FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 23 jan 2020, 18:57

Pisam Velez.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 23 jan 2020, 18:59

MMA075 je napisao/la:
23 jan 2020, 18:57
Pisam Velez.
Pisam ga i ja ali to ne mjenja cinjenice.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

mirza24
Postovi: 630
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 23 jan 2020, 19:03

sloboda1921 je napisao/la:
23 jan 2020, 18:27
MMA075 je napisao/la:
23 jan 2020, 17:46
sloboda1921 je napisao/la:
23 jan 2020, 17:35
Pojedinci i dalje proturaju tezu o Smajiću kao kvalitetu. Tri godine ga forsiraju i taraba naravno da on sam neće nigdje otić jer ga niko neće a i zadovoljan je sa primanjima. Sale bi da ima imalo karaktera pošto je završio fax trebao donijeti sam odluku da se povuče - pa kako može podnijeti desetogodišnja pljuvanja. Što se tiče matorog Pere sa njim se trebao raskinuti ugovor jučera a ne danas taj nas je prošle sezone zajedno sa Nalom prodavao u dosta utakmica ali i on ima jednu manju grupicu ljudi oko kluba koja ga podržava znači kao i ovi dvojica gore zaštićen je. Pa koja je logika njega držat a pustiti Pršeša u manji klub od nas.
Pa logika je da Prses nije htio ostat ljudi dragi.
Nije baš tako već su ga ljudi oko kluba izgurali kako bi se malo oparili. Ovdje ne mislim o parama koje je klub dobio za otkup ugovora već o onim koje su otišle u privatni džep.
:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: TAKO JE KRALJU :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 23 jan 2020, 20:24

Nek je Velež velikan. Mi smo vise-manje sveukupno gledajuci nebitan faktor u PLBiH ali i kao takvi smo gigant naspram Veleža nakon rata, pa skontaj kakvi su oni onda. Bez obzira sto su mi ok klub i nemam nista protiv njih ne znaci da cu ih dizati do neba. Gledajuci sveukupno imaju trofej u Jugi i tukli su se redovno sa najjacim tako se i logicno namece da su uspjesniji klub od nas gledajuci cijelu historiju, ali napraviste od jedne polusezone od njih poslijeratnog giganta. Jes al' u qurcu.
Na kraju krajeva, i oni su ovako poceli, dosli ambicionozni ljudi, velezovci, i sve transparentno i otvoreno u javnost. Malo po malo i evo ih guraju dobro. Nek im je sa srecom i u buducnosti i da se nikad ne uvale u belaje u kakvim su bili. Paralela s nama - dodju mladi, ambiciozni ljudi koji imaju plan, poznaju materiju vodjenja kolektiva i sa pravne i ekonomske strane. Uradjen kvartalni presjek dugovanja i opet je bilo negativnih komentara po forumu. Jbg ko nam ugodi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 23 jan 2020, 20:45

Madal je napisao/la:
23 jan 2020, 20:24
Nek je Velež velikan. Mi smo vise-manje sveukupno gledajuci nebitan faktor u PLBiH ali i kao takvi smo gigant naspram Veleža nakon rata, pa skontaj kakvi su oni onda. Bez obzira sto su mi ok klub i nemam nista protiv njih ne znaci da cu ih dizati do neba. Gledajuci sveukupno imaju trofej u Jugi i tukli su se redovno sa najjacim tako se i logicno namece da su uspjesniji klub od nas gledajuci cijelu historiju, ali napraviste od jedne polusezone od njih poslijeratnog giganta. Jes al' u qurcu.
Na kraju krajeva, i oni su ovako poceli, dosli ambicionozni ljudi, velezovci, i sve transparentno i otvoreno u javnost. Malo po malo i evo ih guraju dobro. Nek im je sa srecom i u buducnosti i da se nikad ne uvale u belaje u kakvim su bili. Paralela s nama - dodju mladi, ambiciozni ljudi koji imaju plan, poznaju materiju vodjenja kolektiva i sa pravne i ekonomske strane. Uradjen kvartalni presjek dugovanja i opet je bilo negativnih komentara po forumu. Jbg ko nam ugodi.
Ja sam napisao da smo nakon rata daleko uspjesniji (nekoliko puta evropa, 8 finala kupa, dva milionska transfera i td)ali gledajuci ukupnu historiju, Velez je veci, trofejniji i uspjesniji....Eto bas to sam napisao, pogledaj post gore.
Ova uprava tek treba da se dokaze. Imaju par pozitivnih vijesti (ko i svaka uprava prije)vidicemo balans na kraju.O tom presjeku bi se dalo diskutovat, svaka uprava je davala neki svoj presjek,
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 23 jan 2020, 20:55

