Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Denchi » 10 feb 2020, 13:18

Od tih 4 jedino bi Koljic bio opcija da je zdrav.....
Hodzic moze zamjenit viscu poziciono a sam u spicu moze 5 tekmi zaredom igrati tesko moze ista.....

Djuric i Kenan su bolje opcije prije njega za samog napadaca.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 feb 2020, 14:55

kerimatomic1921 je napisao/la:
10 feb 2020, 11:21
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
08 feb 2020, 21:03
FoxMulder je napisao/la:
08 feb 2020, 21:00


e čuj Grbavički lobi
Grbavicki ,Kosevski isto je to sve.
Ti si prijatelju bolestan momak. Ali jako jako bolestan. Gledam samo kakve gluposti valjas, pa ti si slucaj za psihijatrije.
Kuci sjedis u poderanim gacama, jedes cips i laprdas ovdje na momka koji je ostvario vrlo vrlo pristojnu karijeru, a mozda mu se smijesi i trensfer karijere. Osvajao je titule gdje god da je igrao, cesto i bio najbolji strijelac u tim istim ligama, igrao za reprezentaciju svoje domovine pa i tu postigao koji pogodak. trenutno zaradjuje preko 800.000 eura godisnje, i ti se uhvatio njega ne zna pa ne zna. Pogledaj momku golove koje je postizao, sve ce ti se samo reci. Sad ti hoces da kazes da su madjari budale jer ga toliko placaju - jeste eto ti si pametan a madjari su budale i imbecili.

Ko zna armina zna s kakvom je budalom od menadjera kuburio godinama. Samo da je svoju karijeru dao u ruke mamicu on bi prije 4 godine, kada je bio 2 strijelac hnl-a otisao za 10 milion u italiju. Nesrece se dogadjaju i to je jedan od razloga sto je trenutno u madjarskoj a ne ligi petice. Poredis ga sa koljicem i prevljakom koji su kombinovano dali ukupno po 20 golova u karijeri. smijesan si, pravi si klaun.
Ovdje se iskljucivo prica u kontekstu Fudbalske reprezentacije BiH a ne njegovi uspjesi, naravno da je za sebe uspješan i nemaš ti meni šta nabrajati šta je on radio jer ga pratim sve ove godine. Haj nakon sto me izvrijedjas da me pobijes argumentima vec mi pricas o njegovoj plati, i sto je osvojio jednom ligu sa Zeljom i Dinamom koji to redovno radi, ko je ovdje ustvari bolestan? Epoha u DInamu se katastrofalno zavrsila i dokaz toga je transfer u Madjarsku ligu gdje su igrali propaliteti poput Asmira Suljica.


"a mozda mu se smijesi i trensfer karijere"
hajde eto da vidimo na ljeto gdje ce zavrsiti, jer neznalica poput tebe ne razumije da iz te lige niko nikakav transfer ne napravi.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tristan10 » 10 feb 2020, 15:03

Meni je totalno nebitno koliko on zaradjuje u Vidi. Mislim super za njega. Nije to neki argument u kontekstu A reprezentacije. Cinjenica je ta da je postao 3 izbor u Dinamu i zato su ga i prodali. To je bilo tad kad je Dinamo ispalo od Skendije u kval pa su ekipu pojacali. I ja jedva cekam da vidim taj transfer u Serie A, i da tamo igra. Sad kako vidim i ima dobru agenciju, tako da nema vise izgovora. Ovo spominjanje Koljica koji je jos dosta manje napravio u karijeri je smijesno. Generalno kriterije su nam dosta niske. Nije nikako uspjeh igrati u Madjarskoj ili Ruminiji kad imas 24-25 godina.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 feb 2020, 15:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 10 feb 2020, 15:09

Zarađuje 800 hiljada eura, dakle ima kvaliteta za reprezentaciju :rol:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DrFilgud » 10 feb 2020, 15:22

Vucevich je napisao/la:
10 feb 2020, 15:09
Zarađuje 800 hiljada eura, dakle ima kvaliteta za reprezentaciju :rol:
Brate sramota je da imamo u reprezentaciji igrace, koji zaradjuju manje od pola miliona eura.
Da je najveci talenat, ne bi smio dobiti poziv. :stop:

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la kerimatomic1921 » 10 feb 2020, 15:52

