FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

zeljko78
Postovi: 98
Pridružen/a: 31 jul 2009, 16:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljko78 » 29 feb 2020, 22:05

Schlager je napisao/la:
29 feb 2020, 21:46
ja ne pamtim da je bilo vise ljudi na stadionu,a podrska nikakva..osim Lesinara,kojima skidam kapu....i Istok i Zapad,krcati,ali mutavi kao da su dosli da gledaju kviz Brojke i slova....U jednom trenutku ustanem i opsujem Bjelici mater srpsku,svi gledaju u mene kao da sam lud...negdje kad je pred kraj poluvremena,mislim bio cist penal za nas,ali pogledacu po klipovima,tesko je to sa tribine biti 100% siguran..i drago mi je sad sto ostanem uz tv,kad god ima prenos....ovo nije publika,ovo je k urac
😎 Ma ti si kralj

IXI
Postovi: 13
Pridružen/a: 29 dec 2019, 16:59
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la IXI » 29 feb 2020, 22:15

FoSte95 je napisao/la:
29 feb 2020, 22:02
moram priznati na TVu je fkt bilo prelijepo vidjeti punu istočnu tribinu, a teg vama koji ste vidjeli i zapadnu. Bez obzira na vaš poraz tekma je bila dosta dobra, da napadate titulu odmah u povratničkoj sezoni malo je nerealno, ali borba za Evropu što da ne.
Korektno sa tvoje strane. Istok se napunio tako što su ljude zamolili da sa zapada pređu na istok. Pošto je zapad bio pun kao oko. Druge stvari bole, ne poraz. Ljudi bolji, mlađi što je važno i spremniji. Mi nemamo rezervnog golmana a u srijedu je važna utakmica kada tome dodaš da je na golu Sarajeva bio momak iz škole fudbala iz Banjaluke, da je primitivizam postao većina u gradu, da se pušta šatorska muzika na stadionu,da niko neće da objvi pokušaj ubistva raketama, da krivac nije pronađen već se to skriva neopravdanom reakcijom ljudi sa istoka, da nam se stadion raspada i prava je sreća što niko na sjeveru nije povrijeđen..... Eeee to boli

IXI
Postovi: 13
Pridružen/a: 29 dec 2019, 16:59
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la IXI » 01 mar 2020, 01:03

81 minut! Na snimku se vidi kako Hz ispaljuju raketu. Do tada sve korektno. Istok počinje sa orgijanjem dok Lešinari pjevaju Borčeve pjesme. Treba pogledati snimak. Moj utisak je, kada sad pogledam na tv, da je to bila prava muška utakmica sa dosta kontakata, pravni derbi.

IXI
Postovi: 13
Pridružen/a: 29 dec 2019, 16:59
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la IXI » 01 mar 2020, 09:14

slika


slika

worchester
Postovi: 1167
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 01 mar 2020, 09:53

Ne treba trositi vrijeme na ove slike jer ovdje se reaguje od situacije do situacije u zavisnosti sta ide u korist.
Komentari idiota ne treba da doticu jer dolaze od balavurdije kojoj se zivot svodi na telefon i racunar i to treba ignorisati.
Da je baklja poletila sa kontra strane pisalo bi se o pokusaju ubistva a skandiranje bi se proglasilo kao bezopasno.
Naravno da sam protiv tih stvari i skandiranja,sportska i navijacka prepucavanja moze u svako doba,to daje dodatnu draz na samu atmosferu.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 01 mar 2020, 11:50

Schlager je napisao/la:
29 feb 2020, 21:46
ja ne pamtim da je bilo vise ljudi na stadionu,a podrska nikakva..osim Lesinara,kojima skidam kapu....i Istok i Zapad,krcati,ali mutavi kao da su dosli da gledaju kviz Brojke i slova....U jednom trenutku ustanem i opsujem Bjelici mater srpsku,svi gledaju u mene kao da sam lud...negdje kad je pred kraj poluvremena,mislim bio cist penal za nas,ali pogledacu po klipovima,tesko je to sa tribine biti 100% siguran..i drago mi je sad sto ostanem uz tv,kad god ima prenos....ovo nije publika,ovo je k urac
I ja mislim da je bio čist penal krajem prvog poluvremena, ali generalno, Bjelica nije imao drugih grešaka. Sa tv pozicije, blago domaćinsko suđenje. Doduše, da je svirno penal krajem prvog dijela, ko zna kako bi se tekma okrenula, mada je Sarajevo izgledalo kao fizički puno dominantnija ekipa.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 01 mar 2020, 12:08

