NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 19 mar 2020, 18:32

jedan dobar, posebno ovo “undefeated in playoffs“ :mrgreen:

slika

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tm01hzne » 19 mar 2020, 18:37

90minut je napisao/la:
19 mar 2020, 18:04
tm01hzne je napisao/la:
19 mar 2020, 15:15
Snimka SB LI na SK1 :D :ljepota:
Ja tacno okrenuo kad je bilo 28-3 cini mi se da vidim raspad i paniku, ovo je totalna komedija vjeruješ li da gledam i smijem se. :urnebes:
Ovih zadnjih 10ak minuta 4/4 i OT su za infarkta :)

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 20 mar 2020, 05:48

Nego ne znam sta bi rekao za ovaj trade Bearsa Foles sa 4 trenera koji su sada u Bearsima je radio i potpuno zna sistem i oni znaju sta on može .. ovo bi mogao biti pun pogodak, ali ja josnuvjek mislim da Mitch može napredovati ako se malo popravi run igra .. zadnjih 5-6 utakmica nije izgledao loše .. nismo imali nikako trčanja nikakav suport u red zone .. nine do Montgomerya RB lik je strašan RB jak ko zemlja nosi na sebi 3 čovjeka ali ne može lik kada na RB jel dobio loptu odmah su dva čovjeka prošla i ruše ga .. treba se popraviti OL ako nju ne poprave da imamo trčanje zajebi ko god bude QB .. Graham jeste star nije to onaj isti ali za ono sto smo mi imali on će svakako valjat.. ma da smo trebali kako dovesti Hoopera ali jbg nemamo para za tako nešto .. svakako najviše mi se od svega dopada sto je Quinn stigao i sto napokon Mack neće biti bas uvjek moći da bude dupliran .. Floyd je imao $13.5 miliona za ovu godinu tako da je ovo sa Quinn bolja opcija bolji igrač a 30 miliona garantovano tako da je bolje njega platiti dvije godine po 15 nego Floyda jer Quinn će svakako imati puno prostora znajući da će se na Macka kao i uvjek najviše pažnje odvući
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 04 apr 2020, 07:28, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 mar 2020, 21:16

SaltCityAttack je napisao/la:
20 mar 2020, 05:48
Nego ne znam sta bi rekao za ovaj trade Bearsa Foles sa 4 trenera koji su sada u Bearsima je radio i potpuno zna sistem i oni znaju sta on može .. ovo bi mogao biti pun pogodak, ali ja josnuvjek mislim da Mitch može napredovati ako se malo popravi run igra .. zadnjih 5-6 utakmica nije izgledao loše .. nismo imali nikako trčanja nikakav suport u red zone .. nine do Montgomerya RB lik je strašan RB jak ko zemlja nosi na sebi 3 čovjeka ali ne može lik kada na RB jel dobio loptu odmah su dva čovjeka prošla i ruše ga .. treba se popraviti OL ako nju ne poprave da imamo trčanje zajebi ko god bude QB .. Graham jeste star nije to onaj isti ali za ono sto smo mi imali on će svakako valjat.. ma da smo trebali kako dovesti Hoopera ali jbg nemamo para za tako nešto .. svakako najviše mi se od svega dopada sto je Quinn stigao i sto napokon Mack neće biti bas uvjek moći da bude dupliran .. Floyd je imao $13.5 miliona za ovu godinu tako da je ovo sa Quinn bolja opcija bolji igrač a 30 miliona garantovano tako da je bolje njega platiti dvije godine po 15 nego Floyda jer Wuinn će svakako imati puno prostora znajući da će se na Macka kao i uvjek najviše pažnje odvući
dado, ja ne vjerujem ni da će sezone biti, a kamoli nešto više. a nije da ne bi bilo zabavno sa svim ovim promjenama. ne pamtim kad je ovako prodrmana slika NFLa, nije ostao kamen na kamenu u pola lige. čuj tomo u tampi, čuj cheateri bez QB :o :shock:

tek sad žalim što je bio onaj double doink, da ga je cody sa dvije lijeve zabio mogli smo se dobro zaje.bavat u LA o tuđem trošku! ovako, ko zna oćemo li ikad više imat takvu priliku.... jeb.iga, za sve dođe vrijeme, sad treba stat na loptu i pregurati nekako ovo što nam slijedi, a onda lakapo, kako ko bude mogao :wave:

