortrijka.

O infrastrukturi i igrackom kadru da ne pricamo.
:thumbup: ..Jbg malo sam se zaletio,sigurni si upravu!Kako god njemu hvala za doprinos duple krune..
Da je meni docekat da pravimo tranfere od barem 2 miliiona eura :beba: i da taj igrac postane igrac kojeg zele klubovi kao everton,brugge i bordo ..
Ma to ti velim. Zna momak a i onaj ko ga zastupa da mu jrdna dobra sezona u HNL-u otvara sva moguca vrata. Ja mu iskreno ne zamjeram ovo ni sekunde, aBd da se izbori za mjesto u timu i ode u Everton, momcina zasluzuje.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 18 jan 2020, 01:15

Ma upravu ste za Nihada 100 %
Sasvim logicno da ce prije otici u Hajduk.
Sretno mu u svakom slucaju i hvala za sve.
Bilo je obostrano zadovoljstvo,pomogao on Sarajevu,Sarajevo pomoglo njemu.
Ja mu sve najbolje zelim i da abd jos bolji transfer napravi.
Gdje su sad pojedinci da nam kazu kako Hajduk vodi ulica, kako je propao,kako mi mozemo bolje igace dovesti itd.itd.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 jan 2020, 01:16

fera je napisao/la:
18 jan 2020, 01:05
Ni nama ne bi trebalo biti u interesu da nam se akademci vracaju godinu nakon transfera. Nazalost realno hajduk je stepenica vise u odnosu na povratak u sarajavo i razumijem nihada i zelim mu srecu da napravi sto bolju karijeru a to bi bila i najbolja reklama za nasu akademiju.
@fera prijatelju kao da se dogovaramo :urnebes: . Isto kao jedan covek sa 2 profila . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9549
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 jan 2020, 01:19

Samozdravlje je napisao/la:
18 jan 2020, 01:08
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2020, 00:43
Nihade sine nemoj pratiti korake svojih prethodnika iz akademije :rol: ..Stvarno ovdje nema vise igraca da zaista voli klub..To sve leti za parama ...Meni bi uvijek na pocetku karijere bio cilj da se dobro razvijem i da imam dobru minutazu i sazrijevam(sto bi u Sarajevu sigurno imao),a ne poletiti za parama..siguran sam da je imao i nasu ponudu ali su pare presudile..Kako god sretno,mozda je i dobar potez..Ako je ovo netacno Nihade brate izvini..ako Lazic ne produzi ugovor bit ce zanimljivo ko ce doci na poziciju stopera..
Kako je dobar g shock od Nama :ljepota: ..Uskoro planirao kupiti jedan ali necu kupiti dok ne skupim pare za ovakvoga(vjerovatno nikad jer izgleda kao skup model)
@kanarinac razocarao si me drug,pa rekao si da ce kod nas doci :roll:

Mozda se moze reci za dosta mladih igraca da su okrenuli ledja FKS , ali za Mujakica to ne bi trebali govoriti . Uzeli smo neke pare za njega . Ostao ovdje polusezonu da osvoji titulu , a na ovim terenima , pa i na boljim zbog povrede ode karijera i egzistencija . Dalo je njemu Sarajevo i on je dao FKS On i Cimirot su zahvalni igraci , da nam dragi Bog i rad nasih strucnjaka daju sto vise igraca tipa Nihada . Da mi je rod i ja bih mu savjetovao Hajduk .
Budi iskren da ti je brat ili sin sta bi mu savjetovao ?
Ma zaletio sam se ja jbg..Kad skontam,vjerovatno bi on i dosao ali nasu ga nisu ni htjeli..
Ne znam sta bi mu savjetovao vjeruj..Imao bi velike dileme,i moj tata i dedo su navijali za Sarajevo,a i ja sam veliki navijac sarajeva..Ali iskreno,rekao bi mu Hajduk ALI uz uslov da bude prvotimac..Nisam ja ko roditelji od onog malca sto treba za besiktas potpisati a traze 2 miliona eura
Zaletio sam se na prvu samo da napisem nesto a pojao sam vnago..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 18 jan 2020, 01:20

Vrijeme je da uzvratimo udarac! Ima li kakav dobar igrac u Zvijezdi 09, a da su mu duzni pare? Da im ga klepimo bez trunke srama. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 jan 2020, 01:29

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2020, 01:19

Ma zaletio sam se ja jbg..Kad skontam,vjerovatno bi on i dosao ali nasu ga nisu ni htjeli..
Ne znam sta bi mu savjetovao vjeruj..Imao bi velike dileme,i moj tata i dedo su navijali za Sarajevo,a i ja sam veliki navijac sarajeva..Ali iskreno,rekao bi mu Hajduk ALI uz uslov da bude prvotimac..Nisam ja ko roditelji od onog malca sto treba za besiktas potpisati a traze 2 miliona eura
Zaletio sam se na prvu samo da napisem nesto a pojao sam vnago..

