FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 05 mar 2020, 19:50

Hvala Kruna,srecno Vlado!

Tacka.

I da citiram nase navijace s kraja utakmice sinoc..."HOCEMO POBJEDU,POBJEDU U NEDJELJU!!!!"

Srecno i Vladi i Borcu!!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 05 mar 2020, 20:03

Iz greske u gresku po pitanju trenera.

Joker4
Postovi: 5
Pridružen/a: 05 feb 2020, 19:26
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Joker4 » 05 mar 2020, 21:09

Ovo je sto bi se reklo "isto sranje samo drugo pakovanje" ponadao sam se da ce Nikolic doci ili ako ne on neki jak trener ali...Nadajmo se da grijesim i da Vlado nece bunker igrati.

worchester
Postovi: 1185
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 05 mar 2020, 22:23

Tek ce sad borac da ode niz vrbas. Vladu za dobrodoslicu mogu pustiti onu pjesmu kockar bez srece :-P

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 mar 2020, 10:36

jako teška utakmica u nedjelju..nek niko ne nasjeda na ove priče "veležu ne treba,rasterećeni su"...ja vas uvjeravam da svi oni imaju digitron u ruci,i da su potpuno svjesni da nam pobjedom dolaze na 4 boda,i pozicije koja vodi u evropu :D ..i to 11 kola do kraja!

to je i normalno... to oni mogu pisati tako,u smislu rasterećenja,ali nije prirodi fudbalskog navijača da razmišlja "ove godine me ne zanima evropa,prvo stabilizacija,pa onda za godinu dvije..."..ma kakvi...velež fino igra,u gostima je poslije željezničara druga najuspješnija ekipa,kući stalno imaju pun stadion....evropa je prirodno očekivanje
znaci bice borba "u kost" i nadam se da ce vlado u tom pravcu i spremiti ekipu...

nek nam je sa srećom u nedjelju,i bod je odličan!..da ostanemo na 4 mjestu,i 7 bodova iznad njih..

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 mar 2020, 12:01

Samo ne rusite tradiciju :thumbup:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 mar 2020, 12:22

Vlado je dvaput vodio Borac tu,i oba puta je bilo 0-0 :cool:

Jednom u nasoj sampionskoj sezoni 2011,kad je i Velež bio jak,peti,šesti....i drugi put 2016,kad smo ispali i mi i vi.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 06 mar 2020, 13:04

"Veliki strucnjak" kaze da nije ni murinjo a ni guardiola da moze da garantuje rezultate. sa druge strane javno je govorio, i poslije sarajeva i zeljeznicara, da ova ekipa i moze i mora bolje, da je stvar u vodjenju!
Pa sta je sad?!
Krunic je imao seriju od 10 utakmica bez poraza, ovaj nece ni upola takav niz da napravi.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Hans » 07 mar 2020, 10:44

Jel ja nešto ne znam, ili je Krunić odletio zbog 2 loša rezultata? Prvu polusezonu završili treći, i to u povratničkoj sezoni. Ne ulazeći u to kako je Borac igrao (iako su vas kući nadigrali samo Široki do kartona i Sarajevo), zvuči glupo da čovjek ode nakon 2 poraza od ponajboljih ekipa lige.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 07 mar 2020, 10:51

Eh,da je samo to glupo....Na isti nacin je i dosao,tj glupa je bila i smjena Vojvodica,ljetos...koji je uveo ekipu u PLBH...Isto kao i Vuleta prethodni put....Vlado je sva tri puta bezveze smjenjen...Treci put,isto nakon dva poraza,nakon cega ga je zamjenio Kurcubic i vezao jos 7 poraza,oborio rekord..prvi put je smjenjen,iako nas je od zone ispadanja,doveo na bod od Evrope ,onaj slucaj Slavija,Pilav....a drugi put nakon osvojene titule,vjerovatno jedinstven slucaj u svijetu....Cvetkovic,isto samo dva poraza...Vranjes,nakon pobjede nad Vitezom i remija sa Sarajevom...itd..itd.....
Jednog dana ce neko pametan shvatiti vaznost kontinuiteta na klupi....Ugovor na dvije godine,koji je Kruna dobio,ne znaci nista,ako neces istinski stati iza trenera.....osim da ce Kruna sad masno naplatiti tu glupost,tj potpisivanje ugovora na dvije godine sa trenerom koga tjeras nakon dva poraza...ponasamo se kao pijani milioneri..

Avatar
oldschool72
Postovi: 745
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la oldschool72 » 08 mar 2020, 11:51

sretno vam u Mostaru, nek bude fer, muška tekma i nek pobijedi bolji!
Velež do groba

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 11:56

Schlager je napisao/la:
07 mar 2020, 10:51
Eh,da je samo to glupo....Na isti nacin je i dosao,tj glupa je bila i smjena Vojvodica,ljetos...koji je uveo ekipu u PLBH...Isto kao i Vuleta prethodni put....Vlado je sva tri puta bezveze smjenjen...Treci put,isto nakon dva poraza,nakon cega ga je zamjenio Kurcubic i vezao jos 7 poraza,oborio rekord..prvi put je smjenjen,iako nas je od zone ispadanja,doveo na bod od Evrope ,onaj slucaj Slavija,Pilav....a drugi put nakon osvojene titule,vjerovatno jedinstven slucaj u svijetu....Cvetkovic,isto samo dva poraza...Vranjes,nakon pobjede nad Vitezom i remija sa Sarajevom...itd..itd.....
Jednog dana ce neko pametan shvatiti vaznost kontinuiteta na klupi....Ugovor na dvije godine,koji je Kruna dobio,ne znaci nista,ako neces istinski stati iza trenera.....osim da ce Kruna sad masno naplatiti tu glupost,tj potpisivanje ugovora na dvije godine sa trenerom koga tjeras nakon dva poraza...ponasamo se kao pijani milioneri..
A sjecas li se kako/zasto je vlado otisao poslednji put?! Od iste ove uprave?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 13:33

