NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

TofiTofita
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 10 mar 2020, 23:30

convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:23
TofiTofita je napisao/la:
10 mar 2020, 22:41
Sad se osjeti losa strana bojkota. Jednostavno se raja navikla na to i sada svi vode neki licni bojkot kad su stvari oko kluba sranje (a stalno su)-
E pojedini pametnjakovicu pozivaju svakim postom i na bojkot utakmica pa i OVAKVOG Celika i utakmica jer nije njima po volji.Za mene je Celik uvijek na prvom mjestu vodili ga turcin NGG ili bilo ko drugi ja ne biram kao pojedini.
Pa sta, pojedini vide i neku nidje veze pozitivu...brend Celik ispasta i nikada to vise nece biti isto, a sve zbog mnogo gresaka u proslosti (a ove sadasnje su samo uzrok proslih)...ko god ovdje pise ima neku nadu da ce biti bolje, a nece - moze se desiti samo ono najgore

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 10 mar 2020, 23:30

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:15
Ma opcenito je jug mogao da primi i djecu i zene i dede i majke i navijace.Jos kad se sjetim karte od 1km uz clansku kartu i bile su jako fine karte jesu papir obicni ali su bar bile u bojama kluba grbom kluba i lijepa na oko a jos ona od Genta i denizlispora auuuu kako radi sjecanje i baca u nostalgiju 😁
Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 10 mar 2020, 23:38

convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:30
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:15
Ma opcenito je jug mogao da primi i djecu i zene i dede i majke i navijace.Jos kad se sjetim karte od 1km uz clansku kartu i bile su jako fine karte jesu papir obicni ali su bar bile u bojama kluba grbom kluba i lijepa na oko a jos ona od Genta i denizlispora auuuu kako radi sjecanje i baca u nostalgiju 😁
Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D
Uvodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Zadnja izmjena: OdmutNicaze1988, dana/u 10 mar 2020, 23:50, ukupno mijenjano 1 put.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la brasileiro8 » 10 mar 2020, 23:40

Steelman je napisao/la:
10 mar 2020, 22:10
brasileiro8 je napisao/la:
10 mar 2020, 17:31
Taj gard „sta ce nama migrant ovdje nesto pametovat“ ne znaci da imate samopostovanje i da ste pokupili svu pamet svijeta, nego samo vise pokazuje vlastitu nemoc i nesposobnost. Taj „migrant“ je mozda dobacio do nekakvog kapitena Kelna i Fenera prije samo desetak godina, a neki mozda nece nikada dobaciti dalje od foruma.

Cisto malo stvari staviti u perspektivu i skontati da nasa besplatna masta, po kojoj znamo sve kako bi i sta bi trebalo, je nesto skroz suprotno od vrlo skupe realnosti. A koja kaze da smo svi zajedno digli ruke od Celika, ukljucujuci i vas koji pisate ovdje po tim Turcima od prvog dana otkako smo im natovarili Celik na ledja i stali po strani, a mnogi iskoristili priliku da se izmaknu na pljuvacku poziciju. Celik je na aparatima, Turcin ga jos eto drzi u zivotu, svi smo digli ruke od njega, i sta koji k. sad pametujete.
Svi argumenti govore da će nas ovaj trener mnogo koštati. Za kratko vrijeme što je tu, pokazao je da je labilna ličnost. Njegovi izgovori nakon poraza od Zrinjskog da je protivnik igrao sa tri igrača više u vidu sudija, pa je zbog ekscesa u Ljubuškom spominjao da će zvati Erdogana, pa je posipao vodom publiku u Tuzli i gurao policajce i najgore u svemu je da tjera 3 prvotimca iz ekipe kad za to nemaš luksuz i kad si u borbi za opstanak u ligi. Takve stvari za kratko vrijeme ne pamtim da je uradio ijedan trener od rata. Džaba mu što je nekad igrao u navedenim klubovima kad očito veći utjecaj ima to što je ispao sa svakim klubom kojeg je vodio. E sad zbog čega ovo pišem, jer trenutno opstanak u ligi s obzirom na to koliko je klub prepušten na milost i nemilost politike i koliko ljudi mari za njim može značiti i opstanak kluba kao pravnog lica bar još neko vrijeme. Ako ispadnemo iz lige, zapitajte se koliko im je u interesu da klub uopšte opstane i u bliskoj budućnosti!