Sviuodbranu je napisao/la:
23 jan 2020, 20:45
Madal je napisao/la:
23 jan 2020, 20:24
Nek je Velež velikan. Mi smo vise-manje sveukupno gledajuci nebitan faktor u PLBiH ali i kao takvi smo gigant naspram Veleža nakon rata, pa skontaj kakvi su oni onda. Bez obzira sto su mi ok klub i nemam nista protiv njih ne znaci da cu ih dizati do neba. Gledajuci sveukupno imaju trofej u Jugi i tukli su se redovno sa najjacim tako se i logicno namece da su uspjesniji klub od nas gledajuci cijelu historiju, ali napraviste od jedne polusezone od njih poslijeratnog giganta. Jes al' u qurcu.
Na kraju krajeva, i oni su ovako poceli, dosli ambicionozni ljudi, velezovci, i sve transparentno i otvoreno u javnost. Malo po malo i evo ih guraju dobro. Nek im je sa srecom i u buducnosti i da se nikad ne uvale u belaje u kakvim su bili. Paralela s nama - dodju mladi, ambiciozni ljudi koji imaju plan, poznaju materiju vodjenja kolektiva i sa pravne i ekonomske strane. Uradjen kvartalni presjek dugovanja i opet je bilo negativnih komentara po forumu. Jbg ko nam ugodi.
Ja sam napisao da smo nakon rata daleko uspjesniji (nekoliko puta evropa, 8 finala kupa, dva milionska transfera i td)ali gledajuci ukupnu historiju, Velez je veci, trofejniji i uspjesniji....Eto bas to sam napisao, pogledaj post gore.
Ova uprava tek treba da se dokaze. Imaju par pozitivnih vijesti (ko i svaka uprava prije)vidicemo balans na kraju.O tom presjeku bi se dalo diskutovat, svaka uprava je davala neki svoj presjek,
Ova uprava je obećala da će tokom mjeseca januara koji je na isteku izaći u javnost i reći jel našla te ulagače po sistemu stolica 24.000 ili nije. Koliko sam skontao bili su decidni ako ne nađu odlaze. Sad se ne javljaju ako misle samo od gradskih para kao i prethodne 2-3 onda mi nemamo napretka ako neko ne računa da je napredak puštanje Pršeša koji je bio pod ugovorom za oprost duga odnosno plata.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 23 jan 2020, 21:02

Sviuodbranu je napisao/la:
23 jan 2020, 20:45
Madal je napisao/la:
23 jan 2020, 20:24
Nek je Velež velikan. Mi smo vise-manje sveukupno gledajuci nebitan faktor u PLBiH ali i kao takvi smo gigant naspram Veleža nakon rata, pa skontaj kakvi su oni onda. Bez obzira sto su mi ok klub i nemam nista protiv njih ne znaci da cu ih dizati do neba. Gledajuci sveukupno imaju trofej u Jugi i tukli su se redovno sa najjacim tako se i logicno namece da su uspjesniji klub od nas gledajuci cijelu historiju, ali napraviste od jedne polusezone od njih poslijeratnog giganta. Jes al' u qurcu.
Na kraju krajeva, i oni su ovako poceli, dosli ambicionozni ljudi, velezovci, i sve transparentno i otvoreno u javnost. Malo po malo i evo ih guraju dobro. Nek im je sa srecom i u buducnosti i da se nikad ne uvale u belaje u kakvim su bili. Paralela s nama - dodju mladi, ambiciozni ljudi koji imaju plan, poznaju materiju vodjenja kolektiva i sa pravne i ekonomske strane. Uradjen kvartalni presjek dugovanja i opet je bilo negativnih komentara po forumu. Jbg ko nam ugodi.
Ja sam napisao da smo nakon rata daleko uspjesniji (nekoliko puta evropa, 8 finala kupa, dva milionska transfera i td)ali gledajuci ukupnu historiju, Velez je veci, trofejniji i uspjesniji....Eto bas to sam napisao, pogledaj post gore.
Ova uprava tek treba da se dokaze. Imaju par pozitivnih vijesti (ko i svaka uprava prije)vidicemo balans na kraju.O tom presjeku bi se dalo diskutovat, svaka uprava je davala neki svoj presjek,
Ok dali su presjek stanja ali ja jos ne vidim doprinos ove uprave finansijski. Rasporedili su onih 500.000 sto je grad odobrio kroz rebalans budžeta i to je to. Jel hoćete reći da se domaćinski odnose prema sredstvima svih nas pa okej, ali ja jos ne vidim njihov neki veliki dobrinos za ovo vrijeme dok su u klubu.
Imaju i minuse po meni kao sto je vraćanje cickovog i Dedića. Svi pišemo da golman Lakić veze nema ali svi znamo zašto brani i to jos nisu napravili neki korak da dovedu u red. Grado je podložan da se u tu priču uklopi. Ovo su moja zapažanja lična možda nisam u pravu :mrgreen:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 23 jan 2020, 21:43

