FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 feb 2020, 02:26

De ba Zdogovorite se za te karte :D

Najbolji su sad pregovori u kasne sate
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19318
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 23 feb 2020, 02:26

Koju posluku porati :kafa:

Ono igras bez krila, igras s bekovima koji su za druge lige.
To je odma 4 igraca van stroja.
Pavic hajde moze nekako ali Sinisa je fajront.
Ramovic izgleda kao da ga bas boli briga.
Zaim izgubljen u vremenu i prostoru. Jamak nema snage a zna lopte.
Lendric nije ufc borac kao Krpic da se bori za svaki vazdusni duel.
Lik nije dobio lopte posteno a nema od koga dobiti.

Mozda neku drugu formaciju da Amar proba.
Ovo je bilo tegoba za gledati. Dodaj da te sudija jos handri i to je to.
Okreni se kupu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 feb 2020, 02:30

Samo ti fali Zajmovica, Muhoni. Jesi vidio sta moj pulen znaci za ekipu i napad? :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 23 feb 2020, 02:30

osjecam se kao da smo iizfubili 8 0 ...majke mi moje ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 feb 2020, 02:35

Sto ba? :mrgreen:
Bilo je i gorih npr. remi sa Slobodom na Grbavici sad, poraz od Sirokog na Grbavici. Tu sam se ja bas syebo. Pvo danas nista.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 23 feb 2020, 02:37

ma ne sjecam se da smo nekad bili bez suta..ovo me vratilo u vrijeme kad je Redzepi bio u napadu :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Goodman
Postovi: 903
Pridružen/a: 15 sep 2019, 08:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goodman » 23 feb 2020, 07:40

Primi loptu, sačeka da mu se protivnik približi, trzne kao prvo desno pa lijevo, ako je poslije tog rituala lopta još uvijek kod njega doda Paviću.Tako 90 minuta.
Nemam običaj da nešto pretjerano kritikujem ali ono je bio teror za gledat.
#DžZ18

Dado je odigro vrlo dobru utakmicu, prekinuo dosta napada, dobijao duele protiv njihovih tzv. balvana.

Jovanović vrlo dobar, dobro se postavlja, visoke lopte njegove.

Štilića čuvala tri igrača, nije mogo ništa napravit.
Što je naravno ostavljalo prostor ostalima.
Ali je pitanje kome.

Lendrić se trudio, nijednu šansu nije iskoristio jer je nije ni imao.O zračnim duelima protiv Šuberta i onog drugog ne treba ni govoriti.

Suđenje vrlo dobro, osim one situacije gdje je trebao svirat prekršaj umjesto što je pustio prednost.
Sudije nisu ništa uradile da bi drastično oštetili nas ili Radnik.

Mislim da Subašić treba početi protiv Zvijezde, plus Veseli naravno drugoj strani.
Što se tiče bekova...nek je Bog na pomoći.

VTŽ!
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 23 feb 2020, 08:50

Kritike na racun bekovima mi nisu bas jasne. Obojica odigrali sasvim solidno, pogotovo u defanzivi. Obojica se trudili, trcali gore dole. Jedino ako ste vi zamislili da trebaju biti Marcelo, onda bi igrali u Bundes ligi i kostali 58 miliona, a ne 400.000 KM.

Zadnja linija nam je bila top. Niti jedan duel nisu izgubili Kosoric i Jovanovic, odigrali ljudi boli glava. Probili su nas par puta po lijevoj strani ali je uvijek neko od stopera zatvorio njihovu akciju. Jbga, nekad bi morali bolje centrirati al mislim da bi i to bilo uzalud jer svaka takva prilila u sesnestercu nikog nije bilo.
Ramovic hoda boli ga k...., Zaim glupan ko muha bez glave. Ostade Lendric sam koji ne moze izmedju trojice.

Imali smo jednu dobru sansu da ošutamo na gol kad je Lendric one pobacao al i u tom slucaju Subasic stoji uza igraca. Problem ove ekipe, sto se niko ne otkriva.

Idemo u napada preko Zaima, presjeku nam loptu Zaim nastavi prema njihovom golu hodati i fatat se za glavu a ovamo akcija.
Bezobrazno je bilo poceti sezonu u borbi na oba fronta, posebno u borbi za titulu s Zaimom, Jamakom, Ramovicem, Mujezinovicem itd.
Ja sam uvijek bio odmjeren mislio sam da ces se pojacati do kraja sezone i zato sam uvijek pisao polako, odakle da smo slabi, al ovako ici na titulu nema sanse.

