Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja Evropsko Prvenstvo?

Anketa je završila: 14 jan 2020, 19:44.

Hrvatska
8
8%
Španija
10
10%
Njemačka
4
4%
Norveška
23
23%
Francuska
10
10%
Danska
21
21%
Švedska
2
2%
Mađarska
1
1%
Slovenija
5
5%
Neko Drugi
18
18%
 
Ukupno glasova: 102

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Mancini » 28 jan 2020, 13:49

Bundesliga je napisao/la:
28 jan 2020, 11:48
Problem su i jedni i drugi i treci, a i cetvrti koji glasaju za SDA od nezavisnosti na ovamo.
Budućnost je u SDP-u! :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Bundesliga » 28 jan 2020, 14:00

Boli me briga za SDP-om, ali sam uvijek za građansku opciju spram desničarskih stranaka. Evo ja sam Bošnjak, i grozno je i pomisliti da bi me neko diskriminirao samo zato što imam tu etničku pripadnost. A to je svakodnevnica ovdje. To su čisto diskriminatorne grupacije koje favoriziraju jedan narod a drugima onemogućavaju pristup. Teško je živjeti u državi gdje Srbi i Hrvati mrze državu u kojoj su rođeni, u kojoj žive. U kojoj su rođeni njihovi djedovi i pradjedovi, gdje SDA decenijama krade i samo zapošljava podobne i šuruje sa agresorima, gdje predsjednik mrzi svoju državu iz dna duše. Ja ne znam kako se vama da, jedva čekam da odem odavdje. Sorry za off.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la chily-rz » 28 jan 2020, 14:19

marconato je napisao/la:
27 jan 2020, 19:09


Daleko od toga da se moramo mrziti...Samo imamo razlicite poglede i stavove oko nekih, za egzistenciju i zivot, ne tako vaznih pitanja.
Četništvo je za Bošnjake itekako važno pitanje za život i egzistenciju, normalno da nas ugrožava ideologija koja se zasniva na genocidu nad Bošnjacima.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Mancini » 28 jan 2020, 15:21

Bundesliga je napisao/la:
28 jan 2020, 14:00
Boli me briga za SDP-om, ali sam uvijek za građansku opciju spram desničarskih stranaka. Evo ja sam Bošnjak, i grozno je i pomisliti da bi me neko diskriminirao samo zato što imam tu etničku pripadnost. A to je svakodnevnica ovdje. To su čisto diskriminatorne grupacije koje favoriziraju jedan narod a drugima onemogućavaju pristup. Teško je živjeti u državi gdje Srbi i Hrvati mrze državu u kojoj su rođeni, u kojoj žive. U kojoj su rođeni njihovi djedovi i pradjedovi, gdje SDA decenijama krade i samo zapošljava podobne i šuruje sa agresorima, gdje predsjednik mrzi svoju državu iz dna duše. Ja ne znam kako se vama da, jedva čekam da odem odavdje. Sorry za off.
SDA desničarka stranka!? :? Baš me nasmija! :lol:
Vratimo se temi. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la crozla » 28 jan 2020, 19:29

avenija je napisao/la:
28 jan 2020, 11:36
Meni nisu problem cetnici ili ustase koji su sinoc pjevali tiho tece Neretva nema vise mostova na proslavi, meni su problem ovi koji su kao bosanci i bosnjaci i vole Bosnu a podrzavaju najvece neprijatelje i rusitelje Bosne. Taj hamelj i kancer kada uklonemo tad ce biti jasnija situacija.
Ajde, ukloni. Novo je vrijeme, a jos muda nisu.naresla.
Realno, jedini neeuropski narod., nema sanse. Objektivno?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la vest » 28 jan 2020, 23:38

