FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 24 feb 2020, 22:53

Pobjeda protiv Širokog je imperativ! Ukoliko se "poklope" i rezultati konkurenata, mogli bi malo mirnije igrati u nastavku prvenstva, mada je prerano donositi tako neke zaključke, ali eto. Oni dolaze bez najboljeg igrača, Matea Marića, a od ranije su povrijeđeni Bagarić i Matić, također veoma važni igrači.

Onda slijedi gostovanje Sarajevu s kojim ste, kao, u dobrim odnosima, a da mogu dali bi vam po deset golova na svakoj utakmici. Ne znam što se uvijek nalože protiv kakanjskih timova, i Rudara uvijek kantaju u prijateljskim, dok npr. gube od Ljubuškog i tako nekih lijevih timova. :?

Nadam se da ćete sad pokazati zube i na Koševu, mislim da imate kvaliteta da odigrate bar neizvjesnu utakmicu ako ne nešto više od toga.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 feb 2020, 08:13

Ma mi smo u dobrim odnosima sa svim klubovima, s nekim više, s nekim manje, i dobro je što je tako, ako ništa, neka su odnosi u normali.
Mi stvarno ništa ni protiv koga nemamo, ni protiv ijednog kluba, osim sportskog rivaliteta.
Vezano za to loženje, moraju, ako se ne nalože znaju da su donji, pa i mi bi njima dali deset komada kada bi to mogli, tako da nema tu zamjerke.
Fudbal i na male se igra da natrpaš što više protivnika.

Napokon ponovo imamo kvalitet i šteta što smo protiv Slobode bili hendikepirani za četiri igrača, plus dvije povrede. Da smo bili kompletni, sada bi ušli u utakmicu malo lakše, rasterećenije, ali šta je tu je.
Sljedeći Široki, Široki ima odličan tim i bez ovih što će izostati, bit će guravo, ali ne sumnjam u našu pobjedu, bit ćemo kompletni, kvalitet imamo i Šolbin jedini zadatak je da uđemo extra motivirani u utakmicu. Njima je pod neophodno tri boda i tu je naša šansa jer moraju igrati otvoreno.
Odigramo li pozitivno protiv širokog, ne sumnjam da će na Koševu (po običaju) biti masovni povici "šta ste zapeli seljaci" :rol:
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 25 feb 2020, 10:43

FKMLADOSTDK je napisao/la:
25 feb 2020, 08:13
Ma mi smo u dobrim odnosima sa svim klubovima, s nekim više, s nekim manje, i dobro je što je tako, ako ništa, neka su odnosi u normali.
Mi stvarno ništa ni protiv koga nemamo, ni protiv ijednog kluba, osim sportskog rivaliteta.
Vezano za to loženje, moraju, ako se ne nalože znaju da su donji, pa i mi bi njima dali deset komada kada bi to mogli, tako da nema tu zamjerke.
Fudbal i na male se igra da natrpaš što više protivnika.

Napokon ponovo imamo kvalitet i šteta što smo protiv Slobode bili hendikepirani za četiri igrača, plus dvije povrede. Da smo bili kompletni, sada bi ušli u utakmicu malo lakše, rasterećenije, ali šta je tu je.
Sljedeći Široki, Široki ima odličan tim i bez ovih što će izostati, bit će guravo, ali ne sumnjam u našu pobjedu, bit ćemo kompletni, kvalitet imamo i Šolbin jedini zadatak je da uđemo extra motivirani u utakmicu. Njima je pod neophodno tri boda i tu je naša šansa jer moraju igrati otvoreno.
Odigramo li pozitivno protiv širokog, ne sumnjam da će na Koševu (po običaju) biti masovni povici "šta ste zapeli seljaci" :rol:
Nisi upravu kada kazes da su Sirokom bodovi neophodni.Siroki ne moze ni gore ni dole jos imaju kup poslije nas...tako da mislim da su vise nama bodovi potrebniji.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 feb 2020, 11:46

Nisi upravu kada kazes da su Sirokom bodovi neophodni.Siroki ne moze ni gore ni dole jos imaju kup poslije nas...tako da mislim da su vise nama bodovi potrebniji.
[/quote]

Nama su bodovi najpotrebniji, to nema priće, i ubijeđen sam da ćemo ići na osvajanje sva tri boda, jednostavno moramo.
Oni imaju kup ali protiv Olimpika, mogu komotno izvesti 2/3 rezervista.
U konačnici, ko im garantuje da će osvojiti kup i preko kupa Evropu?
Mislim da im je bitnije probati osvojiti to treće ili četvrto mjesto u PL, koje garantuje Evropu, a kup je mačak u vreći.