jest sarajevo bilo bolje,bez daljnjeg,slazem se s tobom...ali bez obzira,da je Borac tad poveo 1-0 u 40-om minutu,najmanje ne bi izgubio....A desilo mi se pred nosom,bio sam na Istoku u potpunoj ravnini sa situacijom...Sad je to i nebitno,ali bas cu pogledat sportski pregled,ako izdvoje tu situaciju

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 01 mar 2020, 15:09

Loša partija sve u svemu.
Psihološku barijeru kao da imamo protiv fks.
Falio je Jovanović puno i to je bilo jasno već od trećeg minuta.
Šteta... Velika...

Lešinarima svaka čast... i ne baš svaka čast ostatku stadiona koji je bio pozorište...
Za Srbiju!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 mar 2020, 12:21

Pastrmko(a i svi ostali) posprdno kada pisete izazvacete kontraefekat i ljudi ce na to da odreaguju i nastaje cirkus.
Eno na opstem dijelu tema pa se sprdajte sa osmim martom, sminkanjem i ostalim...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 mar 2020, 12:26

vlakanje je napisao/la:
02 mar 2020, 12:21
Pastrmko(a i svi ostali) posprdno kada pisete izazvacete kontraefekat i ljudi ce na to da odreaguju i nastaje cirkus.
Eno na opstem dijelu tema pa se sprdajte sa osmim martom, sminkanjem i ostalim...
Ko ce odreagovati Armagedon? Bespotrebno brises postove za koje se sa 10 000 metara vidi da su dobronamjerni bez imalo provociranja. Ali eto imas opciju da kao interni mozes brisati postove iako ne mozes razluciti sta je bezobrazluk a sta normalna zajebancija pogotovo onih koji ovdje pisu 10 godina
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 mar 2020, 12:38

Mogu ja da razlucim zajebanciju a i armagedon ti moze odgovoriti...
Nije da pisem od juce, nakupio sam i ja cenera godina staza ovdje i za to vrijeme sam skont'o kako ljudima malo treba da podivljaju...
Sada, kada se dize hajka na nas iz bl a da se uopste i ne pomislja o tome da se realno pogleda sa strane zadnje sta treba je da se krene sa zajebancijom pa provokacijama koje ce do vikenda preci u vrijedjanje!
A nije da se ne sticu uslovi za to! Pogledaj da ste vi skoro svi za to da se nasim navijacima zabrani dolazak na gostovanje a da zanemarite da ste dosli i otisli bez problema iz bl jesenas...
Nisam u pravu?!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 mar 2020, 12:42

vlakanje je napisao/la:
02 mar 2020, 12:38
Mogu ja da razlucim zajebanciju a i armagedon ti moze odgovoriti...
Nije da pisem od juce, nakupio sam i ja cenera godina staza ovdje i za to vrijeme sam skont'o kako ljudima malo treba da podivljaju...
Sada, kada se dize hajka na nas iz bl a da se uopste i ne pomislja o tome da se realno pogleda sa strane zadnje sta treba je da se krene sa zajebancijom pa provokacijama koje ce do vikenda preci u vrijedjanje!
A nije da se ne sticu uslovi za to! Pogledaj da ste vi skoro svi za to da se nasim navijacima zabrani dolazak na gostovanje a da zanemarite da ste dosli i otisli bez problema iz bl jesenas...
Nisam u pravu?!
Nisam te skontao za to zadnje. Vi skoro svi da se zabrani Lesinarima dolazak wtf :crazy:

Brato bio sam u BL i navijac sam 40 godina gdje cu za to biti :thumbdown:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 mar 2020, 12:58

Znam da si bio ali kazem ti sta sam procitao jutros na vasoj temi... odem da vidim na vas pdf sta je sa fajicem i vidim da se pise da bi trebalo lupiti # navijacima borca sad za vikend...
O tome pricam... sve mozda krene izzaje8ancije i podje8avanja a zavrsi kako ne treba.

