FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 08 mar 2020, 22:24

kojeg nacionalizma sam ja advokat?
ja sam tebe pitao dva pitanja, pa ako ne mozes da se snadje, evo ponovo

1. je li dudic imao nekakvu primjedbu na bilo sta u BL kada ste igrali? bilo sta, docek, sudjenje, navijanje... oblacno vrijeme, velicinu svlacionice, neoznaceno parking mjesto za vas autobus?!?!? bilo sta???
znaci, zamjerka na utakmicu Borac Velez u BL?!

2. jeste li vi neciji advokati pa smatrate da komentarisete desavanja na drugim utakmicama? je l' vas neko za to ovlastio?

worchester
Postovi: 1167
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 08 mar 2020, 23:10

Da pojednostavimo, ko je pitao dudica za misljenje vezano za utakmice u banjaluci? Sta se petlja u nesto sto nema veze s njim? Na kraju krajeva velikoj vecini vas je ispran mozak pa donosite zakljucke na osnovu informacija krajnje pristrasnih portala ukljucujuci i ovaj!
U banjaluci niti se pustao mpt ni bmk niti bilo koja pjesma koja je vrijedjala nekoga(pricamo o muzici na poluvremenu ne o skandiranju koje ne podrzavam).
Moje je misljenje da ta vrsta muzike vise odgovara za kafane nego utakmice ali nor procitajte tekst pjesme pukni zoro pa mi navedite sta u njoj ima uvredljivo.
Opet se o glupoj temi pise ali da remiziram,dudic je ispao levat svjetskih razmjera. Debil!

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 08 mar 2020, 23:12

Nebitno , gledam vas raspored , taman ce te krenuti dobro i onda par kola sve teze od tezeg :)

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la fudbalfudbal » 09 mar 2020, 00:11

vlakanje je napisao/la:
08 mar 2020, 22:14
naravno da je moguce.
momak nije extra klasa i ne treba ocekivati da ce odlucivati utakmice. po meni, kvalitetom je iza zakarica i mozda cak i mirica ali je problem sto ova dva nisu u formi... ni blizu kako se ocekuje!

Miric je onako citavu utakmicu bio veseo, druzio se po terenu i pricao, vise vec sto je igrao. Zakaric ce vam biti pojacanje danas se vidilo na par poteza da mu se igra, dokazuje, sigurno da zeli ostvariti jos koji transfer. Znam da je u nas raja dosta vise ocekivala od vasih igraca, Vranjes nije trebao dobiti zuti i to je sve od njega, sto se tice opsteg dojma niko se nije izdvajao bar po meni, nema nekako volje, zelje za borbu sve to nesto jalovo. Bice dobra borba za EL na kraju krajeva ko god bude tu..
Ti si naša ljubav jedina!

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 09 mar 2020, 06:55

Onaj učinak juce je čisti bezobrazluk. Nekoliko likova ugrožava cijelu sezonu.
Ima li Vico sad neke siledžije u pripravnosti da disciplinuje kolovođe ovog nereda?

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 09 mar 2020, 06:56

Mislim da Kukrika nije mogao nista kod prvog gola. Momak nije na Lucicevom nivou, ali ga je dobro zamijenio.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 09 mar 2020, 08:40

Otrovent je napisao/la:
09 mar 2020, 06:55
Onaj učinak juce je čisti bezobrazluk. Nekoliko likova ugrožava cijelu sezonu.
Ima li Vico sad neke siledžije u pripravnosti da disciplinuje kolovođe ovog nereda?
13 i 23?! Na njih prve pomislim :lol:

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 09 mar 2020, 08:52

vlakanje je napisao/la:
09 mar 2020, 08:40
Otrovent je napisao/la:
09 mar 2020, 06:55
Onaj učinak juce je čisti bezobrazluk. Nekoliko likova ugrožava cijelu sezonu.
Ima li Vico sad neke siledžije u pripravnosti da disciplinuje kolovođe ovog nereda?
13 i 23?! Na njih prve pomislim :lol:
Da. Volkov takodje.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 09 mar 2020, 09:15

Onda mozemo komotno 3, 13, 23, i 33 :D zbog katastrofalne reakcije na nasen desnom boku zbog koje je igrac veleza ostao sam na centarsutu koji je doveo do gola.

Inace bih da pohvalim Janicica, nas najefikasniji igrac proljeca :)

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la admin » 09 mar 2020, 09:21

emil02in je napisao/la:
08 mar 2020, 19:21
Zašto brisete opet?Ako je zbog toga što sam napisao da lošija ekipa nije gostovala ove sezone onda svaka vam čast.
Navijaci drugih klubova ovdje ne mogu pisati, ne znam sto se pravis lud pa postavljas pitanje oko toga? Na temu Veleza dobro znas kakva su pravila, a ovdje se iscudjavas?

