FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54384
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 feb 2020, 17:40


:opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1568
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 04 feb 2020, 17:43

MortemHz je napisao/la:
04 feb 2020, 17:38
Laže onaj mali sa Sedrenika hajmo spavat
:rol: :rol: :rol:
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 04 feb 2020, 17:45

Zip je napisao/la:
04 feb 2020, 13:57
Napapijri je napisao/la:
04 feb 2020, 13:50
Evo Aksentijevic vratio dugovani novac i uklonio prepreke za suspenziju. Ostaje u Srbiji, tacnije u sadasnjem klubu.
OOoooo papiru, dobrodosao nazad na forum u ove teske dane :kafa:
Pa nisam nigdje ni isao, cak sta vise, bio sam podjednako ukljucen, kao sto sam podjednako i zalostan zbog Izeta. Ali, kao sto sam tad rekao, ponavljam i sad: produzenje Lazica i desni bek bi me vise obradovalo od Izeta.
Zadnja izmjena: Napapijri, dana/u 04 feb 2020, 17:48, ukupno mijenjano 1 put.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Boedo
Postovi: 25
Pridružen/a: 18 feb 2019, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Boedo » 04 feb 2020, 17:46

Da vas prvo sve pozdravim. Bilo je lijepo čitati forum zadjih nekoliko dana. Došao Izet ili ne, drago mi je da pregovaramo s takvim igračima. Porast će nam sad apetiti pravo hahaha.

Mogli smo i po Ibiševića krenuti :D

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 04 feb 2020, 17:51

Meni je samo bezveze od nase uprave ako je vec davno zavrseno sa Hajrovicem sto nisu to objavili na stranici, ig fb bilo gdje.. Ne znam ima li Hadzic neki profil bilo gdje.. Mogo je fino napisati pokusali smo sa njim nije pristao na uslove.. I to je to .. A ne da se mi nadamo bezzze. Jedino ako nije propalo to tek sinoc nekad...mada cisto sumnjam to mi je jedino trenutno glupo kod uprave.. Mogli su se samo javit na bilo koji nacin da nisu s njim nista dog..da jesu/nisu u kontaktu.. A nema sanse da ove spekulacije o njemu nisu stigle i do njih..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5836
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 04 feb 2020, 17:52

Ako smo pregovarali sa izetom to je znak da nismo sirotinja i da se gleda gdje se pare trose, a ako nisu onda bar znamo da gospodin i onaj mali sa sedrenika nemaju zdrave izvore

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54384
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 feb 2020, 17:54

Pitar6785 je napisao/la:
04 feb 2020, 17:52
Ako smo pregovarali sa izetom to je znak da nismo sirotinja i da se gleda gdje se pare trose, a ako nisu onda bar znamo da gospodin i onaj mali sa sedrenika nemaju zdrave izvore
:rol: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ledesma
Postovi: 5006
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 04 feb 2020, 17:56

De ljudi bolan nismo ni pregovarali s njim, sta vam je???

Pa vidis kako hladno odbijajo i to prije 5 dana njegova zena negirala da nije bilo nikakvih kontakata. Cija je to patka pojma nemam. Nit je moguce nit je realno nit je izvodljivo!!!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 feb 2020, 17:57

Zagor je napisao/la:
04 feb 2020, 17:51
Meni je samo bezveze od nase uprave ako je vec davno zavrseno sa Hajrovicem sto nisu to objavili na stranici, ig fb bilo gdje.. Ne znam ima li Hadzic neki profil bilo gdje.. Mogo je fino napisati pokusali smo sa njim nije pristao na uslove.. I to je to .. A ne da se mi nadamo bezzze. Jedino ako nije propalo to tek sinoc nekad...mada cisto sumnjam to mi je jedino trenutno glupo kod uprave.. Mogli su se samo javit na bilo koji nacin da nisu s njim nista dog..da jesu/nisu u kontaktu.. A nema sanse da ove spekulacije o njemu nisu stigle i do njih..
Pa vjerovatno je baš sinoć propalo, jer bi neko ranije kontaktirao ili Izeta ili menadžera, pa bi demantovao.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 04 feb 2020, 17:58

Daj da se strpimo malo. Da vidimo slijedeci potez. Neko je spomenio zagreb (sastqnak) i guzinu u istri. I guzina je u istru otisao. Ostaje da vidimo sta ce bit od svega. Da je neka glupost savno bi bilo demantovano od naseg kluba ili nekog drugog opeet ina vremena i igraca. Daj da vidimo sta ce biti. Bezveze one kerove slusati i primat se na njihovo jer im je **** umrlo u njima od straha. Zbog ovog nek oni uzivaju o pojacannima uz celika nakih fuzionara i slicno. Opusteno ba ko crna zemlja smo i sad jaki.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 04 feb 2020, 17:59

slika
Pregovarali i pri kraju je bilo, do Dinama je :kafa:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 04 feb 2020, 17:59

