NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 06 mar 2020, 16:59

Convicts1988 je napisao/la:
06 mar 2020, 16:46
Nama i treba ovako jedna čvrsta ruka, da "šamara" ove umišljene zvijezdice. Ovo se ne dešava bezveze sigurno, i ako je nedisciplina i nepoštovanje, ovako se postupa.
To je to. :thumbup:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 06 mar 2020, 16:59

Ma ne branim ga ja, ponovno ti kažem. Samo uvijek postoje dvije strane priče. Vrijeme će (valjda) pokazati šta je u pitanju. Da nema podršku, već bi bio bivši. A naše je da podržimo Čelik, a s obzirom da je on još tu, samim time i njega.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
brill
Postovi: 110
Pridružen/a: 07 sep 2010, 16:32
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brill » 06 mar 2020, 17:08

sto nije bio press pred slobodu?

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 06 mar 2020, 17:08

samoposteno je napisao/la:
06 mar 2020, 16:34
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
06 mar 2020, 16:16
Cuj nije ti zao pa druze moj Horic jos onda nije dosao u klub radi ovakvih stvari i tebi nije zao covjeka koji je dok je igrao za celik ginuo na terenu i davao sve od sebe i voli COVJEK Čelik svim srcem.Dok je igrao u Sloveniji x puta samm vidio da dodje na gostovanja da isprati svoj klub,zato molim te ne seri beze da su vecina njih nokta horicevog.
Da se razumijemo Mahmuta ne zalim niti sam ga kad zalio i volio,za semu nije mi svejedno ima iskustva i bolji je od perisica al ovaj je toliko lud da tjera sve redom.Fujjj
On je placen i to dobro i ako za te pare ne zeli da slusa trenera i pravi pometnju u svlacionici neka **** u skokovima odakle je i dosao....i meni nemoj pisat ne seri ako mozes fino pisi ako ne ****
Cekaj malo jesil ti siguran da je u ovom slučaju trener upravu.Vecina vas dize covjeka kojeg niko ne poznaje i nema pojma kakav je njegov odnos s igracina u poslu,mozda je trener kriv a mozda je i Horic kriv i nista me nisi skonto.
Ovo se ne radi ovako ovo je cisti neprofesionalizam i amaterizam po pitanju odnosa trener igrac trener klub.Akl se neko odstrani iz ekipe onda se to treba opravdati i dati razlog sto je i zbog čega.
Niko nije rekao da on nije placen i treba da bude placen to mu je posao i ako je od boljih igraca treba biti dobro placen kad su svaki ljakani uzimali po par desetina hiljada i stotine hiljada sto nebi on.Dijete zenice koje je uvijek sutilo i igralo.Nije on kao vecina igraca kad je sta rekao lose protiv kluba.
I molim te da nebi zbune bilo ja ga ne branim samo sam realan i bar mislim da normalno razmisljam.
Ako moj otac nevalja treba ga otjerati ali ako tjeras nekog bez objasnjenja onda tu nesto ne stima.
I da se razumijemo vecina vas govori sta je Horic uradio u prvom kolu.Sta su ostali uradili?Po cemu se sudi njegova igra na osnovu jedne utakmice?
Vecina vas zivi u zabludi da ce vam ovaj Ajdin donjeti boljitak sto ja ne vjerujem al se nadam radi vas jer dosta vas ima koji vjerujete i zivite u zabludi .
Dosta sam ja godina proveo na jugu i po skupštinama, sastancima,i sjedenja s laznim ljudima iz kluba u slusao godinama lazi i gledao prevare svojim ocima .
Ja mu nevjerujem da mi je otac rodjeni ni njemu "Ajdinu" al ni treneru ovom jer je njegov covjek.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 06 mar 2020, 17:11

Dosta smo mi zbog zenickih picki.ca od igraca svake sedmice trenere mijenjali ne svidja im se kondicioni pa otjerase covjeka.... neka jedu **** i neka ih sve otjera ko se imalo bude pravio pametan....placeni su da igraju a ne da pametuju ko treba da bude u klubu i da se mijesaju u poso trenera

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 06 mar 2020, 17:12

Press je obavezan samo kada si domacin. Nijo ne pose da se Crnicki vratio.

