Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2020, 14:56

jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 10:04
je li se može kako isključiti obavijest kad dobiješ like
to ide na živce, ti likovi su svakako besmislica i onda te još obavijeste ... grozomorna funkcija !!!!!
Odeš na profil/postavke onda odeš na profil i dole na kraju vidjet ćeš piše ti "Hide Like icons and summaries:", štrihiraj kvakicu pored toga, spasi i to je to, nema više lajkova i ostalih sranja, sve kao i prije, urahatiš se :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la jestamaji » 13 jan 2020, 15:29

Raonffa je napisao/la:
13 jan 2020, 14:56
jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 10:04
je li se može kako isključiti obavijest kad dobiješ like
to ide na živce, ti likovi su svakako besmislica i onda te još obavijeste ... grozomorna funkcija !!!!!
Odeš na profil/postavke onda odeš na profil i dole na kraju vidjet ćeš piše ti "Hide Like icons and summaries:", štrihiraj kvakicu pored toga, spasi i to je to, nema više lajkova i ostalih sranja, sve kao i prije, urahatiš se :D
hvala! da to nije smor dao bi ti lajk :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Raonffa » 13 jan 2020, 16:10

jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 15:29
Raonffa je napisao/la:
13 jan 2020, 14:56
jestamaji je napisao/la:
13 jan 2020, 10:04
je li se može kako isključiti obavijest kad dobiješ like
to ide na živce, ti likovi su svakako besmislica i onda te još obavijeste ... grozomorna funkcija !!!!!
Odeš na profil/postavke onda odeš na profil i dole na kraju vidjet ćeš piše ti "Hide Like icons and summaries:", štrihiraj kvakicu pored toga, spasi i to je to, nema više lajkova i ostalih sranja, sve kao i prije, urahatiš se :D
hvala! da to nije smor dao bi ti lajk :mrgreen:
Svejedno, ja sam isključio to također, dao ili ne dao, ja ga vidjeti neću :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Justin » 13 jan 2020, 16:14

Dobar ovaj najvise lajkovani post na forumu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Heller » 13 jan 2020, 18:09

Integracija instagrama vam je napametnija stvar koju ste uradili, da vas dragi alah poživi
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Wandelanoite » 14 jan 2020, 12:47

Svakakvih clanaka je bilo ali otkud ti Grebovicu to da je Mega iz Kosovske Mitrovice? Daj malo provjere prije izbacivanja clanka, nisu vise ni iz Sremske nego u Bg igraju.

slika
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1252
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kulesza » 14 jan 2020, 13:10

Ako ništa solinaš će uvijek biti broj 1
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Hans » 19 jan 2020, 00:08

admin je napisao/la:
10 jan 2020, 13:20
Molim reakciju admina na temi Europskog rukometnog prvenstva.
Boldano je napisao MODERATOR, smatram da je to neprihvatljivo za sportski forum, pogotovo kad dolazi od moderatora koji bi valjda trebao biti uzor ostalima.
Red je da dobije makar upozorenje.

Postove poput "Navija li se za uzp-ovce" neću ni komentirati, degutantno je. Samo ću reći da je ovo sportski, a ne politički forum.
Trigger je napisao/la:
18 jan 2020, 23:58

E, 'Brzi' - je l' to 'hrvatska kultura' i "europske vrijednote", takav način 'komunikacije'?
Zašto je zloba i zavist ako ne navijam za nekoga za koga ti, npr., navijaš i imam svoje mišljenje, kritičko!?
Takav rezon više smrdi od smrada septičke jame.

Nije džabe davno napisano:
‘Sačuvaj me, Bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva’ :tokralju:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Pasha » 19 jan 2020, 00:14

Cisto imformativno. To citirano je napisao Miroslav Krleža...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Osim13 » 19 jan 2020, 00:15

:urnebes:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 00:17

Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:08
admin je napisao/la:
10 jan 2020, 13:20
Molim reakciju admina na temi Europskog rukometnog prvenstva.
Boldano je napisao MODERATOR, smatram da je to neprihvatljivo za sportski forum, pogotovo kad dolazi od moderatora koji bi valjda trebao biti uzor ostalima.
Red je da dobije makar upozorenje.

