FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 28 feb 2020, 09:45

Velić - N. Nikolić, M. Nikolić, Isaković/Sadiku, Dujmović - Mirkov, Pezer, Dedić - Atajić, Fanimo, Marić

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 28 feb 2020, 11:33

Nemojmo biti naivni i misliti da je nacelnik vrh ili tako nesto zato sto je podrzao projekat reflektora. FK Mladost je zasluzila daleko vise, isto vrijedi i za MZ Doboj. Ne smijemo dopustiti da nas kupuju malim parama. Sramota je za Doboj koliko ima stanovnika i koju ima historiju a da nema svojih opcinskih vijecnika a i nacelnika. Vrijeme je izbora i oni nas sad pokusavaju kupit na sve nacine mi normalno trebamo to iskoristiti al ne biti naivni. Moramo znati da je nacelnik tu postavljen kao marioneta i da njim drugi upravljaju. Pratite facebook stranicu opstine i vidjet cete koga oni simpatisu. Cementara se nalazi u Doboju i ona bi morala puno vise ulagati u nas klub. Mujdza je poceo da vise ulaze u Rudar a manje u Mladost posljednih godina sto je paradoksalno sa obzirom na rezultate, al to nasa opstina gura. Stanovnici Doboja bi trebali vrsiti pritisak na cementaru sa obzirim sta se sve desava na ekoloskom planu, ali ne radimo to, jer nas kupuju za male pare. Moramo se pokrenuti i aktivno ucestvovati u donosenju odluka vezani za sredinu u kojoj zivimo. Idemo mi aBd dobiti Sirokog a napravit cemo mi sve jos bolje.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 28 feb 2020, 14:51

aneks je napisao/la:
28 feb 2020, 11:33
Nemojmo biti naivni i misliti da je nacelnik vrh ili tako nesto zato sto je podrzao projekat reflektora. FK Mladost je zasluzila daleko vise, isto vrijedi i za MZ Doboj. Ne smijemo dopustiti da nas kupuju malim parama. Sramota je za Doboj koliko ima stanovnika i koju ima historiju a da nema svojih opcinskih vijecnika a i nacelnika. Vrijeme je izbora i oni nas sad pokusavaju kupit na sve nacine mi normalno trebamo to iskoristiti al ne biti naivni. Moramo znati da je nacelnik tu postavljen kao marioneta i da njim drugi upravljaju. Pratite facebook stranicu opstine i vidjet cete koga oni simpatisu. Cementara se nalazi u Doboju i ona bi morala puno vise ulagati u nas klub. Mujdza je poceo da vise ulaze u Rudar a manje u Mladost posljednih godina sto je paradoksalno sa obzirom na rezultate, al to nasa opstina gura. Stanovnici Doboja bi trebali vrsiti pritisak na cementaru sa obzirim sta se sve desava na ekoloskom planu, ali ne radimo to, jer nas kupuju za male pare. Moramo se pokrenuti i aktivno ucestvovati u donosenju odluka vezani za sredinu u kojoj zivimo. Idemo mi aBd dobiti Sirokog a napravit cemo mi sve jos bolje.
Za načelnika se i mogu složiti, ali za cementaru i Muidžu nikako. To je glavni (skoro i jedini sponzor) uz Mušiju koji je uz nas godinama, od najniže lige do danas, koji je podržao svo unapređenje infrastrukture koje se dešavalo.
Također, ulaskom u Premijer ligu Mladost je preko cementare povezana direktno sa Heidelbergcement grupacijom, što je dovelo i do većeg sponzorskih ugovora. Cementara bi se jedino mogla još više iskoristiti ako bi se pokretali novi infrastrukturni projekti koje bi sigurno podržala, ali očito se nikome u klubu ne da zamarati time.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 15:10

Trebate imati na umu da se "Općina", a ni bilo ko drugi osim Mensura, ništa ne pitaju u Mladosti, dok itekako vode politiku i upravljaju "zeleno-crnim", tako da ovo što imaju u planu sa Mladosti je premašilo moja očekivanja!

Malo realnosti!
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 28 feb 2020, 15:28