Antipolitika3 je napisao/la:
28 jan 2020, 11:31
vest je napisao/la:
28 jan 2020, 09:57
Porediti bavarce koji su najveci njemacki patrioti i zestoki konzervativci sa seperatistickim falangama u skutoriji je nauka po sebi, svaka ti cast.8
Da pojasnim glavatim hdz krkanu, jedni su ZA Njemacku a drugi su PROTIV BiH. Jedni su za ustavnopravni poredak a drugi glume goste jer svi imaju HR drzavljanstvo, glasaju na HR izborima i gravitiraju ka istoj.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nemam sto dalje sa tobom raspravljat.
Knjigu u ruke
Zasto postoji csu (vladajuca stranka) jedino u bavarskoj, koji je konzervativniji od cdu-a? Zasto je hitler svoj politicki zivot poceo u Muenchenu govorima u pivari?
Zasto nikad bavarca neces odvojit od Njemacke?
Mali cas iz istorije, Njemacka je bila kroz istoriju sarena sa mnostvo pokrajina (Bavarska, Wuerttemberg, Pruska, Saksonija, Vestfalen, Hessen) i za razliku od Francuske se jako kasno ujedinila. Medjutim, svi su oni Deutsche!
To vi i sami znate ali necete to sebi nikada priznati, glumite jude koje su izdali majku Bosnu a i Hercegovinu.
A mogli ste 1992 stajati uz Bosnjake da zajedno gradimo ponosnu BiH koja je svih nas, izabrali ste Karadzica i Milosevica. Sta se moze, odluke donose i posljedice.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Antipolitika3 » 28 jan 2020, 23:50

Bavarska neovisnost – kaže se “poticaj dalekosežnog osamostaljenja” koje bi, sukcesivno, vodilo otcjepljenju od Njemačke – od jučer je politička tema broj jedan u Münchenu iu Berlinu.

Vatru secesionizma, kako dnevnik “Die Welt” titulira bavarsku inicijativu za (još) širom autonomijom, raspirio je Vilfrid Šarnagl, – čuvar pečata bavarske posebnosti. U komentaru za njemački tjednik “Fokus” pozvao je, kaže sunarodnjake, dakle Bavarce, na otcjepljenje od Savezne Republike Njemačke.

Šarnagl, nacionalno politički savjetnik Kršćansko-socijalne unije, sestrinske stranke vladajućih demokršćana Angele Merkel, i dugogodišnji “mentor” legendarnog bavarskog premijera Franza Josefa Straussa pojasnio je, eks katedra, kako bi njegov naum trebao biti realiziran.

“Vrijeme je velikom narodnom referendumu (o otcjepljenju)”, zaključio je i dodao: “Bavarci moraju očuvati svoje suvereno i demokratsko pravo na samoodlučivanje. Dužni su prema sebi, prema povijesti i prema potomcima, da povrate pravo na nacionalno opredjeljenje – izgubljeno u stapanju s umjetnim, nametnutim strukturama savezne države. “

Ideja o otcjepljenju ima duge sjene. Bavarski povjesničari se rado pozivaju na tisućljetnu tradiciju, a radikali među tamošnjim nacionalistima sanjare o “rekonstitucija” Velike Bavarske. U desetom i jedanaestom stoljeću Bavarska je obuhvaćala dijelove današnje Austrije na istoku i jugoistoku, s izuzetkom vojvodstva Babenberger, tada zvanog Marka orijentalis ili ostarih. Uz Tirol, Salzburg, Štajersku i Korušku, Bavarci su upravljali Krajinom (današnja Slovenija) i Istrom. Sjeverno su se u izvjesnim razdobljima trinaestog stoljeća prostirali do Brandenburga, a na zapadu su, uz Rajnu, dopirali do tadašnjih “regija” Nizozemske i Frizija …

Rekonstrukcija Velike Bavarske, naravno, nije predmet današnjih političkih, odnosno separatističkih težnji. Bavarci bi, po Šarnaglu, i ne samo po njemu, bili zadovoljni “malom ali nezavisnom” državnom tvorevinom. Današnja Bavarska, po površini najveća pokrajina, a po broju stanovnika druga po veličini pokrajina Njemačke raspolaže teritorijem od sedamdesetak tisuća četvornih kilometara i broji 12,5 milijuna stanovnika – po Šarnaglu sasvim dovoljno za opstanak u ujedinjenoj Europi, ili mimo nje. “Ako jedna Grčka opstaje u svojoj samostalnosti, ako sa 22 zastupnika u Europskom parlamentu zagovara vlastite interese – zašto to ne bi mogla i Bavarska”, pita Šarnagl.