Podrzavam moderatora da to sve obrise (ukljucujuci I ovaj moj post), a ako zeli ostaviti to je pitanje njegove dobre volje I dobre volje ostalih forumasa koji ovdje pisu.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 09 mar 2020, 10:01

Dudiću se treba sjetiti najbližih prvi put kad bude dolazio, da li sa Veležom, da li s nekom drugom ekipom.

Opet se počinju provlačiti priče oko igranke u svlačionici, ne znam da li je istina, ali treba se negdje presjeći za nauk za ubuduće.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 11 mar 2020, 08:27

Krunić bi se trebao aktivirati kao igrač dok je još pod ugovorom.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 11 mar 2020, 16:03

admin je napisao/la:
09 mar 2020, 09:21
emil02in je napisao/la:
08 mar 2020, 19:21
Zašto brisete opet?Ako je zbog toga što sam napisao da lošija ekipa nije gostovala ove sezone onda svaka vam čast.
Navijaci drugih klubova ovdje ne mogu pisati, ne znam sto se pravis lud pa postavljas pitanje oko toga? Na temu Veleza dobro znas kakva su pravila, a ovdje se iscudjavas?

Podrzavam moderatora da to sve obrise (ukljucujuci I ovaj moj post), a ako zeli ostaviti to je pitanje njegove dobre volje I dobre volje ostalih forumasa koji ovdje pisu.
Što se mene tiče,ne smeta mi da na ovoj našoj temi piše nijedan navijač nekog drugog BH kluba,ako piše o sportu...i ja ponekad napišem,jednom u mjesec dva,ponešto na temi nekog drugog kluba,i još me niko nije napušio......čak je i zanimljivija tema,nego kad sami sebe veličamo "ja tebi serdaru,ti meni vojvodo"...Samo sklanjajte momentalno ovu napaljenu dijasporčad iz Prve lake Helsinborg,Druge motorizovane Malme, i Treće brdske St Louise :( ...Pa čak i naše iz BH,ako su u tom napaljenom fazonu,ali kontam da je takvih u BH manje nego tamo..Ovi nasi bi prije u Njemacku,nego u rat

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 mar 2020, 10:34

Schlager je napisao/la:
11 mar 2020, 16:03
admin je napisao/la:
09 mar 2020, 09:21
emil02in je napisao/la:
08 mar 2020, 19:21
Zašto brisete opet?Ako je zbog toga što sam napisao da lošija ekipa nije gostovala ove sezone onda svaka vam čast.
Navijaci drugih klubova ovdje ne mogu pisati, ne znam sto se pravis lud pa postavljas pitanje oko toga? Na temu Veleza dobro znas kakva su pravila, a ovdje se iscudjavas?

Podrzavam moderatora da to sve obrise (ukljucujuci I ovaj moj post), a ako zeli ostaviti to je pitanje njegove dobre volje I dobre volje ostalih forumasa koji ovdje pisu.
Što se mene tiče,ne smeta mi da na ovoj našoj temi piše nijedan navijač nekog drugog BH kluba,ako piše o sportu...i ja ponekad napišem,jednom u mjesec dva,ponešto na temi nekog drugog kluba,i još me niko nije napušio......čak je i zanimljivija tema,nego kad sami sebe veličamo "ja tebi serdaru,ti meni vojvodo"...Samo sklanjajte momentalno ovu napaljenu dijasporčad iz Prve lake Helsinborg,Druge motorizovane Malme, i Treće brdske St Louise :( ...Pa čak i naše iz BH,ako su u tom napaljenom fazonu,ali kontam da je takvih u BH manje nego tamo..Ovi nasi bi prije u Njemacku,nego u rat
Eto evrope ako se prekine prvenstvo :D Prepostavljam da se prekine glasali bi , Zvijezda , Celik , Sloboda , Mladost i sto je sigurno Sarajevo i Borac :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 12 mar 2020, 17:20

nemam nikakav stav ni o cemu,osim sto bih da opsujem mater svima koji su ,prvo zatvorili stadione za gledaoce,a onda odgodili i utakmice pred praznim stadionima...j ebem vas u usta ,isprepadana...svaki dan u svijetu od gladi umre 10 000 djece,dabodga pomrli i vi tako isprepadani

