FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 mar 2020, 20:36

14 .MARTA1972 KAD JE ZVANIČNO OBJALJENA EPIDEMIJA "VELIKIH BOGINJA" KOJU DOBRO PAMTIM POGOTOVO PO VAKCINAMA, NIJE PREKIDANO PRVENSTVO JUGOSLAVIJE U FUDBALU .NAJVIŠE 2 KOLA SU ODGOĐENA.Radilo se o opasnoj zaraznoj bolesti koja se prenosila disanjem t.j. zrakom .Obzirom da je tada bila zahvaćena jedna državaJugoslavija,istina više njen istočni dio ,mogla je ondašnja vlast proglasiti da život staje.Međutim išlo se normalno u školu i sve je funkcionisalo kao da "boginja" i nema.Sad prvo mediji hoće da zarade šireći bjesomučnu propagandu, pa ovi što se uvlače u prkno "zapadu" i naravno 2. industrija svijeta Farmacija.je.o ih virus da ih j.bo.

Misterija zvana variola vera
http://www.politika.rs/sr/clanak/399965 ... riola-vera
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 mar 2020, 06:29, ukupno mijenjano 3 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 mar 2020, 20:38

CityCity je napisao/la:
10 mar 2020, 20:00
Sve u svemu to znači da se prvi put pozdravljamo sa Zlatanom Nalićem tek od utakmice sa Mladost DK.
Ma daj ba čovječe ne upadaj u zamku psiholoških ratova.Nalić je sutra akoBogda u Tuzli.

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 mar 2020, 20:42

tuzlac je napisao/la:
10 mar 2020, 20:38
CityCity je napisao/la:
10 mar 2020, 20:00
Sve u svemu to znači da se prvi put pozdravljamo sa Zlatanom Nalićem tek od utakmice sa Mladost DK.
Ma daj ba čovječe ne upadaj u zamku psiholoških ratova.Nalić je sutra akoBogda u Tuzli.
Mislio sam na to da ga nećemo moći kao navijači gledati s tribina do te utakmice.A danas sam čuo u gradu da dolazi sutra.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 mar 2020, 21:02

CityCity je napisao/la:
10 mar 2020, 20:42
tuzlac je napisao/la:
10 mar 2020, 20:38
CityCity je napisao/la:
10 mar 2020, 20:00
Sve u svemu to znači da se prvi put pozdravljamo sa Zlatanom Nalićem tek od utakmice sa Mladost DK.
Ma daj ba čovječe ne upadaj u zamku psiholoških ratova.Nalić je sutra akoBogda u Tuzli.
Mislio sam na to da ga nećemo moći kao navijači gledati s tribina do te utakmice.A danas sam čuo u gradu da dolazi sutra.
---------------------------------------------------------------------
Poznato kada Tuzla City predstavlja novog trenera
Mart 10, 2020 13:25

Nakon odlaska Elvira Baljića Tuzla City ekspresno je pronašao novog trenera.

Tuzlu City preuzet će Zlatan Nalić, što je portal **** ekskluzivno najavio.

Iz kluba su za sutra zakazali vanrednu press konferenciju te će u klupskim prostorijama u 14 sati predstaviti novog trenera.

Nalić je u svojoj trenerskoj karijeri bio evropski prvak sa U-21 reprezentacijom Švedske, a u BiH je trenirao tuzlansku Slobodu. Spominjao se i kao mogući selektor “A” reprezentacije.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 15:48

slika

Nalić predstavljen u FK Tuzla City: Otišao sam nedorečen iz ove lige

Novi trener FK Tuzla City
Zlatan Nalić danas je službeno predstavljen kao novi trener FK Tuzla City.

11.03.20. 14:16
M. Šljivak

Nekadašnji trener Slobode zamijenio je Elvira Baljića na klupi gradskog rivala kojem će do kraja sezone pokušati da donese izlazak u Evropu.

Nalić je sretan zbog povratka u Tuzlu.

"Vraćam se u grad za koji me vežu lijepe uspomene. Zahvaljujem se klubu na ukazanom povjerenju. Došao sam u ekipu koja je u rezultatskom padu i cilj je do kraja sezone osvojiti što više bodova i otići u Evropu", rekao je na početku press konferencije Zlatan Nalić i nastavio je:

"Pregovori su trajali kratko. Za pet minuta smo se dogovorili. Otišao sam iz ove lige nedorečen, usred posla. Tada sam želio da donesem nešto novo u Premijer ligu i sada to želim isto napraviti".