Kojih crnih 24 000 maraka bolan.
Moras i reci, i javno ponuditi ljudima na koji nacin ce oni svoja ulaganja vratiti....plan kako, cime...Bolan ljudi sjede u skupstini 20 god nisu dali 20 maraka da pocaste mezom na pauzi, da daju 24 milje.
Prvo se nadje generalni sponzor da "gura "klub. Valjda...
Puno toga je nejasno, eto akobogda da uspiju....
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 23 jan 2020, 21:46

Sviuodbranu je napisao/la:
23 jan 2020, 20:45
Madal je napisao/la:
23 jan 2020, 20:24
Nek je Velež velikan. Mi smo vise-manje sveukupno gledajuci nebitan faktor u PLBiH ali i kao takvi smo gigant naspram Veleža nakon rata, pa skontaj kakvi su oni onda. Bez obzira sto su mi ok klub i nemam nista protiv njih ne znaci da cu ih dizati do neba. Gledajuci sveukupno imaju trofej u Jugi i tukli su se redovno sa najjacim tako se i logicno namece da su uspjesniji klub od nas gledajuci cijelu historiju, ali napraviste od jedne polusezone od njih poslijeratnog giganta. Jes al' u qurcu.
Na kraju krajeva, i oni su ovako poceli, dosli ambicionozni ljudi, velezovci, i sve transparentno i otvoreno u javnost. Malo po malo i evo ih guraju dobro. Nek im je sa srecom i u buducnosti i da se nikad ne uvale u belaje u kakvim su bili. Paralela s nama - dodju mladi, ambiciozni ljudi koji imaju plan, poznaju materiju vodjenja kolektiva i sa pravne i ekonomske strane. Uradjen kvartalni presjek dugovanja i opet je bilo negativnih komentara po forumu. Jbg ko nam ugodi.
Ja sam napisao da smo nakon rata daleko uspjesniji (nekoliko puta evropa, 8 finala kupa, dva milionska transfera i td)ali gledajuci ukupnu historiju, Velez je veci, trofejniji i uspjesniji....Eto bas to sam napisao, pogledaj post gore.
Ova uprava tek treba da se dokaze. Imaju par pozitivnih vijesti (ko i svaka uprava prije)vidicemo balans na kraju.O tom presjeku bi se dalo diskutovat, svaka uprava je davala neki svoj presjek,
A isto mislimo zato te nisam ni citirao, više sam išao na to da nema potrebe ovdje praviti neke gigante od prijašnjih velikana a sada prosječnih klubova u usponu. I kad ste vec nahvalili Velez izvukao sam paralelu s nama, i početak su imali identičan kao i mi. Oni su nastavili dalje u pozitivnom smjeru, vidjeti ćemo dokle ce naši dogurati. Dajmo makar priliku, uz svakako opravdane kritike pa ako hoćeš i pljuvanje, ali ne vidim smisao hrkanja na ljude po sistemu "svi su isti" i pisanja smiješnih stvari kako bi ih se oblatilo.
Činjenica je da su mladi, stručni, nisu došli pod političkom postavkom, ne vidim razlog da iko dodje u ovakvo stanje u Slobodi zbog koristi, došli s planom i vizijom i sto je možda i najbitnije timski nastupaju sto je vrlo važno jer smo vidjeli da sam sve ne možeš, taman milione imao poput Azmira, pokazali su i transparentnost ali ne možemo sad od njih tražit stvari tipa kome ste na ruke dali, ko je sta rekao i slične sitnice koje bi možda nas i zanimale. E sad ostaje samo da vidimo da li su sposobni.

