Atletika

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 20 feb 2020, 10:53

Ovo vijest je sad da Mondo nije srusio WR :mrgreen: iako je drugi pokusaj bio dobar, lakocom preskoci 6.07m visinu koju su samo jos dva lika preskakala, ali razmazio nas je pa je to sad normalna visina :)

Zato je Cheptagei neki dan srusio WR na 5km na cesti,prije toga je srusio i na 10km ali taj mu je popravljen.
Crouser bacio drugi hitac u dvorani ikada,Mihambo lagano preskace 7.00m,Coleman sprinta kao lud..prosla godina je bila brutalno dobra ali cini mi se da bi ova mogla biti i bolja. :ljepota:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 20 feb 2020, 12:33

valjda olimpijska godina

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 20 feb 2020, 13:38

jestamaji je napisao/la:
20 feb 2020, 12:33
valjda olimpijska godina
Ne zbog toga,nego sto u mnogim disciplinama se pojavilo toliko dobri i mocni atketicara/rki koji ugrozavaju mnoge WR za koje sam pomslio da nece biti ugrozeni jako dugo,prije par godina imao si pojedine dicipline koje su bile top po rezultatima ,ali sad mi se cini da je sirina disciplina u kojima se postizu top rezultati nevjerovatna.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 21 feb 2020, 19:58

Rojas 15.29m:tokralju:
Drugi troskok u dvorani na vjecnoj ljestvici,cak mislim da je u prvom pokusaju kad je prestupila za po centa isla jos dalje.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 21 feb 2020, 20:18

Wauuu
Rojas :tokralju: :tokralju:
15.43m novi I WR :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 24 feb 2020, 23:03

"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 25 feb 2020, 14:08

nema tu nikakvih pitanja, svi se oni šikaju nečim :wave:

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 25 feb 2020, 23:34

jestamaji je napisao/la:
25 feb 2020, 14:08
nema tu nikakvih pitanja, svi se oni šikaju nečim :wave:
Naravno,netko dozvoljenim ,a netko nedozvoljenim sredstvima :mrgreen: Predugo je Farah bio kod Salazara da nista ne zna ili ne sjeca se.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 26 feb 2020, 15:59

branimir85 je napisao/la:
25 feb 2020, 23:34
jestamaji je napisao/la:
25 feb 2020, 14:08
nema tu nikakvih pitanja, svi se oni šikaju nečim :wave:
Naravno,netko dozvoljenim ,a netko nedozvoljenim sredstvima :mrgreen: Predugo je Farah bio kod Salazara da nista ne zna ili ne sjeca se.
ovo dozvoljenim bi ja promijenio u "još uvijek dozvoljenim", ostalo stoji

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 04 mar 2020, 19:53

Da nastavimo u istom tonu :mrgreen:
Ruth Jebhet olimpijska pobjednica na 3000m SL je dobila ban na 4 godine zbog koristenja EPO-a,priznala je uzimanje ali kaze da nije ona kriva :rol:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 14 mar 2020, 17:23

Nista ni od Londonskog maratona,znaci morat cemo pricekati neko bolje vrijeme za dvoboj Kipchoge vs Bekele,ali zato je Caster prihvatila izazov,pokusat ce izboriti OI na 200m :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 28 mar 2020, 13:56

evo ulovili su i Silnova i Nataliju Antjuch .... još malo pa nijedna medalja u zadnjih 50 godina neće biti čista

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 28 mar 2020, 14:23

jestamaji je napisao/la:
28 mar 2020, 13:56
evo ulovili su i Silnova i Nataliju Antjuch .... još malo pa nijedna medalja u zadnjih 50 godina neće biti čista
Ne znam sta ti mislis,ali meni rusi daju povoda sami od sebe da su sumnjivi, jednostavno sto se vrlo rijetko pojavljuju na mitinzima DL i ostalim mitinzima.
Naravno tu izbacujem par njih poput Isinbajeve,Kucine....ali prateci atletiku skuzio sam da rusa i ruskinja nema nigdje i onda se pojave na nekom velikom natjecanu poput OI i SP i pokupe medalje i to od onih za koje nisam cuo jako dugo.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 28 mar 2020, 14:28

da to je uvijek tako bilo.
bilo je i po meni čudnih primjera, npr. cska nije u olimpijskim godinama nikad igrao kup šampiona u košarci, to se tek promijenilo kad je žalgiris počeo osvajati titule, a plivači su u olimpijskim godinama plivali uglavnom samo lokalna takmičenja na kojim su isplivavali norme. saljnjikov je par puta kao iznimka plivao mislim u ddr-u i pomlatio ih tamo ko juniore, ostali uglavnom nisu makli iz rusije.
koliko ja znam jedino su atletičari nastupali svuda, ali ne svi, ko što veliš. bubku npr nisu mogli zaustaviti da skače po raznoraznim show eventima itd.