Prema statističkim podacima iz 2010. godine, naime 0,23 posto Bavaraca otvoreno zagovara otcjepljenje, dok su daljnjih 16 posto stanovnika za “značajno proširenje” postojeće autonomije

Ljudi imaju premijera, vladu svoju, ustav svoj, imat ce ubrzo i svoju granicnu policiju, kakve veze ima Hitler kojeg se svi srame i stide sa povijesti Bavarske ako uzmemo da je Hitler relativno nova povijest?

PS:kad su "moji" ukazivali na Ratka i Karu "tvoji" su govorili nije nas rat ispravi me ako nije istina?
Glupa tema
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la vest » 29 jan 2020, 08:41

Prema statističkim podacima iz 2010. godine, naime 0,23 posto Bavaraca otvoreno zagovara otcjepljenje, dok su daljnjih 16 posto stanovnika za “značajno proširenje” postojeće autonomije.

Hvala.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Rodju
Postovi: 1044
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Rodju » 29 jan 2020, 08:42

Antipolitika3 je napisao/la:
28 jan 2020, 23:50
Bavarska neovisnost – kaže se “poticaj dalekosežnog osamostaljenja” koje bi, sukcesivno, vodilo otcjepljenju od Njemačke – od jučer je politička tema broj jedan u Münchenu iu Berlinu.

Vatru secesionizma, kako dnevnik “Die Welt” titulira bavarsku inicijativu za (još) širom autonomijom, raspirio je Vilfrid Šarnagl, – čuvar pečata bavarske posebnosti. U komentaru za njemački tjednik “Fokus” pozvao je, kaže sunarodnjake, dakle Bavarce, na otcjepljenje od Savezne Republike Njemačke.

Šarnagl, nacionalno politički savjetnik Kršćansko-socijalne unije, sestrinske stranke vladajućih demokršćana Angele Merkel, i dugogodišnji “mentor” legendarnog bavarskog premijera Franza Josefa Straussa pojasnio je, eks katedra, kako bi njegov naum trebao biti realiziran.

“Vrijeme je velikom narodnom referendumu (o otcjepljenju)”, zaključio je i dodao: “Bavarci moraju očuvati svoje suvereno i demokratsko pravo na samoodlučivanje. Dužni su prema sebi, prema povijesti i prema potomcima, da povrate pravo na nacionalno opredjeljenje – izgubljeno u stapanju s umjetnim, nametnutim strukturama savezne države. “

Ideja o otcjepljenju ima duge sjene. Bavarski povjesničari se rado pozivaju na tisućljetnu tradiciju, a radikali među tamošnjim nacionalistima sanjare o “rekonstitucija” Velike Bavarske. U desetom i jedanaestom stoljeću Bavarska je obuhvaćala dijelove današnje Austrije na istoku i jugoistoku, s izuzetkom vojvodstva Babenberger, tada zvanog Marka orijentalis ili ostarih. Uz Tirol, Salzburg, Štajersku i Korušku, Bavarci su upravljali Krajinom (današnja Slovenija) i Istrom. Sjeverno su se u izvjesnim razdobljima trinaestog stoljeća prostirali do Brandenburga, a na zapadu su, uz Rajnu, dopirali do tadašnjih “regija” Nizozemske i Frizija …

Rekonstrukcija Velike Bavarske, naravno, nije predmet današnjih političkih, odnosno separatističkih težnji. Bavarci bi, po Šarnaglu, i ne samo po njemu, bili zadovoljni “malom ali nezavisnom” državnom tvorevinom. Današnja Bavarska, po površini najveća pokrajina, a po broju stanovnika druga po veličini pokrajina Njemačke raspolaže teritorijem od sedamdesetak tisuća četvornih kilometara i broji 12,5 milijuna stanovnika – po Šarnaglu sasvim dovoljno za opstanak u ujedinjenoj Europi, ili mimo nje. “Ako jedna Grčka opstaje u svojoj samostalnosti, ako sa 22 zastupnika u Europskom parlamentu zagovara vlastite interese – zašto to ne bi mogla i Bavarska”, pita Šarnagl.