Rekli su početkom januara izaći u javnost s informacijama, vjerujem da se još čekaju neke potvrde kako bi odradili taj press, zasad se stiče utisak da ne žele da iskacu iz paštete i svakodnevno daju izjave po raznim portalima već u javnost izlaziti sa konkretnim i opsirnim informacijama sto je makar po mom mišljenju i bolje.
Od samo gradskih para sigurno nećemo preživjeti, vjerujem da ce i oni uskakati kada bude bilo potrebe sa finansijama, ali dugoročan je plan da klub zazivi od svojih izvora finansija, a ne od grada ili uprave, za što je sigurno potrebno par godina dok ti vežeš mlade igrače ugovorima, pokažeš javnosti napredak pa i od navijača počneš dobijati novac...
Sto se dosadašnjeg rada tice igrači nisu u štrajku, nismo izbačeni iz lige zbog neodigravanja utakmica, uspjeli su organizovati da odemo na pripreme... Zaboravljate u kakvom su stanju došli u klub. Totalno rasulo. Tek su ga vratili na nulu, odnosno vratili osnovne stvari za jedan klub. Za Denisa ni ja ne razumijem zašto je vraćen i bilo bi dobro kada bi ih to neko na pressu pitao, a Deda je dobar i kvalitetan trener golmana, a za ljudske osobine ne znam tako da ne bih ni komentarisao.
Kad smo kod ličnih zapažanja čini mi se da forsiraju Slobodase na svim pozicijama, što je dobro jer na neki način jačaju identitet kluba i više se navijači mogu poistovijetiti s klubom, opet je i loše jer bih ja vise volio da nas vodi neki iskusni trener koji veze nema sa Slobodom nego Grado, koji tek počinje trenersku karijeru, koliko god ga ja gotivio. A opet ce Grado jace slaviti i vise se radovati kada izborimo opstanak nego neko drugi, a laže ko kaze da ne voli to vidjeti sa tribina.
A igrački kadar je najbolje prokomentarisati kada zvanično završimo dovođenje igrača. Valjda jos nismo. Mislim da su kvalitetan golman i stoper pod moranjem, sta god drugo dovedemo je bonus koji ništa ne znači ako ne zatvorimo te rupe nazad. Kako se boriti za opstanak a rupa smo u odbrani.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 24 jan 2020, 12:56

Ovi momci se izgleda trude da naprave nesto, koliko toliko su smirili stanje, vratili neke dugove, konacno neko da je napravio dogovor sa nekom pristojnom kompanijom koja ce oblaciti sve selekcije, sigurno da nista ne moze preko noci, a zamjeram im sto su postavili neiskusnog trenera a to mogu jedino kompenzirati ako dovedu par dobrih igraca i ako je istina da su vratili cickovo ulje, samo ne znam koju on poziciju moze obnasati osim talenja.
🔴⚫️

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 24 jan 2020, 15:02

Skver je napisao/la:
24 jan 2020, 12:56
Ovi momci se izgleda trude da naprave nesto, koliko toliko su smirili stanje, vratili neke dugove, konacno neko da je napravio dogovor sa nekom pristojnom kompanijom koja ce oblaciti sve selekcije, sigurno da nista ne moze preko noci, a zamjeram im sto su postavili neiskusnog trenera a to mogu jedino kompenzirati ako dovedu par dobrih igraca i ako je istina da su vratili cickovo ulje, samo ne znam koju on poziciju moze obnasati osim talenja.
Ovaj ugovor oko opreme svaka čast. Javno objelodanjeno stanje ukupnih dugovanja također svaka čast. Ako su neke dugove dali izvan budžetskih para također svaka čast a ako su gradski novac nekome vratili a istovremeno pravili nove dugove prema igračima i dobavljačima onda nije dobro. Samo svjež novac izvan gradskih para je uspjeh. Nije uspjeh pustiti Pršeša uz tvrdnju odrekao se plata to je glupost. Što se tiče Grade on je postavljen ali nažalost neće se puno pitati. Nisu oni čičkovo vratili već je on njih doveo i slušaju ga slijepo ti momci iz uprave i sigurno nemaju snage da ga sklone. Vraćanje Dede i Saida isto diskutabilan potez. Nova uprava je podržana od strane Skupštine uz obećanje da će do januara iznaći izvor finansiranja i to je jedino mjerilo ima li svježeg novca ili ne ako nema onda nije trebalo dirati Kozlića, Smajića i matrorog Lazu jer dobar smo fudbal igrali sve do dolaska onog policajca Milenka.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 24 jan 2020, 16:39

Al kao nova uprava je podržana od strane Skupštine, jake skupstine hljeb te ****.
10 ljudi tu normalnih nemozes sastavit ono nesto podrzalo.

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 jan 2020, 16:52

Eto clanova Skupstine (mnogi su i danas tu, cini mi se) i qarine kad su lakse podrzali i izglasali raznorazne kokuze bez 1KM ulaganja, nego Azmira kad su najvise pametovali na tim sjednicama iako je covjek davao pare za razliku od njih.

