FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7739
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 feb 2020, 17:04

Zukanovic je napisao/la:
24 feb 2020, 16:24
Djokanovic je novi Cimirot. on ne ide ispod 1 Mio €
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 24 feb 2020, 17:08

Stroj1946 je napisao/la:
24 feb 2020, 15:53
AlfredNobel je napisao/la:
24 feb 2020, 15:47
Bajevića oduševio Merso
Merso da je mlađi 5,6 godina.... Mogo bi on u baš jakoj ligi igrati

I još jedna, stvar. Gotivim Benku pravo, al Merso je puno efikasniji od njega.... Veći doprinos ima... Iako su sa godinama tu negdje
Meni je Merso pet puta draži od Benke. Benko je klasa, bio i ostao, ali meni je Merso draži u svakom aspektu. Došao na mala vrata, niko nije očekivao da će biti ovoliko koristan, da će zabiti toliko, ginuti toliko i dati ovoliko Klubu. Biće ebeno naći napadača kad Merso ode, dugo dugo boljeg nismo imali, jedan od najboljih u historiji. Jedino mi je žao što nije bio u repki u ozbiljnom planu, ali eto, tako je kako je.

Treba uživati u njegovim igrama, doprinosu i profesionalizmu, ja mu skidam kapu na svemu učinjenom.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5727
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 24 feb 2020, 17:43

Meni je benko bolji napadac od Ahmeta, al Ahmet mi je drazi.. Benko dok je igra davao je golove 16 komada prva sezona. Ahmet je 2 sezone igro samo prvu polusezonu dok u drugom djjelu davao po 2-3 gola..

Benko je nekako bio divlji maho bi glavom u vidu konja kad bi dao go dok ahmet to radi u stilu da bude primjer mladzima i nekako posteni nacin.

Kovacevic nije imo posla nije kriv za golove
Serba ok milicevic ok limeni ok salcin vise od ok
Ahmetovic rahmanovic super
Tatar ok jukic ok
Gavric ispod ok
Zidan ok
Susic ok
Dusan bi bio ispod ok dao je go **** teska srca al ok
Handza ok

Kondicija i disciplina najbolji segment

Da je sudija svirao cist penal u 5 minuti mi bi njih nabili 5:0

Oremusa stavit na hodzino mjesto dzokanovica na gavricevo i to je to
Ahmet rahmanovic trebaju dobit po zuti karton u bl..

Al daleko od tog da sa ovom igrom mozemo uzet bod borcu. 100% siguran da ce sudija njih gurat iz dosta razloga (juce remi) dodik ocjepljenje cetnicko orgijanje mi u bl moramo bi 3x bolji nego protiv city da bi bod uzeli..

Radujeme disciplina mudros i kondicija to bi nam moglo donijet zeljeni rezultat pobjeda remi

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 24 feb 2020, 18:29

Merso je dosao u shoping.
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2020, 18:32

fanatikk je napisao/la:
24 feb 2020, 18:29
Merso je dosao u shoping.
Boga mi se odužio taj shopping
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 24 feb 2020, 18:44


michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 24 feb 2020, 18:44

Zukanovic je napisao/la:
24 feb 2020, 16:24
Djokanovic je novi Cimirot. on ne ide ispod 1 Mio €
Nema dileme oko potencijala,ali oko cijene sigurno ima.Ako igrac ne igra i ako nema minutazu tesko da moze imati tu vrijednost.Moje misljenje je da mali "mora" igrati jer to moze klubu donjeti mnogo toga u finansijskom i markentiskom planu,narucito sto mislim da u ekipi nema veznog njegovo tipa(mislim da bi sa Oremusom bio idealan tandem i imao uz koga da se razvija).

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 24 feb 2020, 18:55

Ja sam uvijek rekao da on mora da igra. ali kod nas realno u sredini imas toliko dobri igraca bas tesko. bolje njega i dalje gurati a ne Zinedina koji nije nas.ali ako je Zinedin zamjena za Rahmanovic onda je ok. sto nije ista pozicija.

meni samo malo krivo sto nemamo mladog napadaca. imas Ahmetovic i Harisa. to bi bilo za mladog igraca da gleda i uci ko jackpot. to je greska Emira/Vinka.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3451
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 24 feb 2020, 19:02

