Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12808
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 11 mar 2020, 23:15

Nr mogu da vjerujem. Adrian nas brat ukopa, oni su vec bili mrtvi.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
StevieG8
Postovi: 13341
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 mar 2020, 23:15

Ne mogu da vjerujem da Gomez dva puta pusti istog igraca na istu stranu :hmmmm:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
StevieG8
Postovi: 13341
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 mar 2020, 23:24

Tili je napisao/la:
11 mar 2020, 23:19
Pisaj sirotinju :kafa:



Llorente :kafa:
Iz kojeg naftalina si ti izronio
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la hugoviana » 11 mar 2020, 23:31

Eto vam Gomeza, Matip je za njega Nesta

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 11 mar 2020, 23:35

Otjerati retarda odmah, nek Milner brani...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Torres_9
Postovi: 13455
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 11 mar 2020, 23:38

Tili je napisao/la:
11 mar 2020, 23:19
Pisaj sirotinju :kafa:



Llorente :kafa:
i ti si onaj sto se godinu pripremi za ovaj post

ocajan post moze se reci

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 11 mar 2020, 23:42

Yeba Adrian igracima majku. :facepalm: :facepalm:

Zao mi je igraca. Ljudi poginuli 100 minuta, vrh tekmu odigrali i onda Karius 2. Pa i Lonergan se ibreti.
Steta, al haj...
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 11 mar 2020, 23:51

Hajde mrs ba sa teme uhljupi..

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 11 mar 2020, 23:57

Yebeš ga, veliko razočarenje. Koliko znači Oblak na jednoj i Adrian na drugoj strani, za plakati... Flashback Kariusa, ono je baš kriminalno. I u regularnom dijelu je najlakši mogući šut umalo syebo, jedva skinuo.

Opet, nema im se šta reći. I večeras su igrali veoma dobro. Da je bio bilo koji drugi golman na golu Atletica bilo bi 3-4 razlike. Titulu osvojiti i odmoriti što više igrače, dati priliku mladima.

Da hoće neko ove levate izbaciti, nekad su bili simpatični, a u ovom trenutku mi ne postoji mrži tim.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
StevieG8
Postovi: 13341
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 mar 2020, 23:57

Sta reci poslije svega, ispali smo samo se ovaj put ne mogu probuditi. Potpuni masteclass Kloppa i ekipe prvih 90 minuta pogotovo u drugom poluvremenu, ne pamtim da je neko s onakvom lakocom probijao odbranu Atletica ali dzaba sve kad je izostala realizacija. Nije mi zao ispasti jer mi je Liverpool u zadnjih nekoliko godina pod Kloppom donio toliko radosti i trenutaka za srcani ali mi je krivo sto bolja ekipa zavrsava svoj put u ovoj ranoj fazi.
Privesti ligu kraju a mislim da imamo kvaliteta i snage za borbu za trofeje jos barem jednu sezonu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 12 mar 2020, 00:01

Koji je racku onom Alisonu covjek golman a samo Keita vise odsutan od njega.Odmah dovest golmana za klupe i to dobrog kakvog a ovog konja mrsnut zajedno sa Kariusom sto dalje od Anfielda.Onoliku borbu igraca,onoliku srecu navijaca frajer unisti u jednom ispucavanju pa djecu yebo citav zivot se bavis fudbalom a ne znas loptu nebu pod oblake nabit.Ma.sutra knjizicu mu urucit **** spansku mater sebi.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 12 mar 2020, 00:04

Sto se tice igraca kapa do poda,svaka cast na borbi i zelji.Ljudi su 100minuta ginuli za dres i grb koji nose
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 12 mar 2020, 00:12

Brokula je napisao/la:
12 mar 2020, 00:11
Poz luzeri
Poy gunneru :wave:
:mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 12 mar 2020, 00:27

Koliko je Klopp razvio Liverpool, kad skontaš da smo razočarani što ispadamo od Atletica koji je do prije par godina bio redovni finalist, a mi Boga molili da izborimo top 4 nekom ludom srećom.