Zagor je napisao/la:
04 feb 2020, 17:51
Meni je samo bezveze od nase uprave ako je vec davno zavrseno sa Hajrovicem sto nisu to objavili na stranici, ig fb bilo gdje.. Ne znam ima li Hadzic neki profil bilo gdje.. Mogo je fino napisati pokusali smo sa njim nije pristao na uslove.. I to je to .. A ne da se mi nadamo bezzze. Jedino ako nije propalo to tek sinoc nekad...mada cisto sumnjam to mi je jedino trenutno glupo kod uprave.. Mogli su se samo javit na bilo koji nacin da nisu s njim nista dog..da jesu/nisu u kontaktu.. A nema sanse da ove spekulacije o njemu nisu stigle i do njih..
Da je Hadzic rekao da pregovaramo sa njim, pa se nisu dogovoili... Pa onda bi bilo oke da objasni.
Ovako smo mi dobili info od forumasa, bila provjerana ili ne informacija, mi smo je dobili na forumu.... Kakve veze ima Hadzic ili bilo ko sa forumom i da se pravda...
Mozda lik nije ni pricao sa njim...itd...

Tako da nema potrebe da se pravdaju...
Pa i Barca i Neymar su pregovarali prosle godine, pa nikom nista... Zivot ide dalje.. ako nije on, bit ce neko drugi...

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 04 feb 2020, 18:01

skoroalen je napisao/la:
04 feb 2020, 17:57
Zagor je napisao/la:
04 feb 2020, 17:51
Meni je samo bezveze od nase uprave ako je vec davno zavrseno sa Hajrovicem sto nisu to objavili na stranici, ig fb bilo gdje.. Ne znam ima li Hadzic neki profil bilo gdje.. Mogo je fino napisati pokusali smo sa njim nije pristao na uslove.. I to je to .. A ne da se mi nadamo bezzze. Jedino ako nije propalo to tek sinoc nekad...mada cisto sumnjam to mi je jedino trenutno glupo kod uprave.. Mogli su se samo javit na bilo koji nacin da nisu s njim nista dog..da jesu/nisu u kontaktu.. A nema sanse da ove spekulacije o njemu nisu stigle i do njih..
Pa vjerovatno je baš sinoć propalo, jer bi neko ranije kontaktirao ili Izeta ili menadžera, pa bi demantovao.
Jes, al brate par forumasa pise da je to cak propalo prije 20 dana..da su ga nasi kontaktirali da je vec sad propalo to.. Zato kazem nemam pojma nemamo nikakve zvanicne info sem njegovog menadzera i on sto je potvrdio i to su napisali poslije pisanja one fb stranice da je potpiso vec kao.. Ovi nasi se nista nisu oglasili po tom pitanju a mislim da su trebali makar na stori na fb da postave sta ih kosta
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 04 feb 2020, 18:01

Benkara21 je napisao/la:
04 feb 2020, 17:59
slika
Pregovarali i pri kraju je bilo, do Dinama je :kafa:
Koji mu je broj :kafa:

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 04 feb 2020, 18:02

Zip je napisao/la:
04 feb 2020, 18:01
Benkara21 je napisao/la:
04 feb 2020, 17:59
slika
Pregovarali i pri kraju je bilo, do Dinama je :kafa:
Koji mu je broj :kafa:
Tri trojčice, dvije dvojčice
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

fks74
Postovi: 9266
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 04 feb 2020, 18:05

Manite se Izeta i posudbe. Treba nam lijevi bek, extra klase. Ne ocekujte od Pidre nista a zamjene mu nema.

Avatar
Boedo
Postovi: 25
Pridružen/a: 18 feb 2019, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Boedo » 04 feb 2020, 18:07

Ja vjerujem da se pregovaralo, jer realno i neke pouzdanije osobe su pisale o tome. A i sasvim je realno. Mislim da imamo para a i njemu bi odgovaralo jer pretpostavljam da mu je reprezentacija cilj. Šta je bilo u međuvremenu, to ne znam. Izgleda da je Kanarinac na početku priprema bio u pravu kad je rekao da se strpimo jer pregovaramo sa kvalitetnijim igračima :D

Avatar
Pantelija
Postovi: 12907
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 04 feb 2020, 18:08

Nabijem na ku. rac svakog debilna koji se javlja igracima ili djevojci zeni igraca s kojima pregovaramo. Sve vam seljački je. bem imate li imalo dostojanstva selo vam j. bem seljacku.

Zamisli kakav mozak moras biti i debil da pises nekome eee hoxel Izet kod nas... Hoce ti mamu je. bat.

Kakva smo mi seljadija
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 04 feb 2020, 18:11

Eto baš će nekom nepoznatom Izetova žena reć "jest, dolazi vam Izet, javi svima.". :rol:
Pa bolan, ja s Dženisom iz Želje sto kafa popio, kad je išao iz Želje samo mu roditelji znali gdje će. Mi ga pitamo, odgovor uvijek "ma kud ću, ostajem". Sutra bum, Dženis u Češkoj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 04 feb 2020, 18:12

Emir Hadzic pravi Hordas, vodi se parolom Mi nikad odustati necemo ! Ima jos dana za promjenu :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, Mocvara1991 i 82 gosta.