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 12 mar 2020, 20:12

Schlager je napisao/la:
11 mar 2020, 16:03
Što se mene tiče,ne smeta mi da na ovoj našoj temi piše nijedan navijač nekog drugog BH kluba,ako piše o sportu...i ja ponekad napišem,jednom u mjesec dva,ponešto na temi nekog drugog kluba,i još me niko nije napušio......čak je i zanimljivija tema,nego kad sami sebe veličamo "ja tebi serdaru,ti meni vojvodo"...Samo sklanjajte momentalno ovu napaljenu dijasporčad iz Prve lake Helsinborg,Druge motorizovane Malme, i Treće brdske St Louise :( ...Pa čak i naše iz BH,ako su u tom napaljenom fazonu,ali kontam da je takvih u BH manje nego tamo..Ovi nasi bi prije u Njemacku,nego u rat
[/quote]

:lol: :lol: :lol: Dobar!
Realno glupo je da trener komentariše organizaciju utakmice na kojoj nije ni bio prisutan. Ali možda misli da je lokalni autoritet.

Vezano za Borac, mislim da vam se događaju neke stvari koje smo mi prebolovali prije godinu dvije, skupo plaćeni igrači nisu garancija dobre ekipe, već puno prije razdora u ekipi, a tu je kriva struka. Ekipa se stvara određeni period prije nego što počne davati rezultat.

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 14 mar 2020, 13:05

Schlageru cuvaj se , ti si penzioner a najvise penzionere pogadja Korona :D

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 04 maj 2020, 20:20

Za prijavu u UEL 2020/2021., ukoliko neka nacionalna asocijacija iz opravdanih razloga (poput onih navedenih u Smjernicama) preuranjeno prekine domaći kup pa, kao posljedicu toga, ne može utvrditi pobjednika domaćeg kupa po sportskih zaslugama - primjenom analogije iz Člana 3.04 UEL Pravilinika - klub koji je najviše rangiran u domaćem prvenstvu, a koji se nije kvalifikovao, kvalifikovaće se za UEL 2020/2021. u fazi koja je prvobitno rezervisana za najniže rangiranog predstavnika domaćeg prvenstva, a samim tim, onda i svaki predstavnik domaćeg prvenstva pristupa takmičenju u fazi koja je prvobitno bila rezervisana za predstavnika domaćeg prvenstva koji je rangiran neposredno iznad njega. Pristupna lista za UEFA-ina klupska takmičenja 2020/2021. se mora u skladu s tim prilagoditi.
2. Prijava u UEL 2020/2021, u situacijama kada je domaće takmičenje u kupu završeno ili u prvobitnom ili u drugom formatu i kada je kvalifikovanje relevantnih klubova postignuto sportskih zaslugama, i dalje ostaje nepromijejena.
3. Postupak prijema u UEL 2020/2021. i odgovarajući kriterij navedeni u Članu 4. UEL Pravilnika ostaju na snazi u svim slučajevima."

Prema ovoj odluci UEFA-e, u evropa ligu idu prva 3 + Široki Brijeg kao najbolje plasirana ekipa koja je jos u kupu, a nije obezbjedila nastup evropskim takmicenjima po poziciji na tabeli

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 04 maj 2020, 23:47

Ja ne znam koju odluku uefa gledas kada je portal danas objavio smjernice upravo u slucaju kakav je u pl bh:
1. Za prijavu u UEL 2020/2021., ukoliko neka nacionalna asocijacija iz opravdanih razloga (poput onih navedenih u Smjernicama) preuranjeno prekine domaći kup pa, kao posljedicu toga, ne može utvrditi pobjednika domaćeg kupa po sportskih zaslugama - primjenom analogije iz Člana 3.04 UEL Pravilinika - klub koji je najviše rangiran u domaćem prvenstvu, a koji se nije kvalifikovao, kvalifikovaće se za UEL 2020/2021. u fazi koja je prvobitno rezervisana za najniže rangiranog predstavnika domaćeg prvenstva, a samim tim, onda i svaki predstavnik domaćeg prvenstva pristupa takmičenju u fazi koja je prvobitno bila rezervisana za predstavnika domaćeg prvenstva koji je rangiran neposredno iznad njega. Pristupna lista za UEFA-ina klupska takmičenja 2020/2021. se mora u skladu s tim prilagoditi.
Znaci umjesto osvajaca kupa, ide po tabeli ekipa koja je sledeca s' tim da cetvrtoplasirani ne uzima poziciju kupa jer osvajac kupa se kasnije ukljucuje u kvalifikacije. Prema tome, treceplasirani ulazi od drugog pretkola i na taj nacin "napreduje" a cetvrtoplasirani od prvog.

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 18 maj 2020, 18:04

Vidim polako raspustamo ekipu, pretezno ove starije...pravi li se to ekipa za evropu? :)
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.