Nije gospodin onaj ko je nepogresiv , nego onaj kad pogrijesi , spozna i prizna . Ocito zasluzujes @GospodinizSarajeva . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 01:46

Sad vecina njih odjednom nesto realni,kao ma haj neka je a do juce druga prica volio bih i Nihad da se vrati i slicno.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 18 jan 2020, 01:54

Samozdravlje je napisao/la:
18 jan 2020, 01:16
fera je napisao/la:
18 jan 2020, 01:05
Ni nama ne bi trebalo biti u interesu da nam se akademci vracaju godinu nakon transfera. Nazalost realno hajduk je stepenica vise u odnosu na povratak u sarajavo i razumijem nihada i zelim mu srecu da napravi sto bolju karijeru a to bi bila i najbolja reklama za nasu akademiju.
@fera prijatelju kao da se dogovaramo :urnebes: . Isto kao jedan covek sa 2 profila . :thumbup:
samo da nas ne banuju :mrgreen:
Treba malo i raja pristup promijeniti ne mozes otpisati mladog igraca nakon par losijih nastupa evo sabanovic ima jos puno prostora i vremena za napredak. Ne moraju svi ni biti kalibar za vece lige moze neki biti taman i za sarajevo pa da ostane duzi niz godina ne bi bilo lose imati i jednog takvog igraca u timu.
You are someone else I am still right here

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 18 jan 2020, 01:56

Sanchezhz je napisao/la:
18 jan 2020, 01:46
Sad vecina njih odjednom nesto realni,kao ma haj neka je a do juce druga prica volio bih i Nihad da se vrati i slicno.
Ma jedno je voljeti , a drugo osudjivati neciju odluku . Iskreno vise bih ga volio vidjeti u FKS od Lazica , ne sto je Lazic manje dobar , nego sto je Nihad ljevak . Lazic je dosta bolji na desnom stoperu (0 ŽK 18/19 , a ove igra lijevo i 10-ak ŽK) .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9549
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 18 jan 2020, 02:01

Samozdravlje je napisao/la:
18 jan 2020, 01:29
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
18 jan 2020, 01:19

Ma zaletio sam se ja jbg..Kad skontam,vjerovatno bi on i dosao ali nasu ga nisu ni htjeli..
Ne znam sta bi mu savjetovao vjeruj..Imao bi velike dileme,i moj tata i dedo su navijali za Sarajevo,a i ja sam veliki navijac sarajeva..Ali iskreno,rekao bi mu Hajduk ALI uz uslov da bude prvotimac..Nisam ja ko roditelji od onog malca sto treba za besiktas potpisati a traze 2 miliona eura
Zaletio sam se na prvu samo da napisem nesto a pojao sam vnago..

Nije gospodin onaj ko je nepogresiv , nego onaj kad pogrijesi , spozna i prizna . Ocito zasluzujes @GospodinizSarajeva . :thumbup:
:thumbup:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
RUMENIge1946
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 dec 2019, 19:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RUMENIge1946 » 18 jan 2020, 02:08

Vec sam pisao da nikad nebi vracao bivse igrace.
A sto se tice Nihada i Hajduka, pa i ja bi isto kao i svi vi, u ovakvoj situaciji izabrao ajduka ispred FKS. Sabinjo je vrlo lijepo objasnio zasto je to tako.

Avatar
holyman
Postovi: 8207
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 18 jan 2020, 02:26

Ne razumijem kako se igrac onakvog kalibra nije snasao u belgiji. Pa nije engleska realno..
A Nihad ima ono htijenje,voli da cupa, gazi, bas kao vrhunski stoperi. Valjda jer dolazi iz BiH pa je automatski potcijenjen gdje god ode. Strasan igrac
NEMA NAZAD

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 03:04

Samozdravlje je napisao/la:
18 jan 2020, 01:56
Sanchezhz je napisao/la:
18 jan 2020, 01:46
Sad vecina njih odjednom nesto realni,kao ma haj neka je a do juce druga prica volio bih i Nihad da se vrati i slicno.
Ma jedno je voljeti , a drugo osudjivati neciju odluku . Iskreno vise bih ga volio vidjeti u FKS od Lazica , ne sto je Lazic manje dobar , nego sto je Nihad ljevak . Lazic je dosta bolji na desnom stoperu (0 ŽK 18/19 , a ove igra lijevo i 10-ak ŽK) .
Sve ok i ja bih volio da je dosao,al ovdje neki govore kako i on sam zeli da se vrati ovo ono pa et na kraju u HR,mada nisam
ni ja za te posudbe nikako al et,al onako smijesno kako odma prica et zasluzio je neka je i slicno.

