FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
sancho21
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 mar 2010, 21:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la sancho21 » 08 mar 2020, 14:24

EVO LINK RAJA!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 16:34

HeraklitMracni je napisao/la:
08 mar 2020, 14:17
Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 14:11
Prognoza,Velez-Borac 2-3 :D
Los si prognozer :D
vidis da nisam tako los prognozer :D

pogodio sam da cemo primiti dva gola...od kojih ce bar jedan biti amterska greska golmana...
jedino nisam pogodio da cemo mi dati tri,ali niko nije savrsen..mislim da nas je jak vjetar sprijecio da damo jos ta dva gola,ne mozes akcije sastaviti po ovoj buri :cool:

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 16:55

Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 16:34
HeraklitMracni je napisao/la:
08 mar 2020, 14:17
Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 14:11
Prognoza,Velez-Borac 2-3 :D
Los si prognozer :D
vidis da nisam tako los prognozer :D

pogodio sam da cemo primiti dva gola...od kojih ce bar jedan biti amterska greska golmana...
jedino nisam pogodio da cemo mi dati tri,ali niko nije savrsen..mislim da nas je jak vjetar sprijecio da damo jos ta dva gola,ne mozes akcije sastaviti po ovoj buri :cool:
Dobra ste vi ekipa , al sad se najjaci bude Sarajevo , Zrinski i Zeljo ... to je ta prva tri mjesta , za 4-to se bore Borac , Tuzla , Siroki i Velez , sumnjam da Radnik moze sta ...Valjda izborite evropu , meni licno ste dragi :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 16:58

Hvala.

I meni se tako cini..bice teska borba za to cetvrto mjesto,plus se nadati da ce ono uopste voditi u Evropu.

Za pocetak bi jako bitno bilo da Zeljeznicar bar ne izgubi na Grbavici veceras,i da ostanemo 4ti pred zadnji krug,jer dramaticno je bolji raspored 4-tog,nego 5-og...
Sloboda kuci,Celik na strani,Mladost kuci....Lijepa prilika da se malo odlijepimo od petog u ta tri prva kola.

Ako Tuzla pobjedi veceras,i ako budemo peti,sve to mnogo,mnogo teze izgleda.

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 17:02

Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 16:58
Hvala.

I meni se tako cini..bice teska borba za to cetvrto mjesto,plus se nadati da ce ono uopste voditi u Evropu.

Za pocetak bi jako bitno bilo da Zeljeznicar bar ne izgubi na Grbavici veceras,i da ostanemo 4ti pred zadnji krug,jer dramaticno je bolji raspored 4-tog,nego 5-og...
Sloboda kuci,Celik na strani,Mladost kuci....Lijepa prilika da se malo odlijepimo od petog u ta tri prva kola.

Ako Tuzla pobjedi veceras,i ako budemo peti,sve to mnogo,mnogo teze izgleda.
Meni ste dragi jel nikom ne skidate gace , znate uzet bodove Sarajevu , Zelji , Zrinji i Sirokom kad su najjaci .. Slicno i Siroki radi , kome god trebalo za titulu a igra u Sirokom taj gubi :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 17:21

A,to def :D

Iako su naz uzeli i Sarajevo i Zeljeznicar u par dana u Banjaluci,uvjeren sam da bi i njihove ekipe,i navijaci,vise voljeli da im dolazimo u SA,nego da nam gostuju ovdje :D
Zrinjski pogotovo..oni bas katastrofalnu tradiciju imaju u BL...Ja se uopste ne mogu sjetiti kad su pobjedili ovdje.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 08 mar 2020, 18:49

Zasluzena pobjeda Veleza.

Dudic iskompleksirani patuljak, protiv Zvijezde 09 nije vidio parole za Dragana Vikica? To je za stadion je li?
Klasicni sarajevski licemjer, salje pomirljive poruke, a iz ociju mu izbija mrznja. Fuj.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 18:53

Tristan je napisao/la:
08 mar 2020, 18:49
Zasluzena pobjeda Veleza.

Dudic iskompleksirani patuljak, protiv Zvijezde 09 nije vidio parole za Dragana Vikica? To je za stadion je li?
Klasicni sarajevski licemjer, salje pomirljive poruke, a iz ociju mu izbija mrznja. Fuj.
Ne znam sto treneri ista komentarisu u vezi tribine , jednostavno reci o utakmici i vozdra ! Ovako samo bezveze dize tenzije sa jedne ili obrnuto kad neko komentarise , odvojit navijace od ekipe i tacka , navijaci ako rade sto rade ne rade igraci , igraci kako vidimo su u finim odnosima ...

