FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

SWOT
Postovi: 711
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 27 feb 2020, 20:26

---------------Neuer-----------------
-------Boateng---Alaba---------
Pavard-----------------Hernandez
--------Kimmich--Thiago--------
Davies--------------------Coutinho
------------------Müller----------------
-----------------Gnabry----------------

Moglo bi se i ovako odigrati koju, sad kad Lewe nema...

Avatar
hodza9
Postovi: 248
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la hodza9 » 27 feb 2020, 20:47

Coutinha lijevo na krilo umjesto Kommana staviti. I onu jednu sto je perfektno odigro, igrao je vise lijevo neg u centru.
Mia San Mia

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1418
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 27 feb 2020, 23:37

Ova ozljeda Lewandowskog posebna je po tome što će prvi put u svojoj karijeri, otkad je stigao u Njemačku 2010. godine, zbog ozljede propustiti više od dvije utakmice svog kluba zaredom. Trenutno je u planu da preskoči 6, kako prognoze stoje.

Pored utrke za najboljeg strijelca Lige prvaka i za najboljeg strijelca u Bundesligi, Lewandowski ima velike šanse da osvoji i Zlatnu kopačku za najboljeg strijelca u Europi. Na toj listi trenutno je prvi Ciro Immobile s 54 boda (27 golova), četiri boda više od Lewandowskog (25 golova). Immobile ima i tu prednost što Seria A ima više utakmica od Bundeslige.

Ovako su navijači skandirali Daviesu poslije utakmice (inače, nadimak mu je Phonzie)


A šta inače radi Davies kad ne trči 35km/h po Londonu (to je brzina kojom je napravio prodor za treći gol)


Inače, jučer se javio i Bon Jovi i kaže on u jednom razgovoru da je sišao u kafanu hotela da malo popije jednu u miru kad je tamo naletio na igrače Bayerna kako piju, pjevaju i feštaju noć prije utakmice. Možda je to bio recept za pobjedu :D
A ovako su naši navijači feštali uoči utakmice
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 28 feb 2020, 12:37

Sad se moze dati prilika ovim mladim iz omladinskog pogona..
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
dirkules
Postovi: 4490
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 29 feb 2020, 02:17

Top 3 assist providers in Europe's top 5 leagues since 2017:

1. Thomas Muller - (37)
2. Lionel Messi - (37)
3. Kevin De Bruyne - (34)
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BiOdiesel » 29 feb 2020, 10:27

Pozdrav raja, nije me dugo bilo, nisam imao vremena da pisem. Ali redovno vas citam.
Obzirom da sam preselio u Njemacku, ima li neko iskustva sa gledanjem utakmica preko streama, jel zabranjeno i ima li nacina da se gleda dzabaleske. Obzirom da sam jos novi tu pa me zanima.

Da kratko komentarisem odbranu i transfere, naime, sa odbranom pod vodstvom Flicka ima dosta napredka, ali ima jos i dosta prostora za napredak, gledajuci Kovacev Bayerm. Prije svega misleci na pogodak sa Daviesom i Pavardom. Mada bi volio vidjeti ovu liniju nazad,
Kimich---Pavard---Lucas---Davies

Imam osjecaj da bi mogli pojesti svaki napad u EU trenutno, to je samo moje misljenje. Htio bi da izdvojim jos dizanje forme Boatenga, koji je takodje za razliku podigao svoj nivo sa ciste nule. Jos uvjek to nije onaj Boateng koji je prije par godina bio u Top 5 stopera, i vjerovatno nece nikad ni biti, ali eto ispostavilo se da je dobro sto smo ga zadrzali, obzirom na sve povrede.
I na kraju taj Süle, ne znam kakav ce biti poslije oporavka, ali sa sigurnoscu mogu reci, da je velika steta sto je dozivio takvu povredu, sa onakvim predispozicijama, zaista zalosno.

Kao i obicno sto se tice transfera negdje skripi, jedina svijetla tacka u svemu tome je Davies, koji je mozda poslije Robena i Riberya, jedan od najboljih trasfera u zadnjih par godina.
Doveli smo Lukasa, koji je masno placen, sa povredom, mislim da se mogao naci bolji izbor. Evo i oporavlja sa i pomalo igra, ja jos uvjek nisam vidio igraca od 80 mil, ali eto nadat cemo se da ce pokazati zbog cega je doveden.
Posudbe Coutinha i Perisica - Prvi je doveden da se proba ozivjeti njegova karijera i nije se uspjelo, na momente bas kao James R. ali sve je to tanko, drugog necu ni komentarisati jer je doveden cisto kao pojacanje za klupu.

Suma sumarum, da ne duljim, i sam mrzim duge postove ;
Najbolje dobiti u ovoj sezoni su definitivno Flick i Davies.

Sa Flickom vidim taj Juppov Bayern, koji me odusevljavao, i najvise volim kada na poluvremenu odu u svlacionicu sa 0:0 i izadju kao potpuno drugi tim, ocito da je Flick jedan od boljih motivatora koje smo imali u posljednje vrijeme.

