NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 08 mar 2020, 18:10

Tzv987 je napisao/la:
08 mar 2020, 17:52
Lose danas skroz. Doduse i teren je bio katastrofa. Po meni Bibic najbolji iako je odigrao samo poluvrijeme. Igman dobra cvrsta ekipa mozda i bod zasluzili. Sve u svemu bodove pisi igru zaboravi a niz nepobjedivosti na domacem terenu nastavili :D
Ne bi se složio. Drugo poluvijeme jako dobro napravili smo par odlicni prilika i zicera na onakvom terenu. Bibic, Imamović Top

Tzv987
Postovi: 289
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 08 mar 2020, 18:25

atomcici je napisao/la:
08 mar 2020, 18:10
Tzv987 je napisao/la:
08 mar 2020, 17:52
Lose danas skroz. Doduse i teren je bio katastrofa. Po meni Bibic najbolji iako je odigrao samo poluvrijeme. Igman dobra cvrsta ekipa mozda i bod zasluzili. Sve u svemu bodove pisi igru zaboravi a niz nepobjedivosti na domacem terenu nastavili :D
Ne bi se složio. Drugo poluvijeme jako dobro napravili smo par odlicni prilika i zicera na onakvom terenu. Bibic, Imamović Top
Dobro jest drugo je bilo dosta bolje ali oni ziceri se moraju pogadjati u ovakvim utakmicama sto zbog terena sto uvijek neka "frljoka" moze zavrsiti u nasoj mrezi. A Imamovic jest dobar ali onaj Skopljak tanak skroz

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 08 mar 2020, 18:28

Nije toliko lose zbog igraca vec zbog terena. Prvih 20-ak min Igman je bio bolji i da je ono Mujagic pogodio, bog zna sta bi bilo po ovakvom terenu. Sve u svemu bitna su 3 boda a i da je X bio ne bi bilo nerealno.

Flufy
Postovi: 205
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 08 mar 2020, 18:59

Kakav je teren, dobro se ista igralo. Igman top ekipa, jos kad im se onaj Argentinac vrati, mogu dobit svakoga.
Rodrigo prekuco ligu, Bibic top, Dino top. Ostali prolazna ocjena, ali nikom se ne smije zamjerit, ovaj teren nije mjerilo.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 mar 2020, 19:25

Ja sam stvarno zadovoljan. Imali smo dosta prilika koje smo napravili po stvarno teskim uslovima. Doduše imali su i gosti neke. Sve u svemu, prva utakmica, težak teren, dobro je to. Još nismo imali Marquesa koji će nam uvjeren sam biti stub odbrane. PS Igman dobra ekipa, kada im se vrate Osmanovic, Ojeda i Kašić svakog ce napatiti.

Primjetio sam da se Osmo nažalost povrijedio, šteta :cry:

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 08 mar 2020, 21:17

Teska utakmica, tezak teren za obje ekipe.
Prvo poluvrijeme mi se cinilo utabavanje i upznavanje ekipa i samog terena. Tako da se nema stq puno govoriti o prvom poluvremenu.
Igman za razliku od ljetos utakmice,mnogo stablnija ekipa.
Drugo poluvrijeme i ulaskom Bibica nazirala se igra i pritisak na goste, uz po onom terenu, odlicno odradjene neke akcije, i steta sto nije neka golom zavrsila. Penal cist i zasluzen na vrhuncu pritiska gostiju. Za oko mi je zapeo stoper Skopljak, iako je pocrvenio, a i uz komentare "znalaca" sa tribina, po meni dobar i siguran, i mislim da ce dobro nadomjestiti odlazak stopera.
Isto tako vrijedno kom. i bar mog zapazanja, je golman, koji je pokazao po meni veliku dozu sigurnosti (zanemariti kiks pred kraj, iako je kritcno bilo, ali svakom se ono moze desiti), te sa par refleksnih odbrana se pokazao odlicnom po meni.
Sve u svemu, ekipi i treneru sretno, a za nadati se da ce sira zajednica (jer nije sve u predsjedniku i upravi) naci sluha, pa da se uradi i predstavi realan infrastrukturni projekat, uz sva moguca apliciranja (lok. upravi, privrednicima, fudbalskim savezima, uefi, medj. organizacijama) da se omoguce sredstva (administrativna i finansijska) za realizaciju plana, a i se izvedve projekta.