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 21 mar 2020, 00:14

Siguran sam da Ameri neće dopustiti da se sezona ne odigra...

U slučaju da se dogodi suprotno koja je procedura sa draftom u 2021 i šta se dešava sa rasporedom utakmica? Je li se raspored iz 2020 anulira i igra po prvobitno planiranom rasporedu za 2021 ili?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 21 mar 2020, 00:28

Ode Gurley u Atlantu haha a Gordon u Denver..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 23 mar 2020, 23:03

Nedostaje nam DT, DE, LB, TE, dva WR-a i kicker da bi imali iole normalnu ekipu...I šta radi BB? On potpisuje igrače za ST :rol: :rol:

Jedva čekam draft ukoliko se isti i održi, da vidim kako će 50% pickova potrošiti na CB-ove i safety-je sa Rutgersa...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la salkan » 31 mar 2020, 19:24

Dakle potpisani su Campbell i Wolfe, dva pass rushera - Calais vanjski/kombo i Derek Wolfe inside. Otišao je Pierce u Vikinge. Sve izgleda bajno fantastično, ALI.
Treba nam OBAVEZNO jedan iskusan OL da proba zamijeniti Yandu i što je najbitnije, elitni WR. Mora biti neko ko će podijeliti teret sa Lamarom.
Što se tiče odbrane, ko se smije kladit da Ravensi neće primiti više od 90 poena čitavu regularnu sezonu?
Džeri Drejk

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la amerosm » 31 mar 2020, 20:45

PO od ove sezone sa 14 ekipa...Fer odluka zbog ekipa koje odigraju odličnu sezonu, a ostanu uskraćeni PO-a zbog divizija.
Owners approve expanding postseason to 14 teams
http://www.nfl.com/news/story/0ap300000 ... o-14-teams
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 31 mar 2020, 23:51

prvi znak da NFL već razmišlja o tome da li će sezone biti je pomjeranje objave rasporeda. do sada je raspored uvijek izlazio 1-2 hefte prije drafta, sada su to pomjerili na 2 sedmice iza drafta. vidjećemo hoće li biti daljnjeg pomjeranja ....

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 02 apr 2020, 14:28

hm?

slika

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 02 apr 2020, 19:08

Dallas potpisao nekog za koga nisam nikad cuo :D
Ali sam procitao da je imao u prve dvije sezone 30+ sackova o.O
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 02 apr 2020, 19:37

taj će odigrati ev. tekmu dvije prije nego napravi slijedeće sranje ili prije nego ga opet ulove da se šika nečim

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 apr 2020, 22:43

Zafrkao se Clowney sto nije sto prije otisao u neku drugu ekipu na ugovor od neke 4 godine sa mozda 15 mil po sezoni. Ovako ga Seahawksi razvlace, a ostali se potrosili. Ocito da nije prava ekipa po njega odradila trade jer neko ko bi trejdovao za njega bi pokazao vise interesa da ga potpise, ovako je u bezizlaznoj situaciji i morati ce prihvatiti manje para.

Cowboysi potpisali Smitha. Kakav klasican primjer igraca koji je mogao imati u karijeri 150 sackova, a sa rupom u glavi.
Nije igrao jedno 5 godina, pitanje i prije toga koliko. Kada se sabere sve odigrao je utakmica za neke 3 sezone, a sa postsezonom ima preko 50 sackova. Mogao je lik biti jedan od najboljih ikada s obzirom da sada trenutno ima 30 godina tek.