Prema statističkim podacima iz 2010. godine, naime 0,23 posto Bavaraca otvoreno zagovara otcjepljenje, dok su daljnjih 16 posto stanovnika za “značajno proširenje” postojeće autonomije

Ljudi imaju premijera, vladu svoju, ustav svoj, imat ce ubrzo i svoju granicnu policiju, kakve veze ima Hitler kojeg se svi srame i stide sa povijesti Bavarske ako uzmemo da je Hitler relativno nova povijest?

PS:kad su "moji" ukazivali na Ratka i Karu "tvoji" su govorili nije nas rat ispravi me ako nije istina?
Glupa tema
Nemoj se brukati, a pogotovu ne sa ovim "moji" i "tvoji", kad uopće ne znaš ni što sam, ni ko sam. Pokrij se po glavi.
0,23%, hahahahahaha, kako te nije sramota.
Neke usporedbe su namjerne, to ti još nije jasno?

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la avenija » 29 jan 2020, 11:42

crozla je napisao/la:
28 jan 2020, 19:29
avenija je napisao/la:
28 jan 2020, 11:36
Meni nisu problem cetnici ili ustase koji su sinoc pjevali tiho tece Neretva nema vise mostova na proslavi, meni su problem ovi koji su kao bosanci i bosnjaci i vole Bosnu a podrzavaju najvece neprijatelje i rusitelje Bosne. Taj hamelj i kancer kada uklonemo tad ce biti jasnija situacija.
Ajde, ukloni. Novo je vrijeme, a jos muda nisu.naresla.
Realno, jedini neeuropski narod., nema sanse. Objektivno?
aj ne prdi, iz kamenjara ste u civilizaciju pusteni 96 godine..
Opet kazem niste mi vi problem mi se prvo izmedju sebe prestrojiti i onda svi slozno kada budemo kao jedan kao vi obracunat se sa tom sakom jada, ili fino bez urusavanja drzave sa postovanjem medjusobnim ili konacni obracun jer ne mozemo se ovako patiti jos 50-100 godina. Kakav je to narod koji sportski uspjeh slavi sa pjesmama nema vise mostova aludirajuci da su srusili stari most. Ucite djecu od 5 godina odmah ustasluku, prosle godine onaj mali takodjer slavi sa noz zica..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Wandelanoite » 29 jan 2020, 11:56

Bosnjacima nisu problem Hrvati i Srbi, nama je problem SDA niste ni svjesni kakvi su to kriminalci i kako se pare uzimaju na sve strane i koliko kriminala tu postoji. Između Ratka Mladica i stranke SDA je znak jednakosti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la ASD » 29 jan 2020, 12:44

Pa logično.
Nije im Izviđač kriv što je daleko najbolja škola rukometa u državi.

Da se razumijemo. Ovi igrači iz Hercegovine uzeše srebro na velikom takmičenju.
Jedna velika šteta je što Mirsad Terzić koji je vrhunski igrač u poznim godinama igra prvi put na tom takmičenju. Da igra za neku drugu državu tipa Slovenije ili Hrvatske, igrao bi finale.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Sviuodbranu » 29 jan 2020, 15:31

0 23 posto.....Pazi sada...0.23 posto.....
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Antipolitika3 » 29 jan 2020, 17:15

Sviuodbranu je napisao/la:
29 jan 2020, 15:31
0 23 posto.....Pazi sada...0.23 posto.....
Samo priglup stvor ne vidi da je ocigledna greska u tekstu.
https://www.thelocal.de/20170717/one-in ... ws-bavaria