A što se tebe tiče i stavljanja stvari u perspektivu, nema potrebe da raspravljamo kad ćeš ti po svaku cijenu braniti Turke, bez obzira na argumente i na to koliko loše odluke donosili. Ti znaš zašto je to tako. Međutim, imaš valjda svoju savjest i ne želim dalje ulaziti u to.
Nisi morao ovo iznad supljirat bez veze, mogao si samo ovo podebljano malo mi se nagovorit.. Ali ti ne zelis ulaziti u to ali imas potrebu naglasiti kako ne zelis ulaziti u to :) I nadas se da valjda imam savjest jer cinim tako groznu stvar da “branim Turke” iz nekih, impliciras, tendencioznih razloga. Hehe, u kakvim sve ljudi paranojama zive u p.m. i kakve li private ratove vode protiv babroga iz mrakace. Ne branim ja nikakve Turke niti bilo koga, nego branim ono sto je jedino realnost i mogucnost u ovom trenutku i ukazujem na apsurdnost otkrivanja tople vode kako nije sve idealno u klubu.

Svima nam je jasno da nije bajna situacija ali ipak ti ljudi nesto rade, neko vodi klub, nekakve obaveze se ipak izmiruju, dugovi isplacuju, nabijaju, pa opet malo isplacuju, nekakva logistika se obezbjedjuje, nekakve se pripreme organiziraju, nekakvi se treninzi odrzavaju, nekakve se plate daju, nekakvi omladinci treniraju, nekakve stranice i fejzbuci se vode, nekakva oprema obezbjedjuje, smjestaji, hrane, pa se nekakva ozbiljna fudbalska imena pojave, nekakvog Sukera odjednom na utakmicu dovede da mu se moze **** mater sa tribina... Ljudi nesto rade ipak, vrte, Celik jos u zivotu i jos igra Premijer ligu a podrska kako Grada tako i grada nula feninga i nula bodova i jos se agituje za jos manju podrsku i jos vece pljuvanje i nipodastvanje.. E jake li vam i plemenite borbe, ‘alal vera.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1865
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 10 mar 2020, 23:41

Convicts1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:25
Jel se sjeća neko onog snijega protiv bihaćkog Jedinstva na poluvremenu haman, kad je usuo onaj "teški hljopo" , al baš nenormalno je sipao :)
Daavno je to bilo ..
Hljopo :rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict3583 » 10 mar 2020, 23:48

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:38
convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:30
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:15
Ma opcenito je jug mogao da primi i djecu i zene i dede i majke i navijace.Jos kad se sjetim karte od 1km uz clansku kartu i bile su jako fine karte jesu papir obicni ali su bar bile u bojama kluba grbom kluba i lijepa na oko a jos ona od Genta i denizlispora auuuu kako radi sjecanje i baca u nostalgiju 😁
Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D
Ovodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Onda si se divio kako pusimo dzointe 3 do 4 metra od drota hhahahha.Jest to vrijeme bilo kod Robe Ili hameda Luleta po ketpa i na tekmu nije nas bilo briga za dugove licence i ta sranja mi smo vodili tribinu i samo se navijalo podrzavao klub,a sad jbt sve sami pametnjakovici pametuju bojkotuju vode racuna o platama opremama smjestaju dozvolama i sl ,sad drugo vrijeme idem na zapad i lagano.