Postove poput "Navija li se za uzp-ovce" neću ni komentirati, degutantno je. Samo ću reći da je ovo sportski, a ne politički forum.
Trigger je napisao/la:
18 jan 2020, 23:58

E, 'Brzi' - je l' to 'hrvatska kultura' i "europske vrijednote", takav način 'komunikacije'?
Zašto je zloba i zavist ako ne navijam za nekoga za koga ti, npr., navijaš i imam svoje mišljenje, kritičko!?
Takav rezon više smrdi od smrada septičke jame.

Nije džabe davno napisano:
‘Sačuvaj me, Bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva’ :tokralju:
Gospon Hans - šta je pisac htjeo da kaže citirajući moju repliku liku sa nickom "Brzi" koji je prvi vulgarno okarakterisao drugog forumaša?
Ko u ovom postu-replici spominje "UZP' osim tebe?
PS:
To što si boldirao je samo citat, odavno znan - istina boli, zar ne?
Svašta! :crazy:
Bosno moja poharana....

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Hans » 19 jan 2020, 00:24

Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 00:17
Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:08
admin je napisao/la:
10 jan 2020, 13:20
Molim reakciju admina na temi Europskog rukometnog prvenstva.
Boldano je napisao MODERATOR, smatram da je to neprihvatljivo za sportski forum, pogotovo kad dolazi od moderatora koji bi valjda trebao biti uzor ostalima.
Red je da dobije makar upozorenje.

Postove poput "Navija li se za uzp-ovce" neću ni komentirati, degutantno je. Samo ću reći da je ovo sportski, a ne politički forum.
Trigger je napisao/la:
18 jan 2020, 23:58

E, 'Brzi' - je l' to 'hrvatska kultura' i "europske vrijednote", takav način 'komunikacije'?
Zašto je zloba i zavist ako ne navijam za nekoga za koga ti, npr., navijaš i imam svoje mišljenje, kritičko!?
Takav rezon više smrdi od smrada septičke jame.

Nije džabe davno napisano:
‘Sačuvaj me, Bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva’ :tokralju:
Gospon Hans - šta je pisac htjeo da kaže citirajući moju repliku liku sa nickom "Brzi" koji je prvi vulgarno okarakterisao drugog forumaša?
Ko u ovom postu-replici spominje "UZP' osim tebe?
PS:
To što si boldirao je samo citat, odavno znan - istina boli, zar ne?
Svašta! :crazy:
Nisam naveo da si ti napisao to citirano, ali priznajem da sam ostao nedorečen. To je napisao netko drugi, ispričavam ti se ako te pogodilo.

Mene ne zanimaju takve stvari (boldano), davno sam se oprao od toga, zato dolazim na SPORTSKI forum čitati o SPORTU, i zato mi smetaju svi koji ubacuju politiku u rasprave o SPORTU.
O "Brzom", ako smatraš da je vulgarno nastupio, protivno pravilima foruma, ili ga opomeneš, ili se obratiš adminu. Na taj način se čisti smeće sa tema ovog foruma, nismo u vrtiću da tražimo tko je prvi započeo.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 19 jan 2020, 00:29

E što ga sam sebi šuknu :urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 00:37

Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:24
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 00:17
Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:08

Molim reakciju admina na temi Europskog rukometnog prvenstva.
Boldano je napisao MODERATOR, smatram da je to neprihvatljivo za sportski forum, pogotovo kad dolazi od moderatora koji bi valjda trebao biti uzor ostalima.
Red je da dobije makar upozorenje.

Postove poput "Navija li se za uzp-ovce" neću ni komentirati, degutantno je. Samo ću reći da je ovo sportski, a ne politički forum.

Gospon Hans - šta je pisac htjeo da kaže citirajući moju repliku liku sa nickom "Brzi" koji je prvi vulgarno okarakterisao drugog forumaša?
Ko u ovom postu-replici spominje "UZP' osim tebe?
PS:
To što si boldirao je samo citat, odavno znan - istina boli, zar ne?
Svašta! :crazy:
Nisam naveo da si ti napisao to citirano, ali priznajem da sam ostao nedorečen. To je napisao netko drugi, ispričavam ti se ako te pogodilo.

