English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 17:51

normalno da cu pricati jezikom pretpostavki kad svako malo na temi spominjes Vidica. Slicno su i nasi radili kad su poredili Dzeku sa Lewandovskim.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 17:58

Geerroo je napisao/la:
25 mar 2020, 17:51
normalno da cu pricati jezikom pretpostavki kad svako malo na temi spominjes Vidica. Slicno su i nasi radili kad su poredili Dzeku sa Lewandovskim.
Kada sam ga pomenuo?! Pomenuo ga par puta na temi Uniteda od kada je otisao iz kluba...

Opet spinujes i iznosis neistine!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:01

Da ne bi screenshot postavljao, svi uradite sljedeće :

Uđite na profil marconata idite na njegove postove i idite search i kucajte ''Vidić''.

Ae zdravo.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:14

Samo argumenti batice, pusti praznu pricu ;)

Sta kaze, osvojili 90 + bodova..Osvojili zato sto je liga neuporedivo slabija nego sada!

Najbolji napadaci koje VVD sada cuva Kane i Aguero, a tada si takvih imao 5-6: Drogba, Torres, Henry, RvP, Tevez...

Tada u Evropi faktor bili pored Uniteda i Liverpool, Arsenal, Chelsea..sada samo Liverpool konkurentan.

Itd itd...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:20

marconato je napisao/la:
25 mar 2020, 18:14
Samo argumenti batice, pusti praznu pricu ;)

Sta kaze, osvojili 90 + bodova..Osvojili zato sto je liga neuporedivo slabija nego sada!

Najbolji napadaci koje VVD sada cuva Kane i Aguero, a tada si takvih imao 5-6: Drogba, Torres, Henry, RvP, Tevez...

Tada u Evropi faktor bili pored Uniteda i Liverpool, Arsenal, Chelsea..sada samo Liverpool konkurentan.

Itd itd...
Ok mitomanu.

slika
Nema teme na kojoj nisi spomenuo Vidića. Isao si do tenisa jbt. :rol:

13 stranica po 20 postova. Izracunaj sam. :salut:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:26

Geerroo je napisao/la:
25 mar 2020, 18:20
marconato je napisao/la:
25 mar 2020, 18:14
Samo argumenti batice, pusti praznu pricu ;)

Sta kaze, osvojili 90 + bodova..Osvojili zato sto je liga neuporedivo slabija nego sada!

Najbolji napadaci koje VVD sada cuva Kane i Aguero, a tada si takvih imao 5-6: Drogba, Torres, Henry, RvP, Tevez...

Tada u Evropi faktor bili pored Uniteda i Liverpool, Arsenal, Chelsea..sada samo Liverpool konkurentan.

Itd itd...
Ok mitomanu.

slika
Nema teme na kojoj nisi spomenuo Vidića. Isao si do tenisa jbt. :rol:

13 stranica po 20 postova. Izracunaj sam. :salut:
Argumenti na pomenutu temu, a ne da spinujes koliko sam ga puta pomenuo...

Normalno da se pricalo o njemu kad je par godina bio najbolji stoper svijeta i kad najvise pisem na temi reprezentacije Srbije.. ;)

Edit: To "mitomanu" je neki univerzalni spin-argument?! :damn:
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 25 mar 2020, 18:28, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 25 mar 2020, 18:28

Kad smo vec kod tih vremena, jes Torres yebo Vidica onih par sezona. :mrgreen:

Tri, cetiri crvena je on fasovao u tim derbijima koliko se sjecam.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:29

Spominjao si ga i na ovoj temi, slobodno provjeri.

Ni u jednom trenutku karijere nije bio najbolji stoper svijeta, pogotovo pored zivog Neste, a kasnije i Terrya

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:30

mirgerr je napisao/la:
25 mar 2020, 18:28
Kad smo vec kod tih vremena, jes Torres yebo Vidica onih par sezona. :mrgreen:

Tri, cetiri crvena je on fasovao u tim derbijima koliko se sjecam.
2 na Torresu i jedan na Gerrardu. Jeste, imao je najvise s njim problema, ali je isto tako imao i uspjeha, obzirom da je ovaj protiv njega dao samo 3 gola na 15 meceva, sto u klubovima, sto u dresu reprezentacija.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Fowl95 » 25 mar 2020, 18:31

Sviđa mi se mitomanija, hoću još.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:32

Geerroo je napisao/la:
25 mar 2020, 18:29
Spominjao si ga i na ovoj temi, slobodno provjeri.

Ni u jednom trenutku karijere nije bio najbolji stoper svijeta, pogotovo pored zivog Neste, a kasnije i Terrya
Period 2008-2011 manje vise apsolutni br. 1 na stoperskoj poziciji. Da je Terry bio bolji, ne bi se sada VVD poredio s Vidicem, nego s njim ;)

Nesti svaka cast, do 2007-08 ubjedljivo najbolji stoper tog doba, bio iznad i tog nivoa na kojem je igrao Vidic u primeu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:33

Terry je nosio odbranu koja je primila samo 15 golova u ligi, tesko da ce iko ikad ponoviti takav uspjeh, tako da je taj prime sigurno bolji od primea Vidića.