Avatar
jagamu
Postovi: 1269
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 10 mar 2020, 23:52

Sad protiv Zrinjskog bio sam na jugu, vidim i Svraka stoji u pozadini. Nekako po meni najbolji period Robijasa, kad je on bio vodja. Cast mi je da sam pripadao toj generaciji Robijasa.
Znal ko gdje Dule, jel ziv uopste? Tog lika nisam vidio dugo, dugo
moSa likCe

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 820
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 mar 2020, 00:20

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:38
convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:30
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:15
Ma opcenito je jug mogao da primi i djecu i zene i dede i majke i navijace.Jos kad se sjetim karte od 1km uz clansku kartu i bile su jako fine karte jesu papir obicni ali su bar bile u bojama kluba grbom kluba i lijepa na oko a jos ona od Genta i denizlispora auuuu kako radi sjecanje i baca u nostalgiju 😁
Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D
Uvodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Delija,braca Kesici,Jagesici,Pajdo,Rloka,Tola,Podgora...Uhh ekipe dobre.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 11 mar 2020, 00:24

convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:48
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:38
convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:30


Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D
Ovodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Onda si se divio kako pusimo dzointe 3 do 4 metra od drota hhahahha.Jest to vrijeme bilo kod Robe Ili hameda Luleta po ketpa i na tekmu nije bilo briga za dugove licence i ta sranja mi smo vodili tribinu i samo se navijalo podrzavao klub,a sad jbt sve sami pametnjakovici pametuju bojkotuju vode racuna o platama opremama smjestaju dozvolama i sl ,sad drugo vrijeme idem na zapad i lagano.
Zato i imamo preko 10mil duga.. to isto da kazes briga me za racune za stan, pa tvoje dijete onda pocne voditi brigu o tim stvarima jer mora, pa mu ti kazes pametnjakovic
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
romeo
Postovi: 1100
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 11 mar 2020, 00:25

Balija je sada teski vjernik :D
Dzamija, brada, ovo ono.

Ja Seju nisam vidio godinama. Gdje je,sta je !?

P.s. pola Odmut ekipe je sada vani.
Zadnja izmjena: romeo, dana/u 11 mar 2020, 00:41, ukupno mijenjano 1 put.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 mar 2020, 00:39

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:20
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:38
convict3583 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:30


Hahhah vjerovatno si se furao na moju ekipu kad si krwnuo na jug posto sam ja sa jalije a stariji sam te 5 god cccc sigurno sam te uvodio na jug :D
Uvodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Delija,braca Kesici,Jagesici,Pajdo,Rloka,Tola,Podgora...Uhh ekipe dobre.
Oni su me navukli na jug i ljubav prema Čeliku iskrenu i dozivotnu 😁
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 820
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 mar 2020, 00:43

OdmutNicaze1988 je napisao/la:
11 mar 2020, 00:39
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:20
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:38


Uvodio me nisi jer sam se sam uvodio,clanske sam imao karte sam imao a napisao sam da sam s ekipom s odmuta isao na tekme Delija i ta ekipa iz drugog solitera
Delija,braca Kesici,Jagesici,Pajdo,Rloka,Tola,Podgora...Uhh ekipe dobre.
Oni su me navukli na jug i ljubav prema Čeliku iskrenu i dozivotnu 😁
Gdje su ti ljudi ide li iko na tekme od njih?
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 mar 2020, 00:52

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:43
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
11 mar 2020, 00:39
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:20


Delija,braca Kesici,Jagesici,Pajdo,Rloka,Tola,Podgora...Uhh ekipe dobre.
Oni su me navukli na jug i ljubav prema Čeliku iskrenu i dozivotnu 😁
Gdje su ti ljudi ide li iko na tekme od njih?
Ama bas niko neki su van drzave neki su tu s porodicom i djecom, i ja sam od nedavno nazalost napustio drzavu tako da nikog od nas nema na tekmama,njih duzi period ja sam jos drzao sto bi se reklo mahalski to al et tako je kako je jebg zalosno a istinito ...
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Steelman
Postovi: 2094
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 11 mar 2020, 01:45

