Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,insider,ribery

Maestro
Kontakt:

Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)

Post Postao/la Maestro » 09 apr 2020, 12:53

Vucevich je napisao/la:
08 apr 2020, 23:58
Sarajevski centralizam je zapostavio Krajinu :kafa:
Cijelu BiH...

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 09 apr 2020, 13:32

DaVinci je napisao/la:
09 apr 2020, 12:20

Pa rat je i iznjedrio te i takve 'trenere' i sve ostalo nakaradno u BH sportu i drustvu za sljedecih 250 godina a kamoli 25 ... nije Tilijeva nana Hikmeta zasluzna za to ... :zviz:
Ne moze se sve svaljivati na rat. Kazem, i u Hrvatskoj je bio rat, u Srbiji 90-ih katastrofalna situacija, sankcije, inflacija, kriminal bombardovanje...
Ima dosta toga i do samog mentaliteta. Kako sam provalio, u Srbiji i Hrvatskoj postoji koliko toliko profesionalizma i samog odricanja kod omladine/pojedinaca.
U BiH je to na najnizoj grani, bitno je da se kafenise, puse te shishe i palamudi kako je neko drugi kriv... :kafa:

Kaze Osim, igraci ne mogu da trce...Profesionalac ne moze da istrci 12-13 km?! Pa sta je s tih kondicionih trenera, postoje li kakvi strucni kadrovi?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 09 apr 2020, 13:57

DamirT je napisao/la:
09 apr 2020, 08:51
Najgori su ovi sto govore da zbog rata mi nemamo uspjesan fudbalski klub.Halo bolan,rat zavrsio prije 25 godina...Nasim trenerima iz omladinskih pogona draze uzet 100 KM da igra babin sin koji veze nema,nego da neki talenat igra pa da se taj isti talenat proda za 4-5 godina
Pa kad malo analiziraš to i nije daleko od istine, posljedice rata se osjete na svim nivoima, ne samo fudbal. Ali to samo govori koliko smo nesposoban narod, i za 100 godina ćemo osjetiti.
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x
Prvenstvo Narodne republike BiH - 1x

Treći šuter Pivopija.

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 09 apr 2020, 15:02

Razlika je sto u Hrvatskoj i Srbiji svi guraju na jednu stranu...kod nas se gura na 3 strane i tu lezi problem. Dvije strane mrze (vecina) zemlju u kojoj zive, a ova jedna ko biva voli a ne zna kako da voli.

Wandelanoite

Post Postao/la Wandelanoite » 09 apr 2020, 15:09

marconato je napisao/la:
09 apr 2020, 13:32
Kaze Osim, igraci ne mogu da trce...Profesionalac ne moze da istrci 12-13 km?! Pa sta je s tih kondicionih trenera, postoje li kakvi strucni kadrovi?
Trce i ovdje igraci tu kilometrazu, ali je problem sto profesionalci odrade dosta vise sprinteva i u dosta jacem ritmu tu kilometrazu.

Tu vec dolaze neka druga pitanja koja nisu u domenu kondicionog trenera. Ishrana, alkohol, cigare, pa i narkoticka sredstva su veliki problem bh. fudbalera. Ne vjerujem da ima 5 igraca u ligi koji se pridrzavaju nekog plana ishrane koji im je sastavio nutricionista.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 apr 2020, 15:22

Wandelanoite je napisao/la:
09 apr 2020, 15:09
marconato je napisao/la:
Trce i ovdje igraci tu kilometrazu, ali je problem sto profesionalci odrade dosta vise sprinteva i u dosta jacem ritmu tu kilometrazu.

Tu vec dolaze neka druga pitanja koja nisu u domenu kondicionog trenera. Ishrana, alkohol, cigare, pa i narkoticka sredstva su veliki problem bh. fudbalera. Ne vjerujem da ima 5 igraca u ligi koji se pridrzavaju nekog plana ishrane koji im je sastavio nutricionista.
Ja dok sam trenirao fudbal, 50% ih je pusilo nargilu cigare i pilo od 97 godiste pa plus.
⚜️~⚜️~⚜️

Vareš, najljepše mjesto na zemlji.