Znam. Lako je palamuditi po forumu o ovome, a u stvarnosti je opet nesto drugo skroz.
Ali nadat je se da ako nista, da ce neko naci obostran interes po pitanju infrastrukture, te se aktivnije upustiti u to.
#TZV

Flufy
Postovi: 205
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 08 mar 2020, 21:34

AsimBrkan je napisao/la:
08 mar 2020, 21:17
Teska utakmica, tezak teren za obje ekipe.
Prvo poluvrijeme mi se cinilo utabavanje i upznavanje ekipa i samog terena. Tako da se nema stq puno govoriti o prvom poluvremenu.
Igman za razliku od ljetos utakmice,mnogo stablnija ekipa.
Drugo poluvrijeme i ulaskom Bibica nazirala se igra i pritisak na goste, uz po onom terenu, odlicno odradjene neke akcije, i steta sto nije neka golom zavrsila. Penal cist i zasluzen na vrhuncu pritiska gostiju. Za oko mi je zapeo stoper Skopljak, iako je pocrvenio, a i uz komentare "znalaca" sa tribina, po meni dobar i siguran, i mislim da ce dobro nadomjestiti odlazak stopera.
Isto tako vrijedno kom. i bar mog zapazanja, je golman, koji je pokazao po meni veliku dozu sigurnosti (zanemariti kiks pred kraj, iako je kritcno bilo, ali svakom se ono moze desiti), te sa par refleksnih odbrana se pokazao odlicnom po meni.
Sve u svemu, ekipi i treneru sretno, a za nadati se da ce sira zajednica (jer nije sve u predsjedniku i upravi) naci sluha, pa da se uradi i predstavi realan infrastrukturni projekat, uz sva moguca apliciranja (lok. upravi, privrednicima, fudbalskim savezima, uefi, medj. organizacijama) da se omoguce sredstva (administrativna i finansijska) za realizaciju plana, a i se izvedve projekta.

Znam. Lako je palamuditi po forumu o ovome, a u stvarnosti je opet nesto drugo skroz.
Ali nadat je se da ako nista, da ce neko naci obostran interes po pitanju infrastrukture, te se aktivnije upustiti u to.
#TZV
Znalci sa tribina, nemam komentara, ima li ovo igdje osim kod nas u ovoj prčiji..
Rondaju ko da je Nou Camp a ne kaljuža po kojoj je tesko hodat a da o igri ne pricamo. Skopljak sasvim dobar meč odigrao, po meni vise primjetan od onog drugog stopera. Golman odlican, al opet pojedinim ne valja, jer svi pamte onaj kiks, a ne 2-3 zicera koja je skinuo.
Samo jako do kraja, jer imamo bolju ekipu nego prosle polusezone, uvjeren sam u to. Tzv

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 08 mar 2020, 21:47

U svakom slucaju sigurniji nego Strika

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 mar 2020, 22:02

AsimBrkan je napisao/la:
08 mar 2020, 21:17
Teska utakmica, tezak teren za obje ekipe.
Prvo poluvrijeme mi se cinilo utabavanje i upznavanje ekipa i samog terena. Tako da se nema stq puno govoriti o prvom poluvremenu.
Igman za razliku od ljetos utakmice,mnogo stablnija ekipa.
Drugo poluvrijeme i ulaskom Bibica nazirala se igra i pritisak na goste, uz po onom terenu, odlicno odradjene neke akcije, i steta sto nije neka golom zavrsila. Penal cist i zasluzen na vrhuncu pritiska gostiju. Za oko mi je zapeo stoper Skopljak, iako je pocrvenio, a i uz komentare "znalaca" sa tribina, po meni dobar i siguran, i mislim da ce dobro nadomjestiti odlazak stopera.
Isto tako vrijedno kom. i bar mog zapazanja, je golman, koji je pokazao po meni veliku dozu sigurnosti (zanemariti kiks pred kraj, iako je kritcno bilo, ali svakom se ono moze desiti), te sa par refleksnih odbrana se pokazao odlicnom po meni.
Sve u svemu, ekipi i treneru sretno, a za nadati se da ce sira zajednica (jer nije sve u predsjedniku i upravi) naci sluha, pa da se uradi i predstavi realan infrastrukturni projekat, uz sva moguca apliciranja (lok. upravi, privrednicima, fudbalskim savezima, uefi, medj. organizacijama) da se omoguce sredstva (administrativna i finansijska) za realizaciju plana, a i se izvedve projekta.

Znam. Lako je palamuditi po forumu o ovome, a u stvarnosti je opet nesto drugo skroz.
Ali nadat je se da ako nista, da ce neko naci obostran interes po pitanju infrastrukture, te se aktivnije upustiti u to.
#TZV
Svaka na mjestu.

Tzv987
Postovi: 289
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 08 mar 2020, 22:07

Eto sad vi ste znalci. Meni se Skopljak nije svidio i to je moje misljenje ali ja postujem i vase misljenje, valjda svako ima pravo na svoje.

