RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 27 jan 2020, 18:58

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 28 jan 2020, 05:39, ukupno mijenjano 1 put.


fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 27 jan 2020, 19:11

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
27 jan 2020, 19:02
Bihorac

tek sam vidio na zvanicnoj
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3507
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la mozak » 27 jan 2020, 20:00

Cini mi se kao vrlo dobro pojacanje, vrijeme ce pokazati.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Bazinga12345 » 27 jan 2020, 20:04

Zna li neko ima li momak 100% naše državljanstvo?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Mostarwolf1981
Postovi: 3879
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 27 jan 2020, 20:24

Bazinga12345 je napisao/la:
27 jan 2020, 20:04
Zna li neko ima li momak 100% naše državljanstvo?
Ja evo gdje sam god cito o njemu pise da je drzavljanin srbije cak i na transfermarktu isto stoji

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1229
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Kulesza » 27 jan 2020, 20:43

Mislim ima naše papire kroz dvojno državljanstvo, i na transfermarktu piše isto.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Tracy1 » 27 jan 2020, 20:55

Ko napisa vratio se u novi pazar,nije zadovoljiio
MUSVDG

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zalik » 27 jan 2020, 21:00

Kulesza je napisao/la:
27 jan 2020, 20:43
Mislim ima naše papire kroz dvojno državljanstvo, i na transfermarktu piše isto.
Ja sam odmah gledao na TM.de čim je došao i imao je dvojno
slika

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 28 jan 2020, 01:36

Ovaj transfermarkt je pravo zanimljiv ko se zeli sekati i ima puno slobodnog vremena.

Evo neke zanimljivosti od strane mene:

- naš Velež je osma ekipa po novčanoj vrijednosti sa 4.45 miliona eura
- što se tiče skupoće najskuplji su nam Manev i Brandao po 400k eura
- nakon njih ide Ćosić koji vrijedi 375k eura i Pršeš koji vrijedi 325k eura, pa Fajić 250k eura

Moj komentar za Ćosića, pa kad sve sabereš i oduzmeš zasluženo. Ja se rijetko sjećam momenta kad je bio povrijedjen, imao je losiih partija ali i dobrih, cesto pokrivao sve rupe, samo na golu nije bio, polivalentan i zahvalan igrac.
Brandao i Manev nema komentara, sve je poznato.

- Jedna smo od ekipa sa najmanjim rosterom igraca (Zvijezda 22 manje jednog od nas i Radnik 23 jednako kao i mi)


Probati cu kada uhvatim vremena ili bilo ko od vas ima vremena da pronalizirate minute nasih igraca, trazim nacin da ubijem ovu dosadnu pauzu. :D
Ti si naša ljubav jedina!

rodjo1922
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 dec 2019, 13:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la rodjo1922 » 28 jan 2020, 02:16

fudbalfudbal je napisao/la:
28 jan 2020, 01:36
Ovaj transfermarkt je pravo zanimljiv ko se zeli sekati i ima puno slobodnog vremena.

Evo neke zanimljivosti od strane mene:

- naš Velež je osma ekipa po novčanoj vrijednosti sa 4.45 miliona eura
- što se tiče skupoće najskuplji su nam Manev i Brandao po 400k eura
- nakon njih ide Ćosić koji vrijedi 375k eura i Pršeš koji vrijedi 325k eura, pa Fajić 250k eura

Moj komentar za Ćosića, pa kad sve sabereš i oduzmeš zasluženo. Ja se rijetko sjećam momenta kad je bio povrijedjen, imao je losiih partija ali i dobrih, cesto pokrivao sve rupe, samo na golu nije bio, polivalentan i zahvalan igrac.
Brandao i Manev nema komentara, sve je poznato.

- Jedna smo od ekipa sa najmanjim rosterom igraca (Zvijezda 22 manje jednog od nas i Radnik 23 jednako kao i mi)


Probati cu kada uhvatim vremena ili bilo ko od vas ima vremena da pronalizirate minute nasih igraca, trazim nacin da ubijem ovu dosadnu pauzu. :D
- 6. ekipa PL što se tiče srednje vrijednosti igrača (treba li bi biti 5. kad odsele Mandzuku i Samardžića na posudbe)
- 3. najmlađa ekipa u PL
- Brandao najviše odigranih minuta 1.682', sljede ga Bobić 1.620' i Zvonić 1.517'
- Najviše odigranih utakmica (računaju se i ulasci sa klupe) Zvonić i Brandao, svih 19
- Najviše žutih Hasanović 7, Ćivić i Urdinov po 6

evo taman moze ss.ba članak otkucat :D :D

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 28 jan 2020, 07:41

Samo prinova za sad, ne pojačanje. po meni jedino pojačanje je Pršeš, ostali se trebaju tek dokazat, Radovac posebno!

Možda se požurilo nakon jedne utakmice sa Bihorcem ali vjerovatno je tako bilo unaprijed dogovoreno, dobar back-up stoper. MIslim da smo s ovim zatvorili prelazni rok, mada bih volio Letića jer koliko sam upratio dobio je čiste papire na Koševu, a svakako je najbolje partije i pružao kod nas koje su ga i do reprezenacije dovele, ima to on u sebi još, posebno pod Feđom !

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zalik » 28 jan 2020, 08:17

Počistili smo što nam nije valjalo. Osta rupa na bekovima a i u napadu. Brandao može sa krila u šoić da zamjeni. Nadam se da će Cvija i Ovčina biti bez ozljeda i da će pokazati maksimum. Ćosić će pokrivati beka kao i do sad

mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la mujoisuljo » 28 jan 2020, 08:55

samoOlimpick je napisao/la:
28 jan 2020, 07:41
Samo prinova za sad, ne pojačanje. po meni jedino pojačanje je Pršeš, ostali se trebaju tek dokazat, Radovac posebno!