Avatar
Riziko
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 08 mar 2020, 18:57

U iduće 3 utakmice ako ne bude bar 7 bodova, to je to od evrope za ovu godinu.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 19:01

I mene je jedino to danas iznenadilo,sto sam mislio da je Dudic sportista,a ne krmaca...Velez je uvijek bio gospodski docekan u Banjaluci,a on bi da bude veci Musliman od Alije Izetbegovica....Moze sa ovim Giljotinom sa foruma da se druzi,i slicnim pacenicima...


Ostalo,manje vise ocekivano..korektna i ekipa Veleza,i publika....moja ekipa stara,sudija Mulahasanovic me u svakoj kontri pretrci...jbg,ovim momcima sto vode klub,svaka cast sto su porodicno politickim vezama unijeli pare u klub,da vise ne drhtim hocu li moci odigrati utakmicu,ili dobiti licencu za PL BH ili Evropu...al zaposlite nekog ko se razumije u fudbal,da za mnogo manje para dovede mladje,potentnije igrace,zeljne dokazivanja...Nemoj da kao dosad,jedina referenca da dobije bolesno visoku platu,bude da je igrao za Zvezdu i Partizan,nebitno koliko ima godina....Vec me strah da i o Savicevicu ne razmisljaju :( :(

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 19:49

A da ja kazem na vasoj temi da je fedja dudic papak i da kuva sa izjavama poslije utakmice ispao bih fasista, ubica genocidas?!
A kuva jer on kao nesto spominje korektno navijanje bezovoga ili onoga, kao da je na utakmici borca i veleza u banjaluci bilo ratno stanje!?
Sta se cesete koji qrz tamo gdje vas ne svrbi?

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 19:55

Raspored do kraja:


23. Borac - Sloboda
24. Mladost DK - Borac
25. Borac- Čelik
26. Sarajevo - Borac
27. Borac - Željezničar
28. Zrinjski - Borac
29. Borac - Zvijezda 09
30. Borac - Tuzla City
31. Radnik - Borac
32. Borac - Široki Brijeg
33. Velež - Borac
Ima raspored i dosta dobrih stvari..ali najlosija je sto smo domacini Zvijezdi,koja se predala i koju ce svi uredno pobjedjivati u Ugljeviku.

061657451
Postovi: 505
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 061657451 » 08 mar 2020, 21:04

Schlager je napisao/la:
08 mar 2020, 19:01
I mene je jedino to danas iznenadilo,sto sam mislio da je Dudic sportista,a ne krmaca...Velez je uvijek bio gospodski docekan u Banjaluci,a on bi da bude veci Musliman od Alije Izetbegovica....Moze sa ovim Giljotinom sa foruma da se druzi,i slicnim pacenicima...


Ostalo,manje vise ocekivano..korektna i ekipa Veleza,i publika....moja ekipa stara,sudija Mulahasanovic me u svakoj kontri pretrci...jbg,ovim momcima sto vode klub,svaka cast sto su porodicno politickim vezama unijeli pare u klub,da vise ne drhtim hocu li moci odigrati utakmicu,ili dobiti licencu za PL BH ili Evropu...al zaposlite nekog ko se razumije u fudbal,da za mnogo manje para dovede mladje,potentnije igrace,zeljne dokazivanja...Nemoj da kao dosad,jedina referenca da dobije bolesno visoku platu,bude da je igrao za Zvezdu i Partizan,nebitno koliko ima godina....Vec me strah da i o Savicevicu ne razmisljaju :( :(
Čudi me od tebe ovakav komentar za Dudića. Važiš za korektnog forumaša. Šta je to Dudić loše rekao ? Pa šta ima loše u tome lijepo i uljudno dočekati gosta ? I naravno da je preužno ono što se skandiralo u BL,i sva ta koreoggrafija,kič itd. Na stadionu Rođeni nema i nikad neće ni biti nacionalističkog ludila.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 mar 2020, 21:13

Vlakanje nemoj mi brisati post samo da se javim Armagedonu :mrgreen: Nastavlja se vase stogodisnje prokletstvo cim prodjete Jablanicu iako ste danas mozda od zadnjih 5 susreta ovdje najslabije odigrali. Necu o tribinama skandiranjima i izjavama. Vidimo se 33 kolo opet ovdje :mrgreen: :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 08 mar 2020, 21:21

Cestitke na pobjedi.