Sta je sa Zunom, dvije utakmice izlazi na poluvremenu, a opet ce biti u prvih 11. Steta za semu, sta god bilo, ima iskustvo i s perisicem je drzao vezu. Bar imamo lijevog beka, na prirodnoj poziciji

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 06 mar 2020, 17:15

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
06 mar 2020, 17:08
samoposteno je napisao/la:
06 mar 2020, 16:34
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
06 mar 2020, 16:16
Cuj nije ti zao pa druze moj Horic jos onda nije dosao u klub radi ovakvih stvari i tebi nije zao covjeka koji je dok je igrao za celik ginuo na terenu i davao sve od sebe i voli COVJEK Čelik svim srcem.Dok je igrao u Sloveniji x puta samm vidio da dodje na gostovanja da isprati svoj klub,zato molim te ne seri beze da su vecina njih nokta horicevog.
Da se razumijemo Mahmuta ne zalim niti sam ga kad zalio i volio,za semu nije mi svejedno ima iskustva i bolji je od perisica al ovaj je toliko lud da tjera sve redom.Fujjj
On je placen i to dobro i ako za te pare ne zeli da slusa trenera i pravi pometnju u svlacionici neka **** u skokovima odakle je i dosao....i meni nemoj pisat ne seri ako mozes fino pisi ako ne ****
Cekaj malo jesil ti siguran da je u ovom slučaju trener upravu.Vecina vas dize covjeka kojeg niko ne poznaje i nema pojma kakav je njegov odnos s igracina u poslu,mozda je trener kriv a mozda je i Horic kriv i nista me nisi skonto.
Ovo se ne radi ovako ovo je cisti neprofesionalizam i amaterizam po pitanju odnosa trener igrac trener klub.Akl se neko odstrani iz ekipe onda se to treba opravdati i dati razlog sto je i zbog čega.
Niko nije rekao da on nije placen i treba da bude placen to mu je posao i ako je od boljih igraca treba biti dobro placen kad su svaki ljakani uzimali po par desetina hiljada i stotine hiljada sto nebi on.Dijete zenice koje je uvijek sutilo i igralo.Nije on kao vecina igraca kad je sta rekao lose protiv kluba.
I molim te da nebi zbune bilo ja ga ne branim samo sam realan i bar mislim da normalno razmisljam.
Ako moj otac nevalja treba ga otjerati ali ako tjeras nekog bez objasnjenja onda tu nesto ne stima.
I da se razumijemo vecina vas govori sta je Horic uradio u prvom kolu.Sta su ostali uradili?Po cemu se sudi njegova igra na osnovu jedne utakmice?
Vecina vas zivi u zabludi da ce vam ovaj Ajdin donjeti boljitak sto ja ne vjerujem al se nadam radi vas jer dosta vas ima koji vjerujete i zivite u zabludi .
Dosta sam ja godina proveo na jugu i po skupštinama, sastancima,i sjedenja s laznim ljudima iz kluba u slusao godinama lazi i gledao prevare svojim ocima .
Ja mu nevjerujem da mi je otac rodjeni ni njemu "Ajdinu" al ni treneru ovom jer je njegov covjek.
Ne zna se ko je kriv da li trener ili Horica saznat ce se.... da je bio dobar igrac jeste dok se ponovo nije vratio u premijer ligu od tog trena je prosjecan igrac koji nista vise ne bi trebao da bude placen od Vrhovca ili bilo kojeg drugog igraca u ekipi

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 06 mar 2020, 17:16

samoposteno je napisao/la:
06 mar 2020, 17:11
Dosta smo mi zbog zenickih picki.ca od igraca svake sedmice trenere mijenjali ne svidja im se kondicioni pa otjerase covjeka.... neka jedu **** i neka ih sve otjera ko se imalo bude pravio pametan....placeni su da igraju a ne da pametuju ko treba da bude u klubu i da se mijesaju u poso trenera
o

Slazem se al sve treba javno reci jer nas je ta sutnja i dovela do ovoga da nam klub ovako funkcionise

Daj krivca javno i rijesen problem.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 06 mar 2020, 17:17

Ima nesto kasabasto u nama.

Ova dvojica mogu biti odmah od koristi. Volio bih da je i Zlatkovic jos uletio jer je igrao za Tuzlu zna teren ali ako ce biti svi registrovani zadnji 11 kola onda ok. Volio bih da pocnu Agan i Crnicki zajedno neka jedan bude malo vise povucen kao poluspic ili nesto. Moja zelja:

Pavlovic
Zeljkovic-Mahmic-Vrhovac-Topcu
Husenibasic-Perisic-Zuna-Volkan
Aganspahic-Crnicki

Salcinovicu poluvrijeme prvo ili drugo.

Svi nas napadaju po boku i idu na prekide. U zraku smo polosi a Sloboda=prekidi. Bod bi bio dosta dobar medjutim sto se tice bergerove tabele imam neki cudan osjecaj da bih bilo bolje biti 11 vec 10. Nekako bolji raspored mada bi bilo najbolje dobit SLobodu i biti 9ti.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 mar 2020, 17:43

Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
brill
Postovi: 110
Pridružen/a: 07 sep 2010, 16:32
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brill » 06 mar 2020, 17:46

to mahmutov listic?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 06 mar 2020, 17:48

brill je napisao/la:
06 mar 2020, 17:46
to mahmutov listic?
Po cigarama bi se reklo njegov a po soku Salcinovicev :urnebes:

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 06 mar 2020, 17:48

KenoRob je napisao/la:
06 mar 2020, 17:17
Ima nesto kasabasto u nama.