Brandao iz Veleza > Haris Duljevic

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 09 apr 2020, 15:53

Samo para ljudi moji.
Jedino para i potencijal prodaje u neki veliki klub mogu nekog balavca obuzdat i natjerat ga da loptu nikad ne zamijeni nargilom.
Partizan, Zvezda i Dinamo osim što imaju nebrojeno više love od naših klubova, imaju i historijat velikih transfera, tako da balavci imaju neku motivaciju da se bave nogometom. Naravno, tu je još i ozbiljna organizacija u omladinskim pogonima, sa nutricionistima, trenerima i psiholozima.
Kod nas igrač moze jedino proći blatne vuko **** i onda se sa 23 prodat ko "telent" u drugu tursku ligu.
I to je premija.

bulbasor
Kontakt:

Post Postao/la bulbasor » 09 apr 2020, 16:14

marconato je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
09 apr 2020, 12:20

Pa rat je i iznjedrio te i takve 'trenere' i sve ostalo nakaradno u BH sportu i drustvu za sljedecih 250 godina a kamoli 25 ... nije Tilijeva nana Hikmeta zasluzna za to ... :zviz:
Ne moze se sve svaljivati na rat. Kazem, i u Hrvatskoj je bio rat, u Srbiji 90-ih katastrofalna situacija, sankcije, inflacija, kriminal bombardovanje...
Ima dosta toga i do samog mentaliteta. Kako sam provalio, u Srbiji i Hrvatskoj postoji koliko toliko profesionalizma i samog odricanja kod omladine/pojedinaca.
U BiH je to na najnizoj grani, bitno je da se kafenise, puse te shishe i palamudi kako je neko drugi kriv... :kafa:

Pa DIFovci se bave politikom, a ne sportom i treniranjem mladjih.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 apr 2020, 16:41

Vidjet ćemo kako če završiti projekat zvani 'Šabanadžović', zanemarimo njegov potencijal, najveće guranje omladinca do sada u PLBIH. Klupa AEK-a do spiska reprezentacije....
⚜️~⚜️~⚜️

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 09 apr 2020, 18:03

Maestro je napisao/la:
09 apr 2020, 12:53
Vucevich je napisao/la:
08 apr 2020, 23:58
Sarajevski centralizam je zapostavio Krajinu :kafa:
Cijelu BiH...
Sarajevo je zapostavilo samo sebe, pa onda sve ostale. Da nije tako, imali barem jedan profesionalan klub u kantonu od pola miliona ljudi, politickom i ekonomskom centru drzave.
Niko Bosnjake nije sprijecio da u Sarajevu naprave respektabilan klub, profesionalan omladinski pogon, da uposle strucnjake, prekopiraju opstepoznate parametre za pravljenje modernog kluba. Jedna selendra S. Brijeg, je za glavni grad primjer ozbiljnosti.

Zaboravljamo da su Bosnjaci, od ''95. do '03, imali 100% kontrolu nas reprezentacijom, niko im se nije mijesao ni sekunde. E tada je u reprezentaciji vladao najveci javasluk, amaterizam, korupcija. Sa Bazena se islo na utakmicu, pobjedjivali nas policajci i konobari...
To smo mi, a to sto mislimo da nam je drugi kriv, e i to smo mi.

Stone Island
Kontakt:

Post Postao/la Stone Island » 09 apr 2020, 20:35

Nije problem talenat. Ni financije nisu najveći problem. Mi smo jedna dibidus nezdrava sredina. I što je najžalosnije, ne nazire se kraj ovome.

SanaBosna
Kontakt:

Post Postao/la SanaBosna » 10 apr 2020, 06:07

Nesto razmisljam, eto Sabanadzovic je orijentisan defansivno, znaci on djeli slicnu mogucnosti i razmisljanje kao igraci koji igraju u odbrani, zasto ne pokusati njega postaviti na desnog beka prvom prilikom recimo u prijateljsku utakmicu.

U fudbalu ili si ofansivno orijentisan ili defansivno nema izmedju, tako da ako si profesonalac, talentovan i ofansivan igrac znao bi igrati gdje god bilo u ofansivi, naprimijer Gojak moze igrati i po krilima.

Nepostoji nesto sto se zove "prirodna" pozicija tu si gdje te trener stavi od mladi nogu pa nadalje.

Pokusati u prijateljsku postaviti jedno poluvrijeme Sabanadzovicu pa drugog Sanicanina pa vidjeti kako funkcijonise, ako neide onda makar znas da nemogu igrati na tu poziciju i plus prijateljska je, zato se igraju prijateljske utakmice da se experimentise.

Jedinog "prirodnog" igraca koji igra desnog beka trenutno je Mateo Susic a momak nije pozvan.

