Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tekashi
Postovi: 15825
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 07 mar 2020, 01:35

Can't fucking wait :bih:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 07 mar 2020, 06:59

vala ne znam koliko mu je trebalo i tih 15 tekmi po 15-20 min...play off nece vidjeti svakako a rizik nije mali...ne znam za njega ali ja cu vrtiti u glavi onu scenu od prije godinu dana, cim ga vidim na parketu.
mozda je u ovakvoj situaciji bilo bolje odmoriti i spremati se za narednu sezonu, mozda...

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 07 mar 2020, 07:28

Očekivano i prirodno je da će u prvim sedmicama nakon povratka izgledati loše na terenu, treba se suzdržati od komentara kako nažalost on neće nikad biti ono što je bio. Nekim igračima je poslije ovakvih povreda bila potrebna čitava jedna povratnička sezona u kojih bi ih klub trpio, meni nikad nije u potpunosti leglo kako Portland tretira Nurkića pa se ne bi kladio na to da su ga spremni nešto previše dugo i čekati.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 07 mar 2020, 09:52

Drape je napisao/la:
07 mar 2020, 07:28
Očekivano i prirodno je da će u prvim sedmicama nakon povratka izgledati loše na terenu, treba se suzdržati od komentara kako nažalost on neće nikad biti ono što je bio. Nekim igračima je poslije ovakvih povreda bila potrebna čitava jedna povratnička sezona u kojih bi ih klub trpio, meni nikad nije u potpunosti leglo kako Portland tretira Nurkića pa se ne bi kladio na to da su ga spremni nešto previše dugo i čekati.
Zato i forsiraju sada povratak, da vide situaciji i ako ne budu zadovoljni potpisuju hasu a juka će onda vjerovatno biti u nekom trejdu možda zajedno sa CJ-em za nekog kapitalca.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 07 mar 2020, 10:47

edin139 je napisao/la:
07 mar 2020, 09:52
Drape je napisao/la:
07 mar 2020, 07:28
Očekivano i prirodno je da će u prvim sedmicama nakon povratka izgledati loše na terenu, treba se suzdržati od komentara kako nažalost on neće nikad biti ono što je bio. Nekim igračima je poslije ovakvih povreda bila potrebna čitava jedna povratnička sezona u kojih bi ih klub trpio, meni nikad nije u potpunosti leglo kako Portland tretira Nurkića pa se ne bi kladio na to da su ga spremni nešto previše dugo i čekati.
Zato i forsiraju sada povratak, da vide situaciji i ako ne budu zadovoljni potpisuju hasu a juka će onda vjerovatno biti u nekom trejdu možda zajedno sa CJ-em za nekog kapitalca.
Nema sanse da je to razlog. Pa nisu mu ligamenti otisli, strah je normalan ali ce on vremenom nestati i bice juka onaj stari
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 07 mar 2020, 12:12

edin139 je napisao/la:
07 mar 2020, 09:52
Drape je napisao/la:
07 mar 2020, 07:28
Očekivano i prirodno je da će u prvim sedmicama nakon povratka izgledati loše na terenu, treba se suzdržati od komentara kako nažalost on neće nikad biti ono što je bio. Nekim igračima je poslije ovakvih povreda bila potrebna čitava jedna povratnička sezona u kojih bi ih klub trpio, meni nikad nije u potpunosti leglo kako Portland tretira Nurkića pa se ne bi kladio na to da su ga spremni nešto previše dugo i čekati.
Zato i forsiraju sada povratak, da vide situaciji i ako ne budu zadovoljni potpisuju hasu a juka će onda vjerovatno biti u nekom trejdu možda zajedno sa CJ-em za nekog kapitalca.