Ova dvojica mogu biti odmah od koristi. Volio bih da je i Zlatkovic jos uletio jer je igrao za Tuzlu zna teren ali ako ce biti svi registrovani zadnji 11 kola onda ok. Volio bih da pocnu Agan i Crnicki zajedno neka jedan bude malo vise povucen kao poluspic ili nesto. Moja zelja:

Pavlovic
Zeljkovic-Mahmic-Vrhovac-Topcu
Husenibasic-Perisic-Zuna-Volkan
Aganspahic-Crnicki

Salcinovicu poluvrijeme prvo ili drugo.

Svi nas napadaju po boku i idu na prekide. U zraku smo polosi a Sloboda=prekidi. Bod bi bio dosta dobar medjutim sto se tice bergerove tabele imam neki cudan osjecaj da bih bilo bolje biti 11 vec 10. Nekako bolji raspored mada bi bilo najbolje dobit SLobodu i biti 9ti.
Prije da ce bit sa jednim spicem

Pavlovic
Zelhkovic -Vrhovac-Mahmic-Topcu

Perisic-Zuna (Cenaj)

Huseinbasic Volkan
Crnicki

Aganapahic
Ovak bi ja volio s ovim trenutno igracima

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 06 mar 2020, 17:52

prisonbreak je napisao/la:
06 mar 2020, 17:43
Sad ce se ovaj listic sirit Zenicom kao nastimano, turci krimosi i slicno zbog ovakvih kao prisonbreak naivnih likova.
Hajde sto je dobar fotosop ali premijerov listic bez naknade 5 % se ne stampa vec 5 godina, cak izbrisali i porez :urnebes:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 06 mar 2020, 17:53

avenija je napisao/la:
06 mar 2020, 17:52
prisonbreak je napisao/la:
06 mar 2020, 17:43
Sad ce se ovaj listic sirit Zenicom kao nastimano, turci krimosi i slicno zbog ovakvih kao prisonbreak naivnih likova.
Hajde sto je dobar fotosop ali premijerov listic bez naknade 5 % se ne stampa vec 5 godina.
Jest brate ne stampa se al u Federaciji. U RS-u je bez poreza ;)

NickiZedostizeko88
Postovi: 67
Pridružen/a: 13 jul 2019, 18:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NickiZedostizeko88 » 06 mar 2020, 17:59

prisonbreak je napisao/la:
06 mar 2020, 17:43


Ko je ikad igrao kladionicu zna da za nasu ligu Premier objavi kvote dan, eventulno dva pred utakmicu a ovaj listic uplacen u utorak znaci nema sanse da prvo nadje nasu ligu u utorak a utakmica tek u nedjelju. Dalje, kad se sad udje na tu utakmicu premier uopste nije u ponudu stavljao prelaze vec samo obicne igre. Treca stvar uopste nije bio ovaj broj para vec 3800 a ovdje su zadnje dvije dvice, pa onda na listicu pise samo Čelik Radnik a ovdje Čelik Zenica Radnik Bijeljina. Ko ne vjeruje neka udje na stranicu premiera i nadje rezultate od prosle nedjelje i nek se sam uvjeri. Tako je da ovo zesca glupost.
Zadnja izmjena: NickiZedostizeko88, dana/u 06 mar 2020, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13617
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 06 mar 2020, 18:01

Ma nije glupost Peco uplatio zato je pogodio namjerno precku u 80 minuti, da je igrao 2/2 dao bi nam gol :rol:
Da su barem broj para vidjeli i pravilno upisali nego ofulali i broj para :lol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 06 mar 2020, 18:09

Za godinu dana kad nam bude upitna utakmica, svi cemo se cuditi jer treba bajraktarevicu, horicu i mahmutovicu isplatiti stotinjak hiljada km. I onda cemo se cuditi sta to oni naplacuju i krivicemo ih da ne vole celik. :clap:
Pravda za flash-a!!!

dinodino2019
Postovi: 2443
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 mar 2020, 18:48

Mogu skontat da tjera jednog igraca, ali trojicu i znajuci kakvi su kao ljudi i da uvihek na terenu daju maksimum to mi ne ulazi u glavu. Niko nije veci od kluba od Ozata do ove trojke, treba sjesti popricati konsultovat se s Olgunom
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 06 mar 2020, 18:59

Evo i kod Tuzlaka promjene u sastavu. Iste stvari izgleda. :rol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.