Hvala za sve gospodine Klopp. :salut:

Nije bilo sreće večeras, a momci su nadigrali jednog od glavnih favorita za osvajanje. Prošle godine Liga prvaka, ove liga, a naredne obje. Može tu i još FA kup da se ugura.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Torres_9
Postovi: 13455
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 12 mar 2020, 00:37

ja rekoh da ce nas kostat prva tekma sto smo ostali na nuli ali ipak ova tekma je naklon do poda :tokralju:

Klopp isprsko onog sretnika bunkerasa,prolaz se trebo rijesit u 90 min ali malo sreca malo golman malo losa koncetracija.
Na kraju sjebe onaj mongolac adrian


nema puno zala,zakucat ligu prije korone

1 EPL i 1 LP u dvije godine :tokralju: za najaceg trenera danasnjice

Torres_9
Postovi: 13455
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 12 mar 2020, 01:54

leorey je napisao/la:
12 mar 2020, 01:47
HordasOdMalena je napisao/la:
12 mar 2020, 00:27
Koliko je Klopp razvio Liverpool, kad skontaš da smo razočarani što ispadamo od Atletica koji je do prije par godina bio redovni finalist, a mi Boga molili da izborimo top 4 nekom ludom srećom.

Hvala za sve gospodine Klopp. :salut:

Nije bilo sreće večeras, a momci su nadigrali jednog od glavnih favorita za osvajanje. Prošle godine Liga prvaka, ove liga, a naredne obje. Može tu i još FA kup da se ugura.
Sad glavni favorit za osvajanje a kad ste ga izvukli govorili prolaz siguran hahaha

Ne nego ste vi bili glavni favoriti po igri, samo sto ste vec u 1/8 zavrsili takmicenje :salut:
ekipa koja igra dva zaredom finala LP automatski je jedan od glavnih favorita :salut:

naravno da je za ovu ekipu porazavajuce kad ispadnes ovako rano jos od dosta losije ekipe ali sta ces ni prvi ni zadnji da se okliznu :kafa:
jbo to cekamo te da nas odvedes na anfield da proslavimo EPL pored pepa svemoguceg

Avatar
313
Postovi: 1102
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la 313 » 12 mar 2020, 02:35

Osjetiš kad će sranye i yebaji ga, valjda ono nepisano da te stiže kazna za promašaje. U 92. govorim starom smrdi ovo na sranye, pada go sreća(manje više ****) ofsajd. On meni isto prije ona dva gola Atleta. Šteta, umjesto da se dotuku, Adrian ih vraća.. A i oni večeras bojler da su ošutali kontam da bi ušo, kad ide ide
Walk on

Torres_9
Postovi: 13455
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 12 mar 2020, 03:35

jos 10 dana da izdrze i pobjede 2 tekme da mi proslavimo titulu.


jbt ako je nba igrac pozitivan na koronu postoji mogucnost da je neki igrac i u eplu

zamisli poniste sezonu :rol:

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la delinjo » 12 mar 2020, 16:00

izvinjavam se na upadu,vidim svi opleli po Adrianu a da su ovi afrikanci zabijali zicere niko ne bi ni spomenuo Adriana jbg...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 12 mar 2020, 16:20

delinjo je napisao/la:
12 mar 2020, 16:00
izvinjavam se na upadu,vidim svi opleli po Adrianu a da su ovi afrikanci zabijali zicere niko ne bi ni spomenuo Adriana jbg...
Yebiga brate, da si fulio ne znam ti sta, golman ne smije poklanjati lopte i stvarati prilike protivnicima. A da ne pricamo sto je kod svakog suta bio nervozan.
Maloprije govorim jaranu, koliko Alissonove odbrane izgledaju jednostavno. Ne znam sjecas li se one tekme Tottenham-Liverpool sto se igrala u januaru u Londonu. Spursi su imali dva, tri dobra suta pred sami kraj tekme i svaki je Alisson uhvatio. Znaci ne odbranio, boksovao... uhvatio. A vidio si Adriana u posljednjih nekoliko utakmica, uopste ne hvata loptu cak i kad ide tacno prema njemu.

Mislio sam da ce Adrian biti upgrade u odnosu na Mignoleta na toj poziciji rezervnog golmana, ali... Mislim, nista se spektakularno ne trazi od tebe, samo da budes siguran. Al tesko je izgleda naci takve golmane danas. Sve nekakvi cirkuzanti sto budalesu na golu :mrgreen:

Al gotovo sad, bilo proslo.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: FieldsOfAnfieldRoad i 7 gostiju.