FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 24 jan 2020, 14:54

Historicar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:50
Kovačević, Lazić, Šerbečić, Pidro, Miličević, Stanojević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.Ovih 10 i jedan kapitalni desni bek, uz nadamo se svi, ostanak Lazića, mislim da bi to bilo to, za proljetni dio.Ako ne dođe desni bek, staviti tu Oremuša, igrao je fino na toj poziciji svojevremeno u Hajduku.Samo da ih Vinko lijepo uigra, odlično je, što je večina dolazaka završena, prije glavne faze priprema u Antaliji.
Ja ne vidim igraca iz konkurentnih ekipa iz vrha da bi mogao uletiti u nasih prvih 11,mozda Stilic.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 24 jan 2020, 14:58

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
24 jan 2020, 14:46
BordoSarajevo je napisao/la:
24 jan 2020, 14:42
Od početka maja 2019 godine nije igrao zbog povrede, nismo imali dobra iskustva ranije kada smo dovodili igrače koji su iza sebe imali teške povrede.

Isti je menadžer i njemu i Jukiću.
Serbecic?Imao tesku povredu ledja i samo mjesec prije nego sto je dosao se oporavio
Zanemarit ćemo Letića, Alispahića, Husejnovića, Ikandea i ostale :D
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 24 jan 2020, 14:59

amypitar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:54
Historicar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:50
Kovačević, Lazić, Šerbečić, Pidro, Miličević, Stanojević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.Ovih 10 i jedan kapitalni desni bek, uz nadamo se svi, ostanak Lazića, mislim da bi to bilo to, za proljetni dio.Ako ne dođe desni bek, staviti tu Oremuša, igrao je fino na toj poziciji svojevremeno u Hajduku.Samo da ih Vinko lijepo uigra, odlično je, što je večina dolazaka završena, prije glavne faze priprema u Antaliji.
Ja ne vidim igraca iz konkurentnih ekipa iz vrha da bi mogao uletiti u nasih prvih 11,mozda Stilic.
Samo polako, bez prevelike euforije.Kažem, ovo je odlično što se sve završava prije polazka u Antaliju.Nadam se, da ćemo dole ugovoriti prijateljske utakmice, sa kvalitetnim ekipama.Vjerujem, da će se ubrzo znati i situacija, oko eventualnog dolaska desnog bočnog.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 24 jan 2020, 15:01

Drago mi je sto nisu stranci i sto su mladi, a teren ce sve ostalo pokazati
1946~

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 24 jan 2020, 15:03

Hase je jednom prilikom opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila precku, Hase se okrenuo željovcima i rekao: "Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu, šutaću vam s Vratnika!"
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 24 jan 2020, 15:04

Dobro dosao i sretno. Samo ce na ljeto biti egzodus pravi.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6238
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 24 jan 2020, 15:12

Nece ovaj valjda zadnjeg veznog igrat?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

jurisicduska
Postovi: 4474
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 24 jan 2020, 15:16

moj uzor-S.G je napisao/la:
24 jan 2020, 15:12
Nece ovaj valjda zadnjeg veznog igrat?
Ma nek igra špica ako ćemo osvojiti titulu. Svakako nismo mi koji odlučujemo o tom, tako da se ne treba puno ni nervirati oko tog. Ja samo želim titulu, a što se mene tiče nek mu Velkoski bude golman a Kovačević zadnji vezni.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 24 jan 2020, 15:16

Sta bi bilo da imamo para i da nemamo Seata :bih:

Sto bi reko onaj albanac iz filma "96 sati" GOOD LUCK !!! :)

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 24 jan 2020, 15:17

Benjolos je napisao/la:
24 jan 2020, 14:48
Zagor je napisao/la:
24 jan 2020, 14:46
Hocemo beka kojeg, hvala. 😂
Desnog ako je moguce..
Mislim da je lijevi bek veci prioritet.

Avatar
kupus army
Postovi: 1541
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 24 jan 2020, 15:20

Kad je nesto dobro, to treba i pohvaliti, po meni odlican prelazni rok do sad, jos bar jedan bek i bilo bi vise nego odlicno.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3526
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 jan 2020, 15:25

amypitar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:54
Historicar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:50
Kovačević, Lazić, Šerbečić, Pidro, Miličević, Stanojević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.Ovih 10 i jedan kapitalni desni bek, uz nadamo se svi, ostanak Lazića, mislim da bi to bilo to, za proljetni dio.Ako ne dođe desni bek, staviti tu Oremuša, igrao je fino na toj poziciji svojevremeno u Hajduku.Samo da ih Vinko lijepo uigra, odlično je, što je večina dolazaka završena, prije glavne faze priprema u Antaliji.
Ja ne vidim igraca iz konkurentnih ekipa iz vrha da bi mogao uletiti u nasih prvih 11,mozda Stilic.
Jel ovo neka vrsta euforije ili zaista misliš da Bilbija, Filipović, Ibanez, Jakovljević, Brkić, E.Zec, Ubiparip, Brandao, čak i Galić ne bi bili u prvih 11?
Znaci ne mislim koga ti volis ili ne volis, nego da dodje neko od ovih bil bio u prvih 11 Sarajeva?

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 24 jan 2020, 15:28

Sto nisi Rustemovic napisao? kad imas vez pola tvoje ekipe.

