FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 08 mar 2020, 22:31

U prvih šest kola, pod nus je uzeti 10-tak bodova. Sve ispod, stvoriti ćemo sebi ogroman pritisak u zadnjih pet, od kojih realno možemo uzeti 9, ali i oni će biti upitni pod pritiskom.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 09 mar 2020, 09:53

FKMLADOSTDK je napisao/la:
08 mar 2020, 22:31
U prvih šest kola, pod nus je uzeti 10-tak bodova. Sve ispod, stvoriti ćemo sebi ogroman pritisak u zadnjih pet, od kojih realno možemo uzeti 9, ali i oni će biti upitni pod pritiskom.
Tako je kuci sve dobiti tu fakat nemamo pravo na kiks vise. U gostima sta se uzme. Imamo Slobodu i Zvijezdu u gostima. Tu moze svasta biti.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 09 mar 2020, 10:24

Mislim da u narednim utakmicama trebamo svi stati uz Mladost i dati svoj doprinos. Legija bi trebala ispratit svako gostovanje a o domaćim da i ne pričam. Cijeli grad treba podržati Mladost. Ako sad ispadnemo Kakanj sigurno neće dugo imat premierligasa, a imamo dobre šanse da ostanemo, pravimo lijep stadion , reflektori cijeli sportski kompleks je u planu, ako bi ispali mislim da to nebi išlo predviđenim tempom. Prema tome svi u Mostar da idemo , organizovat autobuse da to bude kako treba. Hajmo pobjediti. Forca Mladost

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 09 mar 2020, 10:48

aneks je napisao/la:
09 mar 2020, 10:24
Mislim da u narednim utakmicama trebamo svi stati uz Mladost i dati svoj doprinos. Legija bi trebala ispratit svako gostovanje a o domaćim da i ne pričam. Cijeli grad treba podržati Mladost. Ako sad ispadnemo Kakanj sigurno neće dugo imat premierligasa, a imamo dobre šanse da ostanemo, pravimo lijep stadion , reflektori cijeli sportski kompleks je u planu, ako bi ispali mislim da to nebi išlo predviđenim tempom. Prema tome svi u Mostar da idemo , organizovat autobuse da to bude kako treba. Hajmo pobjediti. Forca Mladost
Slazem se da treba sada ogromna podrska..Bio sam na gotovo svim gostovanjima sa CL. U Mostaru je najgori polozaj gostujucih navijaca i mislim da netreba ici organizovano..trebamo se organizovati za domace utakmice i gostovanja slobodi i zvijezdi..pozz.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 09 mar 2020, 10:53

Evo otvorena je tema sudijske greške. Pa daj da saberemo materijal za ovu godinu. Meni prvo sto pada na pamet penal Zrinjskom, penal protiv TC i ovo zadnja utakmica ne svirani penali za nas.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 09 mar 2020, 11:17

amar009 je napisao/la:
09 mar 2020, 10:48
aneks je napisao/la:
09 mar 2020, 10:24
Mislim da u narednim utakmicama trebamo svi stati uz Mladost i dati svoj doprinos. Legija bi trebala ispratit svako gostovanje a o domaćim da i ne pričam. Cijeli grad treba podržati Mladost. Ako sad ispadnemo Kakanj sigurno neće dugo imat premierligasa, a imamo dobre šanse da ostanemo, pravimo lijep stadion , reflektori cijeli sportski kompleks je u planu, ako bi ispali mislim da to nebi išlo predviđenim tempom. Prema tome svi u Mostar da idemo , organizovat autobuse da to bude kako treba. Hajmo pobjediti. Forca Mladost
Slazem se da treba sada ogromna podrska..Bio sam na gotovo svim gostovanjima sa CL. U Mostaru je najgori polozaj gostujucih navijaca i mislim da netreba ici organizovano..trebamo se organizovati za domace utakmice i gostovanja slobodi i zvijezdi..pozz.
Ne znam zašto to govoriš i ja sam bio na gostovanju u Mostaru i sve bilo ok. Nema ba izgovora loš položaj ideš dat igračima podršku da smo tu . Ta priča ovdje ćemo ići ovdje ne je po meni jadna i navijačka grupa kao takva onda i ne treba postojat. Ja ne kažem da ti kao ti moraš ići al se mora skupiti bar bus i odradit gostovanje. To je taj doprinos koje svi trebamo dati. Ne mora se busem ići ko neće al je krajnji cilj biti na tribini.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 09 mar 2020, 14:12

U Mostaru nikad nikakvih problema, ne znam odakle priča za loš položaj navijača.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 09 mar 2020, 15:39

hugoviana je napisao/la:
09 mar 2020, 14:12
U Mostaru nikad nikakvih problema, ne znam odakle priča za loš položaj navijača.
Nisam ni rekao da je bilo problema naprotiv uvijek smo dobrodosli.Govorim o mjestu gdje se nalaze gostujuci navijaci..na vrhu tribine...hem je daleko hem se slabo cuje....

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 09 mar 2020, 15:55

Zildžović više nije trener Zvijezde!
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 09 mar 2020, 19:32

Svi govore o rasporedu, o nekim 'osvojenim' bodovima, a to se ne smije. Niko iz donjeg dijela tabele nema dobar raspored, sve je to u 5 deka. Mi moramo kući ići na pobjedu, svaku bez obzira na to ko nam dolazi. U kost, jako, bez pardona. Raduje me jače zalaganje ekipe, puno više trke, spremni su vidi se, to je jako bitno. Polako se nazire tih udarnih 11, a posebno me raduje što se forsiraju i mladi igrači, Begić i Duraković prije svih trenutno. Ne treba više vjerovati starom 'panju' pusti dijete neka pogine jer hoće, to mi se baš sviđa.