Bez sumnje, izvest će oni svoj najbolji mogući sastav protiv nas i igrati napadački, a tek poslije ove će se okrenuti kupu kao jedinoj alternativi izlaska u Evropu :D
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la JonSnow » 25 feb 2020, 11:54

FKMLADOSTDK je napisao/la:
24 feb 2020, 21:41
JonSnow je napisao/la:
24 feb 2020, 18:14
FKMLADOSTDK je napisao/la:
24 feb 2020, 16:27
Šta je sa tom papirologijom za Fanima i Mirkova, hoće li se riješiti do širokog?
S obzirom da i kod vas šteka, ja gajim nadu da je neka greška u sistemu, a ne da smo mi ostali opet popišani.
Evo mi smo riješili, nadam se da ste i vi, ili da ćete več ako niste, do sljedeće sve riješiti.
Van pameti je radi papirologije ne računati na pojačanja, al' takvi smo i vazda ćemo biti ovakvi.
Hvala, ali još ništa.
Ako ne riješimo do iduće sedmice, čestitat vam ostanak u PL idući ponedjeljak.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 25 feb 2020, 12:25

Ma da se vise ne raspravljamo o Sirokom samo mi reci koga mislis da oni mogu prestici do tog 4. mjesta

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 feb 2020, 12:34

amar009 je napisao/la:
25 feb 2020, 12:25
Ma da se vise ne raspravljamo o Sirokom samo mi reci koga mislis da oni mogu prestici do tog 4. mjesta
Pa namjeravat će one koji su iznad njih : )

I ne raspravljamo se, samo iznosimo razmišljanja : )
Ti kontaš da će se čuvati za kup, ja kontam izaći će sa najboljim sastavom protiv nas i zapeti al' ono skroz.
Tvoja opcija mi se sviđa, al ekipa mora biti oprezna i biti 100% spremna, a Boga mi i mi na tribinama.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 17:14

Nabijanje gol razlike na vama svake sezone za mene nisu dobri odnosi, ako vama jesu, poštujem i to.

Nego, gledam, samo na utakmici Mladost - Široki neće biti TV prijenos. :thumbdown: Valja slušati onog na BH radiju. :nedam:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 17:40

Mladosti 195.000 KM za 2020. godinu od Općine, Rudaru 120.000 KM. Znate da sam veliki navijač Rudara, ali mislim da je Mladost trebala bar duplo više dobiti od nas. Nama da milion dadnu, ništa se ne bi vidjelo, a Vi dole, i dalje se nadam da ćete uraditi više nešto na toj infrastrukturi!
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 25 feb 2020, 18:11

A da ne govorimo da opcina da Rudaru puno vise od 120000 putem drugih kanala. A da L' Imperator odes na utakmicu, neces valjda slusat na radiju :)

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 25 feb 2020, 18:52

L' Imperator je napisao/la:
25 feb 2020, 17:40
Mladosti 195.000 KM za 2020. godinu od Općine, Rudaru 120.000 KM. Znate da sam veliki navijač Rudara, ali mislim da je Mladost trebala bar duplo više dobiti od nas. Nama da milion dadnu, ništa se ne bi vidjelo, a Vi dole, i dalje se nadam da ćete uraditi više nešto na toj infrastrukturi!
Mislim da je ovih 195.000 KM bez ulaganja u infrastrukturu u čijem financiranju učestvuje općina.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 19:10

aneks je napisao/la:
25 feb 2020, 18:11
A da ne govorimo da opcina da Rudaru puno vise od 120000 putem drugih kanala. A da L' Imperator odes na utakmicu, neces valjda slusat na radiju :)
Rado bih druže, al' da nisam 300 kilometara udaljen od Kaknja. U martu dolazim pa ću na Koševo ako Bog da, ako i Rudar ne bude u istom terminu.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 25 feb 2020, 19:11

L' Imperator je napisao/la:
25 feb 2020, 17:14
Nabijanje gol razlike na vama svake sezone za mene nisu dobri odnosi, ako vama jesu, poštujem i to.

Nego, gledam, samo na utakmici Mladost - Široki neće biti TV prijenos. :thumbdown: Valja slušati onog na BH radiju. :nedam:
Jedna sezona nije svake sezone uz dužno poštovanje. Znalo je Sarajevo gubiti i sa Benkom u Kaknju.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 feb 2020, 20:32

L' Imperator je napisao/la:
25 feb 2020, 17:14
Nabijanje gol razlike na vama svake sezone za mene nisu dobri odnosi, ako vama jesu, poštujem i to.