Ma mars tamo, paceri i kokuzi ukenjani. Trebalo je sve do jednog raspustiti pa krenuti ispocetka (ostaviti mozda 3-4 covjeka koji su i znali posuditi dinar).
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 24 jan 2020, 18:02

Ma sto se nervirate, ja ne znam koja je svrha skupstine koja nista ne odlucuje i ne ulaze u klub. Tamo sjede ljudi koji imaju stand na Hametovoj, svaka cast posteno hrani porodicu ali de ba jarane, skupstina jednog kluba :D
Trazimo ko ce dati 24 000 maraka da odlucuje, pa nema niko za baciti, evo neka kazu na koji nacin ce se vratiti meni taj novac ja cu dat, iako mi je to skoro sva ustedjevina :)
Sto ce ti Denis a znas koliko je zlo po Slobodu, joj ima se opet nabrajati godina ali hajde neka rade, radili su i drugi neka i oni ocejfe jbg :D
Evo jesu li do danas obavili i jedan razgovor sa nekim jacim sponzorom, nazovi generalnim, kakva crna skupstina i 24 000....
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 jan 2020, 22:59

Znaci jos nisu saopstili kojeg su ulagaca-sponzora pronasli? Hajd valjda ce preko vikenda naci nekoga ko ce finansirati klub.
Ma lazu ko' i svi do sada. Nece oni naci ulagace 100%. To je dumina. To su sve komunalci od onog zgradonacelnika, drvosjece gradskog zelenila i mrzitelja sporta. Njemu su prioritet penzioneri i prodaja ulaznica za kiseljenje u jezerima.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 24 jan 2020, 23:03

Da su mu to prioriteti ne bi izdvajdo toliko za rsd.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 24 jan 2020, 23:15

MMA075 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:03
Da su mu to prioriteti ne bi izdvajdo toliko za rsd.
Gdje god je negovog uhljeba on ce izdvajati nase pare. On je otprilike karakter tipa Envera Hodze. Slican profil licnosti.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 24 jan 2020, 23:53

Sviuodbranu je napisao/la:
24 jan 2020, 18:02
Trazimo ko ce dati 24 000 maraka da odlucuje, pa nema niko za baciti, evo neka kazu na koji nacin ce se vratiti meni taj novac ja cu dat, iako mi je to skoro sva ustedjevina :)
Vjerujem da se ne planira ljudima ponuditi da preko preko placanja stolice u skupstini obrnu pare, vec da se pozicija clana skupstine Slobode istakne na jedan veci nivo, da budes dobar sponzor kluba i da zbog ulozenog novca dobijes pravo licno i svojim glasom ucestvovati oko bitnijih pitanja kluba. Jednostavno receno zele u skupstini skupiti ljude s parama koji su po mogucnosti relativno inteligentni kako bi donekle normalno odlucivali o pitanja koje se postave pred njih.
Za generalnog sponzora i par stotina hiljada KM godisnje bi za pocetak bilo odlicno. Mozes ti trazit, kumit, molit, razgovarati, praviti odlicne ugovore i imati odlicnu prezentaciju toga na sastanku - svim tim maksimiziras sanse da nadjes dobrog sponzora, ali odluka je na kraju do sponzora. A ko ce ulagati u ovakvu ligu i ovakvu Slobodu, narocito jer su ljudi koji bi i bili sponzori dosada vjerovatno izvarani i razoracani od Slobode. Realno svaka normalna firma ce bjezati glavom bez obzira kad cuje pricu o sponzorstvu u Slobodi. Jedina nada je krenuti malim koracima pa napredovati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 jan 2020, 00:21

Ima li kakvih pojačanja na vidiku?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 25 jan 2020, 00:36

Bas tako malim koracima, restart u pravom smislu a ne bacati milion km samo na Slobodu. Sada cete reci kukam, ali to je realnost. Skoro milion i pol se baca na Slobodu i Aidovu prciju, dok se velikani ostalih sportova gase. ZKK Jedinstvo, ZRK Jedinstvo, visestruki prvak u odbojci nekadasnja Tuzla, i td.
U Slobodi decenijama kruze nesposobni ljudi, naci finansije sponzore ...Nije to rjesenje, odgadja se neminovno samo a vi svatite kako hocete.
Znas sta bi sa 100 000 godisnje uradila Sloboda u rukometu, ili KK Jedinstvo....
Moraju se stvari mjenjati u korijenu, jer ovo ne vodi nigdje.
Ja se ne nadam nicemu vise, eto vjerujes da znam dvije stvari. Ili kljuc u katanac, ili ce uvjek ostati ovako....Nema bolje, na ovaj nacin nema.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 19 gostiju.