brasileiro8 je napisao/la:
10 mar 2020, 23:40
Steelman je napisao/la:
10 mar 2020, 22:10
brasileiro8 je napisao/la:
10 mar 2020, 17:31
Taj gard „sta ce nama migrant ovdje nesto pametovat“ ne znaci da imate samopostovanje i da ste pokupili svu pamet svijeta, nego samo vise pokazuje vlastitu nemoc i nesposobnost. Taj „migrant“ je mozda dobacio do nekakvog kapitena Kelna i Fenera prije samo desetak godina, a neki mozda nece nikada dobaciti dalje od foruma.

Cisto malo stvari staviti u perspektivu i skontati da nasa besplatna masta, po kojoj znamo sve kako bi i sta bi trebalo, je nesto skroz suprotno od vrlo skupe realnosti. A koja kaze da smo svi zajedno digli ruke od Celika, ukljucujuci i vas koji pisate ovdje po tim Turcima od prvog dana otkako smo im natovarili Celik na ledja i stali po strani, a mnogi iskoristili priliku da se izmaknu na pljuvacku poziciju. Celik je na aparatima, Turcin ga jos eto drzi u zivotu, svi smo digli ruke od njega, i sta koji k. sad pametujete.
Svi argumenti govore da će nas ovaj trener mnogo koštati. Za kratko vrijeme što je tu, pokazao je da je labilna ličnost. Njegovi izgovori nakon poraza od Zrinjskog da je protivnik igrao sa tri igrača više u vidu sudija, pa je zbog ekscesa u Ljubuškom spominjao da će zvati Erdogana, pa je posipao vodom publiku u Tuzli i gurao policajce i najgore u svemu je da tjera 3 prvotimca iz ekipe kad za to nemaš luksuz i kad si u borbi za opstanak u ligi. Takve stvari za kratko vrijeme ne pamtim da je uradio ijedan trener od rata. Džaba mu što je nekad igrao u navedenim klubovima kad očito veći utjecaj ima to što je ispao sa svakim klubom kojeg je vodio. E sad zbog čega ovo pišem, jer trenutno opstanak u ligi s obzirom na to koliko je klub prepušten na milost i nemilost politike i koliko ljudi mari za njim može značiti i opstanak kluba kao pravnog lica bar još neko vrijeme. Ako ispadnemo iz lige, zapitajte se koliko im je u interesu da klub uopšte opstane i u bliskoj budućnosti!

A što se tebe tiče i stavljanja stvari u perspektivu, nema potrebe da raspravljamo kad ćeš ti po svaku cijenu braniti Turke, bez obzira na argumente i na to koliko loše odluke donosili. Ti znaš zašto je to tako. Međutim, imaš valjda svoju savjest i ne želim dalje ulaziti u to.
Nisi morao ovo iznad supljirat bez veze, mogao si samo ovo podebljano malo mi se nagovorit.. Ali ti ne zelis ulaziti u to ali imas potrebu naglasiti kako ne zelis ulaziti u to :) I nadas se da valjda imam savjest jer cinim tako groznu stvar da “branim Turke” iz nekih, impliciras, tendencioznih razloga. Hehe, u kakvim sve ljudi paranojama zive u p.m. i kakve li private ratove vode protiv babroga iz mrakace. Ne branim ja nikakve Turke niti bilo koga, nego branim ono sto je jedino realnost i mogucnost u ovom trenutku i ukazujem na apsurdnost otkrivanja tople vode kako nije sve idealno u klubu.