Zukanovic je napisao/la:
24 feb 2020, 18:55
Ja sam uvijek rekao da on mora da igra. ali kod nas realno u sredini imas toliko dobri igraca bas tesko. bolje njega i dalje gurati a ne Zinedina koji nije nas.ali ako je Zinedin zamjena za Rahmanovic onda je ok. sto nije ista pozicija.

meni samo malo krivo sto nemamo mladog napadaca. imas Ahmetovic i Harisa. to bi bilo za mladog igraca da gleda i uci ko jackpot. to je greska Emira/Vinka.
To je greska trenera akademije i hadzica a nikako Vinkova :nene: :nene: :nene: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 24 feb 2020, 19:05

I Vinko je kriv. sto ne stavi Salcina u napad :D trebali smo vratiti Hasanovica. bolje nek gleda od Ahmetovica nego da igra za Gorazde. :kafa:

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fanatikk » 24 feb 2020, 19:10

MortemHz je napisao/la:
24 feb 2020, 18:32
fanatikk je napisao/la:
24 feb 2020, 18:29
Merso je dosao u shoping.
Boga mi se odužio taj shopping
Nek potraje sto duze, samo neka shopinguje 👍
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 24 feb 2020, 19:22

Djokanoviću su konkurencija isključivo Miličević i Oremuš. Ako bude bolji od njih dvojice - igrat će. To je sva filozofija.

Nije ni Cimirotu niko poklonio mjesto, imaš treninge, imaš utakmice, pokazi da si bolji i nema problema.

Pogotovo kod Vinka koji će uvijek prije izabrat kvalitetnog mladog igrača.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Vanja8
Postovi: 10035
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 24 feb 2020, 19:23

Mi u Banjaluci moramo igrati igru kratkih pasova i mislim da bi bila greska pokusavati sa nekim dugackim loptama...
Moramo ih držati stalno pod pritiskom, jer evidentno je da oni kuveta nemaju za 90 minuta...,
Ne znam kako im je stanje sa onim Ziljkicem, ali ako bude igrao mora se itekako obratiti pažnja na njega, brz, dobar na lopti...
Pritiskati im svaku liniju i tako ih iscrpljivati,a i skloni su tu kod svog sesnesterca praviti greske, koje bi se mogle iskoristiti...
Možda bi bilo dobro poceti sa Đokanovicem i zalijepiti ga na Vranjesa da mu ne da oka otvoriti...
Gledajuci njih sinoc ,nekako sam uvjeren da mi tamo ne možemo izgubiti, jesu dobra ekipa, ali daleko je to od tima od koga bi mi trebali strahovati...

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9496
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 24 feb 2020, 19:32

Vanja8 je napisao/la:
24 feb 2020, 19:23
Mi u Banjaluci moramo igrati igru kratkih pasova i mislim da bi bila greska pokusavati sa nekim dugackim loptama...
Moramo ih držati stalno pod pritiskom, jer evidentno je da oni kuveta nemaju za 90 minuta...,
Ne znam kako im je stanje sa onim Ziljkicem, ali ako bude igrao mora se itekako obratiti pažnja na njega, brz, dobar na lopti...
Pritiskati im svaku liniju i tako ih iscrpljivati,a i skloni su tu kod svog sesnesterca praviti greske, koje bi se mogle iskoristiti...
Možda bi bilo dobro poceti sa Đokanovicem i zalijepiti ga na Vranjesa da mu ne da oka otvoriti...
Gledajuci njih sinoc ,nekako sam uvjeren da mi tamo ne možemo izgubiti, jesu dobra ekipa, ali daleko je to od tima od koga bi mi trebali strahovati...
Po meni trebaju startati Milicevic i Djokanovic
Nek Milicevic se zalijepi na Vranjesa..
Naravno da cemo igrati tika taka,nije to prosla polusezona taktika nabij na Mersudina i valja prodje
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 24 feb 2020, 19:32

Vanja8 je napisao/la:
24 feb 2020, 19:23
Mi u Banjaluci moramo igrati igru kratkih pasova i mislim da bi bila greska pokusavati sa nekim dugackim loptama...
Moramo ih držati stalno pod pritiskom, jer evidentno je da oni kuveta nemaju za 90 minuta...,
Ne znam kako im je stanje sa onim Ziljkicem, ali ako bude igrao mora se itekako obratiti pažnja na njega, brz, dobar na lopti...
Pritiskati im svaku liniju i tako ih iscrpljivati,a i skloni su tu kod svog sesnesterca praviti greske, koje bi se mogle iskoristiti...
Možda bi bilo dobro poceti sa Đokanovicem i zalijepiti ga na Vranjesa da mu ne da oka otvoriti...
Gledajuci njih sinoc ,nekako sam uvjeren da mi tamo ne možemo izgubiti, jesu dobra ekipa, ali daleko je to od tima od koga bi mi trebali strahovati...
Racunica je jasna ako udjemo u utakmicu lezerno i da smo vec upisali 3 boda procicemo ko kone tad.
Ako udjemo sa mudima i budemo diktirali tempo nasa su 3 boda. Njih je Celik dobio sad u generalki, Siroki bez par prvotimaca se vratio posle 0:2.

