NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 19 feb 2020, 21:04

Uz dužno poštovanje na mjestu trenera Remetića prije bih pričao o tome da TOŠK nije uputio udarac u okvir gola za 90+ minuta. Tako da me ne čudi njegova priča. Klubovi imaju izuzetno korektne odnose i nema potrebe ih "kvariti" na bilo kakav način.

Danas su riješeni i papiri za Šabića.
Još jednom puno sreće u ligi.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Topnikus » 19 feb 2020, 22:57

Prva prava provjera i Remeticu poraz.. očekivano. A šta će tek biti u ligi. Svaka jača je poraz, ovi dovedeni igracii su pojačanja za Slaven npr. , Tosk nikako.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 19 feb 2020, 23:08

Flufy je napisao/la:
19 feb 2020, 19:03
Benjo_AFC86 je napisao/la:
19 feb 2020, 18:48
Dvije vrlo kvalitetne ekipe i zaslužena pobjeda Gradine. Utakmica dobra, jaka, kao prvenstvena. Ruku na srce, golman Gradine bez intervencije, dvije-tri stopostotne prilike domaćih pored postignutog gola al ekipa TOŠK-a ima itekako šlifa i recimo dosta je bolja od Bratstva koji je u nedjelju gostovao u Srebreniku.

Trener i pojedinci komentarišu kao neku grubu igru, u drugom poluvremenu su bila 2-3 gruba starta domaćih, ali isto tako je bilo i sa druge strane, gostujuće. Dva igrača Gradine su zbog povrede izašla, jednom prilikom Markez il kako već udara namjerno našeg igrača i smije se domaćoj publici zbog tog. Kasnije se izvinjavao i korektno podigao ruku prema tribini. Po meni sve uredno al bespotrebno dizanje tenzija od strane Remetića, što je razumljivo jer od ovog živi a zna kako je Nućetu krenula prošla polusezona.

Još nešto, lijevog beka pod hitno trebate naći.

Puno sreće u prvenstvu :bih:
Lijevi bek je danas na desnoj strani igrao, a Kurdic zbog obaveza na poslu pretpostavljam nije igrao, a inace on igra desnog beka.
I proslr godine su nasi igrači bili bjeni, bespotrebno. Steta ogromna ako se neko od igrača ozbiljnije povrijedio.
Ko je lijevi bek?
Šehić je u prvom dijelu sezone bio mašina na beku. Nije ni Jusić loš igrač bio. Teško je to zamijeniti.

Za ovo što pišu momci iz Srebrenika da je ekipa slabije fizički spremna. Vjerujem da je tačno.
Recimo, Imamović nije imao kluba. Marquez nije igrao u Veležu, malo samo. Mahmutović totalno nespreman bio prvu polusezonu i sad došao.
Trebati će vremena da se to steše.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 19 feb 2020, 23:17

ASD je napisao/la:
19 feb 2020, 23:08
Flufy je napisao/la:
19 feb 2020, 19:03
Benjo_AFC86 je napisao/la:
19 feb 2020, 18:48
Dvije vrlo kvalitetne ekipe i zaslužena pobjeda Gradine. Utakmica dobra, jaka, kao prvenstvena. Ruku na srce, golman Gradine bez intervencije, dvije-tri stopostotne prilike domaćih pored postignutog gola al ekipa TOŠK-a ima itekako šlifa i recimo dosta je bolja od Bratstva koji je u nedjelju gostovao u Srebreniku.

Trener i pojedinci komentarišu kao neku grubu igru, u drugom poluvremenu su bila 2-3 gruba starta domaćih, ali isto tako je bilo i sa druge strane, gostujuće. Dva igrača Gradine su zbog povrede izašla, jednom prilikom Markez il kako već udara namjerno našeg igrača i smije se domaćoj publici zbog tog. Kasnije se izvinjavao i korektno podigao ruku prema tribini. Po meni sve uredno al bespotrebno dizanje tenzija od strane Remetića, što je razumljivo jer od ovog živi a zna kako je Nućetu krenula prošla polusezona.

Još nešto, lijevog beka pod hitno trebate naći.

