AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 feb 2020, 08:55

Apsolutno se slažem za ovu trenersku konstatciju. Možda bih samo dodao Sedorfa tu negdje u rangu sa Genarom, prije svega jer je ostao nedorecen u svom kratkom trenerskom mandatu.

Ostalo nije vrijedno spomena..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 feb 2020, 09:38

Ma i ti mitovi o Seedorfu kao dobrom treneru su smiješni, za šta je dovoljno pogledati dosadašnju trenersku karijeru. Nama je donio samo malo pozitivnog šoka, ali ne može ni u istu rečenicu uz Gatusa.

Pa čovjek je imao samo tri angažmana poslije Milana (a od toga je već šest godina prošlo) i nakon svakog je šutnut kroz polusezonu zbog katastrofalnih rezultata. Iz Kine ga smjenili nakon par mjeseci, sa Deportivom ispao uz dvije pobjede u šesnaest mečeva, sa Kamerunom na afričkom kupu poslije loše grupne faze.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 feb 2020, 10:18

Ja sam mislio u kontekstu Milana, a nisam ga pratio poslije u njegovoj trenerskoj karijeri. Upravo zbog tog pozitivnog šoka koji je donio u tom trenutku smatram da je ostao nedorecen.

Kasnije ko zna sta bi bilo, al pretpostavljam posto u klubu pušu neke čudne struje (posebno tad) da bi završio u istom košu kanti kao Inzhagi, Broki, Miha, Rino, Giampaolo.. Cirkus..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 feb 2020, 13:54

I da je ostao, ne bi bilo ništa jer vidiš da je nikakav trener.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 08 feb 2020, 15:38

Roma očajna, Atalanta je i dalje samo provincijska ekipa, i opet dolazimo u onaj dio sezone kad se jasno vidi koliko je Milan ukenjao sa pogrešnim trenerom, i da su lagano mogli se dočepati LPa.. Kako te jedna ili dvije pogrešne odluke tokom ljeta, mogu koštati LPa a i 50-60M eura i ogromnog koraka ka naprijed.

Roma sinoć kiksala, Atalanta evo gubi. Ali to ništa ne znači, kad će i Milan sutra dobro biti natamburan.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
milanist
Postovi: 12060
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 feb 2020, 16:59

Kako provincijska ljudi izuse pola lige sa 5+ golova razlike
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2020, 18:57

Svi će kikasti do kraja, a mi najviše :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 08 feb 2020, 22:03

milanist je napisao/la:
08 feb 2020, 16:59
Kako provincijska ljudi izuse pola lige sa 5+ golova razlike
To što su pregazili u tom trenutku smiješni Milan. Ne čini ih gigantom, niti velikom ekipom. Oni i dalje ostaju klub iz provincije i uvijek će to biti. Nije nikakvo čudo što igrali kad napuste Bergamo postanu neprepoznatljivi. Jer u Atalanti nemaju pritisak koji imaju kad odu u Milan, Inter ili Juve.

Kao što Pirlo reče :" Ako nakon prvih zvižduka izgubiš moral i samopouzdanje, nisi nikakav veliki igrač, niti ćeš biti."
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2020, 22:34

Ispade onaj remi sa Veronom još i dobar rezultat :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 feb 2020, 22:39

Mi se žalili, a haman smo i dobro prošli sa ova 4 boda iz dvomeča. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2020, 22:48

Još smo mi prošli vikend bili relativno osakaćeni izostancima, a izvukli smo bod :mrgreen:

Mada, treba biti realan pa reći da Amrabat nije dobio crveni, mi bi vjerovatno izgubili onu utakmicu al' nije ni bitno sada :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16634
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 feb 2020, 23:18

Ljudi moji mi nismo dobili Inter kao gosti ima 10 godina, zadnji put je to bilo kad je bas Zlatan dao onaj gol 0-1,jel vrijeme da ih dobijemo :)

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 feb 2020, 23:24

Ponovo je Ibra tu, ponovo postoji nada. Uz povratak njega, Benacera i Contia se imam pravo nadati dobroj tekmi i rezultatu. Par proslih utakmica, ne ubrajam zadnju protiv Verone, momci pokazuju karakter i borbu do losljednje sekunde i tada i rezultat ne izostaje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 feb 2020, 23:46

