Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 18 feb 2020, 21:50

IlCapitano je napisao/la:
18 feb 2020, 21:46
Razumijem ja frustracije, ali sramotite se s tim stvarima. Pogba je bio vrhunski vezni igrač u svakom smislu prije dolaska u United. Bez Pirla, bez Vidala, bez Teveza u zadnjoj godini u Juventusu pokidao sezonu, bio glavni i najbolji igrač.

I ako ode u zdravu sredinu biće opet.
I pokazao je da je vrhunski igrac, stagnira od dolaska.

I uvijek see krio iza boljih igraca. Kako u repci tako I u Juveu. Solidan igrac ali nista vise od toga.

Eto vam ga rado, pa neka postane najbolji veznjak na svijetu samo da ga vise ne gledam. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la IlCapitano » 18 feb 2020, 21:53

Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:50
IlCapitano je napisao/la:
18 feb 2020, 21:46
Razumijem ja frustracije, ali sramotite se s tim stvarima. Pogba je bio vrhunski vezni igrač u svakom smislu prije dolaska u United. Bez Pirla, bez Vidala, bez Teveza u zadnjoj godini u Juventusu pokidao sezonu, bio glavni i najbolji igrač.

I ako ode u zdravu sredinu biće opet.
I pokazao je da je vrhunski igrac, stagnira od dolaska.

I uvijek see krio iza boljih igraca. Kako u repci tako I u Juveu. Solidan igrac ali nista vise od toga.

Eto vam ga rado, pa neka postane najbolji veznjak na svijetu samo da ga vise ne gledam. :D
Ne znam ja šta je on pokazao u Unitedu, znam šta je u Juventusu. Govorim za taj dio što pokušavate oblatiti i njegove igre u Juventusu kao zasluge drugih što apsolutno nije tačno.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 18 feb 2020, 21:59

Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 feb 2020, 22:02

Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:59
Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
Jedva cekam trenutak kada ce navijaci drugog kluba uzivati u k.urcobolji te maskote i promjeni frizure svako 10 dana :njanjanja: :thumbup:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Zonked » 18 feb 2020, 22:37

IlCapitano je napisao/la:
18 feb 2020, 21:53
Ne znam ja šta je on pokazao u Unitedu, znam šta je u Juventusu. Govorim za taj dio što pokušavate oblatiti i njegove igre u Juventusu kao zasluge drugih što apsolutno nije tačno.
Da se ne lazemo on je klasa kao igrac i kad ima "svoj dan" nema tog protivnickog igraca na terenu koji mu moze parirati ali i je isto tako problem sto ima dana kad ga nadigra i Championship igrac ali i sve to mozemo staviti na stranu ono sto je njegov najveci minus je sto nema karakter lik se evo vec 3g krije iza izjava agenta i brata

Mislim Raiola zastupa i Zlatana pa nisam vidio da mu se mjesao tokom ovih godina gdje god da je igrao a zasto zato sto Zlatan zna sta hoce u zivotu i karijeri i ne treba mu glasnogovornik da prica njegova osjecanja svako 10 dana a ovaj ne zna gdje udara sve misli da su se svi urotili protiv njega i da jedino on zna igrati fudbal u Unitedu

Druga stvar je bila u Juventusu on je bio dijete bez nekih odgovornosti na terenu znalo se ko ce biti kritikovan za lose igre ekipe on sigurno nije bio jedan od njih a u Unitedu pa sta je on mislio nakon potrosenih €105m na njega da ce i dalje prolaziti ispod radara problem je sto se on ne zna nositi s pritiskom i odgovornosti

Sta on misli da ce eventualni povratak u Juve ili odlazak u neki drugi veliki klub biti bez pritiska ne nego ce mu biti jos gore jer navijaci na OT su bez konkurencije najstrpljiviji u Evropi bilo gdje drugo bi mu nakon pola godine navijaci yebali sve po spisku da vuce ovaku pricu po medijima kao sto rade on i Raiola vec 3g
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 18 feb 2020, 23:55

Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:59
Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
Odigraj kup yebote Pogba

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Osim13 » 19 feb 2020, 00:03

Belmin6 je napisao/la:
18 feb 2020, 23:55
Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:59
Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
Odigraj kup yebote Pogba
:rol: :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 19 feb 2020, 06:46

Belmin6 je napisao/la:
18 feb 2020, 23:55
Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:59
Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
Odigraj kup yebote Pogba
:tokralju: :rol:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 19 feb 2020, 11:48

Rooney88 je napisao/la:
19 feb 2020, 06:46
Belmin6 je napisao/la:
18 feb 2020, 23:55
Rooney88 je napisao/la:
18 feb 2020, 21:59
Malo pretjerujem, nije on bio katastrofa u Juveu kao u Unitedu. Ali United mu je bio test a Juve odskocna daska, u danasnjem kontekstu. Tamo gdje je trebao dokazati da stvarno vrijedi je pao. Hoce li se vratiti? Nemam pojma. Jedino sto znam da bih volio da ode i sa svojim agentom bude tudji problem.