Zanimljivo je da je Nalić dok je vodio Slobodu izjavio: "Uvijek sam govorio da u BiH mogu raditi samo dva posla. Jedan je selektor fudbalske reprezentacije, a drugi je posao biti trener Slobode.", sada na predstavljanju šefa stručnog štaba gradskog rivala Tuzla City, na novinarsko pitanje da pojasni promjenu u razmišljanju odgovara:

"Tada kada sam to rekao, to je bila stoposto tačna izjava i ne bježim od nje."

Nalić je s Tuzlom potpisao ugovor do kraja sezone.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 mar 2020, 15:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la avenija » 11 mar 2020, 15:49

Neka vam je sretno, sigurno da Tuzla zasluzuje prvaka i ucesnika Evropskih takmicenja, posebno jer se finansira iz privatnih izvora a ne kroz budzete i politicke stranke.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 15:51

avenija je napisao/la:
11 mar 2020, 15:49
Neka vam je sretno, sigurno da Tuzla zasluzuje prvaka i ucesnika Evropskih takmicenja, posebno jer se finansira iz privatnih izvora a ne kroz budzete i politicke stranke.
Hvala brate neka je i vama sretno.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 15:59

Hajde nek je uz Božiju pomoć - Poćeraj Nalaaaaaa
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 16:03

Mašala dobrog mikrofona .Koja li je tipa.?
url][/url]
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 mar 2020, 17:28, ukupno mijenjano 6 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 16:04


Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 mar 2020, 16:38

slika
Dobrodošao Naliću!
Vidi se odmah šta slijedi.Švedski pristup,odmah na posao,profesionalnost,analiza,trening i idemo.
Nema više labavo,sad ima da se trči i zalaže na terenu. :wave:

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 17:17

Nešto mi slabo raje na forumu obzirom na svečanst ustoličenja Zlatana Nalića.
Baš me čudi ova letargija.
- No, bilo kako bilo i šta ko mislio ,ovo je sigurno odličan potez kluba i konačno imamo trenera kojeg smo morali imati nakon porodičnih problema Miljenka Bošnjakovića.Nalić će vrlo brzo uspostavit konekciju sa igračima ,Neće mu to biti teško jer se radi o odličnim i karakternim fudbalerima.
Oni su i ljetos i zimus pokazali da su prava klapa ali doveden je potpuno pogrešan čovjek u najvažnijem trenutku za nas.Drago mi je zbog predsjednika Husića.On je doveo dosta pojačanja i zimus zadržao okosnicu ekipe od ljeta i normalno je bilo da naš stroj počne mljeti.No, sa mlitavim i nesposobnim čovjekom mi smo šlajdrali u blatu sve utakmice za njegova mandata a na pomolu je bio i potpuni raspad igre.
- Sada, akoBogada, možemo mirno i spokojno da se okrenemo utakmicama protiv Veleža i Gorkog.Naravno ,poslije pauze za reprezentaciju i Mladosti i Čeliku.
- Drago i je da je Nalić napaljen i željan rada.Pa on je u 10 sati poletio avionom iz Švedske a u 14 :00 već održao pres, pa onda trening.
- Pred nama je 11 utakmica ,svaka je bitka za sebe.Nalić je sposoban da se suoči sa izazovom.On je čovjek koji puno pridaje pažnju kolektivu i zna da samo složan i kompaktan kolektiv može postići zacrtani cilj.Veliki je motivator ali i izvrstan analitičar igre protivnika.Od Husića mu trebaju odriješene ruke i neka zna da će mu se a i nama svima višestruko vratiti.
- Hoćemo li u Evropu ? Neka sada o tome razmišljaju naši sarajevski dušmani "šibicari" i njihova gurbetska braća i saveznici.Pa i posrane sudije -"plaćene ubice" našeg fudbala koji će biti u situacji da i sami igraju u nekim utakmicama.
- Važno je da je došao momak koji zna i samim tim naš brod će zaploviti pravim kursom.Dokle ćemo stići?Boga pitaj.Sve su opcije otvorene ali bez imperativa.
- Neobično sam tužan zbog praznog Tušnja protiv Veleža i Gorkog.No ,šta je ,tu je .Tako je svima.Nama je odgovarala i kraća pauza ,makar jedno kolo, radi potrebe da Nalić momcima prestavi svoje viđenje fudbala danas općenito i da im što prije vrati mir i poljuljano samo -pouzdanje.
- O Baljiću će biti još vremena da se govori kao o teškom promašaju prije svega sportskog direktora Muratovića.Ovaj promašaj donio je velike probleme i gubitak mnogo bodova.Ne mislim ništa loše o Muratu ali tako je ispalo i on je svjestan toga.
Sretno i napred" Nebesko Plavi ".Mi svakako imamo budućnost i pravo da se nadamo u mnogo bolja vremena.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 mar 2020, 18:19, ukupno mijenjano 1 put.

