Problemi sa korištenjem SportSport.ba Fantasy

Pomoć pri korištenju SportSport.ba Fantasy, prijava grešaka, bugova, savjeti, sugestije, kritike, komentari...
Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la phillies » 21 feb 2020, 00:12

Zagor je napisao/la:
20 feb 2020, 23:56
ja imam samo 9 igraca u sastavu.. et bug i kod mene
i da.. u pocetku sam imao mislim cak 12 igraca,, sljedeci put kad sam usao samo 9...
Nisi placao pa pobjegli....jos ce ti sindikat za vrat natovariti :D

Ideja i realizacija vrh. Ima li kakvih nagrada? UEFA daje PS na svom fantasy-ju...just sayin' :D :D :D

Btw, ne prepisujte:
slika

PS. Ima li negdje link za fantasy na stranici? ili se mora traziti ova tema, kad se hoces logirati?

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Zagor » 21 feb 2020, 00:17

phillies je napisao/la:
21 feb 2020, 00:12
Zagor je napisao/la:
20 feb 2020, 23:56
ja imam samo 9 igraca u sastavu.. et bug i kod mene
i da.. u pocetku sam imao mislim cak 12 igraca,, sljedeci put kad sam usao samo 9...
Nisi placao pa pobjegli....jos ce ti sindikat za vrat natovariti :D

Ideja i realizacija vrh. Ima li kakvih nagrada? UEFA daje PS na svom fantasy-ju...just sayin' :D :D :D

Btw, ne prepisujte:

PS. Ima li negdje link za fantasy na stranici? ili se mora traziti ova tema, kad se hoces logirati?
hahahaha ... Ja nisam naisao na link na stranici, pokusavao par puta nema nigdje.. moram ovdje uci i tako ulazim na fantasy..

edit.:: btw ev vratilo mi se 11 igraca u prvi sastav.. :D
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Beduin » 21 feb 2020, 00:23

redbull93 je napisao/la:
20 feb 2020, 23:43
Ja kako sam skontao bodove dobijas kada igrac iz tvog tima ovamo daje gol ili asistenciju. Tako da sam birao igrace koji ce biti konstantni u svom timu i cim igraju, znaci imaju priku da ti donesu bodove.

@beduin pa bit ce liga kad napravi neko ovako, samo da rijese problem za ove pozivnice. Ja napravio ligu i ne mogu nikoga pozvati u nju. A bodovi vjerovatno idu i ako nisi ni u jednoj ligi. Vjerovatno ce biti i neka rang lista svih takmicara.
E to mi je bitno, znaci kako sam i pretpostavio - cekas svako kolo nase lige i kako odigraju igraci u svojim klubovima, a koje ti imas u timu, tako dobijas bodove!? Samo kakva je onda finta oko pravljenja formacije i igraca na svim pozicijama? I sta sa ovom ligama sto se prave, dodatno ces samo dobijat bodove, kako cea igrati tu ligu, ucestvovati u njoj?

Fakat nisam nikad do sad igrao FF pa nisam bas nikako i toku. Ja uzmem plejku i izigram se FIFE sa drustvom kad mi je gust
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:28

Beduin je napisao/la:
21 feb 2020, 00:23
redbull93 je napisao/la:
20 feb 2020, 23:43
Ja kako sam skontao bodove dobijas kada igrac iz tvog tima ovamo daje gol ili asistenciju. Tako da sam birao igrace koji ce biti konstantni u svom timu i cim igraju, znaci imaju priku da ti donesu bodove.

@beduin pa bit ce liga kad napravi neko ovako, samo da rijese problem za ove pozivnice. Ja napravio ligu i ne mogu nikoga pozvati u nju. A bodovi vjerovatno idu i ako nisi ni u jednoj ligi. Vjerovatno ce biti i neka rang lista svih takmicara.
E to mi je bitno, znaci kako sam i pretpostavio - cekas svako kolo nase lige i kako odigraju igraci u svojim klubovima, a koje ti imas u timu, tako dobijas bodove!? Samo kakva je onda finta oko pravljenja formacije i igraca na svim pozicijama? I sta sa ovom ligama sto se prave, dodatno ces samo dobijat bodove, kako cea igrati tu ligu, ucestvovati u njoj?

Fakat nisam nikad do sad igrao FF pa nisam bas nikako i toku. Ja uzmem plejku i izigram se FIFE sa drustvom kad mi je gust
Engleski fantasy ide ovako :
Golman za 3 odbrane dobije 2 boda, za Clean sheet dobije 4 boda i za 90 minuta dobije 2 boda. Za 2 primljena gola dobije -1 poen.
Odbrana za gol dobije 5 bodova, clean sheet 4 boda, 90 minuta 2 boda, asistencije 4 boda, 2 primljena -1.
Vezni i krila za gol 5 bodova, asistencija 3 boda, clean sheet 1 bod i 90 minuta 2 boda.
Napadaci za gol 4 boda, asistencija 3 boda, 90 minuta 2 boda.