Dobro Ara ne valja, bolji su koljic i prevljak. Pogotovo za reprezentaciju.
Demirovic je odlican igrac, bez daljnjeg.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Denchi » 10 feb 2020, 15:55

Koljić vrh igrač realno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tristan10 » 10 feb 2020, 16:11

kerimatomic1921 je napisao/la:
10 feb 2020, 15:52
Dobro Ara ne valja, bolji su koljic i prevljak. Pogotovo za reprezentaciju.
Demirovic je odlican igrac, bez daljnjeg.
I Bajic je vise napravio od Koljica. Zato i ne razumijem bas to nazor guranje. Koljic je level Irfana Hadzica. Preljvaka ja isto trenutno ne vidim kao neku opciju. Ima potencijal, ali nije za A reprezentacije dok vise ne pokaze u kontinuitetu.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 10 feb 2020, 16:15, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 feb 2020, 16:12

Prevljak i Koljic su slican tip profila napadaca Edinu, medjutim Prevljak je cisti poacher i nece okolo trckarat kao sto ce to Hodzic ili Demirovic raditi. Mozda jedan od njih dobije poziv uzimajuci u obzir da Bajic, Milosevic, Hajradinovic etc nece dobiti pozive.

Jako je bitno da Bajevic nadje adekvatnog napadaca za baraz koji ce igrati, jer ukoliko budemo vodili protiv S.Irske dva/tri razlike, bilo bi dobro ranije zamijeniti bitne igrace. Steta sto se Krunic povrijedio jer rotacija ce biti oslabljena u veznom redu.

Bajevic ce najvjerovatnije pozvati Hodzica, i on ce igrati kao drugi napadac Edinu ako bude igrao sa dvojicom napadaca. Jer Demirovic nema ni jedan seniorski nastup za reprezentaciju i realno je da iskusniji igrac igra utakmice baraza (zato su Hodzica i ubacili zadnje tri utakmice, kako bi bio spreman za baraz).

Sto se Koljica tice, kada je tek stigao u Craiovu igrao je nevjerovatno, sve je posjedovao i skok igru i hold up igru, brzinu i zavrsnicu. Steta sto su ga povrede pomele.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 10 feb 2020, 16:16

Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:11
I Bajic je vise napravio od Koljica. Zato i ne razumijem bas to nazor guranje. Koljic je level Irfana Hadzica. Preljvaka ja isto trenutno ne vidim kao neku opciju. Ima potencijal, ali nije za A reprezentacije dok vise ne pokaze u kontinuitetu.
Koljić ima previše problema s tim povredama da bi ikad napravio ozbiljnu karijeru, da ih nije imao mislim da bi sada igrao u top 10 ligi, ali je staklen...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tristan10 » 10 feb 2020, 16:19

Vucevich je napisao/la:
10 feb 2020, 16:16
Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:11
I Bajic je vise napravio od Koljica. Zato i ne razumijem bas to nazor guranje. Koljic je level Irfana Hadzica. Preljvaka ja isto trenutno ne vidim kao neku opciju. Ima potencijal, ali nije za A reprezentacije dok vise ne pokaze u kontinuitetu.
Koljić ima previše problema s tim povredama da bi ikad napravio ozbiljnu karijeru, da ih nije imao mislim da bi sada igrao u top 10 ligi, ali je staklen...
Moze biti. Ja ga se sjecam iz BiHPL gdje je nabijao statistiku kod Petar Pele Jelic. Ali moze biti da ima kvalitet za vise, samo ja to nisam npr vidio na onoj Americkoj Turneji.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 10 feb 2020, 16:23

Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:19
Moze biti. Ja ga se sjecam iz BiHPL gdje je nabijao statistiku kod Petar Pele Jelic. Ali moze biti da ima kvalitet za vise, samo ja to nisam npr vidio na onoj Americkoj Turneji.
Na pocetku prosle sezone je bio brutalan, ali ce on za par mjeseci napunit 25 godina i jos luta po Rumuniji tako da ne vidim da moze nesto znacajnije napraviti u ostatku karijere

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Denchi » 10 feb 2020, 16:23

Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:19

Moze biti. Ja ga se sjecam iz BiHPL gdje je nabijao statistiku kod Petar Pele Jelic. Ali moze biti da ima kvalitet za vise, samo ja to nisam npr vidio na onoj Americkoj Turneji.
Robijevoj?
mislim da nije igrao puno možda s klupe kratko, Ahmetović počinjao...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tristan10 » 10 feb 2020, 16:30