Plavifan
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 avg 2019, 23:28
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Plavifan » 11 mar 2020, 18:03

Samo da potjera one ljigave pomocnike oko sebe i bit ce vrh ! S njima nece nigdje stici .

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 18:15

Plavifan je napisao/la:
11 mar 2020, 18:03
Samo da potjera one ljigave pomocnike oko sebe i bit ce vrh ! S njima nece nigdje stici .
Reći će Nala otvoreno u lice sve što imadne potrebu da kaže.Husić je malo utučen ali brzo će on biti veseo akoBogda.Tad će Nala biti neprikosnoven.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 19:17

slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 19:30


tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 mar 2020, 19:35

Boga mi "gorkijevci "su ogorčeni dolaskom Nalića u Tuzla City.
Hajde što oni ,ali i "manijaci" sa našeg pdf nešto hude.Žale za Baljom.
Kakav je to pjevač bio..
Hajde de , sad se barem vidi koliko nas ima navijača TuzlaCitya

Avatar
CityCity
Postovi: 1412
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 11 mar 2020, 20:26

tuzlac je napisao/la:
11 mar 2020, 19:35
Boga mi "gorkijevci "su ogorčeni dolaskom Nalića u Tuzla City.
Hajde što oni ,ali i "manijaci" sa našeg pdf nešto hude.Žale za Baljom.
Kakav je to pjevač bio..
Hajde de , sad se barem vidi koliko nas ima navijača TuzlaCitya
Većinu "navijača"" Gorkog na forumu pokreće gorivo koje se zove mržnja.Oni vrlo često mrze sve druge i drugačije,nisu racionalni,mrze "izdajnike",mrze ideološki,stranački,geografski,personalno itd.Mrze da bi prevarili sebe,da sakriju strahove i da sebe međusobno ohrabre u ograničenoj grupi.Ali ne mrze sakriveno i inventivno već onako prosto i vidljivo.Juče je predmet mržnje bio Husić(a i dalje je),pa je bio Bošnjaković,pa sada Nalić.Sutradan će biti neko šesti itd.Ko god pokušava pronaći svoj život u alternativi partijskog kluba "Gorki" taj je na meti tih "navijača".Srećom ovo je donekle ipak sada slobodna zemlja pa imamo mogućnost izbora da sami izaberemo svoj klub a da nam on nije više nametnut od strane politbiroa CK.
Što se tiče "Balje" to je na kraju ispao nažalost neuspješan pokušaj da se ostvari neki marketinško-sportski proboj kroz bivšeg sarajevskog popularnog reprezentativca,da to bude neka uspješna bosanska priča-priča sa dobrim namjerama.Međutim ispostavilo se eto da "Balja" nema potrebno stručno znanje a pogotovo da nije nimalo popularan u sportskim krugovima u sarajevu i da ga niko u savezu i sudijskoj organizaciji ne respektuje nikako pa je imao zaista velike,neočekivano velike probleme vansportske prirode.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 11 mar 2020, 22:02

Plavifan je napisao/la:
11 mar 2020, 18:03
Samo da potjera one ljigave pomocnike oko sebe i bit ce vrh ! S njima nece nigdje stici .
haha, pogodak u srz, ima 1-2 lika kojima mjesto nije u klubu, ni po kakvom osnovu! Nekako se odrzavaju na povrsini.
Tuzla City / Sloga Simin Han

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 mar 2020, 07:26

Ako ne lažu hercegovanci,Fajić je pod upitnikom za nastuup protiv nas u subotu.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.