Avatar
hodza9
Postovi: 248
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la hodza9 » 29 feb 2020, 13:13

BiOdiesel je napisao/la:
29 feb 2020, 10:27
Pozdrav raja, nije me dugo bilo, nisam imao vremena da pisem. Ali redovno vas citam.
Obzirom da sam preselio u Njemacku, ima li neko iskustva sa gledanjem utakmica preko streama, jel zabranjeno i ima li nacina da se gleda dzabaleske. Obzirom da sam jos novi tu pa me zanima.

Da kratko komentarisem odbranu i transfere, naime, sa odbranom pod vodstvom Flicka ima dosta napredka, ali ima jos i dosta prostora za napredak, gledajuci Kovacev Bayerm. Prije svega misleci na pogodak sa Daviesom i Pavardom. Mada bi volio vidjeti ovu liniju nazad,
Kimich---Pavard---Lucas---Davies

Imam osjecaj da bi mogli pojesti svaki napad u EU trenutno, to je samo moje misljenje. Htio bi da izdvojim jos dizanje forme Boatenga, koji je takodje za razliku podigao svoj nivo sa ciste nule. Jos uvjek to nije onaj Boateng koji je prije par godina bio u Top 5 stopera, i vjerovatno nece nikad ni biti, ali eto ispostavilo se da je dobro sto smo ga zadrzali, obzirom na sve povrede.
I na kraju taj Süle, ne znam kakav ce biti poslije oporavka, ali sa sigurnoscu mogu reci, da je velika steta sto je dozivio takvu povredu, sa onakvim predispozicijama, zaista zalosno.

Kao i obicno sto se tice transfera negdje skripi, jedina svijetla tacka u svemu tome je Davies, koji je mozda poslije Robena i Riberya, jedan od najboljih trasfera u zadnjih par godina.
Doveli smo Lukasa, koji je masno placen, sa povredom, mislim da se mogao naci bolji izbor. Evo i oporavlja sa i pomalo igra, ja jos uvjek nisam vidio igraca od 80 mil, ali eto nadat cemo se da ce pokazati zbog cega je doveden.
Posudbe Coutinha i Perisica - Prvi je doveden da se proba ozivjeti njegova karijera i nije se uspjelo, na momente bas kao James R. ali sve je to tanko, drugog necu ni komentarisati jer je doveden cisto kao pojacanje za klupu.

Suma sumarum, da ne duljim, i sam mrzim duge postove ;
Najbolje dobiti u ovoj sezoni su definitivno Flick i Davies.

Sa Flickom vidim taj Juppov Bayern, koji me odusevljavao, i najvise volim kada na poluvremenu odu u svlacionicu sa 0:0 i izadju kao potpuno drugi tim, ocito da je Flick jedan od boljih motivatora koje smo imali u posljednje vrijeme.
e kralju, ja ti mogu reci za Austriju. Ja gledam normalno na crnjaka, samo sto gledam streamove na njemackom jeziku. vec 5 godina..
e sad ti vidi kako ces ti. mada za ostale utakmice koristim dazn 10€ mjesecni, gledas sta hos
Mia San Mia

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 29 feb 2020, 13:31

Ma mozes gledati streamove bez problema.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 29 feb 2020, 13:33

Coutinho od prve minute 100% danas.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 29 feb 2020, 14:25

Zike naš u prvih 11
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 29 feb 2020, 14:45

Flick hrabro s Zirkzeeom od prve minute. Bez nekih "eksperimenata" što bi vrlo moguće neki drugi treneri uradili - poput varijante Gnabry na špicu i sl. (Iako i to može proći ali kada ima Zirkzee koji je pokazao da zna zabiti neka se kali sada kada ima prilika za to).
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 29 feb 2020, 14:48

Evo Zikija evo ludila :opaopa:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 29 feb 2020, 14:52

Hajde mali, kupi sebi vise minuta. :pray:

Bravo Flick, hrabar potez. :angel:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 29 feb 2020, 15:19

Hrabro Flick, nadam se da će Zirkzee ispostovati dobrom utakmicom i da nece izgoriti pod pritiskom.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 29 feb 2020, 15:37

Kakav pocetak, bravo :bow:

Komentatoru na ES treba yebat sve.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 29 feb 2020, 15:39

harden je napisao/la:
29 feb 2020, 15:37
Kakav pocetak, bravo :bow:

Komentatoru na ES treba yebat sve.
Sto, sta je rekao? Ja nisam nista upratio...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 29 feb 2020, 15:44

:ljepota: :ljepota:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 29 feb 2020, 15:46

Kako lezerno.
Bravo malac. :ljepota:
Zadnja izmjena: Omerbavarac, dana/u 29 feb 2020, 16:04, ukupno mijenjano 1 put.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 29 feb 2020, 15:46

Ko Adriano na PES-u
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 29 feb 2020, 15:46

NYKnicks Fan je napisao/la:
29 feb 2020, 15:39
harden je napisao/la:
29 feb 2020, 15:37
Kakav pocetak, bravo :bow:

Komentatoru na ES treba yebat sve.
Sto, sta je rekao? Ja nisam nista upratio...
Ne podnosi frajer Bayern ni sekunde, zabili 3 gola on reagira ko da je korner. Aj sreca makar nema one dvije budale, bolji je od njih.

Zirkzee :ljepota:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.