Mene ne zanimaju takve stvari (boldano), davno sam se oprao od toga, zato dolazim na SPORTSKI forum čitati o SPORTU, i zato mi smetaju svi koji ubacuju politiku u rasprave o SPORTU.
O "Brzom", ako smatraš da je vulgarno nastupio, protivno pravilima foruma, ili ga opomeneš, ili se obratiš adminu. Na taj način se čisti smeće sa tema ovog foruma, nismo u vrtiću da tražimo tko je prvi započeo.
Hvala na izvinjenju i poduci, ali!
Forum često 'trpi' svašta i moderatori i Admin ne mogu i ne trebaju da reaguju 'na svaku' osim kad se stvarno pretjera.
I dalje mi nije jasno šta je problem i šta je to 'političko' u onom što sam citirao, a ti boldirao!?

Nije sport, to znam ali se replika odnosila na kulturu komunikacije i taj citat je baš, po mom mišljenju, adekvatan odgovor "Brzom" - bez uvrede, kratko i jasno.

PS:
Slažem se da se treba isključivo pisati o sportu, tu si u pravu i podržavam te ali zašto TI nisi replicirao "Brzom" i upozorio ga kao što si to učinio meni? Tada bi ti se naklonio, i zaista bio ubijeđen da ti je stalo samo do sporta a ne bilo čega, pogotovo politike, drugog.
O "UZP" ne bih ni slučajno, jer se pravomoćne presude Međunarodg tribunala u Haagu ne komentarišu.
Bosno moja poharana....

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Hans » 19 jan 2020, 00:52

Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 00:37
Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:24
Trigger je napisao/la:
19 jan 2020, 00:17


Gospon Hans - šta je pisac htjeo da kaže citirajući moju repliku liku sa nickom "Brzi" koji je prvi vulgarno okarakterisao drugog forumaša?
Ko u ovom postu-replici spominje "UZP' osim tebe?
PS:
To što si boldirao je samo citat, odavno znan - istina boli, zar ne?
Svašta! :crazy:
Nisam naveo da si ti napisao to citirano, ali priznajem da sam ostao nedorečen. To je napisao netko drugi, ispričavam ti se ako te pogodilo.

Mene ne zanimaju takve stvari (boldano), davno sam se oprao od toga, zato dolazim na SPORTSKI forum čitati o SPORTU, i zato mi smetaju svi koji ubacuju politiku u rasprave o SPORTU.
O "Brzom", ako smatraš da je vulgarno nastupio, protivno pravilima foruma, ili ga opomeneš, ili se obratiš adminu. Na taj način se čisti smeće sa tema ovog foruma, nismo u vrtiću da tražimo tko je prvi započeo.
Hvala na izvinjenju i poduci, ali!
Forum često 'trpi' svašta i moderatori i Admin ne mogu i ne trebaju da reaguju 'na svaku' osim kad se stvarno pretjera.
I dalje mi nije jasno šta je problem i šta je to 'političko' u onom što sam citirao, a ti boldirao!?

Nije sport, to znam ali se replika odnosila na kulturu komunikacije i taj citat je baš, po mom mišljenju, adekvatan odgovor "Brzom" - bez uvrede, kratko i jasno.

PS:
Slažem se da se treba isključivo pisati o sportu, tu si u pravu i podržavam te ali zašto TI nisi replicirao "Brzom" i upozorio ga kao što si to učinio meni? Tada bi ti se naklonio, i zaista bio ubijeđen da ti je stalo samo do sporta a ne bilo čega, pogotovo politike, drugog.
O "UZP" ne bih ni slučajno, jer se pravomoćne presude Međunarodg tribunala u Haagu ne komentarišu.
Nisam reagirao na Brzog iz razloga što je to još i bilo vezano za sport, a odgovorio je liku koji je stvarno naporan na onoj temi sa neargumentiranim i glupim postovima o igri Hrvatske reprezentacije, a rekao mu je da je bolestan od zlobe (ili tako nešto), što je zapravo i istina. Osoba pod tim nickom na toj temi ne piše apsolutno ništa, osim baljezgarije o Hr reprezentaciji, nevezane za tijek rasprave na temi.