Bili ste bolji danas,mada nijedna ekipa nije pokazala nista narocito,vjerovatno zbog vjetra. Ta utakmica u zadnjem kolu bi vrlo vjerovatno mogla odlucivati o cetvrtom mjestu i Evropi za neku od ekipa,a mozda i za obe.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 08 mar 2020, 21:31

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
08 mar 2020, 21:13
Vlakanje nemoj mi brisati post samo da se javim Armagedonu :mrgreen: Nastavlja se vase stogodisnje prokletstvo cim prodjete Jablanicu iako ste danas mozda od zadnjih 5 susreta ovdje najslabije odigrali. Necu o tribinama skandiranjima i izjavama. Vidimo se 33 kolo opet ovdje :mrgreen: :bih:
Ma danas uz to prokletstvo, mi ni u kakvoj formi, vjetar, navijaci imali udes kod Jajca, sve nesto naopako...
Sto kaze Schlager, mozda u tom 33. kolu bude borba za Evropu, na ugodnih mostarskih +25 stepeni, pod reflektorima. :cool:
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 21:43

061657451 je napisao/la:
08 mar 2020, 21:04

Čudi me od tebe ovakav komentar za Dudića. Važiš za korektnog forumaša. Šta je to Dudić loše rekao ? Pa šta ima loše u tome lijepo i uljudno dočekati gosta ? I naravno da je preužno ono što se skandiralo u BL,i sva ta koreoggrafija,kič itd. Na stadionu Rođeni nema i nikad neće ni biti nacionalističkog ludila.
evo i tebi da odgovorim, tj da te pitam, je li dudic imao nekakvu primjedbu na bilo sta u BL kada ste igrali? bilo sta, docek, sudjenje, navijanje... oblacno vrijeme, velicinu svlacionice, neoznaceno parking mjesto za vas autobus?!?!? bilo sta???
sta se cese tamo gdje ga ne svrbi?
sta je on, ili sta ste vi?! neciji advokat? zastupnici?!

po toj logici, moglo se i vama u BL natrljati na nos unazad nekoliko godina za neke stvari koje smo mi dozivljavali u sarajevu npr... ali nije!
zasto? jer to nema veze sa vam ili zenicanima ili olimpikom, TC...

fudbalfudbal
Postovi: 2491
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la fudbalfudbal » 08 mar 2020, 22:11

Ne komentarisem neke stvari, uglavnom samo jedno pitanje? Je li moguce da ovaj Ziljkic ovako lose odigra 45min?
Ti si naša ljubav jedina!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 22:14

naravno da je moguce.
momak nije extra klasa i ne treba ocekivati da ce odlucivati utakmice. po meni, kvalitetom je iza zakarica i mozda cak i mirica ali je problem sto ova dva nisu u formi... ni blizu kako se ocekuje!

061657451
Postovi: 505
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 061657451 » 08 mar 2020, 22:15

vlakanje je napisao/la:
08 mar 2020, 21:43
061657451 je napisao/la:
08 mar 2020, 21:04

Čudi me od tebe ovakav komentar za Dudića. Važiš za korektnog forumaša. Šta je to Dudić loše rekao ? Pa šta ima loše u tome lijepo i uljudno dočekati gosta ? I naravno da je preužno ono što se skandiralo u BL,i sva ta koreoggrafija,kič itd. Na stadionu Rođeni nema i nikad neće ni biti nacionalističkog ludila.
evo i tebi da odgovorim, tj da te pitam, je li dudic imao nekakvu primjedbu na bilo sta u BL kada ste igrali? bilo sta, docek, sudjenje, navijanje... oblacno vrijeme, velicinu svlacionice, neoznaceno parking mjesto za vas autobus?!?!? bilo sta???
sta se cese tamo gdje ga ne svrbi?
sta je on, ili sta ste vi?! neciji advokat? zastupnici?!

po toj logici, moglo se i vama u BL natrljati na nos unazad nekoliko godina za neke stvari koje smo mi dozivljavali u sarajevu npr... ali nije!
zasto? jer to nema veze sa vam ili zenicanima ili olimpikom, TC...

Nema potrebe da budeš advokat nacionalizma......Niko od Veleža nikad neće u tome učestvovati. Dudić nikad nije nikad izgovorio nacionalističku riječ,niti će. Kad bi u Sarajevu veći dio tribine skandirao nešto slično kao što je u BL ili kada bi bile puštane neke slične pjesme mi iz Veleža bi ti odmah osudili.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.