Samo cijena nije realna. Nema Juve love kao Real ili Eenglezi ali moze platiti, samo tesko da mu mogu dati neku bajnu platu i 100+ milki. Pa ne vode Juventus budale kao United.
Odigraj kup yebote Pogba
:tokralju: :rol:
Ionako ćete izgubit :tokralju:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 19 feb 2020, 13:26

Ne znam zašto se javljaju navijači kluba iz 4. lige :tralala:

Pogba mora ići, nema zdrave sredine sa takvim kao on i ovim njegovim menadžerom, ****. Ako ti ego ne dozvoljava da budeš u službi kluba, a misliš samo o novcu i ponosu, noga. Nadam se da je Grealish naša nova akvizicija aBd, trebaju nam borci a ne frizeri, da mi ga je mila majka rodila.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 19 feb 2020, 23:59

E u qrac sa Rashfordom. :facepalm: :damn:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 20 feb 2020, 06:33

:(
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 26 feb 2020, 18:10

slika

Zanimljivo, mada nastupi u EL dižu malo brojku, nije baš u EPL tako sjajna statistika.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
bioaktivLGG
Postovi: 5
Pridružen/a: 27 feb 2020, 21:21
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la bioaktivLGG » 28 feb 2020, 16:34

7 utakmica, 5 pobjeda, 6 clean sheetova, 18:1 gol razlika, bilo bi steta ovako dobar tempo usrati u nedjelju

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 29 feb 2020, 13:41



Nevjerovatno da ovi naši traže i druge opcije ako Sancho ne završi kod nas. Očito su i oni skontali da nemamo dobro desno krilo otkad je Nani otišo

U međuvremenu protiv Briža
Most Interceptions = Shaw & Fred
Most Passes = Fred & Shaw
Most Tackles = Shaw & Fred
Most Touches = Fred & Shaw
Most Blocks = Shaw and Fred
Most Distance Covered = Fred & Shaw

Očekujte iste osobe i protiv Evertona
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 29 feb 2020, 14:06

Dex je napisao/la:
29 feb 2020, 13:41


Nevjerovatno da ovi naši traže i druge opcije ako Sancho ne završi kod nas. Očito su i oni skontali da nemamo dobro desno krilo otkad je Nani otišo

U međuvremenu protiv Briža
Most Interceptions = Shaw & Fred
Most Passes = Fred & Shaw
Most Tackles = Shaw & Fred
Most Touches = Fred & Shaw
Most Blocks = Shaw and Fred
Most Distance Covered = Fred & Shaw

Očekujte iste osobe i protiv Evertona
Ovo je paravan. Otisli su zbog virusa kako bi izazvali epidemiju u V. Britaniji i prekidanje prvenstva a samim tim i titule Liverpula
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 01 mar 2020, 10:58

Confirmed United squad members

Goalkeepers: David de Gea, Sergio Romero, Nathan Bishop;
Defenders: Aaron Wan-Bissaka, Diogo Dalot, Eric Bailly, Victor Lindelof, Harry Maguire, Luke Shaw, Brandon Williams;
Midfielders: Scott McTominay, Fred, Nemanja Matić, Andreas Pereira, Juan Mata, Jesse Lingard, Bruno Fernandes;
Attackers: Daniel James, Tahith Chong, Mason Greenwood, Odion Ighalo
Ponovo bez Martiala.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 01 mar 2020, 11:01

Vjerovatno opet izlazimo s modifikovanom verzijom 3-4-3
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 01 mar 2020, 11:34

**** nas povrede vise, hronican problem koji se godinama ne rjesava.

Danas, iskreno, ne ocekujem nista. Kada god nam konkurenti ponude jbnu ruku spasa mi je ljubazno odbijemo. Pogotovo sto nas ceka uvijek na nas nalozeni Everton.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 01 mar 2020, 12:35

Calvert Levin je jedina opasnost po gol Uniteda vjerovatno. Ove sezone najkonstantniji igrač kod njih. Everton je yeben iz prekida, tako da Mina i Calvert Levin mogu najviše problema napravit, uz Ričarlisona, i naravno ako zaluta slobodnjak Lukasa. To je većinom taktika ovog Evertona. Od dolaska Carla su počeli igrat u skladu s imenima u ekipi. Bilo bi lijepo da Keane ne proradi.
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.