Ne znam detalje,ali znam da je sa sasvim prosjecnim timom,koga je napustila vecina igraca,prvo ovdje dobio Zeljeznicar,koji je tad bio prejak,izbacio Ferencvarosa,i bio na gol sa Standard Liege,pa ostao neporazen i u sledeca tri kola,od kojih je to bio jedini bod sto je Azmirova Sloboda izgubila kuci te jeseni...I onda dodjose te dvije nesrecne utakmice,protiv Olimpica ovdje,prije koje su ga vec novinari poceli busiti na neciji mig...sjecam se kao danas,odvratnih clanaka pred utakmicu,i prije i prvog poraza u sezoni..sve ono sto sad ne smiju napisati ni da deset puta izgubi Borac :( ...mozda i nije bilo na neciji mig,mozda je bila samo licna netrpeljivost,ali bilo je grozno...pa onda to protiv Drine,zbog cega je i otpusten,i gdje je zaista uradio dosta meni nerazumljivih odluka u timu....Ponesto znam,npr zasto je sklonio Ruzica,cini mi se da je Suba otisao te sedmice u Partizan,ali neki od igraca sa te utakmice ,mislim da vise nikad nisu zaigrali..Vec sam im imena zaboravio :(
Kolika je ta smjena bila glupost,najbolje svjedoci da ga je smjenio Kurcubic,i oborio klupski rekord sa sedam uzastopnih poraza!!..Ispali smo iz lige na kraju, za samo jedan bod!

Mislim da ce vrlo brzo trcati krugove oko stadiona onaj ko bude umislio da je iznad ekipe,a ako bih morao gatati kao baba Vanga,vjerujem da ce bar pokusati ozivjeti Srdjana Vujakliju....sjecam se da mi je jesenas rekao da jako cijeni tog igraca,kad smo svi bili ljuti zbog njegovih partija...Takodje,mislim da bi Bilbija sad sigurno bio u Borcu,da je Vlado bio trener zimus.
Ok mi je i ovo sto je samo na tri mjeseca potpisan ugovor..Da se na ljeto sjedne,i vidi jesu li obe strane zadovoljne....Ono sa Krunicem je bila glupost na dvije godine,jer ocito nije uzivao povjerenje....Pa ako Vlado zaista,i cetvrti put bude dobar ovdje,daj mu brate ugovor i na tri godine na ljeto..sta imas vise cackati mecku i experimentisati

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 13:53

A sto se tice utakmice danas,ako ovaj decko na golu samo ne bude pravio amaterske i pocetnicke greske-optimista sam!
Ne treba cuda praviti,nek samo ne pravi gluposti i odbrani ono sto se brani bar u rangu nize,gdje je vecinu karijere i branio. Da je Lucic na golu,ne bih strahovao nimalo.Imam neki dobar predosjecaj.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2836
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 13:56

Ne govorim o tom periodu vec o mandatu kada je dosao drugo kolo nakon zoke dragisica koji je smijenjen nakon poraza u mrkonjicu,ljeto 2016.
Da te podsjetim, zadrzao se par kola i onda sazvao press i rekao kako je misli da je najbolje da odd i da borac treba nekoga mladjeg! U prvi mah je bilo cudno ali samo do momenta dok nije preuzeo slobodu!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 14:01

Ja sam na to potpuno i zaboravio :clap: :clap:

zato se i cudim sto novine stalno pisu da mu je ovo peti mandat...kontao da su mu dodali i ono sto je bio Sportski direktor! :cool:

Pa dobro ako ciljas da je bilo nekorektno,jeste...Ali to su uradili i Dragan Jovic i Vinko Marinovic,koje svi kuju u nebesa..otisli usred sezone za boljom ponudom,u bolji klub,koji mnogo vise placa....Vlado ,mozda ne bolji klub,ali u visi rang takmicenja i par puta vecu platu...

Avatar
Riziko
Postovi: 5804
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 08 mar 2020, 14:09

Dakle Volkov umjesto ćose, Miroć prije Zakarića, i nema Vladana zbog kartona.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 14:11

Prognoza,Velez-Borac 2-3 :D

HeraklitMracni
Postovi: 5337
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 14:17

Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 14:11
Prognoza,Velez-Borac 2-3 :D
Los si prognozer :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 14:20

HeraklitMracni je napisao/la:
08 mar 2020, 14:17
Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 14:11
Prognoza,Velez-Borac 2-3 :D
Los si prognozer :D
nesto kontam da ce biti golova,i da od ovog sto svi kontaju 0-0,nema nista..Ajd da su mi na golu Avduka,ili Lucic....Ali ne vidim kako ovaj decko na nasem golu moze da ne primi gol,dva, u ovakvoj atmosferi...Mozda nekad,ali nije on jos imao ovakvih utakmica..Zato sam i prognozirao ovako,u nadi da cemo mi dati koji vise :cool:

Da je Lucic na golu,i ja bih tipovao da ce Vlado ici da ne izgubi prvu,i da ce biti 0-0 :D

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.