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 08 mar 2020, 22:09

AsimBrkan je napisao/la:
08 mar 2020, 21:17
Teska utakmica, tezak teren za obje ekipe.
Prvo poluvrijeme mi se cinilo utabavanje i upznavanje ekipa i samog terena. Tako da se nema stq puno govoriti o prvom poluvremenu.
Igman za razliku od ljetos utakmice,mnogo stablnija ekipa.
Drugo poluvrijeme i ulaskom Bibica nazirala se igra i pritisak na goste, uz po onom terenu, odlicno odradjene neke akcije, i steta sto nije neka golom zavrsila. Penal cist i zasluzen na vrhuncu pritiska gostiju. Za oko mi je zapeo stoper Skopljak, iako je pocrvenio, a i uz komentare "znalaca" sa tribina, po meni dobar i siguran, i mislim da ce dobro nadomjestiti odlazak stopera.
Isto tako vrijedno kom. i bar mog zapazanja, je golman, koji je pokazao po meni veliku dozu sigurnosti (zanemariti kiks pred kraj, iako je kritcno bilo, ali svakom se ono moze desiti), te sa par refleksnih odbrana se pokazao odlicnom po meni.
Sve u svemu, ekipi i treneru sretno, a za nadati se da ce sira zajednica (jer nije sve u predsjedniku i upravi) naci sluha, pa da se uradi i predstavi realan infrastrukturni projekat, uz sva moguca apliciranja (lok. upravi, privrednicima, fudbalskim savezima, uefi, medj. organizacijama) da se omoguce sredstva (administrativna i finansijska) za realizaciju plana, a i se izvedve projekta.

Znam. Lako je palamuditi po forumu o ovome, a u stvarnosti je opet nesto drugo skroz.
Ali nadat je se da ako nista, da ce neko naci obostran interes po pitanju infrastrukture, te se aktivnije upustiti u to.
#TZV
U svemu se slazem, osim u ovom za Skopljaka. Po meni totalno los, nesiguran sa loptom u nogama, nejak u duelima, los u pozicioniranju itd. Opet kazem, to je moje misljenje. Mislim da ce Marques i Imamovic vecinu vremena igrati.
Ostatak ekipe dobar, neko vise, neko manje, ali svi su zadovoljili. Delic mali nedorecen, Sadik isto tako, Bibic unio dosta zivosti.
Sve u svemu, jako bitna pobjeda za samopouzdanje.
FGR !

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 mar 2020, 22:14

Marques i Imamović sigurno prvi izbor, ovaj je svakako treći štoper i dace ruke. Dosta je imao danas teških intervencija po ovakvom terenu tako da je za mene to solidno. Zaboravio sam Helića, dok on i Marques budu tu, biće to dobra ekipica.

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 08 mar 2020, 22:17

Kada se ocekuje Marques da zaigra?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 mar 2020, 22:22

Tesanj1975 je napisao/la:
08 mar 2020, 22:17
Kada se ocekuje Marques da zaigra?
Iduće kolo je vec u kombinaciji.

Tzv987
Postovi: 289
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 08 mar 2020, 22:23

Ali se mora reci da smo kuci NATO :mrgreen: . Mislim da nismo izgubili u prvenstvu od oktobra- novembra 2017 cini mi se Bosna nas dobila. Ispravi me @Helios ako grijesim

Flufy
Postovi: 205
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 08 mar 2020, 22:24

Tzv987 je napisao/la:
08 mar 2020, 22:23
Ali se mora reci da smo kuci NATO :mrgreen: . Mislim da nismo izgubili u prvenstvu od oktobra- novembra 2017 cini mi se Bosna nas dobila. Ispravi me @Helios ako grijesim
Definitivno. Samo ne mogu shvatit sta im se desi u glavama kada onu na stranu. Mada ove sezone imam 7b sa strane, sto je za ovu ligu sasvim solidno.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 mar 2020, 22:39

Tzv987 je napisao/la:
08 mar 2020, 22:23
Ali se mora reci da smo kuci NATO :mrgreen: . Mislim da nismo izgubili u prvenstvu od oktobra- novembra 2017 cini mi se Bosna nas dobila. Ispravi me @Helios ako grijesim
Mislim da si upravu. I tada nas je srušio Dino Dizdarević.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 mar 2020, 13:03

Dvije naredne utakmice bez prisustva publike izgleda. Capljina u gostima i Goražde u Tešnju. :crazy:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 11 mar 2020, 14:05

HeliosIzDomzala je napisao/la:
11 mar 2020, 13:03
Dvije naredne utakmice bez prisustva publike izgleda. Capljina u gostima i Goražde u Tešnju. :crazy:
Ne lajkam ovu odluku nikako.
Mislim, svjestan sam opasnosti od coronavirusa. Da je čitav Svijet u jednom velikom problemu. Međutim, mišljenja sam da su ova okupljanja jako mala. Ne puno veća od nekih drugih okupljanja.
U Premijer ligi ima logike jer se može skupiti nekoliko hiljada gledalaca, ali ovdje gdje je uglavnom par stotina baš i ne.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mokroguz » 11 mar 2020, 20:59

Problem je kompleksan, generalne solucije su jedine koje pomazu i pokrivaju sve faktore.
Ako se neko zarazi ko pakuje hranu, ode sve. Virus i jeste stigao u Americi npr. sto se grupa ljudi nije strpilo sa jednom vrstom zabavom, a mogli su izabrati nesto sto ne ugrozava drustvo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.