Dodatne lige ti znace samo da vidis koji si rangiran u njima i da igras sa prijateljima i slicno, ne dobijas nikakve dodatne bodove. Liga ti znaci samo da vidis rang u odnosu na ostale koji su u toj ligi, npr ima nas 10 i sada onaj sa najvise bodova je prvi itd i svako kolo se sabiru bodovi i pravi se tako ukupni rang.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:35

Jos nesto, vidim da vas je dosta biralo Ubiparipa, Pidru i slicno. Znaci igraci koji ne igraju za njih dobijas 0 bodova, mogao si npr ovo kolo uzeti Ahmetovica, pa onda sljedece kolo ga zamijeniti za Ubiparipa, jer svi igraci koji ne igraju ovo kolo za njih dobijas 0 bodova. Kod engleskog fantasya mozes napraviti jednu izmjenu svako kolo, a svaka sljedeca izmjena ide -4 boda, pa se kockaj ako mislis da ce ti taj igrac donijeti te dodatne bodove. Umjesto igraca iz prve postave koji nije odigrao ni minut, ubacuje se prvi igrac sa klupe i njegovi bodovi se dodaju u ukupan skor. Ostali igraci sa klupe se ne broje i njihovi poeni ne znace nista, te se ne ubrajaju u ukupan skor.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la phillies » 21 feb 2020, 00:37

Da samo golovi i asistencije donose bodove ne bi bilo potrebe izabirati cijeli tim. Ovako svaki igrac doprinosi tvom timu. Po meni, bitnije je izabrati 3-4 jaka odbrambena igraca nego imati duo Krpic-Ahmetovic u napadu.
Isto tako, ne manje bitno, pogledati koji igrac u kojoj ekipi izvodi penale.
Ima li dodatnih poena golmanu za odbranjeni penal (kad vec spominjem najstrozu kaznu) ? Isto tako, mislim da odbrambeni igraci dobijaju 6 poena za gol.
Kapitenu se bodovi duplaju?

I hoce li vrijednost igracima rasti/padati kako prvenstvo bude odmicalo?

Edit: Dakle imamo jedan transfer gratis po svakom kolu?
Zadnja izmjena: phillies, dana/u 21 feb 2020, 00:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:38

phillies je napisao/la:
21 feb 2020, 00:12
Zagor je napisao/la:
20 feb 2020, 23:56
ja imam samo 9 igraca u sastavu.. et bug i kod mene
i da.. u pocetku sam imao mislim cak 12 igraca,, sljedeci put kad sam usao samo 9...
Nisi placao pa pobjegli....jos ce ti sindikat za vrat natovariti :D

Ideja i realizacija vrh. Ima li kakvih nagrada? UEFA daje PS na svom fantasy-ju...just sayin' :D :D :D

Btw, ne prepisujte:
slika

PS. Ima li negdje link za fantasy na stranici? ili se mora traziti ova tema, kad se hoces logirati?
Ova dvojica iz Celika, Hebibovic i Govedarica nece igrati u prvom kolu, tako da si automatski na nuli sto se njih tice.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:39

phillies je napisao/la:
21 feb 2020, 00:37
Da samo golovi i asistencije donose bodove ne bi bilo potrebe izabirati cijeli tim. Ovako svaki igrac doprinosi tvom timu. Po meni, bitnije je izabrati 3-4 jaka odbrambena igraca nego imati duo Krpic-Ahmetovic u napadu.
Isto tako, ne manje bitno, pogledati koji igrac u kojoj ekipi izvodi penale.
Ima li dodatnih poena golmanu za odbranjeni penal (kad vec spominjem najstrozu kaznu) ? Isto tako, mislim da odbrambeni igraci dobijaju 6 poena za gol.
Kapitenu se bodovi duplaju?

Edit: Dakle imamo jedan transfer gratis po svakom kolu?
Govorim tako je po engleskom fantasyu, valjda su ista pravila. Odbranjen penal je +3 boda, promasen penal je -2 boda. Kapitenu se duplaju bodovi tako je, to sam zaboravio napomenuti i to je to otprilike sve objasnjeno u ovih prethodnih nekoliko postova, halalite ako je previse, ali nadam se da ste malo bolje skontali. :salut:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

superiore1921
Postovi: 61
Pridružen/a: 22 jul 2015, 14:51
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la superiore1921 » 21 feb 2020, 00:40

bhpremierliga12 je napisao/la:
21 feb 2020, 00:28
Beduin je napisao/la:
21 feb 2020, 00:23
redbull93 je napisao/la:
20 feb 2020, 23:43
Ja kako sam skontao bodove dobijas kada igrac iz tvog tima ovamo daje gol ili asistenciju. Tako da sam birao igrace koji ce biti konstantni u svom timu i cim igraju, znaci imaju priku da ti donesu bodove.

@beduin pa bit ce liga kad napravi neko ovako, samo da rijese problem za ove pozivnice. Ja napravio ligu i ne mogu nikoga pozvati u nju. A bodovi vjerovatno idu i ako nisi ni u jednoj ligi. Vjerovatno ce biti i neka rang lista svih takmicara.
E to mi je bitno, znaci kako sam i pretpostavio - cekas svako kolo nase lige i kako odigraju igraci u svojim klubovima, a koje ti imas u timu, tako dobijas bodove!? Samo kakva je onda finta oko pravljenja formacije i igraca na svim pozicijama? I sta sa ovom ligama sto se prave, dodatno ces samo dobijat bodove, kako cea igrati tu ligu, ucestvovati u njoj?