Nisu jaka ekipa, ali ako se opustimo i udjemo bezmudno nemamo sta traziti tamo.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Ahmoveliki
Postovi: 1099
Pridružen/a: 21 feb 2020, 08:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ahmoveliki » 24 feb 2020, 19:34

Znam da nam je veza beton betona ali ja bih bas volio vidjeti malog Dzania u vezi, mali jede zemlju...

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 feb 2020, 19:36

Gavric je dobar igrac, fine lopte daje, spusta se razigrava, duelira, spasio gol TC 3 na 1 kad su isli....hladan je pod pritiskom, ne panici....jako zahvalan igrac za rotacije, klupe, nije ni skup uopste.....u svakoj drugoj ekipi bi bio u prvih 11.....

Djokanovic mora da igra, ali nazalost ne mislim da ce kod nas, vjerovatno posudba na ljeto, s obzirom da Anel dolazi a on je iskusan i fleksibilan veznjak...najbolje je mladim igracima da igraju a kod nas veznjaci stvarno nemaju gdje....nijedan mladi igrac nema nista od samo gledanja....mora igrati i osjetiti ritam, terene, sudije, dueliranje sa razlicitim protivnicima....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 feb 2020, 19:38

Ahmoveliki je napisao/la:
24 feb 2020, 19:34
Znam da nam je veza beton betona ali ja bih bas volio vidjeti malog Dzania u vezi, mali jede zemlju...
Nazalost, pored Rahmana, Zinedina i Krleta jako tesko...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 24 feb 2020, 19:42

ElCartel11 je napisao/la:
24 feb 2020, 19:32
Vanja8 je napisao/la:
24 feb 2020, 19:23
Mi u Banjaluci moramo igrati igru kratkih pasova i mislim da bi bila greska pokusavati sa nekim dugackim loptama...
Moramo ih držati stalno pod pritiskom, jer evidentno je da oni kuveta nemaju za 90 minuta...,
Ne znam kako im je stanje sa onim Ziljkicem, ali ako bude igrao mora se itekako obratiti pažnja na njega, brz, dobar na lopti...
Pritiskati im svaku liniju i tako ih iscrpljivati,a i skloni su tu kod svog sesnesterca praviti greske, koje bi se mogle iskoristiti...
Možda bi bilo dobro poceti sa Đokanovicem i zalijepiti ga na Vranjesa da mu ne da oka otvoriti...
Gledajuci njih sinoc ,nekako sam uvjeren da mi tamo ne možemo izgubiti, jesu dobra ekipa, ali daleko je to od tima od koga bi mi trebali strahovati...
Racunica je jasna ako udjemo u utakmicu lezerno i da smo vec upisali 3 boda procicemo ko kone tad.
Ako udjemo sa mudima i budemo diktirali tempo nasa su 3 boda. Njih je Celik dobio sad u generalki, Siroki bez par prvotimaca se vratio posle 0:2.

Nisu jaka ekipa, ali ako se opustimo i udjemo bezmudno nemamo sta traziti tamo.
Zavisi i od njih dosta, ako oni budu igrali otvoreno, da se pokusaju nadigravat s nama, to bi bilo odlicno...

Celik su napali jer su ga smatrali bezopasnim i ostavili puno prostora za kontre a kao i zeljo su dosta spora ekipa nazad....

Valjda se nece prepasti ovog rezultata pa se zatvore kuci, nadam se da i pritisak domaceg terena i navijaca to pogura da i ne bude opcija....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheIvicnjak » 24 feb 2020, 20:04

Hamin Sin je 3 puta bolja ekipa od bojca pa su dobili sesticu. Njih samo sudije mogu spasiti.
1-4

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], boki86, Bosniacum Lilium, Gbbp21 i 35 gostiju.