Posto sumnjam da znate strani jezik imate opciju i prevoda na nas preko googla :bih:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la crozla » 29 jan 2020, 17:29

avenija je napisao/la:
29 jan 2020, 11:42
crozla je napisao/la:
28 jan 2020, 19:29
avenija je napisao/la:
28 jan 2020, 11:36
Meni nisu problem cetnici ili ustase koji su sinoc pjevali tiho tece Neretva nema vise mostova na proslavi, meni su problem ovi koji su kao bosanci i bosnjaci i vole Bosnu a podrzavaju najvece neprijatelje i rusitelje Bosne. Taj hamelj i kancer kada uklonemo tad ce biti jasnija situacija.
Ajde, ukloni. Novo je vrijeme, a jos muda nisu.naresla.
Realno, jedini neeuropski narod., nema sanse. Objektivno?
aj ne prdi, iz kamenjara ste u civilizaciju pusteni 96 godine..
Opet kazem niste mi vi problem mi se prvo izmedju sebe prestrojiti i onda svi slozno kada budemo kao jedan kao vi obracunat se sa tom sakom jada, ili fino bez urusavanja drzave sa postovanjem medjusobnim ili konacni obracun jer ne mozemo se ovako patiti jos 50-100 godina. Kakav je to narod koji sportski uspjeh slavi sa pjesmama nema vise mostova aludirajuci da su srusili stari most. Ucite djecu od 5 godina odmah ustasluku, prosle godine onaj mali takodjer slavi sa noz zica..
Vidoviti, vjeruj kamenjara vidio nisam , geografski si promasil, a ta teznja da budete kao Hrvati je nemoguca misija. Zapravo , uvijek vas okrene neko iz kumrovacke skole. Hebo narod koji zeli suzivot, a najveci uspjeh im izbor hrvatskog clana. Hebiga, iskljucivo su Bosnjaci tukli ljude i na birackim mjestima, pucali na americku ambasadu, sada se pitaj da li Srbi i Hrvati zive uopce.sa.normalnim ljidima? Nis'ste koristi.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Rodju
Postovi: 1044
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Rodju » 29 jan 2020, 17:37

Antipolitika3 je napisao/la:
29 jan 2020, 17:15
Sviuodbranu je napisao/la:
29 jan 2020, 15:31
0 23 posto.....Pazi sada...0.23 posto.....
Samo priglup stvor ne vidi da je ocigledna greska u tekstu.
https://www.thelocal.de/20170717/one-in ... ws-bavaria

Posto sumnjam da znate strani jezik imate opciju i prevoda na nas preko googla :bih:
I dalje se brukaš.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Sviuodbranu » 29 jan 2020, 18:09

Nema vecih svaba nego u Bavarskoj, Njemacka je njima svetinja,a oni su privredni kotac Njemacke.
Dok je recimo zlocinacka tvorevina hb, kao i genocidni entitet kocnica u svemu, a ne kotac.
Velika je razlika i to se ne moze uporediti ali eto fasisti i zlocinci se za slamku hvataju.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Antipolitika3 » 29 jan 2020, 18:50

Sviuodbranu je napisao/la:
29 jan 2020, 18:09
Nema vecih svaba nego u Bavarskoj, Njemacka je njima svetinja,a oni su privredni kotac Njemacke.
Dok je recimo zlocinacka tvorevina hb, kao i genocidni entitet kocnica u svemu, a ne kotac.
Velika je razlika i to se ne moze uporediti ali eto fasisti i zlocinci se za slamku hvataju.
Koliko si glup ne znas niti razliku izmedju svaba i bavaraca :urnebes:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Sviuodbranu » 29 jan 2020, 19:06

E moj neskolovani ustaski isprdku,Bavarska ima status Njemacke pokrajine....
To ti isto da kazes nekom u Teksasu da nije Amerikanac, pljuno bi te covjek. Ali sta zna ustaski podmladak.
Nije, jedan bio u partizanima dedo, nosilac spomenice a drugi u SS diviziji, na staljingradu , jbg :urnebes:
Zadnja izmjena: Sviuodbranu, dana/u 29 jan 2020, 19:14, ukupno mijenjano 3 puta.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Austrija, Norveška i Švedska 2020.

Post Postao/la Antipolitika3 » 29 jan 2020, 19:12

:bow:
Sviuodbranu je napisao/la:
29 jan 2020, 19:06
E moj neskolovani ustaski isprdku

Garant dedo bio u ustasama pa ti svaka druga rijec ustasa.



Glup si
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.