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la RajaBa1983 » 24 jan 2020, 15:28

tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2020, 15:25
amypitar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:54
Historicar je napisao/la:
24 jan 2020, 14:50
Kovačević, Lazić, Šerbečić, Pidro, Miličević, Stanojević, Rahmanović, Tatar, Jukić i Ahmetović.Ovih 10 i jedan kapitalni desni bek, uz nadamo se svi, ostanak Lazića, mislim da bi to bilo to, za proljetni dio.Ako ne dođe desni bek, staviti tu Oremuša, igrao je fino na toj poziciji svojevremeno u Hajduku.Samo da ih Vinko lijepo uigra, odlično je, što je večina dolazaka završena, prije glavne faze priprema u Antaliji.
Ja ne vidim igraca iz konkurentnih ekipa iz vrha da bi mogao uletiti u nasih prvih 11,mozda Stilic.
Jel ovo neka vrsta euforije ili zaista misliš da Bilbija, Filipović, Ibanez, Jakovljević, Brkić, E.Zec, Ubiparip, Brandao, čak i Galić ne bi bili u prvih 11?
Znaci ne mislim koga ti volis ili ne volis, nego da dodje neko od ovih bil bio u prvih 11 Sarajeva?
Drug imaš temu
PL prepucavanja :salut:
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 jan 2020, 15:34

ajdohordas je napisao/la:
24 jan 2020, 13:27
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
24 jan 2020, 13:18
Realno Zec ima problema sa povredama uvijek,i nece nikad vratiti u staru formu radi godina...Za manje od mjesec imat ce 32 godine..nadat je se da ce u jakom ritmu se povrijediti..Evo stila se vec povrijedio,ono sto je nas stiglo zbog europe na pocetku sezone,njih ce stici u zadnjoj trecini takmicenja..E to moramo iskoristiti i odvojiti se na prvom mjestu
Malo je neukusno prizivati povrede igracima. Nema veze sto su konkurenti u pitanju. Vise bih volio da su svi zdravi i kod nas i kod njih pa da se porokamo do zadnjeg kola i da mi slavimo na kraju ako Bog da
dobro ne prizivam povredu al nek ih obojicu kamion opali kad budu ulicu prelazili

ko navija za Fair Play nagrade sretno

ja želim titulu i sjećam se svih postova za Saida ;) :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5785
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 24 jan 2020, 15:42

Jedino stilic i ibanez mozda nermin mogu

Realno ostalo ne

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 jan 2020, 15:55

tutankamon1905 je napisao/la:
24 jan 2020, 15:25

Jel ovo neka vrsta euforije ili zaista misliš da Bilbija, Filipović, Ibanez, Jakovljević, Brkić, E.Zec, Ubiparip, Brandao, čak i Galić ne bi bili u prvih 11?
Znaci ne mislim koga ti volis ili ne volis, nego da dodje neko od ovih bil bio u prvih 11 Sarajeva?
Bilbija zaboravljaš da je igrao ovdje prije nego kod vas i da je izgubio mjesto od Krste, tada, a nakon neigranja u Koreji :wave:
Filipović slična priča da je igrao pa hajd , ovakav ne, posebno ne jer je u godinama već...
Ibanez koliko je minuta kod vas skupio od dolaska? manje od visine sedmične plate :D kupili ste ime...čestitam
kakav crni Jakovljević? krampa obična pored Mujakića,Lazića, Šerbečića koji su igrali kod nas u prošloj i ovoj sezoni....
Brkić nema mjesta pored Vladana ali nikako, solidan je golman i mlad, šteta povrede...
E.Zec njega smo se dotakli, igrač koji nije u prvih 11 svoje ekipe jer je invalid, i preko decenije ne igra ozbiljno, samo ime ostalo...
Ubiparip solidan špic, ali ne bi igrao prije Ahmeta da ih trepavicom daje iz kornera....
Tatar uvijek ispred Brandao, šta je Benjo napravio u svojoj prvoj sezoni u PLBiH....ovaj neće u najjačoj....
Galić bi vjerovatno upao u prvih 11, ali sačekajmo par dana, možda i to ne bude tačno.....baš je to aktuelno

Štilić kojeg nisi pomenuo bi upao sigurno.....Fanimo bi takođe upao
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 24 jan 2020, 15:56, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

jurisicduska
Postovi: 4474
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 24 jan 2020, 15:55

Brkić vs Kovačević bara bar
Dva štopera imamo bolja
Oni imaju bolje bekove
Vezni red bara bar
Krila bara bar
Napadača mi imamo boljeg a oni nemaju loše nego za nijansu gore. I to je bara bar.

Realno Zrinjski je jako dobra ekipa. Jako jako dobra. I široka.

Budite malo realni.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 24 jan 2020, 15:57

Ja ovim pojacanjima nisam zadovoljan, pogotovo ne razumijem ovu neku euforiju, ovi momci nisu i ne mogu biti nikakva prevaga u odnosu na konkurente, nadam se da ce desni bek biti kvalitetniji
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 jan 2020, 15:58

jurisicduska je napisao/la:
24 jan 2020, 15:55
Brkić vs Kovačević bara bar
Dva štopera imamo bolja
Oni imaju bolje bekove
Vezni red bara bar
Krila bara bar
Napadača mi imamo boljeg a oni nemaju loše nego za nijansu gore. I to je bara bar.

Realno Zrinjski je jako dobra ekipa. Jako jako dobra. I široka.

Budite malo realni.
ne može nikako Kova i Brkić bit bara-bara, ako je jedan 3 godine mlađi i golman repke U21 i ima poziv u A repku a drugi ništa
ne može i da imaš velke sise ne može :nene: :nedam: :stop:

isto i za vezni, zdrav Stanoje je najbolji destruktivac lige, Rahmanović je bolji od Čurjurića puno, Tatar je prvo krilo lige, ali oni imaju više bliži kvalitet igrača tipa njihovih 5 bekova je kvalitetnije od naših 5 bekova jer mi imamo Akademce kao 2ge i 3će bekove....tako je i u vezi...

ali je priča bila o prvih 11 i ko može upasti...
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 24 jan 2020, 16:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.