Denchi je napisao/la:
10 feb 2020, 16:23
Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:19

Moze biti. Ja ga se sjecam iz BiHPL gdje je nabijao statistiku kod Petar Pele Jelic. Ali moze biti da ima kvalitet za vise, samo ja to nisam npr vidio na onoj Americkoj Turneji.
Robijevoj?
mislim da nije igrao puno možda s klupe kratko, Ahmetović počinjao...
Ne vidim da je ista napravio da je vrijedan spomena u kontekstu A reprezentacije. Ako se vec cilja takva vrsta napadaca onda je Milan Djuric bolji. Igra u boljoj ligi, u boljoj je formi. Sve je fakticki na njegovoj strani.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Denchi » 10 feb 2020, 16:42

Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:30
Denchi je napisao/la:
10 feb 2020, 16:23
Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:19

Moze biti. Ja ga se sjecam iz BiHPL gdje je nabijao statistiku kod Petar Pele Jelic. Ali moze biti da ima kvalitet za vise, samo ja to nisam npr vidio na onoj Americkoj Turneji.
Robijevoj?
mislim da nije igrao puno možda s klupe kratko, Ahmetović počinjao...
Ne vidim da je ista napravio da je vrijedan spomena u kontekstu A reprezentacije. Ako se vec cilja takva vrsta napadaca onda je Milan Djuric bolji. Igra u boljoj ligi, u boljoj je formi. Sve je fakticki na njegovoj strani.
Koljić je ozlijeđen kralju, ako o njemu pričaš?
Đurić i Kenan su prvi i drugi pik iza Džeke u tom se slažem apsolutno...
Koljić, međutim kad je zdrav i u formi najbolji cjelokupno i najsvestraniji fudbaler od svih ostalih BH centralnih napadača...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Drape » 10 feb 2020, 16:43

Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:30
Ne vidim da je ista napravio da je vrijedan spomena u kontekstu A reprezentacije. Ako se vec cilja takva vrsta napadaca onda je Milan Djuric bolji. Igra u boljoj ligi, u boljoj je formi. Sve je fakticki na njegovoj strani.
Nisu ista vrsta napadača, Đurić je igrač skoka i peterca ali je dokazao da ono što zna raditi može raditi i kad reprezentacija BiH igra pod pritiskom važne utakmice u kvalifikacijama kao protiv Velsa i Kipra. Koljić je davao i golove sa 20 metara, čak i iz slobodnih udaraca, nije još uvijek dokazao da to može raditi i na većem nivou fudbala a zbog ovoliko povreda možda i neće imati priliku.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tristan10 » 10 feb 2020, 16:50

Denchi je napisao/la:
10 feb 2020, 16:42
Tristan10 je napisao/la:
10 feb 2020, 16:30
Denchi je napisao/la:
10 feb 2020, 16:23


Robijevoj?
mislim da nije igrao puno možda s klupe kratko, Ahmetović počinjao...
Ne vidim da je ista napravio da je vrijedan spomena u kontekstu A reprezentacije. Ako se vec cilja takva vrsta napadaca onda je Milan Djuric bolji. Igra u boljoj ligi, u boljoj je formi. Sve je fakticki na njegovoj strani.
Koljić je ozlijeđen kralju, ako o njemu pričaš?
Đurić i Kenan su prvi i drugi pik iza Džeke u tom se slažem apsolutno...
Koljić, međutim kad je zdrav i u formi najbolji cjelokupno i najsvestraniji fudbaler od svih ostalih BH centralnih napadača...
Koji Kenan? Kodro, daleko najgora investicija Kopenhagena ne znam koliko godina i nigdje se nije zadrzao. Kad neko ne zna, onda ne zna. A Koljic neka nesto pokaze u kontinuitetu, super. Mi pricamo o BiHPL i Rumunskoj ligi.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Denchi » 10 feb 2020, 16:53

? što pričate o BiHPL
niko od njih ne igra ovdje?
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 10 feb 2020, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Tili » 10 feb 2020, 17:18

Denchi je napisao/la:
10 feb 2020, 15:55
Koljić vrh igrač realno
Od ovog ofucanog truhlog panja je deset puta bolji napadac helem nije tesko biti
:kafa:
:kafa:
:kafa:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 11 feb 2020, 19:44

Kako je moguće da je opet klupiran nakon 2 gola u 2 utakmice, nešto mu fali u glavi.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.