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 28 mar 2020, 14:48

Cuveni kineski sindrom,prva i jedina utrka uz postavljanje WRa i uzimanje zlata i onda nestanak :mrgreen:
Zadnji par godina nije tako jer mnogi imaju zabrane pa ne mogu nastupati,ali prije mi je to uvijek paralo usi,najbolji rezultat postavljen negdje pocetkom sezone u Krasnodaru pa onda nista do velikog natjecanja i onda zlato.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 28 mar 2020, 18:21

apropo dopinga, biće jako interesantno šta će se dešavati sa rezultatima iduće sezone tj. kako će se prestanak kontinuiranog kontrolisanja odraziti na iste! evo skoro sve zemlje obustavljaju doping kontrole, rusi i švabe su već povukli ručnu, italijani odavno, ostali slijede!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 31 mar 2020, 14:46

SP 2021 je definitivno pomjereno za ´22 ili za još poslije. obzirom na termine nije nemoguće ni da se pomjeri za ´23 a SP u budimpešti onda na ´25 gdje odgovarajući stadion (ko da je i stadion u oregonu dobar izašta osim za us trialse) svakako još ne postoji pa se niko neće pretjerano buniti. osim toga za ´25 niko ozbiljan nije ni prijavio kandidaturu, elem ne može se reći da to sve IAAFu pretjerano teško pada.

SP je svakako u silaznoj putanji ili bolje rečeno u slobodnom padu! kad se samo sjetim kako je to nekad bilo veličanstveno ...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 31 mar 2020, 15:50

apropo SP, i dan danas se jedem što nisam otišao u berlin na onih čuvenih 100m. bio je vikend, ja bio kupio u pretprodaji kartu negdje na cca 10m od linije cilja po visini na sredini tribine, elem skoro ko TV kamera (bolje sam sjedio samo na balkanijadi ´83 u sarajevu kad su nas pustili iz škole da napunimo stadion :D )! mjesto san snova, a zna se šta se taj dan desilo.
prilika je bila idealna, imao sam hotel i let (bio sam tada na moru u cavtatu) iz dubrovnika preko beča (ili možda bratislave, ne sjećam se više). problem je bio da je let bio sa skyeurope a oni su tada bili u konkursu i nudili su povrat novca jer se nije znalo koji će dan prestati letjeti, bilo je pitanje dana. ja sam onda otkazao oboje i ostao na moru. skyeurope je letio još cca 3-4 dana duže, elem greška!
to je jedna od onih nebitnih stvari koje sebi ne mogu oprostiti! nije tolika katastrofa niti izbliza kao propuštena univerzitatea, ali jeb.iga, svako ima crnih tačaka u svojoj prošlosti! :wave:

Avatar
branimir85
Postovi: 14864
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la branimir85 » 31 mar 2020, 17:28

jestamaji je napisao/la:
31 mar 2020, 15:50
apropo SP, i dan danas se jedem što nisam otišao u berlin na onih čuvenih 100m. bio je vikend, ja bio kupio u pretprodaji kartu negdje na cca 10m od linije cilja po visini na sredini tribine, elem skoro ko TV kamera (bolje sam sjedio samo na balkanijadi ´83 u sarajevu kad su nas pustili iz škole da napunimo stadion :D )! mjesto san snova, a zna se šta se taj dan desilo.
prilika je bila idealna, imao sam hotel i let (bio sam tada na moru u cavtatu) iz dubrovnika preko beča (ili možda bratislave, ne sjećam se više). problem je bio da je let bio sa skyeurope a oni su tada bili u konkursu i nudili su povrat novca jer se nije znalo koji će dan prestati letjeti, bilo je pitanje dana. ja sam onda otkazao oboje i ostao na moru. skyeurope je letio još cca 3-4 dana duže, elem greška!
to je jedna od onih nebitnih stvari koje sebi ne mogu oprostiti! nije tolika katastrofa niti izbliza kao propuštena univerzitatea, ali jeb.iga, svako ima crnih tačaka u svojoj prošlosti! :wave:
:tokralju:
Kakva podudarnost jer pola dana gledam na Yt neka stara atletska prvenstva,a pogledao sam desetak puta cuvenu stotku iz Berlina :)
A kad si vec spomenuo Cavtat pa dolje sam provodio stalno ljeta,posebno prije dvadestak godina znao bi po mjesec dana biti dolje,tocnije u Zupi/Kupari jer tetka ima dolje kucu,a u Cavtatu imam rodjaka.Ne znam jesi bio na plazi u Zupi,ali meni je tamo najbolje posebno ako volis picigina tuci,posto je sitni pijesak u moru,a pored odmah je ono bivse Titovo odmaraliste i plaza,tada je jos bila vojna baza.Najbolji dio je bio kad se vikendom spuste tete i mama iz Trebinja :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la jestamaji » 31 mar 2020, 17:30

nisam, bio sam samo tada tamo (2009), u kuparima dva puta, jednom kao dijete (hotel pelegrin :D ) i ovog ljeta 3 dana (privatni smještaj)

ta stoja iz berlina nije najbolja ikada, ali je jedna od najboljih ... jeb.iga, sam sam kriv, ali žena bi popizdila da mi je trebalo pet dana da se vratim :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.