Vjerojatno mi poručuješ da reagiram samo na napade na Hrvatsku, ali na ovoj temi vrati nekoliko stranica, pa ćeš vidjeti da sam više puta reagirao za temu "Premier liga - općenito", kad se rasprava pretvarala u ustaše protiv balija.

U posljednjem odjeljku svog posta si ponovo otišao u politiku.
I dalje očekujem od admina reakciju usmjerenu prema tebi, budući da onaj tvoj post NEMA VEZE SA RUKOMETOM, a ne ide ti u prilog ni sitna provokacija.

Mi, ljudi, imamo mnogo mogućnosti za ostvarenja u svom životu, a kad se ne ostvarimo ni u čem, dičimo se nekakvom vjerskom ili nacionalnom pripadnošću, budući da to ne zahtjeva nikakav napor. Bojim se da je ovih neostvarenih previše na ovom forumu.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Salih1984 » 19 jan 2020, 00:57

Hans je napisao/la:
19 jan 2020, 00:08
admin je napisao/la:
10 jan 2020, 13:20
Molim reakciju admina na temi Europskog rukometnog prvenstva.
Boldano je napisao MODERATOR, smatram da je to neprihvatljivo za sportski forum, pogotovo kad dolazi od moderatora koji bi valjda trebao biti uzor ostalima.
Red je da dobije makar upozorenje.

Postove poput "Navija li se za uzp-ovce" neću ni komentirati, degutantno je. Samo ću reći da je ovo sportski, a ne politički forum.
Trigger je napisao/la:
18 jan 2020, 23:58

E, 'Brzi' - je l' to 'hrvatska kultura' i "europske vrijednote", takav način 'komunikacije'?
Zašto je zloba i zavist ako ne navijam za nekoga za koga ti, npr., navijaš i imam svoje mišljenje, kritičko!?
Takav rezon više smrdi od smrada septičke jame.

Nije džabe davno napisano:
‘Sačuvaj me, Bože, hrvatske kulture i srpskog junaštva’ :tokralju:
Lik zvani "brzi" je poceo iz cista mira da vrijedja na temi o evropskom rukometnom prvenstvu ,Trigger je odreagovao kao pravi Moderator i argumentima je unistio tog lika "brzi".
Hrvati provociraju na toj temi ,i kada dobiju adekvatan odgovor onda se zale adminu :urnebes: :urnebes:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Trigger » 19 jan 2020, 01:00

Postao/la Hans » 19 jan 2020, 00:52

Slažem se sa tvojim zadnjim pasusom - kao da si pisao sam o sebi!

I, da - ovo je bh.forum i šta je problem što mnogi ne navijaju, pa i ne vole, susjede i komšije i navijaju za svoju državu ili neku drugu po svom izboru? Pa, više od pola hrvatske reprezentacije su igrači iz BiH, pa? Njihov izbor - dozvoli i nama da imamo svoj izbor.
Prema tvom pisanju 'ispade' da ko god ne navija ili pozitivno ne piše o Hrvatskoj automatski je protiv te divne zemlje i mnogo dobrih ljudi! Nonsens.
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 19 jan 2020, 01:37, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja poharana....

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Salih1984 » 19 jan 2020, 01:04

Znaci ako na temi ep aktuelno napises da npr hrvati nece osvojit medalju
To odmah znaci da napadas hrvatsku manjinu,da si mrzitelj svega hrvatskog,da si zloban i jos mnogo stvari :urnebes:
Stvarno niko ne glumi bolje zrtvu od hrvata :urnebes:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 19 jan 2020, 11:32

Majorizejšn kuknjava
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la mirgerr » 19 jan 2020, 11:36

A ja sve kontam da ovaj Triggera zove 'Brzi'. Kad ono Trigger i Brzi dva forumasa. :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.