Na kraju ocekujem da se javi za 10 godina kako nema prebijene banke i 10 djece. A mogao je sada biti pun ko brod i nakon karijere dijeliti lekcije kao gospodin.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 03 apr 2020, 12:42

jadan on, zaradio 50 miliona a igrao par tekmi, ostalo uglavnom bio povrijeđen i prdio u prašinu, baš mi ga je žao! da minute više ne odigra netreba mu ni banke više!

apropo clowneya, jednom sam na košarci u LA prošao pored njega, nisam odma skonto ko je u pitanju dok nisam vidio da traže selfije sa njim. koliki je taj čovjek, to je za nevjerovat, ni izbliza ne izgleda tako na terenu. da ga sretneš u nekoj mračnoj ulici odma bi mu dao sve iz džepova bez da te i pogleda!
jedini veći insan koga sam vidio iz blizine je bio shaq

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 03 apr 2020, 14:03

draft će timovi raditi ili iz timskih prostorija sa prethodnom provjerom svakoga ili iz home officea, odluka još nije donešena. možda će moći i oboje.

to sve neće ninašta ličiti ... mada i ovo u zadnje vrijeme nije bilo nešto! draft iz radio city music halla je nekada bio genijalna stvar!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 apr 2020, 07:32

muhamedhulk je napisao/la:
02 apr 2020, 19:08
Dallas potpisao nekog za koga nisam nikad cuo :D
Ali sam procitao da je imao u prve dvije sezone 30+ sackova o.O
Nisi čuo za njega ? Kao igrač je bio odličan , ali morao si barem čuti za sva sranja koja je napravio :) .. ako ne zasere može biti dobar :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Winters
Postovi: 2200
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 04 apr 2020, 13:23

jestamaji je napisao/la:
03 apr 2020, 14:03
draft će timovi raditi ili iz timskih prostorija sa prethodnom provjerom svakoga ili iz home officea, odluka još nije donešena. možda će moći i oboje.

to sve neće ninašta ličiti ... mada i ovo u zadnje vrijeme nije bilo nešto! draft iz radio city music halla je nekada bio genijalna stvar!
Bolje i to nego ovo što su prvotno planirali u Vegasu, igrači su trebali ići čamcima preko fontane od Bellagia na pozornicu. :mrgreen:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 04 apr 2020, 13:39

Winters je napisao/la:
04 apr 2020, 13:23
jestamaji je napisao/la:
03 apr 2020, 14:03
draft će timovi raditi ili iz timskih prostorija sa prethodnom provjerom svakoga ili iz home officea, odluka još nije donešena. možda će moći i oboje.

to sve neće ninašta ličiti ... mada i ovo u zadnje vrijeme nije bilo nešto! draft iz radio city music halla je nekada bio genijalna stvar!
Bolje i to nego ovo što su prvotno planirali u Vegasu, igrači su trebali ići čamcima preko fontane od Bellagia na pozornicu. :mrgreen:
i onda neko pusti neočekivano vodoskoke :mrgreen: ko što su u nasshvilleu pozvali club ticket season holdere na večeru na travnjaku i onda usred večere navodno slučajno isločile prskalice za travu, zaboravio ih greenkeeper isključiti :mrgreen: :mrgreen:

ali to je vegas, tamo je svaki pa i takav kič domaća životinja, da je bilo gdje drugo bilo bi bezveze ali u vegasu sve možei bezveze je ako nije tako. pa tamo svaki dan 10 puta potope čitav gusarski brod ispred treasure islanda :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 06 apr 2020, 21:10

draft će ipak biti skroz virtualan, prostorije timova ostaju zatvorene, drafta se od kuće

2020 NFL Draft will proceed in fully virtual format

i izgleda da se ukida provjera Pass Interferencea! VAR vozdra, šta sudija kaže je zakon :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.