Gledajući onako, dobro je da nam dolazi Čelik, dobro je da idemo Zvijezdi. Oni će do našeg meča ispasti, biće jasno da su ispali, to je dobro. Bilo bi dobro da nam dolazi i Sloboda ali ne mogu svi jbg. Tamo na bod, utvrdo. Moramo jače igrati, po cijenu kartona, neka ih tuku ne pita niko kako I šta, bolje ostati pa neka seru onda po nama ko ih tebe sve redom.

Što se tiče podrške Kaknja to zaboravite nije bilo podrške ni kad smo se borili za Evropu. Plus, one utakmice kao protiv Širokog ubijaju raju. Pa ja sam sebi rekao 'što ja više ovo gledam'? Dođem kući nervozan, na utakmici se ispsujem, stid me djece bude. A ne možeš drugačije...

Ali, mora se raditi na marketingu, zvati ljude, zovi đaba dijeli ulaznice, zovi preko radija, TV-a, zovi dozivaj guraj na stadion samo neka ima raje. Ali, to je druga priča, to se mora i bez borbe za opstanak, to se mora uvijek. Glupo poređenje, ali u marketing utakmica lige prvaka, ili El Classica se ulože milioni. A kud ćeš veće utakmice i motive da se dođe. Naši u klubu to moraju shvatiti, okupiti portale, posebno kakanjske, medije, sve, daj im šta hoće, nađi novinare ostalih portala, počasti, ali mora se podići interes za Mladost.

Legija na gostovanju? Teško... Razloga je puno, navijački pokret u BiH je u padu generalno, sjetite se 2015-2018 tada je nekako navijanje na svakom stadionu bilo nekako na vrhuncu, sad je sve u padu.

Ali moramo stati uz klub, nema nam druge.

zenica1985
Postovi: 367
Pridružen/a: 10 maj 2013, 21:45
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la zenica1985 » 09 mar 2020, 19:49

Po meni bolje bi za vas bilo da ste domacini Slobodi i gosti Celik jer ako bude razlika u bod vi ste gosti na toj tekmi po publici.....Soryy na upadu na temu...
Robijasi 1988

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 09 mar 2020, 19:55

zenica1985 je napisao/la:
09 mar 2020, 19:49
Po meni bolje bi za vas bilo da ste domacini Slobodi i gosti Celik jer ako bude razlika u bod vi ste gosti na toj tekmi po publici.....Soryy na upadu na temu...
Ma svejedno s vama uvijek dobro prodjemo koliko god da vas dodje.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 10 mar 2020, 01:15

Moramo početi pobjeđivati. Odigraš dobro, vrhunski, protiv najboljih, ali izgubiš, jbo to, 0 bodova. Jalovo je to hvaljenje i priznanje za dobru igru kada si osvojio niśta. Imamo dobru ekipu, najbolju, i trebaju se osloboditi tog nekakvog gubitničkog mentaliteta i napokon početi pobjeđivati. Neka drugi kontaju kako će i šta će kada igraju protiv nas, neka su drugi zadovoljni osvojenim bodom ili dobrom igrom. Ali ne, utakmice redovno gubimo i to u zadnjim minutama, a vrhunske ekipe su tada najjače i sebi ne dozvoljavaju da krvavo zarađeno prospu tek tako. Nejasno, ali sa ovakvim pristupom gubljenja utakmica koje su dobivene ili koje mogu glat dobiti, igrač kao pojedinac, ali i tim, nisu nigdje prispili.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 11 mar 2020, 07:47

Utakmice protiv Zrinjskog i protiv Borca, bez publike.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 14 mar 2020, 07:49

Joj Solbe :crazy:

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 14 mar 2020, 17:53

Samo pozitivno :thumbup:

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 15 mar 2020, 00:09

Wolffire je napisao/la:
14 mar 2020, 07:49
Joj Solbe :crazy:
Još da pređe s riječi na djela! :wtf:

A i Uprava kluba, pogotovo! :roll:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 mar 2020, 12:39

Šta kaže Šolba, što ste nas pobjeđivali, pobjeđivali, stala, nema više toga :D
:kralj: Ima najbolje izjave od svih trenera u PL.
Možda ima informaciju da se prvenstvo neće nastaviti, stanje je takvo kakvo je, ostajemo i idemo dalje :mrgreen:

Mada, možda se i moglo nastaviti prvenstvo uz uvođenje par novih pravila:
- minimum metar rastojanja između svih fudbalera,
- zabraniti bilo kakav kontakt (uvesti bezkontaktni fudbal),
- zabraniti pljuvanje, kašljanje, kihanje, osecanje, snažno disanje...
- česta dezinfekcija lopte, stativa, prečke i pišće,
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 07 maj 2020, 12:12

Pozdrav društvo. Corona na sve usutila. Sve je stalo ništa se ne dešava. Krov je završen. Musija ide u Čelik.
Ne mjenjajte kanal još nevjerovatnih priča u nastavku.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 28 maj 2020, 13:26

Po svemu sudeći, nastavak lige je izvjestan, krajnji rok za nastavak je 13.06. a mi se još uvijek nismo ni okupili, a kamoli startali sa treninzima, za razliku od ostalih ekipa. Uslov za nastavak prvenstva je i da se obavi korona test za kompletnu ekipu , što dodatno zahtijeva vrijeme i novac, Ne znam, vremena imamo samo nekih 15-tak dana za test, povratak stranaca (karantin 14 dana), razjašnjavanje ugovora sa određenim igračima, uigravanje, treninge...
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.