Nego, gledam, samo na utakmici Mladost - Široki neće biti TV prijenos. :thumbdown: Valja slušati onog na BH radiju. :nedam:
Ja sam mislio na vanterenske odnose između klubova. Na terenu je isto prema svima, ko koga. To o čemu ti pričaš im je uspjelo jednom, jbg desi se svakome, ali nadam se da neće više nikad.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 21:02

Kad smo već toliko oko toga, ja mislim (nisam provjeravao) da ste od njih ubjedljivo najviše golova primili za ovo vrijeme otkako ste u Premijer ligi.

Ili mi se to čini zbog prošle sezone kad ste 12 golova primili u tri utakmice s njima, što je stvarno previše. (4 po utakmici) :shock:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 25 feb 2020, 22:18

L' Imperator je napisao/la:
25 feb 2020, 21:02
Kad smo već toliko oko toga, ja mislim (nisam provjeravao) da ste od njih ubjedljivo najviše golova primili za ovo vrijeme otkako ste u Premijer ligi.

Ili mi se to čini zbog prošle sezone kad ste 12 golova primili u tri utakmice s njima, što je stvarno previše. (4 po utakmici) :shock:
Šta je tu čudno, pa bolji ljudi bili. U utakmici kod kuće, mislim da je bila druga ili treća kad nas je Zildžović preuzeo, primili smo šest kom. Nisu đaba duplu osvojili, a mi smo se u to vrijeme još tražili, skroz smo slabi bili. Svaki njihov šut je u golu završio. S ovom ekipom koju danas imamo se teško tako nešto može ponoviti.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 22:35

Ok. :stop:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 23:31

Eto ankete sa malo boljim opcijama! :mrgreen: Nadam se samo da neće biti ono četvrto. :pray:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la UstanikSBII » 25 feb 2020, 23:37

Vidim očekujete pobjedu što je naravno sportski svatko se nada najboljem za svoj tim! Što se Širokog tiče trener će sigurno napasti sa svim raspoloživim snagama! Znači nema od ranije Bagarića, Matića i Jovića ... Al sigurno da će Angelo (dao gol u zadnjem kolu protiv Borca) biti zamjena u napadu.

Vjerovatno sastav Širokog mogao bi biti

Zlomislić na vratima ... Zadnja linija Cipetić, Barišić, Radeljić, Nikić, sredina Enin (trebao bi biti spreman) Pervan, Ćorić, Hrkać, Jurilj(možda čak i Jurić) napad Angleov. Moguće i da Hrkać ode na štopera a recimo Stanić uskoči u sredinu al sigurno solidna ekipa. Vjerujem da će dosta zavisti od vremena stavlja kišu koliko sam upratio nadam se da će teren izdržati da se može koliko toliko igrati.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 25 feb 2020, 23:52

UstanikSBII je napisao/la:
25 feb 2020, 23:37
Vidim očekujete pobjedu što je naravno sportski svatko se nada najboljem za svoj tim! Što se Širokog tiče trener će sigurno napasti sa svim raspoloživim snagama! Znači nema od ranije Bagarića, Matića i Jovića ... Al sigurno da će Angelo (dao gol u zadnjem kolu protiv Borca) biti zamjena u napadu.

Vjerovatno sastav Širokog mogao bi biti

Zlomislić na vratima ... Zadnja linija Cipetić, Barišić, Radeljić, Nikić, sredina Enin (trebao bi biti spreman) Pervan, Ćorić, Hrkać, Jurilj(možda čak i Jurić) napad Angleov. Moguće i da Hrkać ode na štopera a recimo Stanić uskoči u sredinu al sigurno solidna ekipa. Vjerujem da će dosta zavisti od vremena stavlja kišu koliko sam upratio nadam se da će teren izdržati da se može koliko toliko igrati.
Malo je falilo da Vas duplo slabija Mladost uzme na Pecari, tako da, normalno je da se sad očekuje pobjeda koja bi bila zlata vrijedna u borbi za opstanak.

Vama respect! Treba biti realan i reći da Široki može pobjediti Sarajevo i Želju u Sarajevu, a da ne može "malu" Mladost, ali mislim da ćete sada, zbog trenutne situacije u kojoj se nalazi Mladost, maksimalno bod izvući!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.