Možda se požurilo nakon jedne utakmice sa Bihorcem ali vjerovatno je tako bilo unaprijed dogovoreno, dobar back-up stoper. MIslim da smo s ovim zatvorili prelazni rok, mada bih volio Letića jer koliko sam upratio dobio je čiste papire na Koševu, a svakako je najbolje partije i pružao kod nas koje su ga i do reprezenacije dovele, ima to on u sebi još, posebno pod Feđom !
Mislim da sa Bihorcem nemožemo puno pogriješiti.Nije loše odigrao ono poluvrijeme protiv Želje.Prošlu polusezonu bio stadardan u najboljoj ekipi druge lige Srbije (oduzeto im 10 bodova zbog navodnog namještanja utakmice).Sigurno bolji od Marqueza koji je i više koštao.Dobio je ugovor na samo pola godine.Kako sam čuo nema naše papire ali svakako je tek četvrti stranac trenutno.Ako se pokaže dobar papiri mu se mogu srediti a novi ugovor na ljeto potpisati.Po meni dobar potez sa njim.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Stone Island » 28 jan 2020, 11:53

Golmana smo svi zaboravili. Bobic je u formi, zadnjih nekoliko utakmica je vrhunski bio ali ima perioda kada ne zna sta radi uopce. Treba nam pristojna rezerva, od Bogdanovica nazalost nema nista. Kostali su nas bodova nekoliko puta.

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 28 jan 2020, 11:59

Stone Island je napisao/la:
28 jan 2020, 11:53
Golmana smo svi zaboravili. Bobic je u formi, zadnjih nekoliko utakmica je vrhunski bio ali ima perioda kada ne zna sta radi uopce. Treba nam pristojna rezerva, od Bogdanovica nazalost nema nista. Kostali su nas bodova nekoliko puta.
Da budemo iskreni i ja sam pisao par puta za Bogdanovica, jednostavno u njemu nema nista od golmanskog. Koliko je treninga odradio ni sada se nije naucio prizemno bacati, uopste nije konkurencija Bobiću.

Boba je toga svjestan i zamislite da on dobije pravu konkurenciju gdje oba golmana se bore bas za mjesto isto kao sto to rade stoperi, veznjaci itd. Dobili bi puno vise i iz te pozicije ali kako je Boba usao u formu ne bi ga niko iz ove lige skinuo sa gola i prvih 11.

Bice golman ali tek na ljeto.
Ti si naša ljubav jedina!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 28 jan 2020, 16:04

samoOlimpick je napisao/la:
28 jan 2020, 07:41
Samo prinova za sad, ne pojačanje. po meni jedino pojačanje je Pršeš, ostali se trebaju tek dokazat, Radovac posebno!

Možda se požurilo nakon jedne utakmice sa Bihorcem ali vjerovatno je tako bilo unaprijed dogovoreno, dobar back-up stoper. MIslim da smo s ovim zatvorili prelazni rok, mada bih volio Letića jer koliko sam upratio dobio je čiste papire na Koševu, a svakako je najbolje partije i pružao kod nas koje su ga i do reprezenacije dovele, ima to on u sebi još, posebno pod Feđom !
zar nije letic potpisao za radnicki iz nisa nedavno

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 29 jan 2020, 02:21

drakensang je napisao/la:
28 jan 2020, 16:04
samoOlimpick je napisao/la:
28 jan 2020, 07:41
Samo prinova za sad, ne pojačanje. po meni jedino pojačanje je Pršeš, ostali se trebaju tek dokazat, Radovac posebno!

Možda se požurilo nakon jedne utakmice sa Bihorcem ali vjerovatno je tako bilo unaprijed dogovoreno, dobar back-up stoper. MIslim da smo s ovim zatvorili prelazni rok, mada bih volio Letića jer koliko sam upratio dobio je čiste papire na Koševu, a svakako je najbolje partije i pružao kod nas koje su ga i do reprezenacije dovele, ima to on u sebi još, posebno pod Feđom !
zar nije letic potpisao za radnicki iz nisa nedavno
I ja mislim da je potpisao
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 29 jan 2020, 07:39

drakensang je napisao/la:
28 jan 2020, 16:04
samoOlimpick je napisao/la:
28 jan 2020, 07:41
Samo prinova za sad, ne pojačanje. po meni jedino pojačanje je Pršeš, ostali se trebaju tek dokazat, Radovac posebno!

Možda se požurilo nakon jedne utakmice sa Bihorcem ali vjerovatno je tako bilo unaprijed dogovoreno, dobar back-up stoper. MIslim da smo s ovim zatvorili prelazni rok, mada bih volio Letića jer koliko sam upratio dobio je čiste papire na Koševu, a svakako je najbolje partije i pružao kod nas koje su ga i do reprezenacije dovele, ima to on u sebi još, posebno pod Feđom !
zar nije letic potpisao za radnicki iz nisa nedavno
Nisam upratio, my bad, vjerovatno je onda to to, a možda se moglo sa Skokom probati da nije već prije prekrižen.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la shaman7 » 29 jan 2020, 09:33

Ludilo je uci sa jednim i po bekom u polusezonu. tu bas treba muda imati. Pritom su to Dario i Civic, gdje je drugom prirodnije i bolje igra na def. Veznom. A ako bi Cosica racunao kao beka, onda moze i Manev spica odigrati.

Samo naprijed Fedja

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: minimalist i 22 gosta.