hugoviana je napisao/la:
28 feb 2020, 14:51
aneks je napisao/la:
28 feb 2020, 11:33
Nemojmo biti naivni i misliti da je nacelnik vrh ili tako nesto zato sto je podrzao projekat reflektora. FK Mladost je zasluzila daleko vise, isto vrijedi i za MZ Doboj. Ne smijemo dopustiti da nas kupuju malim parama. Sramota je za Doboj koliko ima stanovnika i koju ima historiju a da nema svojih opcinskih vijecnika a i nacelnika. Vrijeme je izbora i oni nas sad pokusavaju kupit na sve nacine mi normalno trebamo to iskoristiti al ne biti naivni. Moramo znati da je nacelnik tu postavljen kao marioneta i da njim drugi upravljaju. Pratite facebook stranicu opstine i vidjet cete koga oni simpatisu. Cementara se nalazi u Doboju i ona bi morala puno vise ulagati u nas klub. Mujdza je poceo da vise ulaze u Rudar a manje u Mladost posljednih godina sto je paradoksalno sa obzirom na rezultate, al to nasa opstina gura. Stanovnici Doboja bi trebali vrsiti pritisak na cementaru sa obzirim sta se sve desava na ekoloskom planu, ali ne radimo to, jer nas kupuju za male pare. Moramo se pokrenuti i aktivno ucestvovati u donosenju odluka vezani za sredinu u kojoj zivimo. Idemo mi aBd dobiti Sirokog a napravit cemo mi sve jos bolje.
Za načelnika se i mogu složiti, ali za cementaru i Muidžu nikako. To je glavni (skoro i jedini sponzor) uz Mušiju koji je uz nas godinama, od najniže lige do danas, koji je podržao svo unapređenje infrastrukture koje se dešavalo.
Također, ulaskom u Premijer ligu Mladost je preko cementare povezana direktno sa Heidelbergcement grupacijom, što je dovelo i do većeg sponzorskih ugovora. Cementara bi se jedino mogla još više iskoristiti ako bi se pokretali novi infrastrukturni projekti koje bi sigurno podržala, ali očito se nikome u klubu ne da zamarati time.
Cementara jest od pocetka sa mladasti to niko ne porice al ono sto sam ja napisao jeste paradoks taj da je cementara smanjila ulaganja u Mladost a povecala u Rudar proteklih godin. Haidelbercement kao ozbiljna firma svugdje ulaze u mjestima gdje se nalazi tako i kod nas. Al mi moramo trazit vise jer samo kod nas italijani placaju spaljivanje guma i ostalih nus produkata. To mi njemo gledamo e ta sutnja bi trebala imat svoju cijenu. Na kraju heidelberg cement je na dresu mladosti, to je reklama. Moramo dobiti vise.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 28 feb 2020, 16:31

Mislim da je općina izvor finansiranja koji najprije treba animirati.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 28 feb 2020, 17:00

Nigdje u svijetu glavni finansijeri nisu opstine. Firme su te koje trebamo animirati. Ne kazem da opcina ne treba vise ali se trebamo fokusirati na marketing prodaja igraca itd. Krajni cilj bi bio da sami sebe finansiramo,a ne da budemo na grbači naroda i od javih para da se finansiramo, a do ovoga nam treba pomoc i opstine.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 17:41

A da, bar nekad, organizuju PRESS prije domaće utakmice? Znači prva domaća utakmica nakon dugo vremena i nikakvu izjavu ne možeš naći od bilo koga dan prije utakmice! :roll: Zar PRESS nije obavezan za premijerligaše?

K'o da je problem pozvati par portala, bar kakanjskih, a što ne bi izgladili odnose i sa IC-om pa da to bude kako treba?!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 28 feb 2020, 17:56

aneks je napisao/la:
28 feb 2020, 17:00
Nigdje u svijetu glavni finansijeri nisu opstine. Firme su te koje trebamo animirati. Ne kazem da opcina ne treba vise ali se trebamo fokusirati na marketing prodaja igraca itd. Krajni cilj bi bio da sami sebe finansiramo,a ne da budemo na grbači naroda i od javih para da se finansiramo, a do ovoga nam treba pomoc i opstine.
Pa treba postaviti nekog strucnog za to. Jbt Moj San ti u avliji. Ponudis im sponzorski paket. Treca garintura dresova u njihovoj boji i sa njihovim logotopom.
Istina da je Cementara smanjila iznos koji daje. Ali sto ne sjedu i preogovraju. Ukinuti su sa dresova zbog toga. Napravi spoznsorki paket i posalji. Najbolje pozcije oko stadiona za glavnog sponzora.
Ali jbg ko ce to Bistri. Evo ni press ne znaju organizovati da ne kazem da se radi na necemu da se dovedu navijaci na tribine. Posjeta nam je katastrofa ove godine. Treba neko ko ima zivce ko konj da hoda od vrata do vrata i lobira za klub. Musija to nece garant ovi ostali ne znaju i tu je kraj.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 18:09

Wolffire je napisao/la:
28 feb 2020, 17:56
Pa treba postaviti nekog strucnog za to. Jbt Moj San ti u avliji. Ponudis im sponzorski paket. Treca garintura dresova u njihovoj boji i sa njihovim logotopom.
To bi super bilo! Onu prvu sezonu kad ste ušli u PL ste imali tri garniture dresova i jedna je bila ljubičasta. Taj mi se dres najviše sviđao od svih dosad.
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 28 feb 2020, 18:17