E ja mi igrača, 38godišnji roviti Ibra koji je jedva spreman za utakmicu i Conti. Easy win, sad nas više ništa ne može zaustaviti. :mrgreen:


Pioli se spametovao pa će sutra koristiti 4141 formaciju, jer bi nas u suprotnom zgazili nogama.
Mada se ionako ničemu nadam, al' eto, bar da se ne obrukamo kao u prethodna 2-3 derbija. Nije problem ni izgubiti, ali ne mogu one pichkaste igre i skidanje gaća prije nego što je utakmica i počela što u zadnje vrijeme redovno pokazujemo sa njima.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 feb 2020, 23:52

rope11 je napisao/la:
08 feb 2020, 23:46
E ja mi igrača, 38godišnji roviti Ibra koji je jedva spreman za utakmicu i Conti. Easy win, sad nas više ništa ne može zaustaviti. :mrgreen:


Pioli se spametovao pa će sutra koristiti 4141 formaciju, jer bi nas u suprotnom zgazili nogama.
Mada se ionako ničemu nadam, al' eto, bar da se ne obrukamo kao u prethodna 2-3 derbija. Nije problem ni izgubiti, ali ne mogu one pichkaste igre i skidanje gaća prije nego što je utakmica i počela što u zadnje vrijeme redovno pokazujemo sa njima.
Ko će mu igrati?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 feb 2020, 23:57

Upravo jer se nista ne ocekuje, a momci sa Ibrom giju do zadnje sekunde, tu lezi nada. Samo pozitivno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 feb 2020, 00:22

Raonffa je napisao/la:
08 feb 2020, 23:52


Ko će mu igrati?
Ako bude kako je najavljeno, Hakan kao desetka i Rebić kao krilo. Ovo ostalo klasika.

Za Ibru će se znati hoće li igrati tek nekoliko sati prije utakmice, eto u kakvom je fizičkom stanju. Čak bih ga radije i ostavio na klupi, pa da kasnije uđe, ali vjerujem da će tražiti da igra ako bude spreman.
Napravilo se sranje što se dovelo u situaciju da se uzdaš u jednog jedinog napadača, koji je na pragu penzije. Mislio sam da Leao može pokriti tu poziciju, ali on je evidentno više SS/krilo nego što je devetka.


Ma nije se ni zadnju sezonu-dvije puno očekivalo, pa se svejedno gubilo i igralo loše, što mi teže pada od samog rezultata. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 09 feb 2020, 00:32

Krunić povrijeđen e jbm ti....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 09 feb 2020, 01:28

Provincijska ekipa? Prošla CL grupu, redovno daju 3+ gola, igraju atomski fudbal uspoređeno sa Milanom.

Milan? Obrukao se u EL grupi sa Betisom i Olympiakosom, Arsenal nas razmontirao 0-2 na San Siru, toliko su nas ubili u pojam da smo svi mi koji smo došli na Emirates očekivali "samo da se ne obrukaju". Atalanta-Milan 5 - 0. Namiriše Parmu isto tako, a utrpaše 7 komada Torinu. Milanu je trebalo 20 kola da zabiju toliko golova :urnebes: :urnebes: :urnebes:

U njih prosječni fudbaler tipa Iličić leti, zabija, asistira - a u nas fudbaleri puno zvučnijih imena, Suso i Hakan - izgledaju kao amateri.

Derbi della Madonnina? Ne pamtim kad smo zadnji put stvorili ozbiljnu šansu protiv Intera, vidim tijesan poraz sutra, golom razlike. I to samo zahvaljujući lošoj formi Conteovih aduta, te najavljene formacije 4-1-4-1. Bude li ipak kao protiv Verone ili Atalante, ne gine nam 3ca sutra. No, derbi je derbi, nek nas pozitivno iznenade crvenocrni paćenici :mrgreen:

Fun fact: Lukaku sam dao 16 golova, a svi trenutni igrači Milana ukupno 17 golova ove sezone :kafa:

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 09 feb 2020, 12:07

Kakvi mozgovi, ostavili djeda kao jedinu opciju u napadu.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.