Puno sreće u prvenstvu :bih:
Lijevi bek je danas na desnoj strani igrao, a Kurdic zbog obaveza na poslu pretpostavljam nije igrao, a inace on igra desnog beka.
I proslr godine su nasi igrači bili bjeni, bespotrebno. Steta ogromna ako se neko od igrača ozbiljnije povrijedio.
Ko je lijevi bek?
Šehić je u prvom dijelu sezone bio mašina na beku. Nije ni Jusić loš igrač bio. Teško je to zamijeniti.

Za ovo što pišu momci iz Srebrenika da je ekipa slabije fizički spremna. Vjerujem da je tačno.
Recimo, Imamović nije imao kluba. Marquez nije igrao u Veležu, malo samo. Mahmutović totalno nespreman bio prvu polusezonu i sad došao.
Trebati će vremena da se to steše.
Nije tačno drug. Imamovic i marquez su odigrali i ovu i prethodne dvije bez greške i 90 min bez problema.Da nam fali dobar lijevi fali. TOŠK-u nije sviran čist penal, ali bez obzira nismo ni zaslužili ovu pobijedu. Gradina top ekipa za ligu koju igra, vjerovatno bi je ispratili iz Tešnja sa jedno 3 komada lagano, jer mi smo domaćinska ekipa prava. Pola igrača igra pod ručnom u gostima.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 19 feb 2020, 23:22

Wandelanoite je napisao/la:
19 feb 2020, 19:08
Cuj bili bjeni, gledao sam obje utakmice i nemojte pricati gluposti. U ovom trenutku Gradina bolja i spremnija ekipa. Proslu polusezonu ste bili dosta dosta jaci pa slobodno mogu reci na svakoj poziciji da ste imali boljeg igraca.

Danas lijep teren, uslovi, ali nijedna sansa i izgrađena akcija protiv drugoligasa.

Daleko od toga da su bili bijeni. Gradina igra muški i nema tu price. Kao i prosle polusezone mi smo prava domaćinska ekipa. Ekipa koja 2 godine kući nije izgubila, čak ni od Veleža Olimpika Goska itd. U gostima nemamo dovoljna muda i igraci povuku ručnu. To je razlog igre koje si vidio danas. Da pogledas u Tesnju rekao bi ovi su za PL.

Ps: Trener vam je teška ojebina od psovanja navijacima, svadje, do psovanja boga igračima.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 19 feb 2020, 23:24

Ma rezultate prijateljskih ja i ne gledam.
Budućnost je dobila Bratstva 5:2. Ja nezadovoljan igrom Budućnosti bio. Iako se 5 golova dala.
u prijateljskim gledaš sebe, a ne protivnika.

Ozbiljno su se pojačali, imaju sad i širine. Valjda uspiju ući. Vjerujem da hoće. Iako neće biti lako. Čudna je ono dole liga skroz.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Wandelanoite » 19 feb 2020, 23:27

Ma gledo sam vas par puta i moram reci da ste najlosiji danas bili i prosli put je Gradina dobila, ali se vidjelo da imate kvalitet, a gledao sam vas i u Gracanici kad vam je kapiten bio stoper Hasic i mogu reci da je i ta ekipa dosta kvalitetnija od ove danas.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 19 feb 2020, 23:32

Wandelanoite je napisao/la:
19 feb 2020, 23:27
Ma gledo sam vas par puta i moram reci da ste najlosiji danas bili i prosli put je Gradina dobila, ali se vidjelo da imate kvalitet, a gledao sam vas i u Gracanici kad vam je kapiten bio stoper Hasic i mogu reci da je i ta ekipa dosta kvalitetnija od ove danas.
Jest bila, ali nije ni ova toliko loša. Ali činjenica je da mi u gostima tako igramo, bez volje i muda, dok kući sve gazimo.
Pozdrav i sretno do Prve lige.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 19 feb 2020, 23:35

ASD je napisao/la:
19 feb 2020, 23:24
Ma rezultate prijateljskih ja i ne gledam.
Budućnost je dobila Bratstva 5:2. Ja nezadovoljan igrom Budućnosti bio. Iako se 5 golova dala.
u prijateljskim gledaš sebe, a ne protivnika.