De ba , uozbilji se molim te , kakav Haso pa bolan Aron Baynes mu sinoć uvalio 37 poena , od toga 9 trojki ...
Halo onaj drvosječa iz Olimpije , to je taj ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 07 mar 2020, 13:30

slika
@igrajlopte 🐦


Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 08 mar 2020, 01:59

tekma protiv rocketsa u 20:30 h (12:30 h po lokalnom vremenu), pogledao nas dragi bog :mrgreen:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 08 mar 2020, 03:09

:ljepota: :ljepota:

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Gifron » 08 mar 2020, 21:46

Prenos na Areni u nedjelju
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 09 mar 2020, 19:39

mogao bi nurkicev povratak biti pred praznom arenom :mrgreen:



Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hule_barca » 09 mar 2020, 20:56

Jedina šteta je možda što nije rezervisao povratak za meč protiv Memphisa dva dana ranije, jer taj meč je posljednja nada da se mogu dokopati play-offa, ali ipak ga je rezervisao protiv Westbrooka. :D
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 09 mar 2020, 21:30

blazersi su odustali od borbe za playoff, naprosto djeluju kao ekipa koja ne vjeruje u sebe i nece to nurkic promijeniti, dijelom jer nije realno ocekivat da bude na svom najboljem nivou, a dijelom jer su blazersi napravili uzasan posao tokom ljeta, gdje su trejdovali harklessa i leonarda, te pustili aminua, sto su sve bile ispravne odluke, no potpisi njihovih zamijena (hezonja i tolliver) su bili katastrofalni potezi i sad se osjeti gubitak tih igraca na oba kraja parketa

povrede hood-a i collinsa su bile nepremostiv problem za blazerse, da su oni zdravi, il mozda cak samo jedan od njih, blazersi bi izborili playoff, no jbg, tako je, kako je... ozbiljne minute igraju simons, gary trent jr (koji se najbolje pokazao od ovih mladih), a povremeno igraju i neki igraci (swanigan, wenyen gabriel) koji inace ne bi igrali, a imam zamjerku na terryja stottsa sto nassir little nema minutazu, da se vidi koliko moze trenutno, no ako ne igra sada, sigurno nece igrati niti naredne sezone... carmelo ne bi bio tu da se collins nije povrijedio, il mozda i bi u slucaju kad bi sutnuli tollivera, no to je sad vec u domenu nagadjanja

ovo je projektovana petorka blazersa: dame, cj, hood, collins, nurkic i to djeluje dobro, dok ce klupa biti jako upitna

gary trent jr ce ozbiljno doprinositi naredne sezone, ariza je pod ugovorom i pokazao se vise nego solidno i on ce biti starter dok se hood ne oporavi, a tp ostavlja pitanje zamijene (trenutno su tu hezonja i little) tako da mozemo reci da su blazersi pokriveni na pozicijama 2 i 3, no sve ostalo je upitno

simons ce nesumljivo biti zamijena na poziciji 1, no on je projekat kao i nas musa, sto znaci da ce mu trebati par sezona da pocne ozbiljno doprinositi, dok su pozicije 4 i 5 pod velikim upitnikom, jer se ne zna sta ce biti sa carmelom i whitesideom

uglavnom, ako neil olshey odradi dobar posao na ljeto, blazersi ce biti opasni naredne sezone, pa nadam se najboljem...

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 09 mar 2020, 21:41

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hule_barca » 09 mar 2020, 21:46

Ja kontam da imaju još neke mininalne šanse da stignu Memphis. Kasne za njima 4.5 pobjede, ali igraju s njima dva puta kući. U slučaju dva slavlja, to su 2.5 pobjede manjka. Teško, ali ne i nenadoknadivo. Sigurno da će Juka dati veliki psihološki impakt na momčad i možda ih krene neka luda serija, kao prošle sezone kad mimo svih očekivanja odoše do finala konferencije.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 09 mar 2020, 21:57

ne znam, ne smije se desavati da ti sunsi i kingsi odu na 20 razlike dok kazes keks, nema tu energije, nema borbenosti, nista... sa svakom tekmom koja prodje, a koju blazersi izgube, smanjuju se sanse za plasman u playoff

grizzliesi su mahom neiskusna ekipa, no posjeduju odredjeni kvalitet koji ce u narednim godinama biti jos veci kad napreduju glavni igraci kao ja morant i jaren jackson jr, pa i dillons brooks i brandon clarke


Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 09 mar 2020, 22:45

najvaznije mu je da ne pokusava previse u toj prvoj utakmici...da ga ne ponese uzbudjenje s tribina pa da krene srljat...sigurno ce dobiti takve upute i bez mene.
znaci jaki blokovi, razigraj s vrha reketa, cuvaj reket....radi one male stvari u kojima si dobar...bilo bi dobro da mu Dame servira lagano kucanje cim udje...po meni bi bolje bilo da debituje u gostima ali nema veze...niko nista ne ocekuje, samo opusteno :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.