Svima nam je jasno da nije bajna situacija ali ipak ti ljudi nesto rade, neko vodi klub, nekakve obaveze se ipak izmiruju, dugovi isplacuju, nabijaju, pa opet malo isplacuju, nekakva logistika se obezbjedjuje, nekakve se pripreme organiziraju, nekakvi se treninzi odrzavaju, nekakve se plate daju, nekakvi omladinci treniraju, nekakve stranice i fejzbuci se vode, nekakva oprema obezbjedjuje, smjestaji, hrane, pa se nekakva ozbiljna fudbalska imena pojave, nekakvog Sukera odjednom na utakmicu dovede da mu se moze **** mater sa tribina... Ljudi nesto rade ipak, vrte, Celik jos u zivotu i jos igra Premijer ligu a podrska kako Grada tako i grada nula feninga i nula bodova i jos se agituje za jos manju podrsku i jos vece pljuvanje i nipodastvanje.. E jake li vam i plemenite borbe, ‘alal vera.
Ono kao ne želim, ali kažem jel... Ti to tako vidiš uz paranoje, babaroge, kojekakve nakaze itd. Da mi je cilj da ti se nagovorim, nagovorio bih ti se davno i ne ovako javno, pa zato i ne idem ovdje s mnogo detalja niti ću već ono što možeš ti svariti pošto drugačije ne vidim ama baš nikakvu svrhu. Kad vidim da i dalje nešto napadaš na ljude koji nisu zadovoljni situacijom oko kluba i nešto pravdaš, a nećeš da vidiš koliko je loše već kao to treba pumpati do iznemoglosti jer je zaboga jedina opcija bez obzira što odosmo u 3pm onda očekuj odgovor. Po tvom nije bajno, ali eto Šuker je bio tu i ispada da se još samo čeka Juve i Chelsea na Bilinom, a ne da bi i Krupa još malo mogla postati san, pa da bi to leglo na svoje. Na tvom mjestu i nakon svega što se izdešavalo oko kluba da si pošten čovjek spustio bi glavu i rek'o poj'o sam go.vno i je.baji ga pogriješio, ali jok ti. Nastavljaš, nešto se trudiš i želiš da dokažeš što ne pije vode, a da si Bogdom bio dosljedan kad si trebao biti kao što si sad kad sigurno u pravu nisi... Kako ide ona pjesma - E moj druže "robijaški" - ne moram ti ja to govoriti, znaš ti to i sam, kad si sam sa sobom, onako misli nasamo, ali ti to očito vidiš da nema nazad i vjerovatno jest tako. Djelo na kraju okarakteriše čovjeka. Alal vera, samo ti nastavi, jako s obrazom, ova tvoja borba je plemenitija, a moja malenkost više borbe ne vodi, jer ne vrijedi. I ti si mi dokaz, već ću da pogledam i dalje koju tekmu, tu i tamo malo prokomentarišem pošto je očito jače od mene iako nema više nikakvog smisla. E sad što to malo piskaranja vjerovatno nije nekima po volji, jer ruši idilu od karata, to me lagano zaboli qrac.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5060
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 mar 2020, 03:09

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:43
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
11 mar 2020, 00:39
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:20


Delija,braca Kesici,Jagesici,Pajdo,Rloka,Tola,Podgora...Uhh ekipe dobre.
Oni su me navukli na jug i ljubav prema Čeliku iskrenu i dozivotnu 😁
Gdje su ti ljudi ide li iko na tekme od njih?
Ja sam sa njima bio na jugu cesto,oni stojali uvjek na vrhu lijevo malo .Delija Mirza moro se naslonit .Tolaa radi u Vitezu .Pajdu slabo vidjam ,ma Mirza je bio kralj koje psovke kod njeg ahahaah ,jest to ekipa dobra bila .Mirza je u Hrvatskoj bio ne znam gdje sad .Rasulo je se to sve sad.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5060
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 mar 2020, 03:14

Mozemo mi ovdje samo ponavljat vrtit istu pricu a svi znamo sve i u proslosti sta je bilo ko je kriv i sad kako je da je katastrofa a realno mi trenutno nikakvog izbora nemamo da biramo.Bitno je odrzavat klub sad za sad i da ne ispadnemo i naravno se borit pa ko zna mozda dodju nekad i pametniji i sposobniji ljudi.Svima je se nama zgadilo sve i zasitili smo se i lopovluka i laznih obecanja a potencirat gasenje to nikad pa kakav god da je Celik on je nas a ovi su svi prolazni u Celiku.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 mar 2020, 07:59