Ozbiljno su se pojačali, imaju sad i širine. Valjda uspiju ući. Vjerujem da hoće. Iako neće biti lako. Čudna je ono dole liga skroz.
Slažem se, ovaj poraz je došao na vrijeme. Iako nisam uvjeren da će se igra u gostima nesto promjenit. Mi smo takvi već 2 godine. Bitno je da kući dobijamo. Gradina onim što su danas pokazali zaslužuju Prvu ligu. Vidjela se u njima veća želja za dokazivanje i pobjedu danas.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 feb 2020, 00:23

Ne treba pljuvati odmah nakon poraza, isto ko što nije trebalo dizati u nebo kada smo natamburali Krivaju i N.Travnik. Topnikus, prije smo na tu temu pisali nekoliko dana desetine postova, Remetic i ovi igrači su jedna cijena, a Nermin Šabić i igrači tipa Hasić, Mazić, Vlado... su puno više para. Ako je cilj bio da smanje troškove da se ne tone, jer se ne može ispasti ni napredovati, čemu odmah pisemo ovo a tek pripremne utakmice. Ja da mogu prvi bi dao 2000KM mjesečno i da se dovede igrač tipa Hasić ili Vidović, al ne mogu.. Ne treba nam ni to da se klub zaduži pa će se još teže na kraju sezone novi predsjednik i uprava naći. Ja ionako ne vidim nekog da je voljan i ko bi to mogao biti. Ovom čovjeku (Peciju) treba podići spomenik, ko je imalo bolje upućen u dešavanja u klubu zna o čemu pričam.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 22 feb 2020, 15:58

Orasje - TOSK 1 5 👍👏

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 22 feb 2020, 20:45

atomcici je napisao/la:
22 feb 2020, 15:58
Orasje - TOSK 1 5 👍👏
:njanjanja:

Flufy
Postovi: 209
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 22 feb 2020, 21:58

atomcici je napisao/la:
22 feb 2020, 15:58
Orasje - TOSK 1 5 👍👏
Samo 5.. :tokralju:

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 24 feb 2020, 13:36

Auuu i mili predsjednik se doovodi u kriminalne radnje,istraga je u toku.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Wandelanoite » 24 feb 2020, 13:37

semso2345678910 je napisao/la:
24 feb 2020, 13:36
Auuu i mili predsjednik se doovodi u kriminalne radnje,istraga je u toku.
Surovao sa Dominkovicem i namjestali sudije TOSKu, dok je TOSK davao bodove Orasju.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 24 feb 2020, 14:48

Wandelanoite je napisao/la:
24 feb 2020, 13:37
semso2345678910 je napisao/la:
24 feb 2020, 13:36
Auuu i mili predsjednik se doovodi u kriminalne radnje,istraga je u toku.
Surovao sa Dominkovicem i namjestali sudije TOSKu, dok je TOSK davao bodove Orasju.
Joj i vi volite lupit gluposti. Čovjek je bio na informativnom razgovoru radi nuđenja spavanja i ručka svim službenim licima. To je u nas praksa od ulaska u ovu ligu. Tako i oni sto su nas povaljivali ovdje su imali obezbjeđen ručak ili večeru. Ljudski i domacinski gest koji je svima nuđen, što nema veze namjestanjem utakmica.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Topnikus » 24 feb 2020, 16:54

Zna se kako je tosk ostao one godine. Kupio sve na kraju i davao premije. Valjda i Mrguda treba odgovarati.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 24 feb 2020, 18:23

Topnikus je napisao/la:
24 feb 2020, 16:54
Zna se kako je tosk ostao one godine. Kupio sve na kraju i davao premije. Valjda i Mrguda treba odgovarati.
Ne prica se o Mrgudi ovdje, vec o trenutnom predsjedniku

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 24 feb 2020, 20:52

Znam da ste jedva dočekali ovako nešto, ali ću vas razočarati. El Presidente je još prosle godine bio na ispitivanju i gle čuda ništa. Kasnite djeco kasnite.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 24 feb 2020, 20:53

Topnikus je napisao/la:
24 feb 2020, 16:54
Zna se kako je tosk ostao one godine. Kupio sve na kraju i davao premije. Valjda i Mrguda treba odgovarati.
Davanje premija nije ilegalna radnja levatu.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.