Wolffire je napisao/la:
28 feb 2020, 17:56
aneks je napisao/la:
28 feb 2020, 17:00
Nigdje u svijetu glavni finansijeri nisu opstine. Firme su te koje trebamo animirati. Ne kazem da opcina ne treba vise ali se trebamo fokusirati na marketing prodaja igraca itd. Krajni cilj bi bio da sami sebe finansiramo,a ne da budemo na grbači naroda i od javih para da se finansiramo, a do ovoga nam treba pomoc i opstine.
Pa treba postaviti nekog strucnog za to. Jbt Moj San ti u avliji. Ponudis im sponzorski paket. Treca garintura dresova u njihovoj boji i sa njihovim logotopom.
Istina da je Cementara smanjila iznos koji daje. Ali sto ne sjedu i preogovraju. Ukinuti su sa dresova zbog toga. Napravi spoznsorki paket i posalji. Najbolje pozcije oko stadiona za glavnog sponzora.
Ali jbg ko ce to Bistri. Evo ni press ne znaju organizovati da ne kazem da se radi na necemu da se dovedu navijaci na tribine. Posjeta nam je katastrofa ove godine. Treba neko ko ima zivce ko konj da hoda od vrata do vrata i lobira za klub. Musija to nece garant ovi ostali ne znaju i tu je kraj.
Slazem se, nazalost jos puno toga trebamo dignut na veci nivo. Trebaju nam mladi ljudi koji imaju viziju a koji su istovremeno educirani za posao koji obavljaju. Musija kao vrsni menadjer me malo iznenaduje kako malo posvecuje takvim stvarima. To su stvari koje prodjau koje te lansiraju al on i dalje drzi bistrija merdana kao neke direktore.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 28 feb 2020, 18:27

aneks je napisao/la:
28 feb 2020, 18:17

Slazem se, nazalost jos puno toga trebamo dignut na veci nivo. Trebaju nam mladi ljudi koji imaju viziju a koji su istovremeno educirani za posao koji obavljaju. Musija kao vrsni menadjer me malo iznenaduje kako malo posvecuje takvim stvarima. To su stvari koje prodjau koje te lansiraju al on i dalje drzi bistrija merdana kao neke direktore.
Pa mislim da je glavni razlog to sto ni u svojoj firmi nema taj segment razvijen jer mu i ne treba. Ima monopol na trzistu i dovoljno jaku firmu da ga boli ona stvar za marketing.
Iz tih razloga nema sluha za taj segment u klubu nit pridaje toliko paznje tome.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 18:57

Samo rijetki i odabrani mogu imati funkcije u klubu i to je to. Možda je to u neku ruku i dobro, ali ipak mislim da više štete donosi!

Kad Addict-u (koji voli Mladost više već Mensur) nisu dali da (besplatno) pokuša srediti neke stvari, kud ćeš dalje.

Kad smo već kod Addict-a, što li ga nema, da nije banovan? Addict, jaaaaaviii see! :mrgreen:

Što se tiče press-a, to komotno može organizovati i sekretarica kluba.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 28 feb 2020, 19:44

Samo nivo takmičenja u kojem nastupamo je Premijer liga, u svemu ostalom je Mladost još na nivou federalnih ligaša najblaže rečeno.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 20:26

Evo, odmah, na Facebook stranici izjave par igrača.

Dobro je, slušaju. :rol:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 28 feb 2020, 20:57

Dosta toga u klubu nije na nivou Premijer lige, ali, mora se priznati, Facebook prezentacija i grafika na istoj, je na nivou velikih evropskih klubova!

Ne znam koliko plaćaju momka koji to vodi, ali neka još šta "nabace" i dogovore se da čovjek ponovo pokrene Mladost TV. Onda im baš niko više ne bi trebao jer imali bi svoj medij i to dosta jak! Svakog četvrtka dođe čovjek u klupski salon, organizuje press, snimi, montira, objavi i šta ćeš bolje? Znam i da je kupio predobru kameru (4K), tako da, siguran sam je to najbolja opcija za klub!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 29 feb 2020, 10:42

L' Imperator je napisao/la:
28 feb 2020, 20:57
Dosta toga u klubu nije na nivou Premijer lige, ali, mora se priznati, Facebook prezentacija i grafika na istoj, je na nivou velikih evropskih klubova!

Ne znam koliko plaćaju momka koji to vodi, ali neka još šta "nabace" i dogovore se da čovjek ponovo pokrene Mladost TV. Onda im baš niko više ne bi trebao jer imali bi svoj medij i to dosta jak! Svakog četvrtka dođe čovjek u klupski salon, organizuje press, snimi, montira, objavi i šta ćeš bolje? Znam i da je kupio predobru kameru (4K), tako da, siguran sam je to najbolja opcija za klub!
+1

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la emil02in » 29 feb 2020, 13:19

Sretno danas do 3 boda...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 feb 2020, 14:09

Ne možeš pogoditi sastav da si pita.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 feb 2020, 15:22

Sreća pa izjednačiše u prvom poluvremenu! Pola ekipe ispod 21 god. u ovako važnoj utakmici. :o Hrabro!

Mirkov i Atajić su morali biti u prvoj postavi!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.