Totalna zajebancija. Pri tome kao nesto suspendujes igrace i stavis ga da igra. Neko nekog ovdje pravi budalom. I opet ponoviti kod nas dalje se pricaju bajke, Amar pametuje nesto a ovo je kriminalno bilo gledati. 0 suteva u okvir gola za 93 min, kao da igramo pod Bijelim Brijegom.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Nastrojeni
Postovi: 282
Pridružen/a: 12 dec 2019, 13:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nastrojeni » 23 feb 2020, 09:56

balkanika je napisao/la:
23 feb 2020, 00:24
dinoscuk9 je napisao/la:
23 feb 2020, 00:00
UBIPITAR je napisao/la:
22 feb 2020, 20:40

Mojne se sramotiti,ako već ne znaš,ugasi profil,e čuj 6 stranaca,šibe sa teme!
Erić,Blažević,Jovanović,Pavić,Ajayi i Lendrić jel to 6 a iako Lendrić mozda ima nase opet je 5 nez sta ti nije jasno
Eric nije stranac!
Stranci su Lendrić, Blažević, Jovanović, Ajayi. Ostali svi imaju naše državljanstvo.

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 23 feb 2020, 10:13

Nastrojeni je napisao/la:
23 feb 2020, 09:56
balkanika je napisao/la:
23 feb 2020, 00:24
dinoscuk9 je napisao/la:
23 feb 2020, 00:00


Erić,Blažević,Jovanović,Pavić,Ajayi i Lendrić jel to 6 a iako Lendrić mozda ima nase opet je 5 nez sta ti nije jasno
Eric nije stranac!
Stranci su Lendrić, Blažević, Jovanović, Ajayi. Ostali svi imaju naše državljanstvo.
Siniša,Blažević,Ajayi i Ikić,Jovanović(vuče porijeklo odavde,može riješiti bh pasoš)
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nide » 23 feb 2020, 10:26

delinjo je napisao/la:
23 feb 2020, 02:37
ma ne sjecam se da smo nekad bili bez suta..ovo me vratilo u vrijeme kad je Redzepi bio u napadu :D
Neznam. Nebi da pametujem previše jer neznam šta se iza kulisa dešava tačno. Dakle kakva je ekonomija i ostalo i klubu pošto se mnogo nagađaju ali u svakom slučaju moramo biti korektni i reći da smo prosječna ekipa. Neko navodi kada budemo kompletni biće bolje Itd. mada mi nećemo nikada ovu sezonu biti kompletni i ako nemaš dovoljno igrača koji mogu da GINU na terenu i da se ne osjeti velika oscilacija u igri nemozeš za sebe reći da si veliki klub nažalost. Da se razumijemo Željo je pojam u našem fudbalu ali smo se doveli u takvu situaciju da se sa nama igra Tuzla city ili jedan Zrinjski za koji niko nije čuo do poslije rata. Muči te godinama jedan široki brijeg Itd. Dogod se netočne raditi drugačije ovaj trend će se nastaviti. Ostat ćemo vazda neka treća ili četvrta ekipa u državi koja će osvajati trofeje po 2 po desetljeću ili manje. Žao mi je svakog navijača koji je u bjeljinu otišao jučer kako bi vidio jedno sivilo i žalost i našu nemoć. Ko god da je u klubu i vodi ga mora da razumije da se od prošlosti ne živi. Mi ako nedo Bog ne izvučemo Evropu ove godine što može da se desi ako ne uzmemo kup i budemo četvrti neznam kakvu ekipu možemo očekivati sljedeću sezonu. Ako je već sada teška situacija ekonomski onda se bojim da će se igrački kadar još više osuti i onda pogotovo kada se široki i Zrinjski vrate biće nam još teže uzeti to treće mjesto a o tituli ćemo samo da sanjamo i vrtimo YouTube klipove iz nekih davnih vremena.

Avatar
Nastrojeni
Postovi: 282
Pridružen/a: 12 dec 2019, 13:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nastrojeni » 23 feb 2020, 10:28

UBIPITAR je napisao/la:
23 feb 2020, 10:13
Nastrojeni je napisao/la:
23 feb 2020, 09:56
balkanika je napisao/la:
23 feb 2020, 00:24


Eric nije stranac!
Stranci su Lendrić, Blažević, Jovanović, Ajayi. Ostali svi imaju naše državljanstvo.
Siniša,Blažević,Ajayi i Ikić,Jovanović(vuče porijeklo odavde,može riješiti bh pasoš)
Siniša je riješio već, dobio je naše.

ExBlueone
Postovi: 1513
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ExBlueone » 23 feb 2020, 11:04

Jučerašnja tekma će odlediti u zaborav prije nego se i zvanično okonča ovo kolo. Za mene nije tragedija x na strani sa Radnikom jer ovakve ekipe te mogu zaviti u crno tek tako.
A pogotovo su jučer protiv nas imali i motiv i uvijek zapnu protiv nas. Ono što brine je da smo u posljednje 2 tekme u prvenstvu, Velež kući i jučer ova odigrali bez datog gola i općenito sa losim napadom. Ne bih da crnjačim ali kako sad stvari stoje ove godine nam je borba za Europu imperativ, sve ostalo je u domeni SF. Al mi smo Željo. Najluđi smo kad je najteže, sve je moguće s Brkom na klupi!