A ako obratis malo paznju, vidjeces da nisu obrisani svi postovi od ljudi koji nisu sa ove teme a pisali su... pisali su i zenicani i sarajlije ovdje pa komentari stoje....

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3044
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la MrkiMedo » 02 mar 2020, 14:14

Znate li da li je osposbljen reflektor na vasem stadionu ili ce se utakmica igrati u ranijem terminu?

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 02 mar 2020, 14:21

Za sada ostaje termin 18.00.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 02 mar 2020, 22:56

Prolazimo li kup? :mrgreen:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Joker4
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 feb 2020, 19:26
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Joker4 » 03 mar 2020, 00:07

Jako vazna utakmica,vjerovatno najvaznija, ako izgubimo ekipa psihicki pada ulazi se u losu seriju i grcevita borba za prva 3 mjesta, ako pobijedimo ekipa se motivise i dize psihicki i bice dosta bolja atmosfera u ekipi i na stadionu tj koliko toliko ce se iskupiti za poraz od Sarajeva. Moje skromno misljenje 😁 Treba dati podrsku momcima !
Aj Booorac !

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la stb » 03 mar 2020, 20:04

IXI je napisao/la:
01 mar 2020, 01:03
81 minut! Na snimku se vidi kako Hz ispaljuju raketu. Do tada sve korektno. Istok počinje sa orgijanjem dok Lešinari pjevaju Borčeve pjesme. Treba pogledati snimak. Moj utisak je, kada sad pogledam na tv, da je to bila prava muška utakmica sa dosta kontakata, pravni derbi.
Nije bilo sve korektno, od 78. minute su letjele kamenice prema Hz. Vraca se raketom te istok tad krece sa ubij turcina, na sta Hz odgovaraju sa ironično- ubij turcina. Na Hz dolijece veci kamen koji pada na tribinu, jedan nas ga vraca i pogadja nekog u masi te tad krece nžs. To je neka hronologija događaja. Policija nijemo ispratila, jer su skontali da nije do nas nista bilo, gledali su sa nama kamenje. Korektno postupili, nisu dirali otprilike nikoga i slijegali ramenima jer su znali da nije od nas krenulo. Kamenje se naravno na snimcima nije moglo vidjeti.
Izvinjavam se na upadu.
7 1 2 1 0

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 03 mar 2020, 23:00

ljudi,lijepo je ovo sve...imaju ovi nasi sutrasnji protivnici jednu divnu pjesmu " sve dok igra Zeljo,ja znam da ima Boga".....izgubio sam prekjuce,nema veze...da izgubim i sutra,pa i u subotu u Vrapcicima,opet smo tu..igramo,borimo se za Evropu..gledao sam one Bergerove tablice,bolje biti cetvrti,nego treci,neuporedivo bolji raspored....Bitno je samo da se igra,da ne dangubimo po Janji i Derventi.. da nema dugova,da obe licence,i za PL Bh,i za Evropu,dobijem na prvoj instanci..da dobijam travnjak od 600 000 evra sa grijacima,kakav imaju Zvezda,Partizan,Dinamo...rasvjetu za visu kategoriju u evropi....jos jedan pomocni..u subotu sam shvatio jednu veliku istinu....Ljudi samo hoce jak Borac!!
Da se bori za nesto...98% boli **** i za Dodika,i necaka Vicu,i ovo,i ono,i SDS,i SNSD......Zaboravi se sve kad je Borac jak...Lijepo je imati stav,veliki respect i toj manjini koja i dalje ne dolazi na utakmice,sa Kocicevog vijenca,Petricevca,Lazareva,itd....ali ogromna vecina ga nema..ja malo lutam u svemu tome,ali ocito je preovladjujuci stav "daj mi jak Borac"!
Zadnja izmjena: Schlager, dana/u 03 mar 2020, 23:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 03 mar 2020, 23:07

Sutra prolazimo na penale.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.