Fakat nisam nikad do sad igrao FF pa nisam bas nikako i toku. Ja uzmem plejku i izigram se FIFE sa drustvom kad mi je gust
Engleski fantasy ide ovako :
Golman za 3 odbrane dobije 2 boda, za Clean sheet dobije 4 boda i za 90 minuta dobije 2 boda. Za 2 primljena gola dobije -1 poen.
Odbrana za gol dobije 5 bodova, clean sheet 4 boda, 90 minuta 2 boda, asistencije 4 boda, 2 primljena -1.
Vezni i krila za gol 5 bodova, asistencija 3 boda, clean sheet 1 bod i 90 minuta 2 boda.
Napadaci za gol 4 boda, asistencija 3 boda, 90 minuta 2 boda.

Dodatne lige ti znace samo da vidis koji si rangiran u njima i da igras sa prijateljima i slicno, ne dobijas nikakve dodatne bodove. Liga ti znaci samo da vidis rang u odnosu na ostale koji su u toj ligi, npr ima nas 10 i sada onaj sa najvise bodova je prvi itd i svako kolo se sabiru bodovi i pravi se tako ukupni rang.
Golman dobija 1bod za 3 odbrane, 5 za odbranjen penal, odbrana za gol 6, asistencija je svima 3. Kapiten se dupla. Kartoni su -1 i -3, autogol je -2.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la phillies » 21 feb 2020, 00:42

@bhpremierliga12

Hvala za info. Kako znas da nece igrati? Hajd ovi iz Celika valjda nece biti registrovani, ali sta je sa ovom dvojicom domacih?

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:44

phillies je napisao/la:
21 feb 2020, 00:42
@bhpremierliga12

Hvala za info. Kako znas da nece igrati? Hajd ovi iz Celika valjda nece biti registrovani, ali sta je sa ovom dvojicom domacih?
Hebibovic operisao koljeno i nema ga jos 3 mjeseca, dok se Govedarica povrijedio prije 20 dana i nece biti u sastavu za prvo kolo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Beduin » 21 feb 2020, 00:49

Bhpremijerliga - hvala brat, i bolje ovako detaljno opisati pa da i mi novi igraci udjemo u fazon i igramo se.
Ovako je zanimljivije pratiti i upoznati nasu ligu i igrace dodatno.
U hodu ce se doradjivati sve to.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 00:52

Evo moj tim, gledao sam da imam nekoliko glavnih igraca iz svojih timova Vranjes, Brandao, Bekic, zatim u odbrani Pavic, Sabanovic koji znaju ubosti nekad sa centarsutevima i upisati asistenciju.
slika
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la phillies » 21 feb 2020, 00:53

@bhpremierliga12

Ovakve informacije bi dobrodosle u profilu igraca (ne mislim da se bas konkretno pise ovako sto ti ti gore napisao, nego samo ozljedjen za ovo kolo). Vjerovatno je tu puno posla i ne znam koliko je to izvedivo.
Npr, na UEFA Fantasy-ju, ako je neki igrac upitan za nastup u slijedecem kolu, pored njegovog imena stoji ikonica ambulante. Ne kazem da i kod nas odmah to mora biti tako, ali mozda da se razmisli o toj opciji :D

Hvala.

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la stb » 21 feb 2020, 01:00

GOLMAN:Kovacevic
ODBRANA: Babic, Novaković, Yunuszada,
SREDINA:Stilic, Mustedanagic,Zakaric,Susic,Hodzic
NAPAD: Bilbija, Arezina

Ovaj Yunuszada ako se probije u Celiku skupa s Novakovicem koji je steal za 100 hiljada donosi sigurnost u odbrani
Od sredine los samo Hodzic, jbg nestalo para
Napad solidan..
Valjda sam dobro prokuzio igricu, misljenja?
7 1 2 1 0

Avatar
Maxi
Postovi: 529
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Maxi » 21 feb 2020, 01:00

Kako formaciju da promijenim?
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 01:02

Maxi je napisao/la:
21 feb 2020, 01:00
Kako formaciju da promijenim?
Samo ubaci igraca sa klupe za nekog iz postave. Npr ubacis napadaca sa klupe umjesto defanzivca iz prve postave i promijenit ce se postava.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la phillies » 21 feb 2020, 01:07

Sta je sa zutim i crvenim kartonima?

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la bhpremierliga12 » 21 feb 2020, 01:09

phillies je napisao/la:
21 feb 2020, 01:07
Sta je sa zutim i crvenim kartonima?
Zuti -1, crveni -3 ja msm da je tako.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Fantasy Premijer liga Bosne i Hercegovine

Post Postao/la redbull93 » 21 feb 2020, 07:22

Znaci svako kolo se moze promijeniti igrac, to nisam znao.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Odgovori

Natrag na “Fantasy Premijer liga BiH HELP”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.