BatistutA19 je napisao/la:
11 mar 2020, 03:09
RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
11 mar 2020, 00:43
OdmutNicaze1988 je napisao/la:
11 mar 2020, 00:39


Oni su me navukli na jug i ljubav prema Čeliku iskrenu i dozivotnu 😁
Gdje su ti ljudi ide li iko na tekme od njih?
Ja sam sa njima bio na jugu cesto,oni stojali uvjek na vrhu lijevo malo .Delija Mirza moro se naslonit .Tolaa radi u Vitezu .Pajdu slabo vidjam ,ma Mirza je bio kralj koje psovke kod njeg ahahaah ,jest to ekipa dobra bila .Mirza je u Hrvatskoj bio ne znam gdje sad .Rasulo je se to sve sad.
Dobro druze ne moras bas toliko detalja javno opisati,mogao si im i slike izbaciti i brojeve licnih karata.
Ko ih zna dovoljno je po imenu reci jer nisu dugo tu al ne moramo opisivati u detalje sve.
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Nane17
Postovi: 796
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nane17 » 11 mar 2020, 09:44

romeo je napisao/la:
11 mar 2020, 00:25
Balija je sada teski vjernik :D
Dzamija, brada, ovo ono.

Ja Seju nisam vidio godinama. Gdje je,sta je !?

P.s. pola Odmut ekipe je sada vani.
Ne moze Sejo druze da stigne od metadonskih terapija i droge na tekme,i dalje on nesto po mahali spominje,voli Likce al nije to to,kao sto vise nikad nece biti kako je bilo.Prije su Robijasi bili pojam,jug je gorio nebitno ko dolazi,a vidi sad!Mada nije to samo kod nas,veliki broj odlazaka vani je doprinjeo kao i sama situacija u klubu,jednostavno masa ljudi i momaka koji su isli redovno na sve tekme vise nije u drzavi,a i ovo sto je ostalo situacija u klubu te jednostavno tjera od stadiona.Visio sam na jugu,sad sa svojih par drugova stojim na istoku blize jugu dole na ogradi i gledam,svaka cast momcima sa juga koji jos imaju i volje i para da se bore s ovim majmunima jer nemaju nikakvu.podrsku sa strane,jednostavno ljudi se od Celika OHLADILI.Nazalost i ja i jps par drugova takodje do kraja godine planiramo van ove drzave tako da za 2-3 god i kad bi Celik bio prvak nece vise imati ko to da isprati,jer odlazaka je previse!Nadam se da ce Likce nastavit da zivi jer mi drugog nemamo i ne trebamo!

Avatar
jagamu
Postovi: 1269
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 11 mar 2020, 09:53

Sejo P.F.C. aaa kad se sjetim gostovanja, ludo i nezaboravno.
Jel ima gdje ona emisija kad su oni Dzine gostovali na Zetelu, posto su tada bile velike tenzije izmedju Ze i Sa. Sejo dosao opaljen u studio, mislim da nije ni znao gdje se nalazi, sve sto je govorio jest “ ja se slazem sa Dzinetom”
Istom reklama kad poslije reklame promjena Sejo drugi sjedi u studiju hahaha. Kakva su to vremena bila
moSa likCe

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 11 mar 2020, 10:19

Isao je sa nama na par gostovanja u zadnjih godinu dvije,dodje uredno platio prijevoz kulira zajebajem se u busu ne krade po prodavnicama i tako te stvari sto su se uveliko radile.
Al kad sejtan rece kad smo se vraćali iz Banovića busem"stani sofer kod prve prodavnice s parama smo" hahahshs samo kad se sjetim tih gostovanja davnih i ludih upm 😁
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.