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 18 jan 2020, 08:47

Nihad je imao istu ponudu od nas kao i od hajduka, jer lazic nece da produzi, al ipak je izabrao hajdyk. Sad pokusavaju da podebljaju ponudu lazicu. Rahmanovic ce izgleda da na napusti.
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 18 jan 2020, 08:52, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jan 2020, 08:50

Šteta, valj'o bi nam dobar domaći igrač, zimi nema previše slobodnih igrača koje bi mogli angažovati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fks74
Postovi: 9216
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 18 jan 2020, 08:58

Svi mi gledamo da nam bude bolje, vjerujem da je se i Kotrijk pitao nesto oko odlaska u Hajduk, tj. Nihad je se manje pitao. Realno oni ce ga bolje prodati iz Hajduka nego iz nase lige, sto je dobro i za nas, zbog procenta.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4579
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 18 jan 2020, 09:10

Ovo je licni odabir Nihada jer smo mi kao i Hajduk bili spremni ponuditi isti novac, ali postujem njegovu odluku, zeli da se nametne, a to ce lakse uraditi preko jace lige. Mene interesuje kako Hajduk kojeg vodi ulica ima para koliko i mi koje vodi multimilioner (sa laznim satom)?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 jan 2020, 09:44

Napapijri je napisao/la:
18 jan 2020, 09:10
Ovo je licni odabir Nihada jer smo mi kao i Hajduk bili spremni ponuditi isti novac, ali postujem njegovu odluku, zeli da se nametne, a to ce lakse uraditi preko jace lige. Mene interesuje kako Hajduk kojeg vodi ulica ima para koliko i mi koje vodi multimilioner (sa laznim satom)?
Cesto ovdje mozes procitati kako pišu sreca pa nismo ko hajduk da nam ulica vodi klub. A ljudi duplo jaci od nas u svakom segmentu, al kao mi imamo vlasnika milonera.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jan 2020, 10:00

bordobijeli je napisao/la:
18 jan 2020, 09:44
Napapijri je napisao/la:
18 jan 2020, 09:10
Ovo je licni odabir Nihada jer smo mi kao i Hajduk bili spremni ponuditi isti novac, ali postujem njegovu odluku, zeli da se nametne, a to ce lakse uraditi preko jace lige. Mene interesuje kako Hajduk kojeg vodi ulica ima para koliko i mi koje vodi multimilioner (sa laznim satom)?
Cesto ovdje mozes procitati kako pišu sreca pa nismo ko hajduk da nam ulica vodi klub. A ljudi duplo jaci od nas u svakom segmentu, al kao mi imamo vlasnika milonera.
Šta je pisac htio reći?
Godišnji budžet Hajduka je 30 miliona maraka a i to im je skresano u posljednjem periodu. Kakve veze ima ko ih "vodi" kad su bogatiji nebrojeno više puta od nas a i od čitave bosanske lige zajedno? Znaš li koliko je hrvatska liga jača od naše, da i ne govorim o UEFA ranku?
Logično je da budu duplo jači u svakom segmentu, čak i više a ne tako davno ih izbaci klub sa Malte na Poljudu i to u prvom pretkolu EL ako se ne varam.
Titulu nisu vidjeli ravno 15 godina u svojoj ligi, čak im je i posljednji osvojen kup bio prije 7 godina.
Hajduk nije na dobrom putu i najmanje se treba ugledati na njih.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Sanchezhz
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 jan 2020, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchezhz » 18 jan 2020, 10:10

Fudo je napisao/la:
18 jan 2020, 08:47
Nihad je imao istu ponudu od nas kao i od hajduka, jer lazic nece da produzi, al ipak je izabrao hajdyk. Sad pokusavaju da podebljaju ponudu lazicu. Rahmanovic ce izgleda da na napusti.
Znaci izgubis hebiba,produzi Hodzic,dodje taj Zidan ode Rahman,et i Lazic ako ode cisto sumnjam da ce dovesti boljeg,lijevo Letic ostanes samo na Pidri,i junioru,i letic nije bio nesto al za klupe je ok,moje misljenje ako ostane ova suplja da nema dobrih pojacanja zimi,tesko da cemo sta biti jaci.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dadox i 47 gostiju.