Mi imamo buducnost u odbrani i to su Hadzikadunic, Omeragic i Ahmedhodzic, ali da li ce se odluciti igrati za nas vrijeme ce reci, nama fali samo desni bek.

Dilavera i Arslanagica sam otpisao da su htjeli igrati za nas bili bi vec tu.

Pogotovo steta zbog Dilavera jer znamo da moze igrati desnog beka.

Ovog Cipetica nikad cuo za njega, da li iko zna ista o njemu?

Mi moramo naci rjesjenje za desnog beka, Mujdza je kralj bio.

Jos uvjek je mlad ali imam nadu za Elvira Muminovica.

I sto mi je jos vise upsurd je da nema mjesta za Adi Mehremica pa covjek igra redovno u jedne od najace lige u Evropi.

DamirT
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 10 apr 2020, 10:30

SanaBosna je napisao/la:
10 apr 2020, 06:07
Nesto razmisljam, eto Sabanadzovic je orijentisan defansivno, znaci on djeli slicnu mogucnosti i razmisljanje kao igraci koji igraju u odbrani, zasto ne pokusati njega postaviti na desnog beka prvom prilikom recimo u prijateljsku utakmicu.

U fudbalu ili si ofansivno orijentisan ili defansivno nema izmedju, tako da ako si profesonalac, talentovan i ofansivan igrac znao bi igrati gdje god bilo u ofansivi, naprimijer Gojak moze igrati i po krilima.

Nepostoji nesto sto se zove "prirodna" pozicija tu si gdje te trener stavi od mladi nogu pa nadalje.

Pokusati u prijateljsku postaviti jedno poluvrijeme Sabanadzovicu pa drugog Sanicanina pa vidjeti kako funkcijonise, ako neide onda makar znas da nemogu igrati na tu poziciju i plus prijateljska je, zato se igraju prijateljske utakmice da se experimentise.

Jedinog "prirodnog" igraca koji igra desnog beka trenutno je Mateo Susic a momak nije pozvan.

Mi imamo buducnost u odbrani i to su Hadzikadunic, Omeragic i Ahmedhodzic, ali da li ce se odluciti igrati za nas vrijeme ce reci, nama fali samo desni bek.

Dilavera i Arslanagica sam otpisao da su htjeli igrati za nas bili bi vec tu.

Pogotovo steta zbog Dilavera jer znamo da moze igrati desnog beka.

Ovog Cipetica nikad cuo za njega, da li iko zna ista o njemu?

Mi moramo naci rjesjenje za desnog beka, Mujdza je kralj bio.

Jos uvjek je mlad ali imam nadu za Elvira Muminovica.

I sto mi je jos vise upsurd je da nema mjesta za Adi Mehremica pa covjek igra redovno u jedne od najace lige u Evropi.
Kakav Mehremic.Taj je zadnju utakmicu odigrao 30 novembra,poslije toga vise nije bio ni na klupi
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

Maestro
Kontakt:

Post Postao/la Maestro » 10 apr 2020, 10:39

@Sana sta ti dodje bruda @Tili? :kafa:

Tili
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 10 apr 2020, 21:01

Maestro je napisao/la:
10 apr 2020, 10:39
@Sana sta ti dodje bruda @Tili? :kafa:
Dodje mi 100 e :kafa: halal bilo

Drzimo se teme :kafa:

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 10 apr 2020, 21:17

Cini mi se da je Sana iz Amerike, pise tako nekad u tom vremenu hehehehehe.
⚜️~⚜️~⚜️

Tili
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 10 apr 2020, 21:19

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
10 apr 2020, 21:17
Cini mi se da je Sana iz Amerike, pise tako nekad u tom vremenu hehehehehe.
Nije :kafa: nego je izmedju Kljuca i Sanskog Mosta :kafa:

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 10 apr 2020, 21:37

Zna li se kad ce se igrat baraz?
Sta mislite da se na EP kvalifikuju sve repke koje su trebale igrat baraz.. :lol:

alex1991
Kontakt:

Post Postao/la alex1991 » 10 apr 2020, 21:45

Tili je napisao/la:
10 apr 2020, 21:01

slika

Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Tili
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 10 apr 2020, 22:03

alex1991 je napisao/la:
10 apr 2020, 21:45
Tili je napisao/la:
10 apr 2020, 21:01

slika

Daj mali mama ti se tuca za 10 e :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.