Avatar
Opt1
Postovi: 133
Pridružen/a: 23 nov 2019, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Opt1 » 23 feb 2020, 11:13

Nije problem ye.beni x sa radnikom. Problem je sto nismo sutnuli na gol za 90 minuta, a isti ne bi zabili ni da se igralo do kurban bajrama.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 feb 2020, 11:24

Bilo je prostora zato mi je i zao. Gore na lijevoj strani posebno, ali sta vrijedi kad ti sve uradis i Zajmovic uyebe ako Pavic fino to odradi ili Pavic uyebe pred kraj.
Bilo je i desno posebno kad je Subasic usao jer Ramovic slabo. Mislim znam nije prosao pripreme i to, ali nista on ni ne grize previse sto sam i ocekivao. Ono jedno dodavanje njihovom igracu kod njihovog 16 Boze sacuvaj. Tu vala pripreme ne mogu biti izgovor. Samo sto prije da tu pocne neko igrati.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Mujke1921
Postovi: 209
Pridružen/a: 20 avg 2019, 23:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mujke1921 » 23 feb 2020, 11:26

Bezideja je napisao/la:
23 feb 2020, 08:50
Kritike na racun bekovima mi nisu bas jasne. Obojica odigrali sasvim solidno, pogotovo u defanzivi. Obojica se trudili, trcali gore dole. Jedino ako ste vi zamislili da trebaju biti Marcelo, onda bi igrali u Bundes ligi i kostali 58 miliona, a ne 400.000 KM.

Zadnja linija nam je bila top. Niti jedan duel nisu izgubili Kosoric i Jovanovic, odigrali ljudi boli glava. Probili su nas par puta po lijevoj strani ali je uvijek neko od stopera zatvorio njihovu akciju. Jbga, nekad bi morali bolje centrirati al mislim da bi i to bilo uzalud jer svaka takva prilila u sesnestercu nikog nije bilo.
Ramovic hoda boli ga k...., Zaim glupan ko muha bez glave. Ostade Lendric sam koji ne moze izmedju trojice.

Imali smo jednu dobru sansu da ošutamo na gol kad je Lendric one pobacao al i u tom slucaju Subasic stoji uza igraca. Problem ove ekipe, sto se niko ne otkriva.

Idemo u napada preko Zaima, presjeku nam loptu Zaim nastavi prema njihovom golu hodati i fatat se za glavu a ovamo akcija.
Bezobrazno je bilo poceti sezonu u borbi na oba fronta, posebno u borbi za titulu s Zaimom, Jamakom, Ramovicem, Mujezinovicem itd.
Ja sam uvijek bio odmjeren mislio sam da ces se pojacati do kraja sezone i zato sam uvijek pisao polako, odakle da smo slabi, al ovako ici na titulu nema sanse.

Totalna zajebancija. Pri tome kao nesto suspendujes igrace i stavis ga da igra. Neko nekog ovdje pravi budalom. I opet ponoviti kod nas dalje se pricaju bajke, Amar pametuje nesto a ovo je kriminalno bilo gledati. 0 suteva u okvir gola za 93 min, kao da igramo pod Bijelim Brijegom.

Druže ako se imalo razumiješ u fudbal, bekovi su jucer najgori na terenu bili, Pavic 9 centarsuteva imao, ni jednom, bukvalno ni jednom nije naseg igraca pogodio, ma ni blizu.. zalosno je bilo, nismo imali krila , bekovi se trebali ubacivati, ali bolje da se nisu ubacivali. Jucer najgora karika BEKOVI!!!

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 23 feb 2020, 11:30

Pohvale za golmana, sve i jedno ispucavanje je izbacio van terena 😂
Pohvala i za Pavica, iako godinu vec vjezba ubacaje na treningu.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

didnot
Postovi: 305
Pridružen/a: 01 sep 2019, 00:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la didnot » 23 feb 2020, 11:31

Ja Ramovics nikad vise nebi stavio da igra makar evropu ne izborili.. razumijem opet Amara nije imao izbora.
Ramovic je nafilovan od pojedinaca, prijatelja grupe ljudi.. protiv Amara itd. On ti sad ispade super mega giga extra frajer neko ko voli Zelju od djetinjstva itd.
Lendra voli Zelju vjerovali ili ne. Taj Lendra sto se svadjao sa navijacima voli vise Zelju od takvih..

didnot
Postovi: 305
Pridružen/a: 01 sep 2019, 00:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la didnot » 23 feb 2020, 11:33

Ivan Lendric jedan je od nas! Ovi dusmani sto pricaju nije do clanka Krpicu, nije u skok igri na zemlji je tata mata.
Krpa je masina Lendra je jos veca vjerujte..

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 feb 2020, 11:36

To da li on voli ili ne nebitno, ali nece on iz nekog inata htjeti sad nesto previse odigrati ni sto moze tj. sto je u stanju. Ocekivao sam to i vjerovatno bi tako i Osmankovic igrao da sad dobije priliku. Bez neke pretjerane zelje, uyebat ce 100 situacija, pokusati jednu kao rijesiti, ali sve je to slabo. Zato je bitno da tu dodje sto prije neko kad vec Ramovic nece produziti ugovor definitivno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 34 gosta.