Ja i ne vidim nesto to poredjenje Van Dijka sa Vidićem.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la mirgerr » 25 mar 2020, 18:37

marconato je napisao/la:
25 mar 2020, 18:30
mirgerr je napisao/la:
25 mar 2020, 18:28
Kad smo vec kod tih vremena, jes Torres yebo Vidica onih par sezona. :mrgreen:

Tri, cetiri crvena je on fasovao u tim derbijima koliko se sjecam.
2 na Torresu i jedan na Gerrardu. Jeste, imao je najvise s njim problema, ali je isto tako imao i uspjeha, obzirom da je ovaj protiv njega dao samo 3 gola na 15 meceva, sto u klubovima, sto u dresu reprezentacija.
Ma dobro to, govorim za onaj Torresov period iz Liverpoola, one tri sezone kada ga je maltretirao.
Nakon toga on nije bio isti igrac.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:38

Geerroo je napisao/la:
25 mar 2020, 18:33
Terry je nosio odbranu koja je primila samo 15 golova u ligi, tesko da ce iko ikad ponoviti takav uspjeh, tako da je taj prime sigurno bolji od primea Vidića.

Ja i ne vidim nesto to poredjenje Van Dijka sa Vidićem.
Terry nikad nije bio ni u jednom izboru proglasen za najboljeg igraca PL, a Vidic jedini uz CR i Henrya, cak 2 puta. To ti dovoljno govori kakve je on sezone imao. Trebalo je prvo biti bolji od svih saigraca u Unitedu,pa tek posle od svih zvijezda u ligi.

Pa onda si neinformisan. Malo-malo zapadni portali prave ankete i poredjenja njih dvojice, zato sam i prenio ovde...Danas sam isto naletio na neku anketu.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:40

marconato je napisao/la:
25 mar 2020, 18:38
Geerroo je napisao/la:
25 mar 2020, 18:33
Terry je nosio odbranu koja je primila samo 15 golova u ligi, tesko da ce iko ikad ponoviti takav uspjeh, tako da je taj prime sigurno bolji od primea Vidića.

Ja i ne vidim nesto to poredjenje Van Dijka sa Vidićem.
Terry nikad nije bio ni u jednom izboru proglasen za najboljeg igraca PL, a Vidic jedini uz CR i Henrya, cak 2 puta. To ti dovoljno govori kakve je on sezone imao. Trebalo je prvo biti bolji od svih saigraca u Unitedu,pa tek posle od svih zvijezda u ligi.

Pa onda si neinformisan. Malo-malo zapadni portali prave ankete i poredjenja njih dvojice, zato sam i prenio ovde...Danas sam isto naletio na neku anketu.
Ja stvarno ne znam kako ti se da više pisati neistine i laži. Pa mitomanu jedan, Terry je proglašen za najboljeg igrača lige u sezoni 2004/05.

Vidić isto tako nikad nije osvojio najprestizniju PFA Players' Player of the Year nagradu.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:46

Dobro, moja greska, nenamjerna.

Po cemu je to PFA bitnija od zvanicne nagrade koju liga dodjeljuje?!

https://www.premierleague.com/stats/awards?se=-1&aw=20

Kad smo vec kod PFA nagrade, sezone 2008 msm ju je uzeo Giggs (dodojeljena mu "posthumno", jer do tada nikada nepravedno nije uzeo, pa eto da isprave nepravdu), a pogledaj ko je i od strane navijaca i igraca Uniteda te godine osvojio istu tu nagradu?! Paradox?! :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:47

Nije nenamjerna, nego si mislio da to neću znati ili da neko drugi nece provjeriti. Znao si ti dobro sta radis ;)

Normalno da je bitnija. Jedina nagrada koja se priznaje i tako je godinama.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:50

Nagrada koju ti najvise priznajes?! Moramo reci zvanicnoj stranici PL da promijene ovu listu... :urnebes:

Nema potrebe da bilo sta namjerno radim kada su sve info dostupne. On je to uzeo 2004, a mi pricamo o periodu 2008-2011 kada je Vidic bio najbolji na svijetu. Najbolji u konkurenciji istog tog Terrya, Ria, Puyola...a ko je VVD konkurencija danas?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Geerroo » 25 mar 2020, 18:55

Ne priznajem ja, nego je ta PFA nagrada opceprihvacena i kad kazes najbolji igrac sezone, upravo svi misle na tu nagradu, dzaba se pravis lud.

Cuj Puyol konkurencija, ono dobar igrac, borben, pozrtvovan, ali ni blizu neke klase.

Cak se i slazem sa tobom da je danas konkurencija stopera losija, nego tada, isto ko sto mislim da bi danasnji Van Dijk u tom periodu takodjer bio medju najboljim stoperima svijeta, ako ne i najbolji.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la marconato » 25 mar 2020, 18:59

Prihvacena je i ova itekako, ne bi stajala na zvanicnoj stranici PL da nije prihvacena. Oni imaju vise tih izbora, ne samo jedan.

Slazem se da bi bio medju boljima, ali ne i najbolji. On je sad o nahajpovan bas zbog nedoatatka kvalitetnih stopera.

Cuj Puyol nije blizu neke klase.. :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.